delamico 2008 dec. 09. - 17:07:37 Előzmény Nafi
(792/1052)
Sikerült érzékelnem, hogy mit akarsz érzékeltetni...:)
És Ördög Nóra iszonyúan negédes nekem. Bereczki meg szimplán bolod és tuskó...de ez szubjektív magánvélemény.
snoopycica 2008 dec. 09. - 14:59:34 Előzmény phoebe46
(791/1052)
Látom nem csak nekem tûnt fel?!
snoopycica 2008 dec. 09. - 14:58:53 Előzmény fairydust
(790/1052)
Arról nem is beszélve, hogy szombaton Stohl a Meseautó zenéjére táncolt! És persze a ilm, nem sokkal a döntõ elõtt... Hm?!
marcsi33 2008 dec. 09. - 14:22:29 Előzmény delamico
(789/1052)
Én meg pontosan tudom, hogy az RTL nem nyomja Stohlt, sõt, a saját szememmel láttam az élõ adásban rá a bizonyítékot. Ahol csak lehet (fõleg a zsûrinél) megnehezítik a dolgát. Ami egyrészt nem baj, mert ezzel igazolják, hogy nem azért van ott a döntõben, mert az RTL-nél dolgozik (is), hanem azért mert letesz valamit az asztalra. Mindenkit lehet szeretni, nem szeretni, de könyörgöm ne essünk abba a hibába, hogy anélkül, hogy valakit ismernénk személyesen, elítéljük (itt fõleg Iringóra gondolok), elhisszük a sajtóban sokszor abszurd kitalációkat. Én is olvastam mindkettõjükrõl majdnem az összes cikket, nyilatkozatot, de mondhatom, hogy Südi Irigó egy tüneményes, céltudatos, megbízható fiatal nõ, akire mindig és mindenben lehet számítani, és kevés olyan jó embert ismerek, mint õ. A Stohl Buciról meg annyit, ha lenne rá lehetõséged megismerni úgy igazán közelrõl, akkor csalódnál magadban, hogy nincs emberismereted, mert õ is egy jó ember!!!
hutizs 2008 dec. 09. - 13:00:58
(788/1052)
A Meseautó nem volt, csak a reklámját adták, én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy közvetlenül a döntõ elõtt adják.
Egyébként ha még nem láttad, nyugodtan nézd meg. (És Stohl sem annyira ellenszenves benne.) Persze az eredeti Kabos-féle feldolgozásnak nyomába nem lép, de egyszer nézhetõ.
Nafi 2008 dec. 09. - 09:11:27
(787/1052)
ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy lehet, hogy Dorottya miatt veszélybe került volna Stohl, és erõsen meg kellett volna dolgoznia a döntöért. vért vagy vízet izzad, az már lényegtelen :)

Különben itt valaki írta, hogy az RTL klub ellenszenves.....van benne valami, végig gondoltam, és nem nagyon találtam szimpatikus embert, aki ennél a TV-nél dolgozik. Ördög Nóri is kezdi elveszíteni a szimpátiáját nálam. Bár a Sebestyén Balázst csípem, õt szívesen látnám a táncparketten. :) Bereczkirõl meg azt gondolom, hogy az éneklés jobban megy neki, mint a mûsorvezetés. Nincs elég ember erre a posztra?

