liliom31 2012 júl. 05. - 15:36:18
(790/2630)
Ha 1 ellen vélemény számít akkor nem egyértelmû Nihal megitélése. Én tiszteltben tartom mindenki véleményét és egyébként azzal egyet értek, hogy a kis Nihal sokszor nagyon idegesítõ és megzavarja Behlül "makulátlan" magánéletét az pióca jelenlétével, de:-)

Behlül esetében az a baj, hogy már Bihter és a Madmazel is figyelmeztette arra, hogy Nihal szerelmes belé, de õ erre ügyet sem vet. Teljesen egyet értek abban az elõttem szólókhoz, hogy Behlülnek le kellene állítania a kiscsajt, de durván, hogy megértse végre, hogy neki ebben a történetben nincs esélye. De õ nem ezt teszi. Így szerintem ebben a storiban õ is ugyan annyira sáros :-)

Adnan ott rontotta el, hogy elhitte magáról, hogy egy 26 éves lány igényeit ki tudja elégíteni. Vicces lenne Adnan a discoban, ahogy rázza magát :-). *** SPOILER*** Bár azt hiszem erre is lesz példa nem is olyan sokára *** SPOIlER VÉGE***
offtopic
handi99 2012 júl. 05. - 13:09:51
(789/2630)
Szerintem ebben Bihter is hibás. Amikor bulizni akart volna - pl. szilveszterkor - akkor nem szólt. Születésnap, házasság, házassági évforduló: minden esetben õ akart szûk családi körben ünnepelni.
offtopic
handi99 2012 júl. 05. - 13:05:48
(788/2630)
"Ajtó becsuk,Nihal pislog...majd balra el." ... majd balról meglesi, hogy ki is Behlül barátnõje. Szerintem várt volna annyit, hogy megtudja, hogy ki a "riválisa". Biztos lebukás.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 05. - 11:16:10 7/10 Előzmény Illiona
(787/2630)
Egyetértek a gondolataiddal. Picit továbbfûzve, én azt sem értem Adnan részérõl, ha kellett neki a csinos, fiatal feleség, azt meg is kell ám tartani! Én úgy látom, hogy csak azt adja meg neki korlátlanul, ami pénzzel megvehetõ. Persze, a maga módján szereti. De nem próbált egyáltalán "hozzáfiatalodni" : pl. ha táncos helyen jártak, csak üldögélt a bárpultnál, nem igazán sportolt vele, társaságba nem vitte, csak a családdal mindig, szóval változatos ÉLMÉNYEKRÕL nem igazán gondoskodott a luxuasautón, luxusruhákon, ékszereken kívül.
Úgy látom a hozzászólásokból, hogy Nihal viselkedésének megítélése (függetlenül Behlül személyiségétõl!) elég egyértelmû.
Tutyila 2012 júl. 05. - 10:48:20 Előzmény liliom31
(786/2630)
Szerintem idegesítõ volt,nem jó fej. Én is leordítottam volna a haját,miközben elküldöm melegebbre....
Mi a jó isten köze van ahhoz,hogy egy felnõtt férfi kivel és hol van? - ezért is írtam korábban,hogy itt senkinek nem hagynak egy kis privát teret...
Mondjuk Behlül rövidre zárhatta volna a dolgot,hogy "igen,van velem valaki...szia". Ajtó becsuk,Nihal pislog...majd balra el.
9/10
lilei 2012 júl. 05. - 10:45:14 9/10
(785/2630)
tipikusan pióca...azt hiszi az feljogosítja a tapadásra, hogy õ belezúgott teljesen Behlülbe:-D
antsa10 2012 júl. 05. - 10:10:31
(784/2630)
Szívembõl szóltál!!! :-)
bloodofthedragon 2012 júl. 05. - 09:44:14
(783/2630)
Nihalt már legszívesebben felrugnám amiért ilyen fontoskodó alak. És még meghivatta volna magát egy italra is xD istenem...
8/10
ancsez 2012 júl. 04. - 21:58:18 8/10
(782/2630)
Teljesen jó film lenne, ha nem tudtam volna meg a befejezést, ami igazán lehúzza, a rendezõ átírhatta volna egy kicsit, nem kellett volna a regényt követni 100%-ban. Kár érte! Egyébként nem szól másról mint a mai modern rohanó világról, ahol senki és semmi nem számít!
10/10
HarisnyásPippy 2012 júl. 04. - 21:48:09 10/10
(781/2630)
Mi köze Nihalnak ahhoz, hogy Behlül kivel és hová megy? Behlül jól kiosztotta én is így tettem volna a helyébe. Amúgy itt nemcsak Bülentnek nincsennek barátai, itt van pl. Bihter meg persze a többiek. Sosem látni, hogy barátokkal elmenne valahová bárki is. Furcsa család...
liliom31 2012 júl. 04. - 21:41:21
(780/2630)
Én azt kívánnám, bár Behlül annyi energiát fektetne abba, hogy az állítólagos szerelme Bihter mellett és a saját érzései mellett kiálljon, mint abba, hogy a hazugságát leplezze. Én nem hiszem, hogy Behlül azért kiabált Nihallal, mert feldühítette az, hogy a lány utána ment, inkább azért, mert ideges lett, hogy kiderül minden hazugsága.

