Pszichoapu 2020 szept. 15. - 11:21:23
(1113/1173)
A TV2-nek ez a műsoron belüli, idegesítően elnyújtott promózása az agyamra megy. Lehet, hogy a Dancing With The Stars egy nagy sikerű táncverseny lesz, de Tillának ez a gyermeteg stílusú beharangozó idétlenkedése már szinte fájt. Kb. ezek hangzottak el (nem szó szerint):
"Látunk egy pár női cipőt... Meg egy férfiét... Meg még egy nőit... Hú, de izgalmas!!! Tehát akkor lesz itt 2 NŐ is, ez már biztos... Jaj, legszívesebben meglesném, hogy ki érkezett... Óriási meglepetés lesz!"
Erre bemutatnak nekem egy venezuelai szappanopera hősnőt. Mindjárt lesz@rom a bokámat örömujjongásomban.
omama2 2020 szept. 14. - 15:11:17
(1112/1173)

Eddig néztem ezt a műsort, de tovább nem tudom elviselni. Babett asszony ízléstelen kitárulkozása elviselhetetlen. Nincs ennek a nőnek szégyenérzete??? Ki kíváncsi a műmelleire ? Úgy viháncol a zsűriasztal mellett, mintha róla szólna ez a műsor. A kinézetével és a viselkedésével csak ront a nézettségen ! Borzasztó!!!!!
Renault17 2020 szept. 14. - 12:36:06
(1111/1173)
Sajnáltam Boldit, szerintem nem neki kellett volna kiesnie, hanem Szilvinek.
malvinkicska 2020 szept. 14. - 11:05:20
(1110/1173)
Szerintem ez a nézhetetlen kategória hova alacsonyodik a Magyar szórakoztató ipar, egy fos talicska az egész.
8/10
napraforgó 2020 szept. 14. - 11:00:20 8/10 Előzmény ccaty
(1109/1173)
Korda György maszkja is borzalmas volt. A számot ismertem ugyan, de valóban nem a legismertebb, legnépszerűbb száma volt.
1/10
ccaty 2020 szept. 14. - 10:42:13 1/10 Előzmény napraforgó
(1108/1173)
Sőt, kaphatott volna még nagyobb orrot és fogakat is, szerintem alig-alig hasonlított Luis Armstrongra.
Elsőként akit kitennék a produkcióból az a zenei szerkesztő. Páros lábbal rúgnám ki. Néha-néha csak az előadókon múlott, hogy valamit kihoztak a rájuk kiosztott szerepekből. Gondolom, a zenei számtól függ az előadó kinézete is, amit a sminkesek bravúrral csináltak meg eddig is. De hiába jó a smink, ha a kiválasztott zenével van a baj. Például Korda György számait elég sokszor hallgathattuk egyéb műsorokban is, de ezt a számot tőle még soha nem hallottam. Miért kellett most ezt a produkciót tönkrevágni? Sok ismertebb száma is van. Végre tudomásul kellene venni, hogy nem a jelentéktelen szerkesztőknek készül a műsor, hanem a nézőknek.
kovaka05 2020 szept. 14. - 10:08:50
(1107/1173)
Ebből is láttam kb 5 percet. Borzalom ez a katyvasz is, akár az RTL versenyműsora.
Ezek egymást utánozzák?
Egyik nézhetetlenebb, mint a másik. Özön pénzt ezekre a fos valamikre kár elpazarolni!
8/10
napraforgó 2020 szept. 14. - 08:07:14 8/10
(1106/1173)
Hiába nyomatják, be kéne látni, hogy fehér emberből NEM LEHET feketét csinálni. Nem elég a barna suvick, a nagy orrot nem lehet eltüntetni.
Hiába hasonlt a hang, a külső kicsit sem! Vastag Csabából NEM lett Luis Armstrong.
delmar59 2020 szept. 13. - 20:17:08
(1105/1173)
Köllő Babett kritikán aluli, zavarják már haza!!!!!
