offtopic
Segítõ Béka 2010 júl. 30. - 16:04:08 Előzmény Thiria
(17/57)
átélni egy vámpírtámadást, és egy farkasember-, sárkánytámadást?

mert ma kb ezek az ufók.
bizony a föld sem lapos ám, és nem négy elefánt tartja egy teknõsön, de gyerekként még én is hittem az ufókban. hittem, mint a vallásos emberek Istenben.
igaz, én most már nem vok ateista, de ez mindegy most
Thiria 2010 júl. 29. - 08:31:41 Előzmény Segítõ Béka
(16/57)
Ez addig tûnik poénnak, amíg az ember át nem él valami hasonlót...
offtopic
Segítõ Béka 2010 máj. 30. - 19:47:15 Előzmény Rotten
(15/57)
Hogy mennyire lehet igaz?"

semennyire.
ne légy gyerekes
Segítõ Béka 2010 máj. 30. - 19:44:23
(14/57)
ilyen béna, elcsépelt filmet rég nem láttam

unalmas már h pont akkor megy el a kamera, amikor vmit látni kéne. unalmas, elcsépelt
a seriff szerepe túljátszott, történetileg is, rendezõ hibája

amúgy a rendezõ lejáratta a nevét a bevezetõvel, de ez nem zavarja, nímand.

célközönség: 16 év
offtopic
Segítõ Béka 2010 ápr. 08. - 17:07:36
(13/57)
ha rohad, hát hadd hulljon

székely közmondás
10/10
k11zoltan 2010 ápr. 07. - 14:09:16 10/10 Előzmény NADALFAN
(12/57)
Nagyjabol nem igaz, de az egyik legfelelmetesebb film, amit mostanaban lattam.

"Basis in reality

Although the film's events are grandly fictional, its claims about Nome's missing persons history and frequent visits by the FBI are not; since the 1960s, countless Native visitors to the town have reportedly vanished, some whose disappearances were never solved. Ten persons have gone missing in the town since 1990.[7] The movie is based on the theory that the missing-persons cases were actually alien abductions.[7]

The actress who plays Dr. Abigail Tyler in the "archive footage" is supposedly Charlotte Milchard (her name appears in the DVD and Blu-ray credits of The Fourth Kind as a Nome resident while the name of the Doctor Abigail it’s missing on the list), however this has yet to be confirmed by any credible source. [8]

Charlotte Milchard can be found on IMDB.com and the photograph matches the woman purported to be Dr. Abigail Tyler in the movie."

The Fourth Kind - Wikipedia
Rotten 2010 márc. 01. - 00:28:03
(11/57)
Egy gondolatot még kihagytam a mondókámból. A kislány nem tért vissza soha, talán mert egyszerüen rosszul sült el a kisérlet és belehalt? Ezek az akármik is hibázhatnak és hibáznak is, ahogy a filmben is látható, hiába állitják be magukat "istennek"...
Rotten 2010 márc. 01. - 00:19:50
(10/57)
Hatásos film és félelmetes téma. Én magam nem néztem utána, hogy valóságon alapulnak-e az események, egyszerûen csak a saját érzéseimre hagyatkozom. Mint film, szerintem nagyon rendben van. Hogy mennyire lehet igaz? Akár egészben is. Gondoljunk csak bele mekkora a világegyetem, miért is ne lehetne inteligens élet másutt. Hogy továbbmenjek, miért ne lehetne nálunk, embereknél fejlettebb akármik. Azt hiszem, ha bárkit megkérdezünk az utcán, aki rendelkezik alapvetõ inteligenciával, legtöbben ezt fogják válaszolni. Akár lehetnek emberszerüek is, emberi tulajdonságokkal, gondolok itt az emberi természetre, ami oly szeret pusztitani avagy kisérletezni a nála gyengébbeken. Mert ugye világunkat rengeteg minden fenyegeti, betegségek stb. és probáljuk megvédeni. Ilyen megközelitésbõl akár ezeknek az akármiknek is lehetnek ilyen problémáik és persze rajtunk embereken kisérleteznek. És hogy miért nem beszélünk róla vagy akár miért nem tudunk errõl az egészrõl semmit? Egyszerüen az ember a félelmeirõl beszél a legkevésbé. Gondoljunk csak bele saját szomszédainkról se tudunk szinte semmit, nemhogy azt hogy mitõl fél a legjobban. Igy történhet akármi akárkivel Alaszkában vagy bárhol e világon, ki tudja mi jut el ebbõl hozzánk, ha egyáltalán eljut valami is. Igy sokszor az igazság feledésbe merül vagy misztikummá alakul át. Nos én igy látom. Minden jót
offtopic
Meadow 2010 febr. 25. - 22:37:59
(9/57)
Én jan2-án éjfélkor láttam és nagyon tetszett:)
És konkrétan volt néhány jelenet,ahol én is,szintúgy majdnem besz*rtam:DD
Érdekes volt végig és számomra teljesen hihetõ,megnézném mégegyszer:))
Grafitti 2010 febr. 25. - 22:05:46
(8/57)
A The Fourth Kind 2009november 6.án debütál az amerikai mozikban, de a kritikusok azonban elõre leleplezték a film titkait, az úgynevezett valós felvételeket, amelyek annyira gyatra hamisítványok voltak, hogy késõbb a nézõk agyára mentek, és így az ufók köré épített mitológia darabokra hullott.
1972-ben felállítottak egy skálát az idegenekkel találkozásokra. Ha valaki lát egy UFO-t,azt az elsõ típusú találkozásokhoz sorolják. Ha bizonyítékot is szerez a találkozásról, az már a második típusba tartozik. Ha harmadik típusú találkozásról beszélünk, ha konkrét kapcsolatfelvétel történik az idegen lényekkel. És a negyedik típus, amikor elrabolják az idegenek az embert.

