Téma: Terra Nova

10/10
cardas 2012 szept. 23. - 19:59:01 10/10
(6/26)
Fantasztikus sorozat volt, kár hogy Amerikában nem aratott sikert. Ott nem értem, miért lesz sikeres vagy eldobandó valami, mert elég sok jó cuccot kidobnak az ablakon, és sok rosszat megtartanak.
De hogy ezt leadják magyarul, nem értem minek. Az RTL 2-n fog menni, de mi a csudának, hogyha egyszer nincs folytatása?! Szivatni akarják a nézõket? Felháborító szerintem.
10/10
adi223 2012 júl. 30. - 13:29:40 10/10
(5/26)
Nekem meg tökre tetszett! Végig élveztem az összes rész..az utolsókon pedig még izgultam is:) A dínós dolgok annyira nem tetszettek benne...de a környezet a szereplõk meg minden nagyon el lett találva...remélem egyszer lesz folytatás.
jack12 2012 jún. 13. - 14:10:00
(4/26)
Jól indult a sorozat,de aztán nagyon elkanyarodott nem is tudom,hogy merre...Valószínûleg ha az RTL valamikor hajlandó lesz adni az valószínûleg szombat vagy vasárnap délutáni mûsorsávban lesz,talán ez is úgy meglesz vágva mint a Primeval, úgy tûnik az ilyen sorozatok nem ide valók.
9/10
Bogoj 2012 jún. 11. - 08:28:00 9/10
(3/26)
nekem tetszett, tényleg jó kis családi mozi, kár, hogy elkaszálták.
az viszont tényleg gáz volt, hogy már az elsõ részben elhangzott, hogy este a dzsungel milyen veszélyes, mert elõjönnek a "kaszások", meg ott vannak a Hatosok, ehhez képest mindig mindenki éjszaka, egyedül flangált kint...
ezzel együtt a történetet izgalmasnak találtam, a szereplõket érdekesnek, a képi megvalósítás tetszett.
talán pár év múlva meggondolják magukat, és folytatják...

SPOILER
gondoltam rá, hogy a faragott hajó esetleg úgy került arra a vidékre, hogy egy átjárón keresztül (valószínûleg a katonák is erre gondoltak, ezért mentek oda), csakhogy az átjáró nem ember alkotta, hanem egy természetes, egyirányú átjáró. mondjuk a Bermuda-háromszög...
Marcipáncica_ 2011 dec. 29. - 18:25:24
(2/26)
Nálam nem a top-kategória, de egyszer (meg)nézhetõ sorozat.
Az elõzetesek ellenére kevésbé sci-fi ill. akció, inkább amolyan hagyományos családi kalandfilmsorozat.
Viszont annak kiváló! Ha erre számít az ember kevésbé csalódik, mintha a hatalmas külföldi beharangozókra alapoz...
10/10
öregnigger 2011 dec. 29. - 17:53:00 10/10
(1/26)
Csak ajánlani tudom. Nem vagyok egy nagy filmnézõ,de erre nem sajnáltam az idõt.
Töltsd és nézd!