Petrapetrus 2008 dec. 07. - 17:30:38
(752/1052)
"Az én célom az, hogy jól táncoljunk és kitûnõ tánccal jussunk be a döntõbe."

Namármost ezt én úgy értelmezem, hogy CÉLOM -> JÓL TÁNCOLJUNK ÉS(!!!) ha ez összejön, akkor egy KITÛNÕ tánccal tudjanak a döntõbe bejutni, mert az úgy elegáns, hogy a döntõbe mégis egy jól sikerülttel jussanak be, semmit egy olyannal, ami "elmegy". Ki akarták hozni a maximumot magukból.

Sokféleképpen lehet értelmezni ezeket a mondatokat. Mindenkinek mást mondanak. Ki mit lát mögéjük. :-)
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 17:27:18
(751/1052)
"Sok minden adott volt, hogy ebbõl valami jó kisülhessen"
Szerintem itt Iringóra gondolt elsõsorban és Ancsira, a párjára, aki szintén táncos/koreográfus. Otthon is szoktak gyakorolni együtt, ezt is említette András. :-)
fairydust 2008 dec. 07. - 17:19:57
(750/1052)
Hát nem tudom, Ramónának kell, hogy legyen fanclubja, ha eljutott a harmadik helyig és a zsûri minden alkalommal ki akarta õket ejteni. Bár szánalmas, de nem szabad alábecsülni az elmebeteg tinilányokat, mert ugyan teljesen értelmetlen dolgokra képesek, akkora meggyõzõdéssel és akkora tömegben teszik mindezt, hogy annak van hatása. Ramónát se egy szavazat tartotta bent ennyi adáson át, hanem sok ezer.

Ami nekem böki a csõröm, az épp Stohlnak az a néhány mondata, ami a közös filmben hangzott el. "Sok minden adott volt, hogy ebbõl valami jó kisülhessen. Úgyhogy reménykedtünk, a dobogóban mindenképpen." majd "Az én célom az, hogy jól táncoljunk és kitûnõ tánccal jussunk be a döntõbe."

Namost. Ne essetek a torkomnak, a következõ az én magánvéleményem, a benyomás, amit ez rám tett.
Sok minden adott volt? Valóban, Stohl éppen a jelen mûsor mûsorvezetõje volt, emellett Iringó is sokadszorra van itt. Az RTL-es támogatottság tehát igen, adott volt. A dobogót tehát kvázi elvárták, számítottak rá. Hja.
A másik pedig: furcsa, mindkét másik pár azt mondta, hogy küzdeni fogunk, jó lenne bejutni a döntõbe. Stohl ezzel szemben a bejutást 100%-osnak ítéli, csak az foglalkoztatja egy kicsit, hogy mégiscsak illene valami jó tánccal bekerülni, hogy ne legyen annyira ciki.
Értem én, hogy Ramónáéknál Stohlék klasszisokkal jobbak, de az efféle önbizalom és önelégültség, aminek Stohl tanújelét adta, az egyrészrõl gyanús, másrészt mindenképpen idegesítõ.

