Téma: The Voice

4/10
Cukros csirkecomb 2023 nov. 22. - 18:57:20 4/10
(28/28)
Talán az lenne a legjobb, ha az ilyenfajta közönségszavazást kizárólag a médiahatóság által fenntartott és igazságügyi szakértő által felügyelt elektronikus felületen lehetne lebonyolítani. Akkor (talán) nem vetülne árnyék az eredményekre. A jövő reménységei ezekben a műsorokban lépnek ki a nagyobb nyilvánosság elé. Nem mindegy, milyen útravalóval kerülnek ki a műsorból...
1/10
Carter_Solid 2023 nov. 19. - 13:38:16 1/10
(27/28)
Mégis kit néznek hülyének...? Van olyan marketinges vagy fesztiválszervező a földön, aki nem az egy hét alatt brutál nézettséget hozó jelöltet választja? Ilyenért egy multinál kirúgják az embert! Van olyan ostoba rajongótábor, amelyik érdekes módon a youtube-on megtalálja a lejátszás gombot, de a telefonján nem találja meg az sms funkciót? Kit néznek a szerkesztők hülyének...? Borzasztó ízléstelenül intézték ezt, három csodálatos tehetség rovására.
1/10
Error Macro 2023 nov. 18. - 22:20:35 1/10
(26/28)
Igénytelen sz*r műsor ennél már nincs lentebb így elb@szni a szombatot, mindenki "sztár" akar már lenni, erőltetik a sok "énekest" egyet nem tudnék mondani aki nyert hogy hű na elért valamit. Egy normális műsort nem tudnak készíteni, najó ez a legós építős cucc érdekel egyedül.
Balazs2 2023 nov. 05. - 13:06:07
(25/28)
Most 6 versenyző van, közülük kettő fiú és négy lany.
ummogo 2023 okt. 28. - 23:24:15 Előzmény Szila86
(24/28)
Ha szar minek nézi? Felvesszük és a reklámokat eltekerjük! Sokkal jobb mint a Sztárban sztár az biztos. Élő zene, jó előadók, és nekünk a zsűri is szimpatikus, sőt van akiben kellemessen csalódtunk, ketten is. Akinek nem tetszik ne nézze és ennyi!
Ahoj poplacsek 2023 okt. 28. - 23:09:07 Előzmény Szila86
(23/28)
USA-ban és Mexikóban láttam unalmamban pár kétórás filmet 4-5 óra alatt. 5 perc film, 5 perc reklám menetrendben. Na az a kemény. Igaz, ez már 20-25 éve volt. 15 éve hotelben se kapcsolom be a tévét, idejétmúlt médiaformátum.
Szila86 2023 okt. 28. - 22:44:35
(22/28)
225 perc a teljes műsoridő ebből 145 perc ez a szar és 80 perc a reklám. Vicc kategória.
4/10
Cukros csirkecomb 2023 okt. 28. - 20:41:18 4/10
(21/28)
Ez komoly, hogy két számonként tartanak 10 perces reklámszünetet? Szurkoltam a műsornak és néhány versenyzőnek is, de ennyi üresjárat nem fér bele a szombat estémbe. Majd visszanézem azt, aki érdekel.
expansion 2023 okt. 25. - 16:24:02
(20/28)
A The Voice kudarcáért elsősorban a zsűri összetétele felelős. Az RTL-nek sikerült a lehetetlen, alulmúlnia az ezidáig legrosszabb zsűriét – hacsak nem számítjuk bármelyiket, melyben Puskás Péter is helyet foglalt – a 2015-os Hungary’s Got Talent-ét (Horgas Eszter, Kovács Patrícia, Csuja Imre, Linczényi Márk). A zsűri tagjainak azzal az alapvető tulajdonsággal kell rendelkezniük, hogy tudnak énekelni. Ennek a kritériumnak kapásból sem Curtis, sem pedig Manuel nem felel meg. Papíron Curtis egy sikeres rapper, Manuel pedig az autotune királya. Ami Curtisszel kiválóan működött a Celeb vagyok-ban, itt csődöt mondott – valamiféle Majka-pótléknak szánták, sikertelenül. Maga a valóság azonban még ennél is rosszabb: a Holdról is látható volt Miklósi Erika és Manuel közötti óriási intellektuális különbség. Manuelnek nem volt egy olyan mondata, ahol az alany és állítmány a helyén lett volna, egyszerű tőmondatokban kérdezett/válaszolt, ha megpróbálkozott valami összetettebbel, annak rapszodikusan ismétlődő “ő”-zés lett a vége. Állandóan ismétlődő sablonokat használ – A végére nyíltál meg, Most érkeztél meg, Tudnék neked dalszöveget írni stb. – de ezeket sem kifejteni vagy bővebben megmagyarázni nem volt képes. Száz szónak is egy a vége: a lehető legrosszabb választás volt ő az RTL részéről. Trokán Nóráról már messziről üvöltött, hogy itt elsősorban egy színésznővel van dolgunk, csak másodsorban énekessel – sokszor túljátszotta a szerepét, lásd: rendkívül mű és túltolt rajongás a rap/hip-hop iránt. Miklósa Erika igazi pozitív meglepetés – azt eddig is tudni véltük, hogy magasan képzett, művelt, de hogy valaki ilyen széles zenei palettán legyen képben és mindezt ilyen ízlésesen prezentálja, párját ritkítja.
aszi77 2023 okt. 21. - 22:55:08
(19/28)
Nagyon zavaró, hogy a coachok állandóan belebeszélnek az éneklésbe.