Kiírta, hogy volt már a meseautó...én még csak most látom reklámozni, csütörtökön vetítik. Jah, és nem fogom megnézni, mert már láttam belõle részletet, s nem tetszik.
delamico 2008 dec. 08. - 21:40:07 Előzmény fairydust
(786/1052)
POntosan ezért mondom én, hogy a RTL klub igenis NYOMJA Stohlt, akárki akármit mond.
Egyébként Iringó nekem sem annyira szimpatikus, pláne Stohllal párosítva...
Iringó hangjától falra mászom és nem is olyan szép..nem t'om mit eszik rajta apám...-.-
delamico 2008 dec. 08. - 21:35:15
(785/1052)
De, Csonka Bandi jól táncolt az elõzõ szériában, egy percig sem firtatom. A RTL klub viszont, függetlenül attól, hogy én kedvelem-e õket vagy nem, rendszerint nyomja egyes dolgozóit.
Egyébként az RTL klub legötbb dolgozóját valóban nem kedvelem. Van pár normálisabb, de a nagyrészüket nem bírom.
delamico 2008 dec. 08. - 21:27:04 Előzmény hutizs
(784/1052)
Én is kiszámoltam, és tényleg így van :)
Egyébként nem tudom, elmondták-e ebben a szériában, de az elõzõekben mindig mondogatták, hogy ha egyeznek a pontok, a nézõk szavazata dönt. De szerintem ez akkor sem túl fair döntés.
delamico 2008 dec. 08. - 21:23:17 Előzmény Nafi
(783/1052)
Ige, azt én is megnéztem volna. Bár Stohl, ha nem is mindig vért, de egy vödör vizet mindig kiizzad...:)
fairydust 2008 dec. 08. - 20:16:28 Előzmény ercsikeke
(782/1052)
Igen, nekem is ez az érzésem sajnos. -.-
De igazából nem számít, Andi ügyes volt akárhogy is, örülök Neki. :)
1/10
ercsikeke 2008 dec. 08. - 19:44:05 1/10
(781/1052)
Teljesen egyetértek veled,mindkét lányt(Andit és Iringót) személyesen ismerem, nem kell mondanom, ki a szimpatikusabb!Sajnos a helyezések le vannak osztva, szerintem.
hutizs 2008 dec. 08. - 17:29:51
(780/1052)
Én sem azt mondom, hogy érdemtelenül kerültek a döntõbe, hanem, hogy a film vetítése lehet az egyik eszköz a nézõk manipulálására. Már aki engedi, hogy ilyesmik befolyásolják.
phoebe46 2008 dec. 08. - 16:43:51
(779/1052)
Apropó Meseautó..Buciék magyar zeneszáma mi volt egy adással ezelõtt?..Meseautó :D
fairydust 2008 dec. 08. - 15:22:34
(778/1052)
Csomó mindent mondtál, amiben nagyon egyetértek Veled.

"Sajnálom, hogy Andi nem tud emiatt jobban kibontakozni. Szerintem õ egy nagyszerû táncos." - pontosan. Andi egyrészrõl nagyon tehetséges, másrészt bájos, közvetlen és nagyon szerény is. Iringóval ellentétben õ nem szállt el ettõl az egésztõl és továbbra is alázattal és szorgalommal készül minden fordulóra, illetve küzd Katussal 24/7, mert a hapsi nem lehet egy könnyû természet. Egyszerûen kivételes jelenség, maximálisan felnézek rá. (Mármint Andira persze. :))
Én nem Katus-párti, hanem Andi-párti vagyok, ennek ellenére azonban a KATUS szót kell sms-ben elküldenem nekik, nem az ANDI-t. Tehát aki Katusra szavaz, az nem feltétlen Katus rajongó. :) Sok ismerõsöm van, aki Andi miatt voksol rájuk. ^^

"Na és persze az is, hogy Iringóval készített reklámot vetítenek a mûsor szünetében, vagy a döntõ elõtti egy-két napban leadják a Meseautót, Bucival a fõszerepben." - Iiiigen, végre valaki megjegyezte! Én ezen hõbörögtem szombat este apunak, akivel a mûsort néztük, hogy Iringó ott billegeti magát a Scholl cipõkben, Stohl meg a Meseautóban bájolog. Simán el tudom képzelni, hogy az ilyeneknek igenis van tudatalatti hatása a nézõkre. Emiatt is szimpatikusabbak Katusék, akik nem sorozatsztárok, nem vigyorognak minden irányba reklámplakátokról, hanem csak egyszerûen dolgoznak.