Besírt én egyre jobban bírom, nagyon vicces amilyen szemekkel tud Behlülre nézni, csak az nem szép tõle, hogy õ is taktikázik és nem teríti ki a kártyáit.

Bülentet én is sokszor sajnálom, de ilyen a legkisebb gyerek sorsa a családban. Mindenki nagyon szereti, de a korkülönbség miatt sokszor mellõzik is. :-(

Bihter pedig tényleg béna néha a magas sarkú cipõkben, kicsit csipõfizamos, de Nihalnak meg nem kellene olyan szûk pólokban járkálnia, vagy több felülést kellene végeznie. jaj, nem akarom õket bántani a maguk módján mindketten nagyon szépek szerintem. :-)
Illiona 2012 júl. 04. - 21:29:17
(779/2630)
Adnan esetében azt nem értettem a mai részben, miért szólt haza pár ruhadarab miatt? ott a birtok közelében nem tudott volna venni pár inget, meg zoknit? És a bírtokon nincs semmi ruhája? azt sem hiszem. Észre sem vette, hogy mennyire kiszolgáltatja a saját belsõ problémáit azzal, a mindenlébenkanál nevelõvel, meg a mindenlébenkanál cselédekkel elhozatott pár ruhadarabot.
A másik, hogy kezdi azt mondogatni Bihternek, hogy mindenért Bihter a hibás, hogy idáig eljutottak. Itt már beszéltünk arról, hogy mennyi hibát elkövetett Adnan amikor Bihtert elvette, amikor kiszolgáltatta a cselédeknek, amikor nem vette észre Nihál és Deniz aknamunkáját, hogy Bihtert kizárják a ház valós életébõl. Végül innen eredt Bihter boldogtalansága, hiszen a temetõi jelenetnél még Adnan szerelme mellett kitartott, majd amikor el akartak szökni Behlüllel, és az apjához beszélt a temetõben pár hónap elteltével? akkor már megfogalmazta, hogy az Adnannal való kapcsolatról lemondott.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 04. - 20:56:39 7/10
(778/2630)
Én úgy láttam ezt a jelenetet, hogy Behlül igencsak megijedt Bihter telefonjától, nem igazán gondolkodott, csak mihamarabb a házhoz akart érni. A csomagokat is a boltban hagyta, még jó, hogy Bihter kocsiját elrejtette. Szerintem nem direkt futott Nihal elé, amikor pedig meglátta, már késõ volt irányt változtatni, illetve az lett volna igazán gyanús. Mindenesetre B+B ügyesen konspiráltak.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 04. - 20:50:09 7/10
(777/2630)
Szívembõl szóltál!!:)) Nihal olyan viselkedést vágott le a tengerparti házban, amire nincs kultúrált fogalom, és nem mentesíti alóla sem a neveltetése, sem a rajongása Behlül iránt! Milyen jogon vonja felelõsségre és osztja ki Behlült?! Talán Behlül ígért neki valamit: szerelmet, hûséget, házasságot?!És talán õkisasszonysága még sohasem hazudott?! Az, hogy az Õ gazdag apja nevelte fel és tartja el saját döntése alapján Behlült, még nem ok arra, hogy így viselkedjen! Én bírtam, ahogy Behlül kiosztotta, nagyon megérdemelte már, köpni-nyelni nem tudott a kis pióca. Ezel tette szintén kritikátlan, nem tudom, ki hogyan látja, de én soha nem éreztem nála azt az állítólagos õrült szerelmet, imádatot. Besír akkor járna legjobban, ha megfogadná Ahsen asszony tanácsát és valóban nem ütné az orrát olyanba, amihez semmi köze, s az energiáit arra fordítaná, hogy észrevegye és viszonozza Gemile szerelmét.
