handi99 2012 júl. 17. - 14:06:32 Előzmény liliom31
(1010/2630)
Számomra nem mentség. Mindegy, hogy vki hideg számításból teszi tönkre mások életét, mint Firdevs; v. féltékenységtõl és haragtól elvakultan, mint Cemile, ha a végeredmény ugyanaz.
handi99 2012 júl. 17. - 14:03:08
(1009/2630)
Cemile tudja, hogy Besir szerelmes Nihalba, ez már az elsõ részbõl kiderült. ... és egyértelmûen fájdalmat akart okozni neki.

Nihal illetõn, viszont azonos a véleményünk. Ezt az ájulást direkt csinálta.
10/10
Adanvariel 2012 júl. 17. - 13:28:46 10/10 Előzmény liliom31
(1008/2630)
Cemile szerintem nem tudatosan húzza Beshírt, csak szeret mindenen csámcsogni és megosztani a pletykákat. Ha tudná, hogy Beshír szerelmes Nihal-ba, szerintem falnak is menne..bár, lehet, hogy sejt valamit, akkor viszont
nagyon felületes szerintem..

Firdeusz egy hóhér, komolyan olyan rossz végignézni, ahogy tönkreteszi Bihtert..szépen, módszeresen...

Szerintem az ájulást most direkt csinálta Nihal, hogy Behlül figyelmét felkeltse. Most nem is volt oka rá, mert akkor annak lett volna olyan elõzménye,hogy felhúzza magát vmin stb. Szerintem csak kapott egy jó ötletet Firdeusztól, amit most ki is használt. Olyan befolyásolható kislány még.
9/10
lilei 2012 júl. 17. - 11:19:47 9/10
(1007/2630)
Na..mostmár Firdi intézkedhetne, hogy mégis küldjék Párizsba modellnek:-)
Illiona 2012 júl. 17. - 11:12:23
(1006/2630)
Ezel az elején nagyon karakteres csaj volt, de azért hogy valaki pár nap alatt luxusprosti legyen, azért kellett hogy jellembéli hiányosságai legyenek alapból. Végül is Behlül felbontotta az eljegyzést, ez még nem lenne a világ vége.
De Ezel azért is furcsa, mert a család többi tagja nagyon rendes volt vele. Miért akarja az egész családot tönkretenni, amikor azok olyan szeretettel fogadták be a családba????
Õ és Hilmi megérdemlik egymást, egyik sem érdemel jobbat.

