xena21 2008 nov. 06. - 17:49:08 Előzmény Barbieh
(244/724)
Ö ebben van valami,de ami azt illeti utánozos majmok!!
Beelax 2008 nov. 06. - 16:48:18
(243/724)
Kezdem is a végével, hisz a sajnálkozás többnyire elõbbrevaló minden másnál :)
Tehát "meik" - valóban sikerült egy hibát vétenem. Hosszú "csetes" éveim alatt megtanultam rövidíteni a szavaimat. Úgy érzem ezzel nem vagyok egyedül. Természetesen a szövegkörnyezetbe nem illet bele. Legközelebb jobban figyelek, hogy ne felejtsem ki az ly-t a szavaimból :) vagy az egész szöveget rövidítve írom, csakis a tökéletes összkép érdekében :DDD

És, hogy kitérjek a minõsítésre - melyik mûsor nem agybutító?
Ha okosodni akarnék nem a TV-t bámulnám. Minimális értékeket lehet belõle szerezni, de ezek nem készítenek fel az életre és nem fogok csúcsszuper ihletet kapni tõlük (vannak kivételek). "ugyanolyan agybutító mûsorokat néztek, és még vitatkoztok is róla, hogy meik lehet a jobb..." - visszatérve a mondatra - ebben korántsem az agybutító szó a lényeges, az csak egy jelzõ amin nem kell fennakadni. Az, hogy arról beszélnek, vitatkoznak (hogy magam idézem :) ) az a fontos. De ha nem tennék egy unalmas világban élnénk ahol senki se mondja el a véleményét. Én egy Teenager (csak, hogy ne lehessen a magyar írásába belekötni) vagyok, aki úgyis ragaszkodni fog ahhoz, hogy úgy vannak a dolgok ahogy õ gondolja, te pedig (Chief Brody) ebbe is bele tudsz kötni, ha nagyon akarsz. Minél hosszabb, annál könnyebb :D Tehát szerintem ne ragozzuk a szót, mert nagyon eltérünk a témától.
zizioo11 2008 nov. 06. - 16:38:30 Előzmény Nightshadow
(242/724)
igen , még a House-t megtudtam nézni,de a született feleségek az már nem ment,mer akor kezdõdik mikor már az ember alig van magánál....! :S
Az NCIS-t azt meg én is nagyon sajnálom,mert szerettem!
puszi
Barbieh 2008 nov. 06. - 15:49:40
(241/724)
Nekem tetszik a mûsor! A celeb vagyok egy kib*szott szar, semmi nem történik, a "celebek" egész nap egy mûdzsungelben gubbasztanak és idióta feladatokat csinálnak... Sztem ez viszont egy nagyon színvonalas produkció lett.. Frei jól összehozta. És az alapötlet sem hülyeség, más országok kultúrájával megismertetni a nézõket...
Poohikan 2008 nov. 06. - 13:46:36
(240/724)
Na ja, ez vonatkozik mindkét adónak a celebes/sztáros mûsoraira, ami miatt már a Grace klinika is és a Született feleségek is 11-kor kezdõdnek-mert persze a kapcsolási nehézségek, meg a szavazások miatt aztán még a 22.45-s kezdést sem tudják tartani, Médiumot már nem is említem. De ez kell a népnek...
1/10
pozsizsuzsi 2008 nov. 06. - 13:18:02 1/10
(239/724)
Öööö... Úgy gondolod, ha rányomjuk az egyest az már pozitív értékelés?
Bár, ha szigorúan matematikai értelemben veszik, akkor igen.....
archangelica 2008 nov. 06. - 13:09:40
(238/724)
Nem akarok senkit riogatni, de remélem nem lesz folytatása ennek a gagyi mûsornak. Bár érdekes lenne elgondolkodni ki lenne a következõ széria "sztárja".De lehetne kontinenseket is bemutatni a folytatásban. Kalandozások Ausztráliában, Dél Amerikában vagy az orosz tajgán.....De remélem senki nem szavaz és akkor érdektelenség miatt talán abbamarad az hogy egy mûsor kedvéért átrendezik a mûsorstruktúrát, és csúsznak késnek elmaradnak a kedvenc sorozataim...
1/10
offtopic
meszag 2008 nov. 06. - 08:55:42 1/10
(237/724)
Fel vagyok ezen háborodva én is. Elaludtam a House elõtt emiatt a szemétség miatt. Persze tudom, ha ezt adnák késõbb kevesebben telefonálgatnának. Akkor is utálom.....
Nightshadow 2008 nov. 05. - 22:54:13
(236/724)
Milyen már, hogy a House-t késõbbre teszik egy ilyen nem is minõsítem milyen mûsor miatt. Hát ezt az agyatlan minden szórakoztató elemet nélkülözõ marhaságot nézi valaki? Jézusom! Ez nevetséges. Inkább megszerzem a House-t DVD-n de biztos nem maradok fenn éjfélig, hogy bõvítsem a nézõszámot egy olyan csatornánál amelyik ilyen színvonalú mûsorra éhes közönségre vágyik... Az NCIS-t meg kérjük vissza!!!!!!!!!! :(
udyanna 2008 nov. 05. - 21:53:48
(235/724)
Én nem védem a celeb vagyokot, viszont a tv2nek ezen mûsora abból a szempontból nagyon szánalmas és undorító hgoy ha az rtl kitalál valamit akkor azt egybõl utánozni kell.(ez igaz fodítva is)

