9/10
lilei 2012 jún. 25. - 20:45:27 9/10
(690/2630)
Mai rész az nagyon gáz volt, ahogy Behlül befenyegette Denise-t...aztán meg az a hülye mese a nem igazi fülbirõl....na még a bolond is tudja, hogy Bichterrel együtt vannak-nemhogy a Madmoiselle nem.
Lüke ez a Behlül nagyon....jól otthagyta Firsit is az asztalnál...pedig az már mindent tud...elég volt az üvegházat említeni:-DD
Adnan is kezd már valahogy eszmélni, hogy nincs minden rendben közte és Bichter közt....de azért neki jó kis totyásan...ehhez több idõ kell:-)
Lehet a holnapi részt nem látom, úgyhogy figyeljetek jól, hogy el tudjátok este mesélni!!!
7/10
kiskukac63 2012 jún. 25. - 20:35:07 7/10
(689/2630)
Nem is üti Adnan az orrát Firdeus dolgaiba, Õ szokás szerint csendes nyugalommal nyugtázta, hogy Firdi bepasizott, csak látszott rajta,hogy a folyékony hazugságon azért meglepõdött. Õt szerintem inkább a felesége miatt érdekli a dolog, azt hiheti esetleg Bihter színlelt viselkedésérõl, hogy az anyja miatt feszült és nyugtalan. Az is egyértelmû, hogy egyre nehezebben tûri, hogy Bihter mostanában mindig visszautasítja ilyen-olyan indokkal az intim közeledését.Ugyanakkor számomra B+B "szerelme" kicsit sem meggyõzõ továbbra sem. Inkább a felületes erotika,a testi vonzódás jellemzi õket, érzelemgazdagságnak, igazi vágyakozásnak,kötõdésnek még nyomát sem látom. Állandóan áthatja õket a szorongás, a félelem a leleplezõdéstõl,így soha nem tud igazán kiteljesedni a kapcsolatuk. Sorry...
Dán Petra 2012 jún. 25. - 20:30:35
(688/2630)
m
Letty72 2012 jún. 25. - 19:26:59
(687/2630)
Lehet, hogy a régi pasija, akivel anno csalta a lányok apját, vagy ha új is még friss a kapcsolat engedélyt sem kell kérnie, gondolom nem akarja, hogy a magánéletérõl pletykáljanak.
antsa10 2012 jún. 25. - 19:15:35
(686/2630)
Nihal egyenesen szánalmas!!!
antsa10 2012 jún. 25. - 19:14:23
(685/2630)
Arra lennék kiváncsi Firdi miért titkolja ennyire azt a valakit!
Felnõtt, egyedülálló nõ, miért ne pasizhatna szabadon??!! Hacsak nincs "gáz" az illetõvel.
Letty72 2012 jún. 25. - 19:03:11 Előzmény kiskukac63
(684/2630)
A kis királylány meg is érdemli, hogy koppanjon egy jó nagyot.
Az a kaján vigyor, miután meghallotta Ezel kirohanását, a buta libája biztos azt, hiszi, hogy õ Behül titkos szerelme. Szerintem amikor egyszer Behül merev részegen érkezett haza és felvitték a szobája és félkomás állapotban azt motyogta, hogy annyira szeretlek, de ezt nem szabad, akkor Nihal a szobájában volt és azt hitte mindez rá vonatkozik, a discos jelenet pedig megerõsítette tévhitében.

A családját sem értem, miért esnek ennyire kétségbe, amiatt, hogy csalódik. Nem õ az elsõ és az utolsó sem õ lesz, akinek szerelmi csalódást kell átélni. Fájni fáj, de majd túllép rajta, és megerõsödik nem jó, hogy valakit ennyire mimózává nevelnek.

Besir pedig Nihal miatt amúgy is rühelli Behült (szvsz: egyébként sem tartja sokra), de most már Bichterke is rákerült a listájára.

