Téma: Téboly

cselaxi 2020 szept. 22. - 00:12:05 Előzmény APBT
(6/86)
"könnyebb volt kicsit átérezni a férfi helyzetét" Ez nagyon beteg...
10/10
APBT 2020 szept. 21. - 17:00:15 10/10
(5/86)
Én is indulatos ember vagyok, így könnyebb volt kicsit átérezni a férfi helyzetét.
Nyilván ő bekattant és ezért történt meg az a sok minden ami megtörtént.
Russell Crowe megint hozta a legjobbat, a többi szereplő is rendben volt, szerencsére a kissrácot egy időre kivonták a történetből, így volt tökéletes.
Látszik, hogy így sem akartak egy teljesen femináci női karaktert, de jól mutatja a sztori a lényeget.
Nekem nagyon tetszett, ha moziban nem is nézném újra, de otthon mindenképpen többször meg fogom nézni.
1/10
21Vick 2020 szept. 17. - 15:53:44 1/10
(4/86)
Ez mekkora baromság, tejóég... :-)))
Spoiler
Ki csinál ekkora balhét abból, hogy rádudàltak. Időmilliomos a pasi, meg gyilkol is, na persze... Iszonyat baromsàg. Csak röhögni tudok rajta. És persze senki nem hívja ki rá a zsarukat, mondjuk az étteremben. Vagy a benzinkúton. Vagy akár a csaj. Bugyuta faszság az egész. És a csaj annak ellenére sem kér bocsánatot, hogy az öccse meg a fia is veszélyben. Na persze. :-)))))
10/10
Bigpapa 2020 szept. 15. - 06:51:25 10/10
(3/86)
Az utóbbi idők legjobb filmje. Crowe zseniális benne. Ezért tényleg Oscar-dijat érdemel. Félelmetes, ahogy felépül a cselekmény a nő szemszögéből nézve és az, ahogy mi már reszesei vagyunk Crowe hangulatának, amikor ők találkoznak. Baromira tetszik, hogy itt semmi CGI nincs, minden autó törik, folyik a vér.
Végig lekötött a film, 1 percig nem unatkoztam. Mögöttem 2 sorral egy csaj a végén mondja a párjának, hogy úgy izgultam, hogy meg a nachost se tudtam enni.
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy azok közül, akik ilyen notorius duálók, hányan gondolkoznak el azon, vajon a való életben kire dudalnak rá? És vajon hányan szoknak le róla? :)
10/10 többször is meg lehet nézni
9/10
Péterrrrrr 2020 szept. 13. - 16:29:21 9/10 Előzmény T971
(2/86)
Nem a szerepre hízott föl. Már régóta ilyen. Soványan is eljátszhatta volna, semmi jelentősége a filmben a testalkatának.
6/10
T971 2020 szept. 12. - 19:55:21 6/10
(1/86)
Eléggé ütős film.
Hiába Amerika már csak ilyen, de ezeket a jelenetek Budapesten is meg lehet figyelni.
Russell meg jól felhizott a szerepre jól játssza a mérges sofőrt..