Téma: The Visit

Trivia Showtime 2016 jan. 10. - 22:16:32
(11/51)
Az feltûnt valakinek, hogy a filmben egyik napról a másikra eltûnt az összes hó a ház elõl...?
Mindenesetre Olivia DeJonge ügyes kis színészpalánta.
Vinnie731 2016 jan. 10. - 09:08:18
(10/51)
ez Shyamalan legrosszabb filmje! Azon az egy csavaron kívül egyszerûen semmi nincs a filmben. A lezárás béna, egyszerû, sablonos, és a rappelõ gyerek meg kurva idegesítõ.
shoc 2016 jan. 09. - 19:56:22
(9/51)
Én röhögtem kinomban.
Ezt publikalták moziban? Haat eléggé gyengus.
Ennyire nincs pénz holivudban?
7/10
fbal 2016 jan. 09. - 00:01:56 7/10
(8/51)
Hát ízlések és pofonok. Szerintem egyáltalán nem volt rossz. Nálam 10/6 simán.
András Krisztián 2016 jan. 07. - 18:38:52
(7/51)
Hát a hozzászólásokból arra következtettem, hogy a bü*ös életbe nem fogom megnézni ezt a filmet! :D
5/10
ammok001 2016 jan. 07. - 10:12:41 5/10 Előzmény pirizso
(6/51)
? Az utolsó 20percben volt valami esemény...Kár amugy,mert azthittem megint 1 jó filmet kapunk Shyamalan-tól,helyette kapunk 1óra 10perc dögunalmat,a végén kis izgalommal.Csak azért néztem végig,mert arra vártam,hogy valami nagy csattanó lesz a végén.
1/10
Krisztian55 2015 dec. 26. - 01:41:16 1/10
(5/51)
Az hogy híg sz*r egy 10 csillagos pontozas erre a filmre. Nem tudom hogy a ket szedult mirol beszel, a film se vigjatek se horror nem volt. Ha elvesztegetnel masfel orat az eletedbol valami olyasmire aminek a lete biztosan semmi celt nem szolgal akkor ajanlom ezt a filmet, sok szerencset.
1/10
mafate 2015 dec. 26. - 01:17:51 1/10
(4/51)
sose fogom visszakapni ezt az elrabolt 1.5 oraaat az eletembolll... ultra fos unalmas ez a film... szar sztori, 5en neztuk csalad gyerekek stb... szanalmas szar volt...
Csizinszky Attila 2015 dec. 23. - 01:38:37
(3/51)
Spoiler. Mindenesetre ezeknek a gyerekeknek az anyja egy nagyon nagy önzõ rohadék volt. Hánynom kell azoktól a szülõktõl akik nem fogják fel, hogy a gyerek nem szórakozás, hanem áldozat. Mindent meg kell tenni, hogy neki jobb élete legyen a mienknél. Valahol itt kezdõdik a szeretet. Amit sokan imádnak hajtogatni a levegõbe....
Csizinszky Attila 2015 dec. 23. - 01:30:02
(2/51)
Vígjáték?? Hmmmmmmm. Szerintem ez a film paráztatásban nagyon ott van a toppon. Egy résznél nevettem fel hangosan. Sztori csillagos tizes megvalósítás 8 as. Szvsz.
10/10
pirizso 2015 dec. 22. - 23:37:14 10/10
(1/51)
Nagyon tetszett. A vígjáték besorolás remélem csak vicc, mert, hogy takaró alól néztem a film nagy részét :-) Shyamalan ismét egy eseménydús, izgalmas lebilincselõ filmet alkotott.