De ezt ki igazolja..:)))
5/10
MiaLarge 2010 febr. 22. - 22:01:49 5/10 Előzmény stanler
(7/57)
Abban én is hiszek,hogy nem vagyunk egyedül (nagyképûség lenne azt hinni).
Viszont személy szerint(bár kíváncsi vagyok rájuk)nem szeretnék találkozni eggyel sem...ha mégis megtörténne,az én történetemet ti biztosan nem ismeritek meg,mert szívinfarktust kapnék azon nyomban:)
Nekem a magnetofonos rész volt gyanús,de hiszek neked,és merem remélni a következõ célpontjuk nem Hajdú-Bihar Megye egyik városkája lesz:)
10/10
stanler 2010 febr. 22. - 18:57:35 10/10
(6/57)
Minden tiszteletem a tiéd, de a filmben feltételezik, hogy a Doktornõ digitális kamerát használt. Mivel a szalagos analóg kameráknál a hang és a kép együtt tárolódik, így ott csak együtt is veszhet el. Azonban a digitális kameráknál ez külön történik. Ebben a digitális világban már "nekünk" is vannak olyan felszereléseink amelyekkel a képet torzítani/zavarni lehet, de a hang tökéletes marad. Én elhiszem a filmet, mert nagyon sok mindennek utána néztem és létezik :) Remélem létezik egy másik "értelmes" faj ebben a hatalmas világban és akár így van akár nem, mindenki döntse el maga, hogy miért torz a kép ;)
5/10
MiaLarge 2010 febr. 21. - 23:39:29 5/10
(5/57)
Szerintem kamu,de nagyon érdekelne másnak mi errõl a véleménye.
5/10
MiaLarge 2010 febr. 21. - 23:38:34 5/10 Előzmény stanler
(4/57)
Az nem furcsa,hogy a kamerák meghülyülnek,de a diktafon mûködik mikor meglátogatják a nõt az "idegenek"....?
8/10
NADALFAN 2010 febr. 21. - 20:45:03 8/10
(3/57)
hú ez kemény ,ha tényleg van valóság alapja a filmnek.jó lenne tudni igazak e azok a dokumentációk mert akkor tényleg félemetes kérdések merülnek fel az emberben-vagy csak fikció az egész ????
10/10
stanler 2010 febr. 21. - 12:09:48 10/10
(2/57)
Az egyik legkomolyabb film amit életemben láttam. Eddig a Paranormal Activity volt a legkeményebb, ez átvette a vezetést. Minden tiszteletem a készítõké.
9/10
Jaime.of.course 2010 jan. 16. - 01:46:22 9/10
(1/57)
liked!
elgondolkod tato! neha really spooky! cast is jo!