Téma: Ted Lasso

Kommentátor 2023 szept. 21. - 15:46:26
(5/5)
Az első éved nagyon jó volt. A második már kevésbé. A harmadiknak az eleje még rosszabb, de a végére visszajött. Általában a sorozzatok készítői nem érzik mikor kell abbahagyni. Itt is ezt éreztem a harmadik éved közepéig. Aztán szerencsére a végére rendbe tették.
Állítólag voltak akik reklamáltak, hogy miért nincs benne lmbtq vonal, és ezért került bele. Milyen beteg világ már, ahol emiatt reklamál valaki?

Azt hittem, hogy ha már Nate visszament, akkor ő lesz Ted utódja. De így, hogy egy tehetséges edző csak szertáros lesz, hülyeség. Levetkőzte a hibáit, nem kell a képességeit háttérbe szorítani.

9/10
Benedith 2023 aug. 22. - 18:39:33 9/10
(4/5)
Szerettem, kedves kis sorozat, bár a vége (nem tudom, ez spoiler-e, de biztos, ami biztos):

számomra elég szomorú. Mármint hogy Ted visszament Amerikába és boldogtalan az élete. És az utolsó kép, hogy bár mosolyog, de vörös, könnyes a szeme.


csicso82 2021 szept. 18. - 12:01:01
(3/5)
Na még 3 hét és végre elkezdhetem darálni a második évadot! (folyamatosan töltöm le a részeket és betárazom őket, hogy ha majd mind együtt lesz egyben tudjam megnézni én már CSAK így nézek sorozatot: ha megvan belőle legalább egy teljes évad vagy akár már ki is futott és az összes részt tudom megnézni egyszerre)
7/10
rajdi 2021 jún. 21. - 14:50:34 7/10
(2/5)
Nem sok köze van a focihoz, inkább az csak a díszlet. Szólhatna ugyan ez a történet egy genfi bankigazgatóról akit felkérnek hogy Las Vegasban kaszinót vezessen, vagy egy japán bálnavadász hajókapitányról akit egy USA torpedóromboló kapitányának neveznek ki. A poénok amúgy ülnek, kedves történet és a romantika sem hiányzik belőle. Ami tetszett hogy nem csak a főszereplőnél látni karakterfejlődést, hanem összességében mindenkinél, így azért mondhatni hogy tart valamerre a story.
10/10
ibanezjedi 2021 ápr. 07. - 22:08:37 10/10
(1/5)
Határozottan szórakoztató. A félórás epizódok pedig lehetővé teszik, hogy bármikor megejthető egy rövid kis szórakozás a nap végén.
Még párom, aki nem szereti a focit, neki is nagyon tetszett és jókat nevetett.