Nihát meg szerintem nem jellemtelem, hanem jellem nélküli. Csak sodródik. Tartása semmi.
Pejker az egyetlen jó dolog van az életében, de azt sem vette volna el az apja tiltása ellenére, ha nem terhes.
9/10
lilei 2012 júl. 17. - 10:24:25 9/10
(1005/2630)
Értem...különben csak azt nem tudom, hogy miért kell pont itt dolgoznia Nihatnak?....valamelyik alvállalat vagy valami ami szintén Adnané...de nem lenne a tûz központjában. Na mindegy...akkor bonyodalom sem lenne:-)
És Ezel?...mit sír az a kis lüke fejû?....ennyire akarta tönkretenni Behlüléket, hogy rögtön sírásra görbül a szája ahogy érzi, hogy lebuknak???
Behlül jó hogy nem ment fel hozzá...így járt el a legjobban.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 17. - 09:49:47 7/10 Előzmény lilei
(1004/2630)
Igen. Hilmi akkor bírta erre rávenni, amikor Nihat nélkülözve érezte magát és megsértõdött annál a bizonyos telekvásárlásnál, amit Behlüllel intéztetett Adnan. Aztán késõbb szembesült újra az apja gonosz húzásaival, és rájött, hogy hol a helye: ekkor adta el a korábban bevásárolt részvényeket.
9/10
lilei 2012 júl. 16. - 22:45:00 9/10
(1003/2630)
Otthon unatkozik....itt meg láthatja a nagy szerelmét néha: Adnant:-)
Illiona 2012 júl. 16. - 22:15:06
(1002/2630)
Denize asszonyt illetõen azt nem értettem, mit keresett a mai részben a házban délelõtt, nyugodtan olvasgatott. Ha a gyerekek iskolában vannak, akkor miért nem marad otthon olvasgatni, ráérne akkor jönni, amikor már a gyerekekkel tanulni kell.
9/10
lilei 2012 júl. 16. - 20:54:51 9/10
(1001/2630)
Én egy részt kihagytam annak idején....ez a Nihat tényleg az apjával alapította azokat a cégeket?....azt tudom, hogy most õ adta el az összes részvényt. Egyszer Ajnur valamit elszólt Peyker elõtt...ebbõl következtetek, hogy Nihat is benne volt a cégalapításban.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 16. - 19:52:42 7/10
(1000/2630)
Nihal az elkényeztetett úrilány, Cemile meg az elkényeztetett cselédlány. Mint szüleinek késõi, "egyszem" gyereke, szépen vissza is él a helyzetével, engem nagyon irritál, amikor az anyja próbál szelíden rászólni, és sorozatosan rá se hederít, kuszálja tovább a szálakat. Besír pedig úgy padlóra került, mintha most hallaná elõször, hogy Nihal Behlülbe szerelmes! Denise asszony meg lassan kénytelen lesz szembenézni azzal, hogy már nem annyira nélkülözhetetlen a háznál! Jó volt látni, ahogy kerekedtek a szemei, amikor Nihal visszautasította a lakberendezési segítségét! Hát még amikor furdalta az oldalát, hogy mirõl tárgyalt Firdeus Adnannal és Firdi szinte szabályosan kidobta!!! Seyeste beszámolója után meg nem gyõzött azon agyalni, hogy hogyan is fordítsa a saját javára ezt a helyzetet!Hát ez tényleg szánalmas volt!
liliom31 2012 júl. 16. - 19:30:32
(999/2630)
Igen, ebben teljesen igazad van. Én csak annyit mondtam, ha nem is mentség a részére,(mert az emberi butaság a legveszélyesebb dolog a világon) hogy még fiatal és buta és szerintem nincs tudatában a tetteinek.
handi99 2012 júl. 16. - 19:15:06
(998/2630)
Most valóban csak cukkolta Besirt, de ha visszagondolsz a korábbi viselkedésére/tetteire legalább annyira aljas, mint Firdevs. Cemile mindig mással akarja elvégeztetni a piszkos munkát:
1. Féltékeny volt és haragudott Besirre, ezért lopással vádolta meg. A büntetõ szerepét Bihternek szánta.
2. Nihal iránt féltékenység miatt szépen odadugta az újságot Bihter orra alá. Itt is Bihter lett volna a büntetõ.
3. Behlül szerelmes levele: Bihtert akarta elintézni és Adnannak szánta a végrehajtó szerepet.
Szerintem ez a lány legalább akkora sz.rkeverõ, mint Firdevs. Ráadásul még fiatal, így még bõven fejlõdhet.
liliom31 2012 júl. 16. - 18:59:33
(997/2630)
Visszatérve kicsit Adnanra. Szerintem egyikõnk sem akarta õt bántani csak kicsit gonoszkodtunk a kárára. Legalábbis én azzal, hogy azt mondtam szánalmas volt az, hogy csak annyi maradt neki Bihterbõl, hogy a testét csodálja. Azért valljuk be egy alig 1 éves házasság után ez cseppet sem normális. :-)

Cemiletõl valóban nem szép, hogy cukkolja Besírt de én mégis azt mondom, hogy ezt inkább egy fiatal lány butaságának tudom be amit azért mûvel, mert tudja mit érez Besír Nihal íránt és kevésbé tartom bûnnek, mint azt amit Firdeusz mûvel. Õ tudatosan használ fel mindenkit a saját célja eléréséért. Igaz nagyon jól csinálja akár elmehetne politikusnak is:-) Mindenesetre most legalább egyenesen megmondta mi a célja. Behlült mindenképpen eltávolítani Bihter közelébõl!

