2/10
Xxy92 2017 dec. 31. - 14:56:27 2/10
(3/3)
"Igaz vannak fanyalgók, kiknek az agymosott celeb baromkodások, vagy minden más program érdekes, melyeknek kevés köze van a kultúrához."

Mert az agymosott, pszeudokulturális kormánypropaganda az jobb?! Én szolnoki vagyok, jól ismerem ezt a színházat. Minden egyes színdarabban ugyanaz a nõ (Kertész Marcella) és ugyanaz a férfi (Barabás Botond) játssza a fõszerepet - érdemes megfigyelni, még ebben az agyonjátszott dínom-dánomban is állandóan õket fogja venni a kamera, mint ahogyan tette az elmúlt években mindenkor. A belépõjegyek 7.500 és 11.000 között mozognak, és valójában csak a legsznobabbak vesznek részt az elõadáson, ami igazából semmilyen megfogató értéket nem közvetít.

Visszasírom a régi szolnoki társulatot, valamint a régi közmédiát.
Kovács László Tibor 2017 dec. 31. - 14:34:26
(2/3)
Van nemzeti és fanyalgó kultúra ? Ezt is megéltük,kigondolta volna! Én inkább úgy fogalmaznék,hogy mindig volt és lesz is eltérés társadalmi rétegek kulturális igénye között!
sanyibacsi 2017 dec. 31. - 12:06:26
(1/3)
Minden évben remek mûsort készít a Szolnoki Szigligeti Színház társulata és vendégei. Egy élvezetes mûsor a polgárok, nemzeti oldal részére. Igaz vannak fanyalgók, kiknek az agymosott celeb baromkodások, vagy minden más program érdekes, melyeknek kevés köze van a kultúrához. Ez a mûsor 10/10.