Téma: Tarzan

Kit Fisto 2016 dec. 25. - 05:07:28
(9/9)
Ez nagyon jól meg van csinálva ! Szó szerint \"állat\" :)
Torolt Felhasználo 2016 febr. 01. - 06:42:56
(8/9)
Húúú... Mikor megláttam a Kis Vuk/Vuk 2 arcocskát Tarzan fején, RÖGTÖN KIKAPCSOLTAM!
a bal mellsõ lábam 2016 febr. 01. - 02:35:46
(7/9)
Uhh, SPOILER!!
A "meteorit titkos ereje által áthatott világ" brutális. Mármint brutális, hogy a németek kínai szinten lopnak.
Miért nem lett a címe

AVATARZAN

?

Habár... egyszer láttam véletlenül egy hetvenes évekbeli filmet, Flash Gordon címmel, utána egész máshogy ítéltem meg, hogy mennyire eredeti mûvész George Lucas és hogy milyen csodálatos ötlet is a Star Wars...
a bal mellsõ lábam 2016 febr. 01. - 02:31:44
(6/9)
Az Avatar ösvényén akar haladni. Valahol hihetetlenül hiányzik belõle a szellemesség. De fegyelmezett.
Ez 2013-ban rossz grafikának számított? Azért a kép nem rossz, inkább a témák lettek németesen giccsesek. Meg az arcok... de az a dizninél is ilyen. Ott minden fõhõs aladdin valahol.

Ez a Tarzán viszont elég tomaszanderszes volt.
1/10
HarleyQuinn 2015 okt. 18. - 13:38:42 1/10
(5/9)
Hulladék. Látszik, hogy német produkció. Filmnek rossz, animációnak gyenge, mesének meg még rosszabb. Olcsó, gyenge animáció, eltorzított, jellemtelen, sablonos karakterek... a magyar szinkronnal meg aztán fõleg borzalmas. Saját sztorit megint nem sikerült kitalálni, elõ kellett venni egy régit, és meggyalázni. Minek kellett ez?
8/10
joshsword 2015 aug. 23. - 10:21:37 8/10
(4/9)
aranyos film volt, de én is olvastam az össszes Tarzan könyvet és évek óta várom, hogy végre csináljanak egy olyan filmet, amely méltó a könyvhöz. Kétségtelen, hogy nem egyszerû feladat, de reménykedek...
robicsek2 2015 júl. 09. - 18:49:02
(3/9)
Nem volt rossz , de azért nem estem hanyatt tõle, és a belevitt újítástól sem. Inkább egy kicsit az AVATAR-ra hajazott.
proklima 2015 júl. 09. - 17:52:28 Előzmény robicsek2
(2/9)
Ritkán nézek animációs filmeket, de ezt kíváncsiságból megnéztem.
Tetszett, aranyos volt.
Az összes Tarzan könyvet olvastam (26 körül lehet), a filmekkel az a gondom, hogy valójában egyet sem találtam-Johnny Weissmullertõl Travis Fimmelig bezárólag, ami azt az élményt tudta volna visszadni, amit akkor éreztem, amikor 9 évesen a "Tarzan, a dzsungel fia"-t olvastam.
Ez érthetõ is, mivel nagyon nehéz olyan színészt találni, aki a regényben leírtaknak megfelel.
Külsõre talán a képregényfigurák közelítik meg legjobban, tulajdonságait tekintve (mivel a fantázia szülötte) valóságos személy nem.
A 10-es skálán 9 pont (ts:9).
robicsek2 2015 júl. 02. - 20:43:14
(1/9)
Na hosszú idõ után végre valami értelmesebbet is leszinkronizáltatott az RTL banda.
Felirattal már láttam, remélem nem szúrják el a szinkront.