fannid 2006 júl. 13. - 20:37:50
(36/1156)
valakinek nincs meg a 4.rész szinkronosan? ha igen el tudná nekem küldeni? fanni.d@citromail.hu
Köszi!
jane 2006 júl. 13. - 19:03:36
(35/1156)
sziasztok!!

vki le tudná írni h spanyolul hol lehet letölteni a részeket?!
kösszi
fefonia 2006 júl. 13. - 17:22:07
(34/1156)
Itt az oldal címe: <a target="_blank" href="http://sosmivida.sv.hu" title="http://sosmivida.sv.hu">sosmivida.sv.hu</a>
fefonia 2006 júl. 13. - 17:21:08
(33/1156)
Láttátok már a Te vagy az életem oldalát?
Letölthetõk a részek, és szavazás is van Facundo Arana hangjáról!
faNATYca 2006 júl. 13. - 15:33:51
(32/1156)
Szerintem is nagyon jó a sorozat, és nemkéne az elsõ 3 rész után következtetést levonni...kell neki egy kis idõ, h megszeressétek, de az biztos, h a szívetekbe fogjátok zárni õket!
sajnos igaz,ha szinkron hangja Facunak nem a legjobb, de ez van ezt kell szertni, majd megszokjuk....sajnos az volt abaj, h nagyon gyorsan kellett aszinkront megkezdeni,és ugyan Czvetkó Sándor elválalta volna, de éppen máshol dolgozott, és nem lehetett megvárni:(
egyébként Kiss Virág mondta, h most fogják csinálni a 13-19-ig részig, szal nem az egész van leszinkronizálva, fõleg, h még kint is forgatják!
azt ajánlom mindedn kételkedõnek, h nézhze, és megfogja szertni ez biztos!:)
Szandy89 2006 júl. 13. - 14:44:11
(31/1156)
Sziasztok!!
Hát nekem nagyon tetszik a sorozat fõleg azért, mert a kedvenc szereplõim megint együtt játszanak (Facundo és Nati). Az elsõ részt már alig vártam, de amikor meghallottam Facundo hangját nagyon nagyot csalódtam. Az a hang annyira illett hozzá ami a Vad angyalban és a Yago-ban volt, de ez ... KATASZTRÓFA!! Nagyon kár érte. :-( Ez a hang egyáltalán nem hozzá illik. De mostmár mindegy, hiszen már ezzel szinkrozizálták végig az egész sorozatot. A sorozat maga nagyon jó!! Még jó hogy Natalianak maradt a "hangja". :) üdv
tiri 2006 júl. 13. - 12:02:12
(30/1156)
Sztem ez is szappanopera. Amit az amerikaiak 'soapbox opera'-nak hívnak, az a délamerikaiaknak 'telenovela'. Biztos vagyok benne, hogy itt is lesz majd sírás-rívás, meg egyebek. Ráadásul, igaz, csak sztem, de Natalia barátnõnk affektálása szörnyû. Elképzelem, ahogy Csábi Bettina nyüsszögne, mint Monita... A másik, hogy vki adhatna már egy borotvát ennek a szegény Facundo-nak, az argentín õserdõk mélyén nevelkedett Yago Valdeznek ez még elment, sõt, de itt...
Boszi_94 2006 júl. 13. - 11:01:09
(29/1156)
Nem tudom hogy ki volt a szinkronrendezõ de ennyire melléfogni! Facundo Arana-nak egy Gáspár András!!! Hát.....
Bármi jó lett volna de egy ilyen....
doszi82 2006 júl. 13. - 08:43:07
(28/1156)
Szerencsére hogy van több csatorna amit nézni tudsz, nem kötelezõ nyomon követni az eseményeket, de valamiért csak feljöttél ide is, hogy a véleményedet elmond. Természetes, hogy nem mindenkinek tetszik a sorozat, ez benne van a pakliban.
Egyébként a SOS MI VIDA nem szappanopera!!
Hanem telenovella!
Tudod mi a szappanopera? Amiben a fõszereplõk állandóan bõgnek, és semmi másról nem szól a novella, csak kettejük kibékülõs-veszekedõs párkapcsolatáról.
Szappanoperák inkább a mexikói sorozatok, Thália-val az élen, és nem az argentínok. Ez meg fõleg nem, sztem!!
doszi82 2006 júl. 13. - 08:38:15
(27/1156)
Ez nem éppen így van. Elvileg 180 részes a sorozat, de lehet hogy hosszabb lesz, és tegnap volt a 116.rész, szóval korántsem az utolsó részeket adják!
A sorozat tényleg jó, 1 hónapot adok mindenkinek, tuti tetszeni fog, ne 1-2 rész alapján ítéljetek. Anno én a Vad angyalba az 50.rész után kapcsolódtam be, onnan persze hogy tetszett rögtön.
Szóval kérek mindenkit, ne most döntse vajon nézni fogom-e vagy se, hanem egy kicsit hosszabb idõ után. És fõleg ne amiatt ne nézze, hogy milyen a szinkron. Ha szeretsz egy színészt, nehogy már azért ne nézd tovább a sorozatot, mert a magyarok elbarmolták a hangot.
Egyébként mindent meg lehet szokni.
Üdv. Nektek! ÉS KITARTÁS!!
Én eddig az összes spanyol részt láttam, és nem tudjátok mit hagytok ki, ha befejezitek. KOMOLYAN!
Humoros, érzelemdús, nagyon jó sorozat elõtt állunk. Annyi minden fog történni, ami mindig viszi elõbbre a történetet. A párok hol együtt lesznek, hol nem, de ez így van jól. :-))
Engem meggyõztek Natiék arról, hogy megint bombasztikusat alkottak együtt!!!!!!!
mesterkata 2006 júl. 13. - 06:57:21
(26/1156)
Örülök, hogy egy véleményen vagyunk a szinkront illetõen. Lesújtó véleményen...Annyira kár. Csak abban bízom, hogy az "illetékesekhez" is eljut. Ahhoz a ba..mhoz (bocsánat), aki ezt nem érzékelte. Tényleg annyira zavaró.

