10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 18. - 05:03:48 10/10
(304/484)
Én annyit tudok, hogy kettõ magyar szinkron is van hozzá.
10/10
Geri23 2012 jan. 18. - 03:56:58 10/10
(303/484)
Ehhez filmhez csak a Gáti Oszkárral készült szinkron vagy van esetleg a Reviczky Gáborral is?

A mozi elõzetest a tv-ben Reviczky Gábor szinkronjával adták.
7/10
Mike088 2012 jan. 09. - 19:47:21 7/10
(302/484)
Szerintem nem lett rossz ez a rész, persze a közelébe nem ér a másodiknak de így is izgalmas lett. Gyakorlatilag innen kéne folytatni a sztorit mert a negyedik rész nagyon gyenge lett. Kéne egy jó szereplõgárda, és mondjuk még 2 epizód, amiben le lehetne zárni a történetet. Megfelelõ promóval ez kasszasiker lenne!
7/10
JoeM 2011 dec. 19. - 19:14:46 7/10 Előzmény convar
(301/484)
" nem volt hiteltelen. Legalábbis egy nõi termitõl biztos nem. U.is a Skynettõl sztem teljesen logikus lépés volt a nõi termik kifejlesztése. Ne feledjük a humanoid típusok egytõl egyig beszivárgó modellek is. Namost, képzeld magad Connor helyébe (vagy az õrökébe): neked nem volna feltûnõ, hogyha egymás után a 10. 2 méteres hústorony kérné, hogy engedjék be a bázisra? Pláne olyan éhínség közepette :D Mi is különbözõek vagyunk, és van aki férfi, van aki nõ. Ahogy a termik is.
Szal sztem jó ötlet volt a nõi termi (a TSCCben is), és nem(csak) azért hogy lehessen min legeltetni a szemünket."

Egyetértek, logikusan adódik Skynet fejlõdésébõl az eszközök, módszerek fejlõdése is. És nem szerencsés félredobni a jó ötleteket csak azért, mert maga a film laposabbra sikerült, mint az elõdei.
9/10
convar 2011 dec. 18. - 17:40:24 9/10 Előzmény Jankaou
(300/484)
"Nem, csak utálom, ha egy filmbe azért eröltetnek bele nõi fõhõsöket, mert muszáj, és úgy trendi. Az ilyen filmek többségérõl, messzirõl süt a hiteltelenség. "

Csakhogy a T-X nem egy "nõi fõhõs" :D

És nem volt hiteltelen. Legalábbis egy nõi termitõl biztos nem. U.is a Skynettõl sztem teljesen logikus lépés volt a nõi termik kifejlesztése. Ne feledjük a humanoid típusok egytõl egyig beszivárgó modellek is. Namost, képzeld magad Connor helyébe (vagy az õrökébe): neked nem volna feltûnõ, hogyha egymás után a 10. 2 méteres hústorony kérné, hogy engedjék be a bázisra? Pláne olyan éhínség közepette :D Mi is különbözõek vagyunk, és van aki férfi, van aki nõ. Ahogy a termik is.

Szal sztem jó ötlet volt a nõi termi (a TSCCben is), és nem(csak) azért hogy lehessen min legeltetni a szemünket.


"Olyan mint egy félálomban kötelezõen megírt, elgyötört házifeladat. Trilógiák virágkorának egyik kényszer-folytatása, ahol elõkukáztak egy nagy nevet a fiók aljáról, leporolták, és újra kalapács alát tették. Kötelezõ 21. századi trendi klisékkel, unalmasságig nyújtott végenincs akciójelenetekkel, lapos történettel, másodosztályú karakterekkel."

Ez viszont lényegében igaz :D De én annyira imádok ilyen robotokat látni a filmvásznon hogy akárhány kényszerfolytatást meg tudnék még nézni. És még élvezném is :D
Jankaou 2011 dec. 14. - 08:31:00 Előzmény Kozutas
(299/484)
Jöhet a forgatókönyv :) Köszi
Jankaou 2011 dec. 14. - 08:27:48 Előzmény convar
(298/484)
„Nõgyûlölõ vagy?”

