Téma: The Last Shadow Puppets

danab1 2011 jan. 12. - 20:56:51 Előzmény Anditos
(9/9)
Örülök, hogy tetszik!:-) De a topic-banda kétségtelenül verhetetlen!

OFF
Én szeretem a Muse-t. Nyáron volt szerencsém élõben is látni õket a Szigeten.
A The killers is érdekes zenét játszik. Mostanában az énekes, Brandon Flowers szólóban hódít. Ha megengeded, ide linkelem az egyik számát - látványos videójában Keanu Reeves Az ördög ügyvédje és az Édes novemberbeli partnere,Charlize Theron menti meg az énekest a nindzsáktól:-)
http://www.youtube.com/watch?v=5AhU12zC8fc&feature=&p=00C5D7FE495A89E2&index=0&playnext=1
offtopic
Anditos 2011 jan. 12. - 18:59:39 Előzmény danab1
(8/9)
Hú, nem tudom, hogy állok velük, mert sajnos nem ismerem õket. A LSP-n kívül nem nagyon ismerem az indie zenét, egyik barátnõm próbál megtéríteni, egyik másik muse nóta pl nekem is tetszik, de az LSP-t nem lehet nálam überelni. :-)

Ez az Arctic Monkeys dal viszont fantasztikus, már töltöm is lefelé, köszi! :-))
danab1 2011 jan. 11. - 20:53:15 Előzmény Anditos
(7/9)
Az is jó!:-)
Szerintem is ez a best of összeállítás - talán egyszer õk is rájönnek.
Azt hiszem az Majmoktól csak ezt a számot kedvelem (de ezt is abba az "aranyos, elhallgatom" kategóriába tenném bele:
http://www.youtube.com/watch?v=ma9I9VBKPiw
Hogy állsz például a Keane-nel vagy a The Killers-szel?:-)
offtopic
Anditos 2011 jan. 11. - 17:34:58
(6/9)
Ebben egyetértünk!! :-)

Hát, amennyire tudom, Miles Kane szólókarrierbe kezdett, vagyis már a TLSP mellett is mindketten járták a saját útjukat. Meghallgattam a többi formációjukat is, de nekem csak a TLSP tetszik.
A My Mistakes Were Made For You a harmadik nagy kedvencem tõlük.
danab1 2011 jan. 11. - 17:01:29
(5/9)
Igen, az egy nagyon kis kedves dal (be is kapcsoltam:-))
Ezt szomorúan hallom! Mi ennek egyébként az oka? Nem néztem utána, de valahogy sejtettem, hogy így van, mert nem igen lehet velük találkozni mostanában. Pedig nekem valahogy jobban tetszik, mint az Arctic Monkeys-felállás.

(Alapvetõen a brit zenét preferálom. Figyelemreméltó bandákat adnak a világnak).
offtopic
Anditos 2011 jan. 11. - 16:07:59
(4/9)
Igen!!! :-)
Bár nekem a The Meeting Place volt a szerelem elsõ hallásra. Sosem felejtem, amikor elõször hallottam a rádióban egy internet caféban ülve, nem tudtam mi a szám és kik éneklik, de annyit megjegyeztem hogy "I'm sorry I met you darling" és rákeresve a neten tudtam meg, kik õk. :-)
Sajnos úgy néz ki ez volt az elsõ és utolsó lemezük is egyben. :-(
danab1 2011 jan. 11. - 13:59:40 Előzmény Anditos
(3/9)
Én is szeretem ezt a bandád! Nálam az abszolút kedvenc - és amiért beléjük szerettem - a Standing Next To Me.:-)
Anditos 2009 júl. 09. - 15:40:10
(2/9)
.
Anditos 2009 júl. 09. - 15:38:50
(1/9)
De jó, hogy én nyithatom meg a topikjukat! Remélem, lesznek mások is, akik szeretik õket és idetalálnak. Sosem hittem volna, hogy a mai zenében találok olyan együttest, akiért teljes szívvel rajongani fogok, nagyon tetszik az albumuk, remélem, hamarosan jön a következõ.

Abszulút kedvenc dalaim:
The Meeting Place
The Chamber
My Mistakes Were Made For You
Standing Next To Me

10/10