7/10
kiskukac63 2012 júl. 20. - 11:44:35 7/10
(1090/2630)
Nekem az jött le, hogy igen, Behlül tudta, hogy Nihal volt az. Úgy látszott, hogy az arcára kapott puszi alatt már rezdült a szeme, és miután kirohant Nihal, és Õ felült, olyan arckifejezése volt szerintem, hogy tisztában van a történtekkel. Bihter miért csinálna ilyen gyerekes "csínyt"?! Õk azért korábban igazi, szenvedélyes csókokat váltottak! Más meg nem igazán jön számításba a házból! :))
10/10
Adanvariel 2012 júl. 20. - 10:16:37 10/10
(1089/2630)
Behlül meg kisfiús... :)
10/10
csikosi 2012 júl. 20. - 09:55:46 10/10
(1088/2630)
Szerintem el is költöznének, de mi lenne velük a VASTAG pénztárcájuk nélkül?
Lina88 2012 júl. 20. - 09:34:09 Előzmény Adanvariel
(1087/2630)
Nagyon jó lenne, ha Behlül elköltözne, Bihter elválna és egy idõ után együtt lennének nyilvánosan is, csak akkor vége is lenne a sorozatnak vagy lehetne ez az utolsó rész. Egyébként én el tudnék képzelni egy 3.évadot is.:-) De persze ez már úgysem lesz.:-( Szerintem Nihal nem illik Behlülhöz, nekem olyan kislányos még így is, hogy már "nagylányt" játszik.
Tutyila 2012 júl. 20. - 08:32:38 Előzmény Adanvariel
(1086/2630)
Férfi szemmel:
Bihter a legszebb nõ. Aztán testvére következik.És nagyjából ennyi.
Legalább is nekem nem "jön be" más igazán.
Dömdödömnek szép arca van,de lehetne magasabb is picivel,elég lenne 4-6 cm...
9/10
lilei 2012 júl. 20. - 07:39:26 9/10
(1085/2630)
Szerintetek Behlül tudta, hogy ki csókolta meg?
Nekem úgy tûnt, hogy igen, mert már felébredt közben csak nem nyitotta ki a szemét. Szerintem az illatáról tudta volna, hogy Bichter az, és akkor kinyitja a szemét, de remélem most összerakta a fejében, hogy milyen játékba kezdett bele!!!
Nihal valami nyomasztó volt azzal a bárgyú vigyorral....szerintetek az életben valaki így álmodozik????....legfeljebb elmosolyodom ha a szeretett emberre gondolok....de ez a foglátszós vigyor!!!....húúúúú....gáááz!:-)
10/10
Adanvariel 2012 júl. 20. - 06:53:09 10/10
(1084/2630)
Szió, na most utána néztem, mert kíváncsi lettem:D
Beren Saat (Bihter) Halak jegyû, február 26-án született!
Behlül viszont valóban Skorpió, október 27! :D Úgyhogy jó volt a megérzésed, de Bihternél is majdnem eltaláltad,
mert Halak után a kos jön!:))
Nah,megnéztem Hazal Kaya-t is- Nihal- õ mérleg. Erre is tippeltem volna:)
angeles 2012 júl. 19. - 21:59:58 Előzmény Adanvariel
(1083/2630)
Peykernek szerintem nemcsak a szemöldöke gáz, hanem fõként a haja. Néha olyan benyomást kelt, mintha egyszerûen le lenne nõve a hajfestéke vagy mintha zsíros lenne. Elég fura számomra.
Bichter valóban gyönyörû nõ, olyan klasszikus nõ típus.
liliom31 2012 júl. 19. - 21:52:22
(1082/2630)
Á, sok kost ismerek igen-igen ez a jellemzés illik rájuk is. Az egyik testvérem is Kos és ugyanígy szokott mindenkit lerendezni, de mindig igazságos: és ezt nagyon bírom :-) Amúgy a Bihtert alakító színésznõ is kos csillagjegyû. A Behlülé pedig skorpió lehet, hogy azért szimpatizálok vele mégis egy kicsit :-)
10/10
Adanvariel 2012 júl. 19. - 21:26:48 10/10
(1081/2630)
Én is szeretem a spirituális dolgokat, ez a Nap-Hold dolog tetszik, így belegondolva,tényleg Nihal Hold inkább:)
Én amúgy Kos vagyok, azok meg mindig kérdezgetnek másokat, én legalábbis, akit érdekesnek találok, azt megfigyelem és ha van módom rá, mindenfélét kérdezgetek tõle..:D:D Aki viszont nem érdekel, azzal még illembõl se beszélgetek, nincs kedvem, untat..Amúgy meg általában mindent lerendeznek a kosok egy perc alatt, ezért dühít kicsit szerintem Bihter tökölése :):D