És mikor lesz mrá vége ennek a szarnak?!már rég a doktor housenak kéne mennie:@:@...és mivel tolódik az egész kb éjfélre fog vége lenni a született feleségeknek is:/
utálom utálom utálom.ja és akkor keljek hatkor.
9/10
harryprof 2008 nov. 05. - 21:43:20 9/10
(234/724)
A fekete gyerekek alapból ilyenek a túristákkal, én jártam már Afrikai országokban, tapasztaltam.
Egyébként nekem még mindig bejön a mûsor. :)
Optimum 2008 nov. 05. - 21:03:52
(233/724)
Ez a KOZSÓ de egy idióta. Csicskáztatja a négereket, utána meg el kezd pityeregni a kamerának, hogy de sajnálja õket.
korallvirág 2008 nov. 05. - 20:53:28
(232/724)
énis egyetértek annával...mondjuk én csak a feleségeket nézem mert a houset már meguntam..de hogy miért kell a béna TV2nek megint(vacsoracsata az rtl-en pár honap mulva hal a tortan a tv2-ön...-.- szánalom) utánoznia az rtl-t.Szerintem sokkal jobb a celeb vagyok ments ki innen..ez egy sz@r..meg érdemli a 2pontot amire osztályoztuk:D:D
soca20 2008 nov. 05. - 20:49:39
(231/724)
na végre egy értelmes,ember tök igazad van
kovacs_attila 2008 nov. 05. - 20:31:13
(230/724)
1et értek !
szerintem is egy kicsit pihentetni kéne a Hal a Tortán és akkor 19.45 Sztárok a fejükre estek és kb. 21.00-kor Dr.House,22.00 Született Feleségek.
Amúgy szerintem ez a mûsor jobb mint az RTL-es mert itt legalább nem 1 helyen vannak hetekig hanem utaznak is.Egyébként több helyen is olvastam hogy a TV2 már hamarabb elkezdte a mûsor elõkészületeit és az RTL Klub pedig lemásolta
knopflerfan 2008 nov. 05. - 20:13:21
(229/724)
Én is néztem...mocskos szemetek.
F.Tibi 2008 nov. 05. - 19:52:30
(228/724)
Ez miatt a baromság miatt eltették a House-t majdnem 22 órára...
Beelax 2008 nov. 05. - 19:46:21
(227/724)
Húha!
Jól eltévedtetek. :)
Hogyha a természet érdekel (ez az elõttem szólóhoz - anna84 - nem szól), akkor ajánlom a National-t. Nagyon jó csatorna és biztos vagyok benne, hogy ott sokkal többet megtudhattok a világ tájairól, mint ezekbõl a mûsorokból.
A mûsorról különösebb véleményt nem szeretnék nyílvánítani, mert még egyikbõl se láttam részeket.
Nos, okos felnõtt bácsik és nénik, nem kell minõsítgetni.
Itt senki se jobb a másiknál. Hisz ugyanolyan agybutító mûsorokat néztek, és még vitatkoztok is róla, hogy meik lehet a jobb...
sansz 2008 nov. 05. - 17:45:55 Előzmény kika28
(226/724)
Nem tom ki mit lopott, de a Celebhez nem kellett nagy lopás mert teljesen gagyi a mûsorszerkezet, mindennemû ötletet nélkülöz, annyit hallottak hogy van egy sztáros kalandmûsor és õk ennyit tudtak ebbõl kihozni. Az afrikai kalandban legalább a feladatok tényleg feladatok. Szerintem a dzsungelbõl sokkal többet ki lehetett volna hozni. Pl. egy majom sincs az egész õserdõben, meg semmi jellemzõ állat, csak amiket odavisznek. Nevetséges. A Senorita SZösziben mikor elmentek a dzsungelbe látszott hogy a majmok ott ugrálnak a fán, meg liánok lógnak, meg ilyenek. Az RTL-t nem véletlenül vádolták meg azzal hogy stúdióban játszódik az egész, mert semmilyen dzsungel elem nincs benne. Afrikáról bennem pl sokat változott a kép, én azt hittem sivatag, kosz és szegénység, ehhez képes csodás tájakat mutatnak meg benne. És nem érdekel Frei kitõl lopja az ötleteket, az legyen az õ baja ha majd beperelik, de addig is fantasztikus helyeket látunk benne. Mielõtt még nem indultak el ezek a mûsorok, azt hittem sokkal szebb lesz az Iguazu vizesésnél játszódó mûsor, de tévedtem, Afrikából sokkal többet tudtak kihozni a mûsorszerkesztõk!"