Azért Facundo nagyon helyes.

Nem tudja valaki: hány részes a sorozat?

Üdv mindenkinek, Kata
micimackó26 2006 júl. 12. - 18:35:01
(25/1156)
Sziasztok!
Ki választotta ezt a szinkron hangot Facundonak!!!!????????
Katasztrófális! Nem illik hozzá. Kár érte. Idegesít, így valószínû a sorozatot sem nézem.
Lils 2006 júl. 12. - 08:52:34
(24/1156)
Hello!

Én is fõleg Facundo miatt nézem, de kicsit kiborít, hogy szinte õ az egyetlen normális szereplõ! Monita is aranyos, csak kár, hogy folyton meg akar ütni mindenkit. Remélem, azért majd jobb lesz a sorozat, különben a családom (akik sajnos nincsenek oda Facundo-ért) kitagad... :-)
mesterkata 2006 júl. 12. - 08:35:10
(23/1156)
Sziasztok!
Én meglehetõsen kiborultam, hogy ilyen bûnrossz!!! szinkronja van Facu-nak. Kész vagyok. Ha jól emlékszem Yagóként is Cvetkó S. szinkronizálta. Hogy az milyen klassz volt.

Kicsit döcögõsen indul a sorozat, de majd talán kialakul. Bár Facundo Arana miatt bármit hajlandó vagyok megnézni!
evie55 2006 júl. 11. - 19:01:02
(22/1156)
Cvetkó Sándor nem vállalta Facundo szinkronját???:((((Pedig annyira imádtam mikor "Ivot" szinkronizálta!!
Steszy 2006 júl. 11. - 11:45:57
(21/1156)
nos vincent.....érdekes azt állítod, hogy rosszabb a vad angyalnál.....gondolom akkor te azt nézted...mégis úgy írtad hogy vak angyal........ebbõl az következik hogy azt se szeretted!!arra akarok kilyukadni, hogyha nem szeretted a vad angyalt minek nézted??ez azt jelenti, hogy tetszett csak enm akarsz a sok csajszi elõtt beégniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............:D:D:D
nagyon jóó ez a sori is már most tetszik...ha neked nem ne nézdd...
de szerintem nem ettõl fog az RTL csõdbe menni.....
jane 2006 júl. 11. - 10:09:22
(20/1156)
szia faNATYca!!!

le tudnád írni h hol lehet letölteni spanyolul, szeretném én is megnézni,mert spanyolul tanulok kösszike
Steffy 2006 júl. 11. - 10:02:06
(19/1156)
Szió Gábor!
Nati tényleg remek,és mindig képes megújulni!
Ezért szerintem szupi,hogy most egy új oldalát mutatja meg!
Lehet,hogy kicsit furi,de azért szupi!
Nekem különösen tetszik,hogy nem úgy kezdõdik,mint egy átlagos szappan opera,van benne egy kis pezsgés!
Steffy 2006 júl. 11. - 09:55:26
(18/1156)
Szió!Szerintem is õrült klassz ez a sori,de valaki azt írta tegnap,hogy a neten is meglehet nézni spanyolul.Csak az a gond,hogy nem tudom hol.Tudsz nekem segíteni ebben?
Zsucus 2006 júl. 11. - 00:21:50
(17/1156)
Szerintem eszméletlen jó lesz, imádom õket, azthiszem ez hiányzott most az életembõl!!!!!!! :) Remélem még lesz jópár sorozatuk együtt, felejthetetlen páros:) És a zene is nagyon klassz, pörgõs:)