Ebben a házban mindenki azzal van elfoglalva, hogy a másik mit csinál!

Firdeust, úgy faggatta Bichter mintha a gyereke volna. Adnannak pedig Firdeusz nem köteles anyóspajti beszámlót tartani. Többször is esélye volt rá, hogy kitegye a szûrét és saját lakást vegyen/béreljen neki nem tette meg. Most viszont ne üsse az orrát abba, hogy mikor/hol/kivel találkozik.
7/10
kiskukac63 2012 jún. 25. - 18:39:59 7/10
(683/2630)
A mai részbõl úgy tûnik,Besír a kukkoló?! De neki is szabad bejárása van Bihterék hálószobájába, vagy vsz. beküldette a fülbevalót valaki mással!?
Nihal egyre szánalmasabban rohan a vesztébe...szegény, kis "üvegházban nevelt palánta"!Nagyon élesen látszik, hogy fogalma sincs a valós életrõl, s ez elõrevetíti azt, hogy vélhetõen rengeteget fog csalódni és sírni még.Nem értem Ezelt sem, szép és nagyon csinos, meg igazán nem is lángolt annyira a szíve Behlülért, minden ujjára akad egy pasas, miért csinálja a feszültséget!?
Adnan számára meg véletlenül szépen beigazolódott, hogy bizony, ha kell, Firdi is úgy hazudik, mint a vízfolyás!
10/10
csilla0223 2012 jún. 25. - 16:03:39 10/10
(682/2630)
Szia!
Az elsõ kérdésedre a válasz, a Nihal vizsgája utáni két hetes,hajózós,bulizós rész alatt ami zene ment: Sertab Erener - Bu Böyle.
A másik pedig,Behlül hajóravisszaemlékezése: Ajda Pekkan,Toygar Isikli - Bir Günah Gibi