Ne haragudj, de az csak téged "minõsít", ha olyan ordítóan hatalmas sztereotípiákban hiszel Afrikával kapcsolatban, mint amit írtál és neked egy szennycsatornán levõ mûsor mutatja csak meg, felnõtt fejjel, hogy mi az "igazság".

Ennél az "azthittem, hogy egész afrika sivatag és kosz"-nál, az sem lenne nagyobb butaság, ha azt mondanád, hogy Freitõl hallottad elõször, hogy Svájcban nem lilák a tehenek. Apropó Frei, éppen Te vagy miatta a legnagyobb veszélyben, mert Õ az az ember, aki lassan, szótagolva döbbenetesen nagy hülyeséget nyög be nagy hatásszünetekkel a kamerába.

Amúgy a két mûsor közt nincs nagy különbség, talán csak annyi, hogy a celeb vagyok, az az, ami. Kevésbé színészkedik azzal, hogy úgy tûnjön, hogy hatalmas életveszélyben vannak minden pillanatban, a tv2 meg ezt erõlteti.

A Celeb vagyok-ban jó a két mûsorvezetõ, viccesek, nem erõltetik a dolgot, ahogy ezt csinálják Freiék, aki a sarkifûszeressel annó csinálta a riportot..akit Frei bérgyilkosnak hazudott :)
A Celeb vagyok, könnyed és vicces, arról szól, hogy egy világi jó helyen, de mégis a természetben össze vannak zárva, amit egy normális ember, ennyi ideig élvezne is. A konfliktusokat maguknak csinálják az ostoba sztárocskák. Ezen jókat lehet derülni.

A fejükre estek, meg mint mondtam, tovább erõltetik, hogy hú, mekkora veszélyben vagyunk. A gyomrom már nem veszi be ilyen mértékig ezt a stílust..meg mindig rádöbbenek, hogy emberek, pénzes emberek ilyen keveset tudnak a világról. És simán felvállalják. Annyira sötétek, hogy nem is érzik kínosnak.
norton15 2008 nov. 05. - 16:49:40 Előzmény kika28
(225/724)
"Afrikáról bennem pl sokat változott a kép, én azt hittem sivatag, kosz és szegénység, ehhez képes csodás tájakat mutatnak meg benne."

Attól függ, hogy Afrikában hol nézzük.:) Afrika középsõ részén Kongóban pl gyönyörû, nyugodt, buja õserdõk vannak. Az tényleg szép.