2/10
Rahar 2012 aug. 20. - 21:02:33 2/10
(15/15)
Végignéztem, kibírtam. A színészek jól játsszák a néhol igencsak egysíkú karaktereiket. Az alaptörténet nem csigázta fel az érdeklõdésemet, a cselekményvezetés sem nyûgözött le. Viszont az alkotásnak van mondanivalója, bár én nem értek egyet teljes mértékben az elõttem fórumozó magyarázatával. Valamiért nekem nem tetszik és kész.
MagicaDeSpell 2011 jan. 11. - 16:21:27 Előzmény Charles Foster Kane
(14/15)
Pont arról szólt a film, hogy gyerekkorában még egy teljesen színes egyéniség volt a kislány, amíg az anyja be nem zárta Fredet a dobozba. Ezért lett olyan színtelen felnõtt, és azért mert az anyja elnyomta egész gyerekkorában. Szerintem ez a film felnõttként nézve inkább dráma, méghozzá pszichodráma. De gyerekkorunkban is értettük a mondanivalóját:)
Charles Foster Kane 2010 máj. 07. - 14:04:07
(13/15)
Gyerekként élveztem, arra emlékszem, de így újra nézve már nehézkes volt megnéznem néhány jelenetet. Szerencsére az ezredfordulón likvidálták az ilyenszintû kínos akciókat, és visszatértek a konszolidáltabb "pucéron meglátos" vagy
"borral leöntõs" kínos poénokhoz, amiken mindenki jóízûen tud nevetni.

Meg a fõszereplõ is elég fájóan színtelen volt. Simán játszódhatott volna csak a gyerekkorban, kis gézengúzként még abszolút szerethetõ volt.

Jah és azt sem éreztem az elején, hogy annyira összeomlott az élete. Igen, elvesztette a pasit, melót, lakást, értem én, csak nem érzem. Epic fail.

Ennek ellenére retrózni simán jó volt.
BabyBaba07 2009 dec. 11. - 11:51:03 Előzmény babzsakZsofi
(12/15)
Ezer éve láttam gyerekként, és úgy emlékszem szerettem :).
10/10
babzsakZsofi 2009 okt. 22. - 02:42:15 10/10
(11/15)
Gyerekkorom kedvenc filmje:)
ezustangyalka 2009 szept. 27. - 21:34:36
(10/15)
igen :)))
ezustangyalka 2009 aug. 19. - 05:34:39
(9/15)
írtó muris film :))) én is gyerekkoromban láttam, és tök vicces :D megvolt vhs-en, és rongyosra néztem. kívülrõl tudtm a szöveget. aztán a videóm elromlott :( . pár éve mutatta a tv2, és nagyon felcsillant a szemem, mert kiváncsi voltam, hogy régi-e a szinkron? és az volt :))))) (kerekes józsi bármilyen figurát el tud adni, nagyon jól csinálja). ekkor értettem meg, hogy igazából mirõl is szól a film, és csak ajánlani tudom mindenkinek! nagyon nagy karakter ez a fred :))) gátlástalan gyerekcsínyek felnõtt testben nem semmi! :DDD megtanította elisabeth-et, hogy igenis merjen önmaga lenni! hiszen fred is az volt, és õ semmi rosszat nem látott abban, hogy fittyet hányjon a fõ fõ banya szabályaira :)))) mindig direkt azt csinálta, amit nem szabad, és jót szórakozott a következményeken! :D brilliáns, mikor összekeni a szõnyeget kutyaszarral, meg körbeborotválja a macskát :DDD frász jön rám, mikor a hajó elsüllyed, mert megnyomta a tiltott piros gombot, amit nem lett volna szabad :)))) nagyon ötletes film :))))
Redfield 2009 márc. 20. - 22:54:05 Előzmény bourne
(8/15)
tragikus történet. :)
10/10
zaharaz 2009 márc. 20. - 22:45:38 10/10
(7/15)
Nagyon nagyon nagyon nagy film!

elég régen láttam már, de az biztos hogy megérdemli a 10/10-et, számomra egy alapmû.
bourne 2008 aug. 20. - 18:52:55
(6/15)
mekkora film ... te jó ég ... emlékszem annak idején anyámmal láttam ... totál ki volt akadva, h hogyan lehet ilyen elmeroggyant filmet csinálni a gyerekeknek ...
én meg utána azzal idegesítettem, h mindig eljátszottam h van nekem is egy képzeletbeli barátom ... aminek persze egy oltári nagy pofon lett a vége és egy hét szobafogság ... de dacoltam, mert a szobafogság alatt tovább cukkoltam anyámat, h mindig beszéltem a levegõbe :))) akkor már atyai tasli lett a vége ...
azóta nincsen elképzelt kitalált barátom :))))
Bov 2007 máj. 03. - 11:15:23
(5/15)
Jajj, én is nagyon szerettem... és már csak halvány emlékek vannak róla :(
A sártortára emléxek, meg vmi piros kocsira, na meg a végére, h a lányának is lett egy képzeletbeli barátja :)
Nagyon aranyos film szerintem :)
Noncsa 2007 máj. 02. - 14:13:48
(4/15)
én is kisgyerekként láttam és tök szerettem, de emlékszem féltem is tõle.. :((
:))
Redfield 2007 máj. 02. - 13:49:26
(3/15)
Ráadásul aki gyerekkorában oda volt érte, (és hát miért ne lett volna?) :) az sem szólhatja le felnõtt fejjel a filmet, mert segít neki emlékezni, ismét gyereknek lenni egy kicsit. Mesés egy alkotás. :)
Redfield 2007 máj. 01. - 21:46:08
(2/15)
Hú... :) sokan ugatják ezt a filmet, pedig szerintem állati poén, és kedves, a hangulatában meg már már vetekedik a Beetlejuice-al. :) Én is bírtam régebben, de már pár éve nem láttam.
antsah 2007 máj. 01. - 21:39:00
(1/15)
Ez a kedvenc filmem... Pont olyan, mint én :) És én is akarok képzeletbeli barátot!!! ;)