Na most lehet leszedni a fejem, gyertek. :)
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 17:04:23
(749/1052)
Kicsit már nekem este van, fáradt vagyok, bocsika. :-)
Hogy én mitõl esek hasra? Ha táncolnak, jól mozognak, de nincs tele akrobatikával, meg show-val. :-)
delamico 2008 dec. 07. - 16:48:18
(748/1052)
Ez esetben érdekelne, te mitõl esel hasra...(vagy mégse? :)
És azt mondtam, nem tetszett a slowfoxuk. Nem azt, hogy Katuséké jobb volt. Mert nem volt. Az utolsó adásban bénák voltak. Stohléké jobb volt. Csak nem slowfox.
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 16:41:40
(747/1052)
A táncturmix. Na igen. De TÁNCturmix és nem AKROBATIKUStánc. Ha már versenytánc, még mindig inkább az elõbbi, mint utóbbi. Õk tánccal töltötték meg, míg Katusék tölteléke mindig valami akrobatika, emelgetés, aminek a tánchoz nem sok köze van...
Nem tudom, mit voltak úgy elájulva a Katusos disco-tól, annyira nem estem tõlük hasra. :-D
delamico 2008 dec. 07. - 16:27:28
(746/1052)
Hát az arányok megtalálásával vitatkoznék. A slowfoxuk ugyanis kb 1/4 részt volt csak slowfox. És amit Böhm mondott nekik, hogy marha jó slowfox, azért nem stimmel, mert amit csináltak, nem slowfox volt, így ami nem volt, nem lehetett marha jó. Persze azt, amit csináltak (mûfajok turmixolását) lehet marha jónak ítélni. Szerintem egyébként Stohl nem táncol olyan fergetegesen, lassúak a lábai. A párja viszont jól nyomja, annyira, hogy háttérbe szorítja Bucika esetleges hibáit. Mellesleg szerintem átlagosan Dorottyáék teljesítménye volt a legjobb, minden teljesítmény teteje pedig Katusék diszkója volt. Azt viszont bortányosnak tartom, hogy Ramóna eljutott a 3. helyig...
Nafi 2008 dec. 07. - 15:53:12
(745/1052)
mindjárt sírok.. fanclub? Gondolom gyerekekbõl és tinédzserekbõl áll....én még a BK-ban bírtam, (bár nem tartom színésznõnek, nem egy temperamentumos lány), de amióta ez a mûsor elkezdõdött, kifejezetten rosszul vagyok tõle. Sajnálom, irritál.
Stohlt sem szeretem, de drukkolok nekik, akárcsak Katuséknak. Számomra mindketten nyertesek! Ügyesek na!
Viszont azt áruljátok már el, azért mert együtt táncolnak, miért kell mindig ölelgetni és csókolgatni a másikat??? Ez már elég intim..nem hiszem, hogy örülnék ha a fiúk valamelyikének a csaja lennék. Stohl majdnem szájon csókolta múltkor Iringót. Nekem ez érthetetlen. Úgy viselkednek, mintha igazi párok lennének. sok ez szerintem.
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 15:09:32
(744/1052)
Az tuti, hogy nem vagyok elfogult. Stohl Andrást nem szeretem különösebben. Na jó, a hangjától elolvadok, de semmi több. Ez még az Oroszlánkirályos történet... X-D
Szerintem a mûsor 3 legjobb párosa Stohl, Katus, Udvaros. Ez tény. Õk voltak a kedvenceim. Dorottya abban az adásban, mikor kiesett, akkor viszont kivételesen nem tetszett. "Bealudtam" rajtuk.
Katusékat nagyon szerettem eleinte (más kérdés, hogy a pasit egyébként ki nem állhatom), mert jól táncoltak. Csak aztán egyre több és több lett az akrobatika... És az meg már egy más mûfaj, és engem idegesít.
Stohl Buciék meg tény, hogy em mindig voltak 100%-osak, de mindig a mezõny élén voltak teljesítményben. Én ezért is nekik szurkolok. Remekül ropják, egyre jobban. És tényleg Õk azok, akik TÁNCOLNAK. Megtalálják az egészséges egyensúlyt és mértéket. Mennyi tánc, mennyi show, esetleg mennyi akrobatika.
Az egyetlen negatívum velük kapcsolatban, az Buci arcjátéka. Sokszor szörnyû. De azt leszámítva zseniálisak. Ahhoz képest, hogy... :-)
Csincsillácska 2008 dec. 07. - 12:50:53
(743/1052)
KATUS ATTILA ÉS MOLNÁR ANDREA A NYERÕ PÁROS! Stolh-ék nagyon messze vannak tõlük! 1000-szer jobban táncolnak a Katusék, és mik történnek? 1. helyen tovább jutottak mindig Stohl-ék! jajjjj komolyan mondom! itt is nagyon furcsa az egész! a Nézõk tuti nem szeretik ennyire Õket, h mindig Õk legyenek az elsõk! kis fura lesz ha meg is nyerik! nem is tudom miért történne......(NEM 1 EMBER VÉLEMÉNYE!)
