Téma: Szupersztár

1/10
nikato 2023 nov. 15. - 21:50:05 1/10
(9/9)
Most se hazudtolta meg magát a tény, hogy Will Ferrell-nek minden filmje sz@r. A csaj pedig totál zakkant.
2/10
Rövid G. atya 2016 márc. 02. - 07:24:15 2/10 Előzmény Melchyss
(8/9)
Igaz, valóban szándékos a szereplõk kora. De ez nagyon kevés ahhoz, hogy paródia legyen. Ez a "film" egy hulladék. Nem lenne szabad képernyõre engedni.
Ostoba, erõltetett.
10/10
Kiccike 2013 febr. 07. - 23:36:51 10/10
(7/9)
Miért éjjel 2-kor adja a TV2? Nem normálisak.
Agnessza 2009 nov. 16. - 22:11:07
(6/9)
Szerintem is vicces volt, kár, hogy azóta nem láttam sehol.
Jó paródia :D
10/10
offtopic
Melchyss 2009 júl. 15. - 16:36:04 10/10
(5/9)
Jézusom.....már bocsánat, de itt mindenki ennyire buta? Fennakadtok ilyen hülyeségen, hogy hány évesek a fõszereplõk....Az még senkinek sem esett le, hogy direkt annyi amennyi?? Mindkettõnek volt már több ilyen filmje is, épp az a lényeg, hogy kifigurázzák a mai ostoba tinifilmeket, ahol szintén 25-30-as emberek akarnak tiniket játszani, pedig lerí róluk, hogy már benne vannak a korban. Ez nem vígjáték, ez paródia. Lennétek szívesek úgy nézni? A többi nyálas tinifilmre, ami csöpög az üresfejû "tinisztárok" elbutító hülyeségeitõl, akik szintén benne vannak már a korban, persze a legjobb véleményt kapják. Szánalmas.

Szerintem nagyon jó kis film, én szét röhögtem magam rajta.
jeffero 2009 ápr. 22. - 20:14:28
(4/9)
Gondolkoztam, hogy beprogramozzam, mert kíváncsi lettem volna Molly Shannonra ilyen tini-féle szerepben, valamint Will Ferrell-re mint Jézus, de nem úgy jött ki reggel a lépés, meg volt beprogramozandó a Hallmark csatornára is, így inkább a Hallmarkos filmet választottam.
Az újabb véleményeket olvasva úgy tûnik jól döntöttem.

Molly Shannon legutóbb a Kutya éve c. filmben volt nekem emlékezetes, egyébként majdnem eltalálta az aki 40 évesre tippelt, a film készítésekor, 1999-ben 35 éves volt.
Will Ferrell pedig legutóbb a Felforgatókönyv c. filmben volt emlékezetes, mostanában adta a TV2.

Mondjuk lehet, hogy bejött volna nekem, érdekes, hogy az IMDb.com oldalon jó vélemények vannak róla: "Much better than I expected...a really funny movie!"
Legutóbb egy hasonló 12 óra környéki filmre, a Bankrabló csajok címûre is írta itt valaki a port.hu-n, hogy mennyire rossz, pedig nem is volt annyira rossz. Persze abban tényleg tinik voltak, nem pedig egy Molly Shannon-féle lassan kiöregedõ színésznõ, és ha ránézel itt a csatolt képekre, hát van néhány abszurd, ami alapján sokan biztosan nem nézik meg.
Azért majd lehet, hogy ha legközelebb adják belenézek kíváncsiságképp.
2/10
hoshiiz 2009 ápr. 22. - 15:36:30 2/10
(3/9)
Borzasztó volt... Egyszerûen borzasztó... Nem is értem hogy adhatnak le ilyen tré filmet?!
"lehet vagy 40 éves aki játsza a 20 évest" (By: ginalany)
Igen, kábé annyi volt, ráadásul a szinkronhangja is..
Csak azért néztem végig, mert vártam, hogy mikor lesz szép a lány, de sajnos ez sose történt meg sajnos :D
ginalany 2009 ápr. 22. - 14:04:13
(2/9)
vajon hány évesek játszották a tini szerepet? csak a végét láttam, de borzasztó.
lehet vagy 40 éves aki játsza a 20 évest ... na és a többi szereplõ ...

vagy ez valami paródia lett vola? annak is brrr....

ezt a filmet nem szabad megõrizni az utókornak.
BBQ 2007 aug. 30. - 13:01:07
(1/9)
kevesebb rossz film létezik ennél. . .