Nafi, ebben pedig teljesen igazad van: "Katus közömbös, viszont a Molnár Andrea nagyon helyes nõ, és olyan kedves, hogy ritka."
Andi ritka jó ember, nagyon szurkolok neki(k). :)
Nafi 2008 dec. 08. - 11:55:56
(777/1052)
jaja...nekem szimpatikus volt a Rózsa-páros, meg a Beja asszony (a táncuk nem, csak a hozzáállásuk a mûsorhoz), Dorottya táncmozgását csíptem, és a lelkesedését is! Úgy bánt, hogy kiestek. Stohlt és Ramónát sosem kedveltem, ezt a buzgómocsing stílust nem bírom. Láttam már õket magánemberként :( Katus közömbös, viszont a Molnár Andrea nagyon helyes nõ, és olyan kedves, hogy ritka. Iringónak olvastam a honlapját, és ahogy ír magáról, nekem olyan furcsa, idétlen. Humorosan próbál fogalmazni, de nem áll jól neki. Szóval nem szimpatizálok Stohlékkal, de ha áldoznék 240 Ft-ot, akkor rájuk tenném a voksomat, mert a felhozatalból õk voltak a legjobbak. Egyébként inkább azt az sms árát jótékony célra küldöm.
könnycseppek 2008 dec. 08. - 11:35:27
(776/1052)
Értelek én;-), csak épp ez az a hozzáállás, ami igazából nekem fura. Lenne (persze ez kiderül az elõzõ hozzászólásomból;-)) - merthogy ilyen logika mentén (cuki volt->rá szavazok), én vagyok aki 'fordítva ül a lovon':-), merthogy nekem Stohl a hangján kívül igazából egyáltalán nem szimpatikus, mégis azt gondolom, hogy jogosan van ott a döntõben. Vagyis, ha szavaznék, akkor nem szimpátia alapján tenném.
hutizs 2008 dec. 08. - 11:23:05
(775/1052)
Nem hiszem, hogy "csak azért" szavazna rá, de eszébe jut a nézõnek, hogy tényleg, ebben a filmben is milyen cukin játszott, milyen szimpatikus, és esetleg máris megy az SMS.
hutizs 2008 dec. 08. - 11:21:33 Előzmény Deszpina
(774/1052)
Nem értek egyet. Rózsa Gyuri, Jázmin, Bea, sokkal gyengébbek voltak. Igaz, Ramóna is nagyon merev volt az elején, de egy-egy adásban mindig jobb volt az éppen kiesõnél. Még akkor is, amikor a nagyon sármos Csányi esett ki, vagy a tényleg sokkal tehetségesebb Dorottya. Akkor, abban az adásban Ramóna volt jobb.
Persze a zsûri nagyon megdolgozott azért, hogy kiejtesse õket, de sokszor méltánytalanul és aránytalanul pontozták le õket. Fõleg Bõhm György bunkó beszólása inkább Ramóna mellé állította a közönséget. Mert azért azt lássuk be, táncverseny ide, táncverseny oda, a versenyzõk mégiscsak amatõrök, és úgy kellene õket értékelni, hogy ezt a tényt figyelembe vesszük. Hozzáteszem, ugyanezt a "báját" Bõhm bevetette Katusékkal szemben is, csak addigra már volt idejük a versenyzõknek, hogy számítsanak rá, nem úgy, mint Ramónának.
könnycseppek 2008 dec. 08. - 11:14:41
(773/1052)
Van olyan, aki CSAK AZÉRT szavaz mondjuk Bucira, mert elõzõ nap látta egy filmben?!:-S
Nem hinném, avgy legalábbis remélem, hogy ez nem befolyásoló tényezõ:-) Mert ha tényleg, akkor itt "baj van" a szavazókkal... és akkor persze megértem, hogy ezt ki is használja a média -amennyiben tényleg ez az igazság.