Nem, csak utálom, ha egy filmbe azért eröltetnek bele nõi fõhõsöket, mert muszáj, és úgy trendi. Az ilyen filmek többségérõl, messzirõl süt a hiteltelenség. A T3 márpedig –valljuk meg- hiteltelen. Olyan mint egy félálomban kötelezõen megírt, elgyötört házifeladat. Trilógiák virágkorának egyik kényszer-folytatása, ahol elõkukáztak egy nagy nevet a fiók aljáról, leporolták, és újra kalapács alát tették. Kötelezõ 21. századi trendi klisékkel, unalmasságig nyújtott végenincs akciójelenetekkel, lapos történettel, másodosztályú karakterekkel. Egyszer megnézhetõ, és elfelejthetõ. Annak a korosztálynak, akik a T1-et még moziban, vagy alámondásos rongyosra nézett VHS kazettán látták elõször, azoknak ez a film gyakorlatilag nulla. Egyébként meg visszatérve a nõkre: Ellen Ripley (S.Weaver - Alien filmek) nem terem minden bokorban. A hiteles nõi fõhõs számomra ott kezdõdik.
9/10
convar 2011 dec. 11. - 23:52:53 9/10 Előzmény JoeM
(297/484)
Új ötlet? Ilyenekrõl egyedül te tudsz gondoskodni ;D
7/10
JoeM 2011 dec. 09. - 19:38:01 7/10
(296/484)
Szerinted lehet unatkozni a 3. évad fordítása közben? :D Csak kíváncsi voltam, hogy van-e valami új ötlet az idõutazás, na meg a Terimátorokkal kapcsolatban.
9/10
convar 2011 dec. 09. - 17:17:54 9/10 Előzmény JoeM
(295/484)
OFF

Na szevasz ám! Ez ám a kellemes meglepetés! ;) Am te hogyhogy itt? Unatkoztál? ;D
9/10
convar 2011 dec. 09. - 17:12:18 9/10 Előzmény Jankaou
(294/484)
"A rossz oldalon ezúttal egy csöcsnövesztgetõs multifunkciós konyhai robotgép, akinek a kezében flexkorong és lángvágó van, DNS-t elemez, intuícióval vezérel mechanikus eszközöket, és ami a legrosszabb, mindezt egy trendi k*rva személyében."

Nõgyûlölõ vagy?

A többit JoeM elmondta.
4/10
Kozutas 2011 dec. 04. - 00:35:43 4/10 Előzmény Jankaou
(293/484)
Sajna mindenben igazad van, ez a film Svarcinak kellett a választás miatt reklámfilmnek.

"Pedig hatalmas nagy potenciál, és lehetõségek lettek volna a 3. részben."

Mondtam már itt szerintem, hogy elkészült egy k.rva jó forgatókönyv a 3. részhez még nagyon rég, folytatja a T2 hangulatát, sztoriját. Nagyon sok embernek tetszik. Ha érdekel átdobom. ízelítõ :

- T1000 kettéfolyik egyszer 2 testre
- Svarci megjavít egy valamilyen plazmafegyvert, és amikor megkérdik, hogy honnan ért hozzá csak mosolyog :-)
- Svarci is rosszként jön vissza a T1000el.....
bitten 2011 dec. 01. - 15:04:28
(292/484)
Ez a rész már nem tetszett annyira, de a mester benne volt, és géppuskázott. Ettõl függetlenül megbukott a mozikban, a költségvetést figyelembe véve.
7/10
JoeM 2011 nov. 28. - 22:14:38 7/10 Előzmény Jankaou
(291/484)
Miközben igazad van, valójában nincs igazad. Röviden: a történet más idõvonal, de igény szerint egyesíthetõ a többivel, nem zavar össze semmit, a mû kidolgozottsága olyan, amilyen, de a végén egy, a sorozaton átívelõ igazságot mond ki, és kihagyhatatlan része a Terminátor Univerzumnak. Lehet nem szeretni, én se néztem meg sokszor, miközben a T1-T2-TSCC-t rongyosra, de akkor is õ a T3.
Jankaou 2011 nov. 22. - 00:12:13 Előzmény convar
(290/484)
"a T3 nem rúgott fel semmit, tiszteletben tartotta a elõzõ részeket"