fairydust 2008 dec. 07. - 12:08:59
(742/1052)
Ahah, iiigen, tény, hogy erõteljesen elfogult vagyok. ;)
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 12:07:51
(741/1052)
Jaaaaaaaaa! Így viszont már értem! ;-) :-D
fairydust 2008 dec. 07. - 12:06:51
(740/1052)
Aham. :)
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 12:05:40
(739/1052)
Ne is mondd, kb. én is így vagyok. :-) Szörnyû.
A Linduska meg szerintem egy az egyben Christina Aguilerát majmolja, legalábbis próbálja. De szerintem C.A. jobb. :-P
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 12:04:52
(738/1052)
Ismered személyesen a Molnár Andit? :-O :-)
Nafi 2008 dec. 07. - 12:02:17
(737/1052)
nem tudom, valami rémlik a király testvérekrõl, de mivel Linda sem érdekel, s ha meghallom a számát a rádióban, már kapcsolok is tovább, és a velük kapcsolatos cikkeket sem olvasom, így pontosan nem tudom. A Hímnusz az tényleg durva volt.
fairydust 2008 dec. 07. - 12:01:22
(736/1052)
Hát szerintem Ramónának kb egy szavába kerül, hogy a fanclubja mostantól arra szavazzon, akire R. rábök. Helybõl pusztán szimpátia alapon szavaztak R.-ra (tánctudás alapján egyszerûen kizárt), úgyhogy nyilvánvalóan emiatt fognak arra szavazni mostantól, akire R. szeretné.
Személy szerint én buzdítom a Katus-pártiakat, hogy küldjenek smst. Teljesen nyilvánvalóan senkit nem ítélek el, ha nem szavaz. Fel kell állítani a prioritások sorrendjét és természetesen sok embernek ez a mûsor nincs a lista elején. Maximálisan megértem, a 240 Ft-ot lehet hasznosabb dolgokra is költeni. Én viszont úgy vagyok vele, hogy Andit szeretem, neki fontos ez a verseny, emiatt aztán nekem is az. Katusért emberileg nem rajongok, de kétségtelenül ügyesek Andival, így hát szavazok is rájuk annyiszor, ahányszor az anyagi kereteimbõl futja.
Értem, hogy ez számodra nem fontos, de számomra mindenképpen az, és én azokat bíztatom, hogy szavazzanak, akik úgy gondolják, hogy erre a célra fel tudnak áldozni 240 Ft-ot. Mert minden segítség jól jön. :)
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 11:57:52
(735/1052)
Nekem az rémlik, hogy anno még néhány éve kapcsolgattam a tévét, ottragadtam a VIVA-n. Épp a Király tesók videóklipjét nyomták. Iszonyat sz*r volt a klip is, meg a szám is. :-/
Egyébként a Megaszarban nem feltétel, hogy korábban nem jelenhetett meg neki lemeze..? Vagy ez csak arra vonatkozik, hogy önálló album..? Mert ez alapján nekem az rémlik, hogy Viktorkának meg Benjikének már volt CD-je... :-/
Nafi 2008 dec. 07. - 11:53:35
(734/1052)
Valamiben legalább egyetértünk. Király Viktor haza importálódott ifjúnkat nagyon nyomják..pedig a másik két fiúnak jobb hangja van. Tényleg lemaradtam a végérõl, ki jutott be a döntõbe Viktor mellé?? Linda számai szerintem is feledhetõ..
A táncról meg csak annyit, hogy én is tanultam..nekem a ritmus érzékemmel, és a tanulással nem volt baj.görcsösséget nem ismertem..Tehetségesnek ígérkeztem anno, sõt még nyomtak is volna elõre, de kicsi voltam, és féltem a rám nehezedõ nyomástól..beijedtem 13 évesen, akkor én még babáztam..azóta is bánom. Most én ülhetnék Medveczky Ilona helyén ;-) bár fele annyi idõs vagyok, mint õ. :))

Mondhattok bármit, szerintem a gyenge láncszem itt Ramóna volt, Rózsáék után.
Petrapetrus 2008 dec. 07. - 11:49:19 Előzmény fairydust
(733/1052)
Ez a mondom, hogy a rajongóim kire szavazzanak dolog hülyeség. Ha én szavaznék (de nem szavazok, nem dobok ki ilyenre pénzt), akkor arra szavaznék, aki nekem tetszik, függetlenül attól, ki-mit mond.
Mondjuk ha én szavaznék Iringóékra szavaznék, de nem szavazok és nem is fogok ilyen mûsorokban. Csak lehúzzák az ember pénzét. Inkább felhívom belõle a páromat telefonon, vagy a családomat. :-)