nyunyedli 2012 jan. 05. - 09:47:46
(58/138)
Érdekes, hogy mennyire megoszlanak a vélemények. :)

***SPOILER PÓTOLVA***

Kíváncsi vagyok már én is az utolsó részre, nagyon! A színészek szerintem jók, bár Thuróczy Szabolcs hangja engem irritál, Gálffi Lászlót pedig színházban sem szeretem, de Gazsó György, Balsai Mónika és Tornyi Ildikó kimondottan jól játszik. Pokorny Liát is szeretem, de abban reménykedtem, hogy a sorozat végére tényleg megszépül. (Nem is értem, hogy a plasztikai mûtétet miért nem csinálták meg normálisan? Oké, értem, hogy kómába esett, de... Nekem ez magas. :) ) Szerintem a leszbikus-vonal is hiteles, ha én lennék hasonló szituban, szerintem én is csak állnék megrökönyödve a másikkal szemben, és én is zavarban lennék... Szóval szerintem jól oldották meg.
horas 2012 jan. 03. - 14:36:31
(57/138)
Hirtelen felindulásból, ad-hoc jelleggel elkezdtem nézni a 4.-részt. Annyira lekötött, meg sem álltam a 10.-ik.

SPOILER

Erõs a kontraszt a férfi és a nõi fõszereplõk között. A nõk sokkal vonzóbbak a maguk nemében, mint a férfiak, viszont a fiúk meg jobban játszanak. Thuróczy Szabolcs köröket ver mindenkire szerintem, nagyon jól játszik, de nekem tetszik a kicsit darabos Antal, Gazsó György által is. A leszbi-vonal számomra a mélypont. Szörnyen gyengén adják vissza a színészek azokat a szituációkat. Állnak egymással szemben, aztán vigyorognak egymásra hosszú másodperceken keresztül, teljesen bénán és abszolút nem életszerûen, miközben nem is ismerik egymást, meg alapvetõen ennek, egy marha kínos szitunak kellene lennie. Végül is az is, de nem a karakterek, hanem a nézõknek, "hogy történjen már valami, mit röhögtök?..." Egyébként meglepõen sok benne a csavaros, humoros beszólás, amin rendre meglepõdik az ember, magyar filmeknél ez azért is ritka, mert senki nem tud ilyeneket írni, és kivitelezni sem mindig sikerül úgy, hogy megmaradjon az éle, itt megvan ez. Léna nagyon vonzza a tekintetet, de egy kicsit üres a játéka, viszont Timit egyenes utálja az ember képernyõn keresztül is, ez lenne a lényege a színészetnek, jól hozza a tudálékos, rossz indulatos kis csajt a színész. Meglepõen jó kis sorozat, bár annyira nem meglepõ, ha tudjuk, hogy ezt lényegében nem magyarok írták.
mulao 2012 jan. 03. - 01:24:18
(56/138)
SPOILER is lesz benne

A 12. rész megint ütött. Tetszik, hogy végre nem csak "a haverom haverja ismeri" duma volt, hanem tényleg találkoztak a szereplõk. Léna apja csak a pénzre hajt, (Rudolf Peti nagyon jól játszik), de a húga aranyos, hogy találkozni akar vele. Judit kidobta a férjét, Gabriella meg terhes Ivántól. Timi meg elvetélt. Mi is történt még? A 13 rész izgi lesz, bár nem tudom hová lehet még fokozni.
horas 2012 jan. 02. - 23:51:41 Előzmény bueno16
(55/138)
Én Lénával vagyok így, bár részemrõl meg az túlzás, hogy miatta nézem a sorozatot, mert nem nézem. De ha õ van a képen nem tudok elkapcsolni...
pulse 2012 jan. 02. - 20:54:22 Előzmény barackszirom
(54/138)
A fõcímdalt Polgár Odett énekli. (Legalább így van egy jó száma.. :D)
mulao 2012 jan. 01. - 22:45:41 Előzmény pulse
(53/138)
Tisztában vagyok vele, hogy ez egy izraeli sorozat magyar változata, egyszerûen csak nem értettem miért kellett angolul elhangozni a fõcímdalnak a rész végén. Rögtön arra gondoltam, hogy azért, mert nemzetközi piacra is szánják. Amúgy meg nem lehetetlen, mert A terapeuta is egy izraeli sorozat eredetileg, aztán megcsinálták Amerikában is és hozzánk z amcsi verzió jutott el szinkronosan. Ráadásul majd megcsinálják magyar változatban is.
10/10
bueno16 2012 jan. 01. - 21:05:29 10/10
(52/138)
Hát nem tudom ki, hogy van vele,de a Balsai Móninak (Béres Judit) olyan kisugárzása van még tv-n keresztül is,hogy miatta nézem csak a sorozatot.Ez persze egy kis csúztatás,de szerintem rettentõ szexi kis nõ!A többi szereplõvel sincs semmi bajom,de engem a hangjával-játékával mindig elbûvöl, szerintem igazán hitelesen alakítja a szerepet.
10/10
barackszirom 2012 jan. 01. - 18:34:37 10/10
(51/138)
Az elsõ két résznél még nem voltam odáig érte, de aztán egyre jobban érdekelt, nagyon megtetszett, jó a rendezés, a helyszínek, a színészek, a fõcímdal is nagyon jó!!! Nem tudja valaki, hogy ki énekli?
pulse 2012 jan. 01. - 14:46:07 Előzmény mulao
(50/138)
A sorozat eredeti ötlete és megvalósítása - ha jól tudom - az izraeli HBO érdeme. Miután ott nagy siker volt, úgy döntöttek csinálnak egy central european változatot is. A magyarországi HBO-s produkció tehát nem a legelsõ változata, a sorozat maga már így is nemzetközi...
mulao 2011 dec. 28. - 18:55:54
(49/138)
SPOILER