Renault17 2020 szept. 09. - 14:39:45
(1104/1173)
Jövő héten már ismertebb előadók lesznek, pl. Korda György (Molnár Tamás), Michael Jackson (Opitz Barbi), Earth, Wind & Fire (Horváth Boldi), Louis Armstrong (Vastag Csaba). Curtis pedig Nicki Minajt kapta, hát... Nem tudom, hogy fog twerkelni, remélem jobb lesz, mint anno Kállay Saunders András.
Pszichoapu 2020 szept. 09. - 12:46:28 Előzmény napraforgó
(1103/1173)
Azért én sok olyan '60-as évekbeli sikerszámot hallgattam gyerekkoromban a szüleim zenemániájának köszönhetően, amelyek a születésem előtt íródtak, tehát a lehetőség teljesen függetlenül attól, hogy éltem-e már akkoriban vagy sem, adott volt, hogy megismerjem, de valóban inkább arról van szó, hogy Fenyvesi Gabi is jobbára csak egy "1-számos" előadó volt, mint ahogy sokan mások a táncdalfesztiválos időkben. Viszont sok más magyar énekes, aki meg ott debütált először, máig szívesen hallgatott a részemről. :)
8/10
napraforgó 2020 szept. 09. - 12:26:58 8/10 Előzmény Pszichoapu
(1102/1173)
Fenyvesi Gabit és az Ádám hol vagy? c. dalt azért nem ismered, mert ő az 1967-es Táncdalfesztiválon tűnt fel, és akkor te még nem is éltél. Igazából nincs is más ismert száma.
Pszichoapu 2020 szept. 09. - 11:49:07 Előzmény Renault17
(1101/1173)
Kaszához bőven elég lesz megfelelően selypíteni, meg széles karmozdulatokat csinálni. :)
Renault17 2020 szept. 09. - 06:27:25
(1100/1173)
Barna nagyon jól hozta a Basement Jaxx afrohajú néger énekesnőjét. Jövő héten Kasza Tibi lesz.
Pszichoapu 2020 szept. 09. - 00:21:16
(1099/1173)
Csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Ahol ismertem az eredeti számot, annak az utánzása nagyon nem tetszett, akiket meg nem ismertem (és sajnos ebből volt több), azokról meg nem tudtam megállapítani, hogy mennyire volt hiteles. Ettől persze még előadhatták jól is, de engem most nem szórakoztatott egyik sem.
Tóth Andi elég jól hozta a Dance Monkey nyikogó, affektáló énekesnőjét, de engem az eredetivel is ki lehet kergetni a világból. Boldi nagyon rossz volt Cher-ként, hiába magasztalták, nyomába sem ért sem hangilag, sem előadásmódban és itt most nem a kosaras-termetből fakadó tipikus travi-megjelenés problémakörére gondolok, mert alapvetően a travikat is és a kosarasokat is tisztelem, csak ebben csipetnyi Cher sem volt felfedezhető.
A Manson-utánzat relatíve jó volt, bár én ezt a nótát eredendően is alapból az Eurythmics-hez kötöm, tehát ehhez sem tudtam kellően elfogulatlanul hozzáállni.
Vastag Csaba Simándy operett betétje egy nagy nulla volt, meg sem próbált a saját hangfekvésétől eltávolodni, még ha nem is operaénekesnek született, attól még lehetett volna próbálkozni.
A Madonna szám igenis közismert dal - még ha a zsűri szerint ez nem is egy jellegzetes Madonna korszakot fémjelez - csak végtelenül rosszul lett előadva és nyomokban sem tartalmazott Madonnát.
Pély Barna igyekvése számomra roppant figyelemre méltó és tetszett, amit produkált, de sajnos életemben nem hallottam ezt a számot, amit elő kellett adnia, cserébe viszont ezt legalább élveztem és látszott, hogy komolyan vette a felkészülést.
Miss Mood feladata szintén teljesen ismeretlen volt számomra, így nem tudok nyilatkozni róla, legfeljebb annyit, hogy nem tetszett a dal, így felőlem akár jó utánzás is lehetett.