1/10
Olasz32 2023 okt. 21. - 19:38:15 1/10
(18/28)
Az RTL még mindig nem jött rá, hogy ezekkel a műsorokkal csak a streaming előfizetők számát nővelik ( nem az rtl+-t). Az emberek többségének köztük nekem is hányingerem van ezektől a sztárolásoktól! A műsor meg egy hulladék! Marad a Netflix és az HBO
Bonitó 2023 okt. 08. - 18:37:10
(17/28)
Most, hogy mindenkinek megvan a csapata, nekem úgy tűnik, hogy igencsak roma többség van?! Egyben remélem, hogy az általam nem preferált, sokszor indokolatlan cifrázások elmaradnak/csökkennek a továbbiakban.
Sajnáltam, hogy Manuel elengedte Tiffanyt, mert nem tudott mit kezdeni vele, és fiút várt még a csapatába?! Később esett le, hogy naná, hogy "fiút akart", hiszen kellett az utolsó, egy szem hely, Berki Artúr számára?! 😠
Megjegyzem, egyébként is nagyon kilógott a lóláb a direkt castingolt szereplőkkel?! 😉
A legjobb férfi produkciót Horváth Imre, a nőit pedig Orgován Dorina nyújtotta. Szerintem.
(Egyébként Galla Miklós szerepeltetését nem tartottam jó ötletnek. Sajnálatra méltó volt, ahogy még a mikrofon is nagyon remegett a kezében. Szegény, leépült nagyon.)
Kiváncsi vagyok, hogy a sok tehetségből ki marad a végére, ki lesz a győztes?! 😮
7/10
Tiberio 2023 okt. 07. - 22:56:14 7/10
(16/28)
Jó ideje nem nézek ilyen műsorokat, most is csak Galla miatt; de a tv előtt ragadtam. Meglepő volt számomra, hogy egy ilyen profilú műsor egyetlen adásában ennyi jó hangot hallhatok. A zsűritagok jó fejek(!). Úristen, mi történt? Igény támadt az igényességre? És rengeteg a tehetség, van honnan meríteni. Ez pozitív csalódás volt.
1/10
zoltan_fazekas1974@yahoo. 2023 okt. 07. - 15:35:59 1/10
(15/28)
Gyenge sz..r musor, pont hogy jol elb...sza a szombat estet! Pfujjj....
Rainwalker 2023 szept. 30. - 20:08:57
(14/28)
Miklósa Erika és Trokán Nóra nem akárki, ezt bizonyították. De a másik két süsü keselyű, ki a péló?...
10/10
bumbim 2023 szept. 30. - 17:45:46 10/10
(13/28)
Kellemes csalódás. Jaa itt valakinek ez nem divat bemutató. Nem az idétlenkedés a főszereplő. Ráadásul 4-5 garnítúra ruhát varrtak a zsűrinek...
8/10
Judit Szolnoki Király 2023 szept. 25. - 11:48:35 8/10 Előzmény Bonitó
(12/28)
Számomra - eddig - érdekesebbnek tűnik mint a többi hasonló műsor! Szeretem a zsűritagokat is. Mindenki más, ami természetes, nincs két egyforma ember. Eddig kulturált, empatikus, derűs mindenki. Örülök az új tehetségeknek, akik, ahoz képest, hogy lélekszámban kevesen vagyunk, s hogy az előző műsorok is elszippantottak sokat - mégsem fogyatkoznak! Ja, igen, Cukros Csirkecomb megszólalásait sem tartom túl édesnek, egyetértek a pontszámával is.
3/10
SUDO 2023 szept. 23. - 20:45:15 3/10
(11/28)
Nagyon gyenge műsor. Nagyon gáz hogy hétről hétre nézzük őket és végig egy ruhában vannaka zsűri tagok.
Nem veszik a fáradságot hogy úgy szerkeszék a felvételt hogy a nézőknek hétről hétre valami újat is mutassanak.
filoszemitabélus 2023 szept. 16. - 21:50:45 Előzmény Oooo
(10/28)
Majkát pedig fel kell venni a Tudományos Akadémia tagjai közé.
2/10
Oooo 2023 szept. 16. - 21:03:09 2/10 Előzmény filoszemitabélus
(9/28)
Úgy van! De ha már így kellett lennie, akkor legalább a Körtést is bevehetnék pl. a Marton Éva Nemzetközi Énekverseny zsűrijébe.
¯ \ _ (ツ) _ / ¯