Igaz, mellékszereplõ, de engem sokat gondolkoztat Bülent is. Szegény, kétségbeesve kapaszkodik mindenkibe, de legtöbbször lerázzák, így a sazámítógépes játékaiba menekül. Igaz, hogy a maga módján mindenki szereti, és anyagilag mindene megvan, de hol vannak a kortársai, barátai, az igazi gyerekkora? Szerintem nincs ez így jól....
9/10
lilei 2012 júl. 04. - 20:29:05 9/10
(776/2630)
Igen...néha ahogy tipeg azokban a magas sarkú cipellõkben olyan, mintha az ortopédiáról szalasztották volna egy edzõkörre!:-)
9/10
lilei 2012 júl. 04. - 20:26:46 9/10
(775/2630)
Azt az egyet áruljátok már el nekem, hogy Behlül miért szaladt Nihal elé, amikor már biztosan tudta, hogy elmegy onnan a tengerparti háztól, hiszen Bichter tájékoztatta. Nem ez is egy menekülés volt részérõl?....hogy ne kelljen már ebben a helyzetben maradnia amibe került....és Bichtert kicsit leszerelje???
Szerintem ez olyan egyértelmû volt....simán megvárhatta volna, míg elkocsikázik elõtte Nihal.
handi99 2012 júl. 04. - 20:11:59
(774/2630)
Úgy néz ki, hogy Bihterben most tudatosul, hogy tényleg olyan, mint az anyja.
offtopic
handi99 2012 júl. 04. - 20:10:12
(773/2630)
Nekem is feltûnt. :)
liliom31 2012 júl. 04. - 18:37:15
(772/2630)
Szerintem nagyon jó fej volt most Nihal, végre, mint aki él! Nem õ tehet arról, hogy Behlül egy hazug d...!
Én azt birom Behlülbe, hogy annyira jól adja a sértettet amikor lefülelik, még a végén szenté kell avatni:-) Nihal pedig szerelmes Behlülbe de annyira azért nem hülye. Meg akarta tudni, hogy igazat mondott e Elif (Ezel). Persze, hogy nem bízik Behlülbe teljesen de mindig ki állt a fiú mellett, (küldött neki pénzt amikor Adnan elküldte Bihter miatt stb). Ott fogja elkövetni a legnagyobb hibát, ha egyszer mégis megteszi. Elif mondta jól, hogy maradjon távol tõle, mert õt is meg fogja sebezni. Amúgy szegény Nihal nem nagyon tud hazudni, szerintem lerít róla, hogy kamuzik. :-)

Én Elifet is megértem. Behlül telefonon szakított vele, még csak meg sem magyarázta, hogy miért. A lány féltékenységére fogta az egészet. Szegény lány ha tudná az igazságot, hogy Behlül végig amíg házasságot ígért neki megcsalta :-(

Bihter pedig egyre jobban a szakadék szélére kerül. Ahogy küzd önmagával. A film elején, hogy elítélte az anyját, amiért az megcsalta az apját, és most õ ugyanezt teszi. Hát igen, az embereket könnyû elitélni, de ha mi magunk kerülünk ugyanabba a helyzetbe, már más.
Illiona 2012 júl. 04. - 18:10:20
(771/2630)
Nihál most legalább jó volt valamiben. A leskelõdésben.
Túltett szolgalmas nevelõnõjén, pedig ez nem könnyû, azonkívül titkos hódolóján, a szorgalmasan mindig kukocskáló Besíren, és a leskelõdést szintén életelemükként megélõ összes cseléden együttvéve.