Nihal ájulásáról meg csak annyit, hogy én is sokszor elájultam kamaszkoromban, nekem sem volt fizikai oka. Hála istennek az én családom nem gondolta, hogy szimulálok. Aki elájult már életében az tudja, hogy milyen kiszolgáltatott ilyenkor az ember és cseppet sem élvezi a helyzetet. Õ nem azért ájult el mert direkt csinálta, hanem azért mert Firdeus hülyeségei miatt belelovalta magát megint Behlül iránti érzéseibe és ez eredményezte az ájulást. A lélek sok furcsaságot mûvel az ember testével.

Ez az Ahsen asszony azért nem semmi. Néha úgy néz ki, mint egy jóságos néni aki kettõig sem tud számolni aztán tessék. Vigyázni kell vele !:-)
handi99 2012 júl. 16. - 18:32:26
(996/2630)
Vicces volt Nihal monológja Ezelrõl. Amit mondott az sokkal jobban vonatkozott rá, mint Ezelre.
handi99 2012 júl. 16. - 18:29:32
(995/2630)
Kövezzetek meg, de számomra ebben a sorozatban nem Firdevs a legellenszenvesebb szereplõ, hanem Cemile. Szándékosan fájdalmat okozott Beºirnek és még utána is rendesen forgatta a kést a szívében.
handi99 2012 júl. 16. - 15:46:33
(994/2630)
Általában véve igazad van, de a mostani helyzetben mégis megvédem Adnant. Deniz asszony és Bihter is úgy állította be, hogy ez csak egy gyerekes érzés. Azóta nem volt Behlülnek se eljegyzése, se új barátnõje (akirõl Adnan tudna). Joggal gondolhatta, hogy Nihal már rég elfelejtette Behlült. Arról meg pláne nem tud, hogy Firdevs elbeszélgetett Nihallal és emlékeztette õt arra, Behlül mennyire aggódott az õ ájulásakor. Nihal, meg erre rögtön dobott egy hátast. Persze rutinosan úgy esett, hogy ne sérüljön meg. Hiába gyakorlat teszi a mestert ...
9/10
lilei 2012 júl. 16. - 14:57:29 9/10
(993/2630)
Az biztos, hogy az ilyen témákhoz semmi érzéke. Nihalnál sem veszi észre, hogy mennyire szerelmes a lánya Behlülbe...pedig már mondta is neki Denise annak idején...de Adnan valahogy ezeket elengedi a füle mellett, aztán napokig töri a fejét, hogy miért ájulhat el az õ lánya...semmi, de semmi okot nem talál rá sose:-)...kicsit pipogya nekem:-)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 16. - 14:12:43 7/10
(992/2630)
Az eset kapcsán bennem is régebb óta motoszkál, hogy nem értek egyet azokkal, akik azt írták, hogy "szánalmas" volt Adnan, ahogy nézegette Bihtert a kádban. Én inkább "sajnálatra méltót" írnék, ami azért jelentõs különbség! Az erõszakot, amit elkövetett,én is mélységesen elítélem, bár tudjuk és láttuk, hogy Bihter erre alaposan rászolgált. Adnan viselkedése mostanában inkább azt tükrözi, hogy Õ mélységesen megbánta, amit tett, és még picit sem próbál szexuálisan közelíteni a feleségéhez, de nyilván nincs fából Õ sem, miért ne nézegethetné nyugodt lelkiismerettel Bihtert? Lehet,hogy sokakat irritál és tényleg szinte hihetetlen, hogy ennyire naív, jóságos ember, ennyire elhitte Bihternek, hogy szereti õt, és nem veszi, nem AKARJA észrevenni, hogy megváltoztak a dolgok.
9/10
lilei 2012 júl. 16. - 12:56:28 9/10
(991/2630)
...hát...ha nem tudja, hogy mi újság.....akkor csak kukkolgasson nyugodtan:-)
Annyi az õvé....a többi Behlülé:-)