http://www.youtube.com/watch?v=D-apfAxb9aY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=PuFEzISoZDo&feature=related
apple19 2012 jún. 25. - 14:19:45
(681/2630)
Sziasztok! Miután a múltkori alkalommal nagyon segítõkészek voltatok és megtudtam néhány zeneszám címét, ismét lenne két kérdésem! Elõször annak a zenének a címe érdekelne (link is jó) ami Nihal vizsgája után volt, amiben bemutatják a két hetet, hoyg eljárnak szórakozni és hasonlók (azt hiszem a keddi részben volt). A másik zene pedig az lenne ami akkor ment amikor Behül a hajón töltött pillanatokra gondol Bihterrel! Elõre is köszönöm a segítségeteket!
andy_balog 2012 jún. 25. - 09:13:47
(680/2630)
Nem érdemes olvasni ezt a fórumot mert mindenki teleîrja spoilerekkel, HA AKKOR NEM KATTINTOK RÁ ARRA A VIDEÓRA MOST SOKKAL ÉRDEKESEBB LENNE. viszlát törlöm magam
Tutyila 2012 jún. 25. - 08:10:30
(679/2630)
Én is erre gondoltam.Akkor nem tévedtem nagyot.
Én az elején kihagytam egy csomó részt...és a végét is láttam és nekem is elment a kedvem tõle :)
Én is meg akarom érteni,hogy miért "bántja" ez a két ember egymást. Mikor a képlet egyszerû,csak a megvalósítása nem az. Szerintem a helyzet nem olyan,hogy ez legyen a vége. Még egyszer mondom,az eleje kimaradt és ez csak az én véleményem,ami változhat a jövõ függvényében... :)
Monita:_ 2012 jún. 24. - 18:40:54
(678/2630)
Korábban olvastam itt a fórumban, hogy a könyv és a film érzelmi szála eltér egymástól.
A könyvben Behil nem volt szerelmes Bifterbe, hanem csak kamatyolt vele.
Nihalba volt szerelmes, de a filmben a vége ugyanaz mint a könyvben.
Amikor megnéztem elment a kedvem a filmtõl, csak azért nézem még is hogy megértsem a miértet.... ugy látszik a török rendezõk szeretik a drámát...
Azon gondolkodtam ha Nihallal csak azért van h elfelejtse Biftert, SPOILER :akkor Bifter az utolsó részben nem teszi meg amit megtesz. SPOILER
Tutyila 2012 jún. 24. - 18:20:37 Előzmény Monita:_
(677/2630)
Erre én is kíváncsi vagyok. A könyv cselekményét belinkelte valaki és nekem onnan más jött le,mint amit a filmben látni...úgyhogy csak tippem volna eddig,szerintem el akarja felejteni...én is láttam az utolsó részt és abból gondolom...
Monita:_ 2012 jún. 24. - 13:41:03
(676/2630)
Sziasztok!
SPOILER: Megnéztem a youtun törökül az utolsó részt,persze nem értettem a szöveget illetve azt hogy mi miért történt.
Arra lennék kiváncsi hogy Behül valóban szerelmes lesz Nihalba, vagy csak azért van vele, hogy elfelejtse Biftert?
Bár ahogy Bifter erre reagált... lehet tényleg szerelmes lesz belé, nem tom.
Ha valaki látta, ill. tudja ezt kérlek irja meg nekem, akár priviben is. Köszönöm.
10/10
HarisnyásPippy 2012 jún. 24. - 13:20:35 10/10 Előzmény antsa10
(675/2630)
Én úgy emlékszem vissza, hogy Fridi az exével találkozhatott, mert mielõtt elment volna telefonált neki a barátnõje Sevil, hogyha Fridi megy akkor az exe is megy a partira. Ott találkozhattak, és azért is ilyen a kedve, de lehet rosszul emlékszem. Amúgy szerintem Besír lesz aki meglátta Bihteréket, de majd kiderül.
bloodofthedragon 2012 jún. 23. - 20:00:43
(674/2630)
Valaki említette, és nekem is gynús, hogy Besir láthatta meg õket, hiszen róla szinte semmit nem tudtunk aznap este de azt igen, hogy otthon volt, másrészt az utóbbi részben az arcjátéka azért erõteljesen árulkodott, fõleg akkor mikor a cselédek pletykáltak. Mindenesetre ha mégis Firdeus lenne az, akkor viszont elég szépen lelki terrorban tartja a saját lányát.
Tutyila 2012 jún. 23. - 08:22:17
(673/2630)
A vége itt is azért lesz ilyen,ami a könyv cselekményében le van írva?
Vagy valamit alakítottak rajta?
liliom31 2012 jún. 22. - 21:13:52
(672/2630)
Teljesen egyet értek. Én egyáltalán nem bírom Denise asszonyt, de (Axen asszony is elég fura), mert bár nem biztos, hogy tudatosan de rosszat cselekszik azzal, hogy eltitlkolja az igazságot. Jó most még talán nincs bizonyítéka arról, hogy Bihter megcsalja Adnant Behlüllel, de akkor is ahogy kertel és soha nem egyenesen beszél. Szegény Nihal!

Szerintem Fridi bepasizott! Most néztem csak meg, hogy ez a színésznõ 68 éves. Nem semmi, bár kicsit plasztikázva van, de akkor is jól tartja magát :-)
liliom31 2012 jún. 22. - 20:54:35 Előzmény bloodofthedragon
(671/2630)
http://www.cevbir.org/index.php?option=com_content&view=article&id=187&catid=37&Itemid=75
http://www.turkishauthors.com/kitapdetay.asp?kid=70


Most csak ennyit tudok küldeni, ez a történet leírásai angolul de ebbõl is sok mindent meg lehet tudni, de ha megtalálom újra akkor elküldöm de az is angolul volt. Amúgy én is nehezen találtam meg, mert ugyan a könyvet meg lehet venni de németül és törökül találtam meg.:-)