Curtis menthetetlenül beleragadt a bohóc szerepbe és erre most jól rá is erősített, mert kifejezetten mondták is neki, hogy vegye poénosra, mert az milyen jó lesz. Nos, ő ezt maradéktalanul teljesítette, azonban kb. csak egy elmebeteg megformálására futotta a színpadon, ahogy meresztgette a szemét és ugrált fel-alá, mint egy bakkecske, bár tény, hogy Bobby Farrell-t sem az énektudásáért tartották a Boney M-ben. Viszont épp ezért lehetett volna megugrani ezt a feladatot, mert csak pár jellegzetes mozgáselemet kellett volna (helyesen) ellesni és elsajátítani.
Opitz Barbi tényleg nagyot énekelt, habár Adele-t csak közelíteni lehet, de megbocsájtjuk neki, mert állítólag beteg volt.
Péter Szabó Szilvi próbálta hozni tinédzserkori kedvencét, de ez is most picit halovány lett, ismerve Kurt Cobain energikusságát.
Szabó Ádám "Anettka-külsőben" lehet, hogy jó volt Fenyvesi Gabiként, de ezt a dalt sem hallottam még életemben egyszer sem, pedig már megettem a kenyerem javát.
Na majd talán a 3. adás jobb lesz...
8/10
napraforgó 2020 szept. 08. - 06:12:21 8/10
(1098/1173)
Egyetérek. Ez a műsor adig volt jó, amig ismert énekesek a mindenki által ismert más énekesek bőrébe bújtak és közismert számokat adtak elő.
Tök ismeretlen énekesek, egyszámos senkik és csak kevesek által ismert néger repperek - ugyan ki a csudát érdekelnek?

Sem a klippjeiket nem ismerjük, sem az életükről nem tudunk semmit. El kéne dönteni, hogy a széleskörűű nézőknek készitik ezt a műsort, vagy azon keveseknek, akik ismerik ezeket a különc, a nézők számára ismeretlen és élvezhetetlen előadókat.
Ha nekünk készitik a műsort, akkor nem kellene ismeretlen valakiket erőltetni utánozandó valakikként.
2/10
nikato 2020 szept. 07. - 16:41:07 2/10
(1097/1173)
Régen szerettem a műsort, már egyáltalán nem! Neten visszanéztem csak az előadás részét, gondoltam most is belenézek, annyira undorító előadókat kell utánozniuk, számomra ismeretlen számokkal, most a versenyzők sem szimpatikusak. A zsűri "megújult", akkor Papp Szabinak miért kell ott lennie? Idegesítő a beszédstílusa, ráadásul a gebe lábaival még csámpás is.
10/10
marisál 2020 szept. 06. - 21:36:45 10/10
(1096/1173)
Változatlanul az a bajom, hogy ismeretlen, semmitmondó, élvezhetetlen számokat kapnak a versenyzők, a zsűritagok többsége sem ismeri, de ők legalább megkapják előre videón, mi viszont nem. Miért nem adnak be legalább egy kis részletet, hogy mi is lássuk, kit is kell utánozniuk! Igaz, hogy felvillantják egy pillanatra, de abból egy számomra ismeretlen előadó utánzását nem tudom megítélni. Madonnát ismerem, de ez a szám sem volt a legismertebb. A pontozás ismét igazságtalan, Vastag Csaba nagyon gáz volt, végig a saját hangján énekelt, és a maszkja sem volt jó. Babett túltolja, lehetne egy kicsit szerényebb! A többiről már nem is beszélek.
3/10
Péterrrrrr 2020 szept. 06. - 19:39:18 3/10
(1095/1173)
És Simándi Józsefet operetténekesnek nevezte Babettke...ka. Operaénekes volt, és a javából. Na mindegy. Ez egy ilyen kategória. Egy idő mindig elkezd idegesíteni, és elkapcsolok. Kőkény Attila meg azt mondja, hogy operát énekelt Varga Csaba, közben ez a Marica grófnő című operettből volt. Jaj, de gáz!
3/10
Péterrrrrr 2020 szept. 06. - 19:36:20 3/10
(1094/1173)
Ez a Varga Csaba-féle Simándi produkció meg harmat gyenge. Naggyon de naggyon gyenge. :-( Egy Simándit nem lehet utánozni. Esélye sem volt.