Téma: Terri

6/10
alien1976 2013 febr. 05. - 16:03:46 6/10
(5/5)
Nem is tudom...............
A hozzászólás néha - néha SPOILERT **************SPOILERT************ TARTALMAZHAT.
Tényleg nem tudom, ezt a filmet hová is tegyem.
A film elsõ húsz perce, szinte semmirõl nem szólt, csak úgy folydogált valahová, de foggalmam sincs, hogy hová. Aztán óvatosan lett mondanivalója, s lassan de beindult a története. gondolok itt az igazgatóval történt beszélgetésekre. Fõleg arra, amikor mondja, hogy õ az életre segíti õket, hiszen ezt fogják kapni az életben is.
Aztán lassan elkezd pozitívan változni a film, s a történet is kellemes lesz. Ilyen, hogy barátot talál, s még lassan de még a lányokkal is kezd kapcsolatot kialakítani. Tehát tuti van mondanivalója a filmnek, hisz bármilyenek is vagyunk, az élethez alkalmazkodni kell, s abban benne élni, harcolni, küzdeni, és szeretni.
De a film végével hatalmas bajom van. Ekkora elkapkodást, rég láttam. Befejezetlen lett, semmi nem derült ki. Ugyanoda visszakanyarodott ahonnan indult. A végén olyan érzésem lett, mintha semmiféle jellemváltozás nem történt volna a fõhõsnél, pedig a film háromnegyedénél ez a folyamat is beindult. Ha egy kicsit odafigyeltek volna a végére, egy jó film lett volna belõle kreálva.
A temetõi jelenet hatalmas volt a részemrõl.
7/10
kleavenae 2012 szept. 26. - 15:08:43 7/10
(4/5)
Hát bárki bármit mond, ez egy jó film. A maga mûfajában. Aki a pörgõs, izgalmas filmeket szereti (mellesleg ált. én is), annak ott a Szemtõl szemben és a Leon. Tény, hogy úgy tûnik, mintha nem szólna semmirõl, ez - véleményem szerint - a gyenge befejezés miatt van, de a történet - maga, és a filmre vitele is - nagyon jó. A befejezés miatt csak 7*
1/10
11messi87 2012 szept. 23. - 01:18:34 1/10
(3/5)
KALAP SZ*R!
Kérem vissza az életembõl azt a 30-40 percet...(sokat tekertem...)
6/10
Atis88 2012 szept. 21. - 22:01:14 6/10 Előzmény pillangókisasszony
(2/5)
Ott a pont. Viszont én azért adok rá 6 pontot mert az ember agyát ez a semmi jól kitudja kapcsolni, mert legalább nem idegesítõ :D.
3/10
pillangókisasszony 2012 szept. 21. - 16:53:47 3/10
(1/5)
Szerintem ez a film az égvilágon semmirõl sem szólt.3 pont.