Téma: The Rental

5/10
danek87 2021 ápr. 01. - 09:25:21 5/10
(10/10)
Érdekes műfaji egyveleg.Aki horrort vár csalódni fog,ugyanis elenyészőek a filmben a horror elemek.Párkapcsolati drámának induló sztori ami a film kétharmadánál átcsap pszichothrillerbe majd a legvégén kapunk egy csipetnyi(gore-mentes) slashert.A bő 50 perces felvezetés (1-2 jelenetet leszámítva) nem zavaró,végülis a slasher filmek szintén hasonlóan épülnek fel, azzal a különbséggel,hogy azoknál irritállóan hülyén és idegesítően viselkedik a legtöbb tinibagázs.Itt normális volt a színészi játék,életképesek a karakterek.Magyarázatot tekintve ugyanannyit kapunk mint a Horror parknál,azaz semmit,a fantáziánkra van bízva.Számomra ez az a kategória ami egynek simán jó de pár nap múlva már elfelejti az ember 10/5
4/10
Trap 416 2021 márc. 09. - 10:23:54 4/10
(9/10)
Isten óvjon minket Dave Franco-tól, ha rendezni akart. Ez volt az első rendezése és bízom benne, hogy az utolsó is. Ígéretesen indult, de egy nyomasztó, unalmas szart hozott ki belőle, aminek a végén kiderül, hogy semmi értelme. Ezt nagyon nem kellett volna.
8/10
Ildikó Nóra 2021 jan. 28. - 19:28:45 8/10
(8/10)
A film tetszett, érdekes a története, izgalmas volt. Érdemes megnéznie annak, aki kedveli a thriller-horror filmeket (egyik kategóriába sem lehet teljesen besorolni az egész filmet). Többször volt olyan rész, hogy nem az történt, ahogy, amire gondoltunk. Dan Stevens játéka vmiért annyira nem tetszett, a többi színészé viszont igen. A filmet, a színész, Dave Franco (James Franco öccse, Alison B. férje) rendezte, ehhez képest teljesen jól sikerült a film. Azt olvastam, hogy azért lett az a film vége ami, mert elvileg benne van, hogy folytatják, ha úgy alakul, lesz rá lehetőségük (nem bánnám, ha lenne folytatása).
7/10
laczkoattilalaszlo 2021 jan. 25. - 22:44:56 7/10
(7/10)
Az ebben a kategóriában (horror-thriller) fellelhető tucat filmeknél messze jobb és igényesebb alkotás. A szereplők közti párbeszédek, valamint az egyes szituációkra adott reakciók a hasonló besorolású filmekhez viszonyítva klasszisokkal jobbak. Mondhatni "okosszereplős" film. :D Nem mondom, hogy ez a tökély, hisz akkor nem csak 7-et adtam volna a 10-ből, de szerintem mindenképp érdemes megnézni.

(Aki ettől a filmtől kaszabolást és vérfürdőt vár, annak ezt a filmet nem ajánlanám.)
2/10
nikato 2020 dec. 19. - 16:01:34 2/10
(6/10)
Unalom a köbön! Az elején csak azzal elmegy 15 perc, hogy a főbérlő átadja nekik a házat! Az utolsó 20 perc volt jó. SPOILER: Azt hittem a lezhant csaj kimászik a vízből. Nem volt rendes befejezés, vagy így tervezték vagy lesz 2. rész. SPOILER VÉGE
5/10
danek87 2020 dec. 12. - 20:55:02 5/10 Előzmény Csókási Balázs
(5/10)
Én még nem láttam de tervezem megnézni.Nemtudom az mennyire róható fel egy slashernek hogy csak az utolsó fél órában van csak gyilok meg hentelés,hiszen a slasherek jórésze erre épül.A film 2/3-a felesleges töltelékjelenetek(bulizás,dugás,felesleges párbeszédek) a maradék 1/3-ad a lényegi történés.Meg az idióta logikátlan cselekedetek is velejárója szerintem.Én ezeket nem látom hibának,megszoktam az ilyen típusu filmeknél.IMDB-n nem áll rosszul,de kiváncsi vagyok tényleg ennyire szar lenne-e mint a kritikában.
1/10
lac08 2020 dec. 06. - 16:52:49 1/10
(3/10)
Unalmas és gagyi minden formában!
1/10
pihes 2020 dec. 02. - 14:38:49 1/10
(2/10)
Megfelelő kép nem alakult ki erről, nekem túl egysíkú lett.
Nem érte meg megnézni, unalomba vágott!

1/10
6/10
tonijani@gmail.hu 2020 dec. 01. - 20:17:33 6/10
(1/10)
Az első 1 óra inkább a thriller, az utolsó fél óra a horror. Talán jobb lett volna, a thriller vonalat viszik tovább, ez így egy kicsit fura egyveleg volt.
Spoiler!!!

Szóval egész jól indul a már az elejétől fogva sejthető viszonnyal, a fura tulaj/házmesterrel, a kamerák miatti patthelyzettel, aztán jön "Jason" az utolsó 20 percre, és lekaszabol mindenkit. Az egész jól felépített sztorit egy csavar helyett inkább egy "mezei" sorozatgyilkossal zárják le. Kár érte...



Mindenesetre azért egyszer nézhető, nálam 6/10