Akkor mi szerintem nem egy filmet néztünk. A 3. rész úgy ahogy van felrúgott mindent, ami addig a terminátor filmeket jellemezte. Sci-fi filmnél szokatlan fojtogató realisztikusságot. Cameron olyan fantasztikus filmet, és atmoszférát gyártott, hogy közben egyszersem lépte át a határt, egyszersem érezheted azt, hogy ez hülyegyerekeknek készült látvány akció. Nem áldozott be mindent a látványért. Egyszerû és tiszta történet, mégis kellõen komplex ahhoz, hogy a mozi után agyalj rajta.

És akkor folytatódik a sor a T3 történetével. 2. rész vezetése egy-az-egyben copy-paste. Megint jön két robot, kûzdenek egymással végig, miközben minden szétrobban. A rossz oldalon ezúttal egy csöcsnövesztgetõs multifunkciós konyhai robotgép, akinek a kezében flexkorong és lángvágó van, DNS-t elemez, intuícióval vezérel mechanikus eszközöket, és ami a legrosszabb, mindezt egy trendi k*rva személyében. Arnie pedig egy önmagával meghasonult lelkiismeretes, emberi érzésekben gazdag vicceskedõ terminátor. A szinészeket -akiket beleeröltettek a képbe- egytõl egyig válogatott szerencsételenkbõl áll, akik meg sem próbálták átélni, eljátszani hitelesen a szerepüket. A történetrõl megmár ne is beszéljünk, zagyva, kusza, egy ponton sem illeszkedik az elõzõ részekbe.

4. rész felteszi az "i"-re pontot. A 3.részben feltámadt robotzsaruk után, jönnek a motorminátorok, transformersek, vizi terminátorok, terminátor emberi szívvel stb. ehh...

Pedig hatalmas nagy potenciál, és lehetõségek lettek volna a 3. részben. Egy jövõben játszódó apokaliptikus befejezõ epizóddal lehetett volna teljes a trilógia.
9/10
convar 2011 nov. 18. - 23:40:17 9/10
(289/484)
Eddyboy

"A T3 mivel követte kevésbé?"

Sok volt a pontatlanság. A 2. részben John Connor 10 éves volt,a 3-ban pedig 13 éves lett hirtelen...és nem is sorolom tovább, ha nem haragszol.:-)
Szerintem úgyis tudod.:-)"

Nem, nem tudom. Ezek csak apróbb bakik, amely a következetlenségükbõl, figyelmetlenségükbõl adódott. A lényegi dolgokat, mint pl. a cselekmény egészét tekintve a T3 nem rúgott fel semmit, tiszteletben tartotta a elõzõ részeket. Semmilyen logikai bukfenc nincs benne, amely alááshatná az 1-2-ben történteket.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 nov. 03. - 04:34:37 10/10
(288/484)
jah nagyon gáz volt az új szinkron :S
9/10
convar 2011 okt. 24. - 03:01:48 9/10 Előzmény Kozutas
(287/484)
Hát onnan hogy akik visszaküldték ellátták sok-sok információval a küldetés sikeressége érdekében :)
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 11. - 05:49:00 10/10
(286/484)
Nem tudom mi bajotok van ezzel a résszel, akinek valami baja van az írja meg mert kíváncsi vagyok már nagyon.
1/10
davidamarushakur 2011 okt. 11. - 02:54:39 1/10
(285/484)
Ennek a filmnek soha nem is lett volna szabad elkészülni! Sajnos ezt kell mondjam...