Most akkor Timi elvetél? Mert miután Elek Feri nekiment a biciklivel mintha a hasát fájlalta volna. Amúgy én már az elején sejtettem, hogy úgyis elvetél majd, bár én azt hittem hamrabb.
10/10
denise2 2011 dec. 28. - 09:26:24 10/10
(48/138)
Óriási! Végre egy magyar sorozat, ami nem gagyi. Jók a karakterek, a rendezés, a helyszínek, minden! Isten ments, hogy 2013-ig várjanak a második évaddal.
mulao 2011 dec. 13. - 13:00:14
(47/138)
Ez a rész egyszerûen zseniális volt! Komolyan mondom hiba lett volna az elején abbahagyni a nézést. Most csak az a baj, hogy még egy sorozat függõje lettem. Biztos, hogy ennyi sorozatot nézni beteges.
mulao 2011 dec. 11. - 16:22:05
(46/138)
Tudtommal 13 részes az elsõ évad. Bár olvastam olyat, hogy akarnának 2. évadot is, de azt csak valamikor 2013-ban kezdenék forgatni.
mulao 2011 dec. 07. - 02:42:26
(45/138)
Örömmel látom, hogy az 5-6 rész óta végre beindult a sori. Most már, hogy van történés, leköt. Sõt már én is várom a folytatást. Amúgy csak én érzem úgy, hogy nemzetközi piacra is akarják a filmet? Mert a 8. rész végén felcsendül angolul a fõcímdal (nem bánom, mert nagyon bejön), csak ez valahogy ezt az érzést keltette bennem rögtön.
mulao 2011 nov. 26. - 17:13:24
(44/138)
Én is várom, szerintem is jó lesz.
mulao 2011 nov. 25. - 21:32:45
(43/138)
Újabb izraeli sorozat jogai alapján forgat új magyar sorozatot az HBO. Ezek szerint a Társas játék kellõen sikeres.

http://www.origo.hu/teve/20111125-uj-negyvenreszes-magyar-tevesorozat-forog.html
10/10
falbar@t-online.hu 2011 nov. 25. - 07:39:53 10/10
(42/138)
Nagyon tetszik ! Gyakrabban is tudnám nézni. Gyönyörüek a képek Budapestrõl, a színészek zseniálisak. Remélem
sokáig nézhetjük.
mulao 2011 nov. 23. - 21:43:25
(41/138)
Most néztem a 6. rész, nagyon jó volt. Ilyennek kéne lennie minden résznek. Básti Juli, Kovács Patrícia és Gállfi László nagyon-nagyon jók. Helyenkét még nevetni is tudtam. Gondoltam, hogy Timi azért lesz tényleg terhes, mert mindenki arra számít, hogy csak kamuzza, bár én azt hittem elfog vetélni. Ha a 7. rész is ilyen lesz, akkor már rajongóként fogom tovább nézni. Egyedül Gabriella kómája nem túl hiteles nekem, hiszen csak egy orrplasztikára feküdt be, mások meg komoly mûtéteket is túl élnek.
9/10
Teszka 2011 nov. 19. - 01:36:02 9/10
(40/138)
Nemrég bukkantam erre a sorozatra és nagyon tetszik :) könnyed,esti kikapcsolódáshoz tökéletes választás.Csak azt sajnálom,hogy ilyen rövid egy rész,de viszont az a jó benne,hogy csak 13 részes,így nincs elnyújtva.10/9
10/10
delfina64 2011 nov. 15. - 16:11:31 10/10 Előzmény szilvia555
(39/138)
ezt a negyedik reszbol letudtad szurni ,nagyon ugyes vagy .szerintem jo a sorozat. cak kicsit elfogultk vagytok csak is azert mert magyar a sorozat