***SPOIlER***
Emlékszem a sofõrre, õ tényleg nem volt rossz;)))
***SPOiLER VÉGE***
liliom31 2012 júl. 19. - 21:15:44
(1080/2630)
Nem tolakodás:-) Mondhatnám, hogy fõleg azért, mert a hold hideg szépség a nap meleg szépség. De én eléggé hajlamos vagyok a spirituális dolgokra. Nem vagyok egy nagy horoszkóp guru, de skorpió lévén nagyon érdekelnek a mögöttes tartalmak, szeretem boncolgatni a dolgokat.

ja-jaj akkor hasonló pasi tetszik nekünk. Én is barna párti vagyok. Igen a szem az nagyon fontos és én sem a parfümre gondoltam, hanem a bõr illatára ó az milyen jó is tud lenni hajaj:-)Behlül típusa nekem sem tetszik. De nekem még soha nem volt olyan pasim aki a típusom, valahogy az élet meg az ideálok nálam nem találkoztak.

***SPOIlER***
Ebben a sorozatban majd lesz egy ál sofõr Besír helyett aki nyomoz Bihterék után. Õ nekem nagyon bejött.
***SPOiLER VÉGE***
handi99 2012 júl. 19. - 21:08:11 Előzmény kiskukac63
(1079/2630)
Megvédem Peykert. A két család közötti háborúban õk vannak középen és a lõvöldözésben õk fegyvertelenek és védtelenek. Teljesen normális, hogy biztonságban szeretné tudni a családját. Az állapota miatt még érzékenyebb és nyilván nem mindegy neki, hogy hova fog születni a második gyerek.
Az meg, hogy Nihat kap-e máshol munkát, egyáltalán nem biztos. Elég 1-2 telefon Adnantól, aztán megnézheti magát. Gondolj csak arra, hogy Adnan (v. inkább a nevében Behlül) milyen szépen elintézte Hilmit is, amikor keresztbe tett neki.
10/10
Adanvariel 2012 júl. 19. - 20:52:36 10/10
(1078/2630)
De érdekes, ez amit mesélsz, hogy nap és hold, ez tetszik nekem:)) Meséld el, hogy miért, kíváncsi vagyok rá!
Persze, csak ha nem tolakodás! :)))

Oh, én imádom a szép szemû férfiakat, akiknek még a tekintetük is írtó vonzó, egyszerre szelíd és kemény...imádom a barna szemeket amúgy..igen, az illat nekem is fontos, de nem a parfüm,hanem a bõr illata..van, akié nem tetszik..
A kezek tényleg fontosak, annyira kiábrándító,ha egy pasinak ronda! Például, nézd meg Jude Law kezeit...olyanok neki, mint egy primitív bunkóéi..az arca viszont olyan szép, mint egy modellnek! Nah, miután egyébként lecsekkoltam fejre,aki tetszik, azért én is meglesem a hátsót is, bevallom ...:P:D:D:D Sok pasinak nincs ám jó segge, de van, akinek formás..! Behlül nekem amúgy nem tetszik, szõke a szemöldöke, kék a szeme. Testalkatra úgy férfias, de különösen nem fog meg benne semmi. Az egész sorozatban nincs egy igazán nekem való :( Mondjuk Beshír szerintem helyeske, nagyon szép, érzéki szája van. Ha nem lenne karikás a szeme, még tetszene is...:)) Adnan ronda, de õ fiatalon is az lehetett..:):DDD
liliom31 2012 júl. 19. - 20:38:11 Előzmény Adanvariel
(1077/2630)
Igen a Nihalt játszó színésznõ azért ilyen mert 158cm. Olvastam, hogy bizonyos jeleneteknél kis zsámolyra állítják, hogy fel tudják venni a jelenetet. Õ azért ilyen, mert picike és nagy mellei vannak széles a dereka a karja és a lába viszont vékonyak de nagyon szép bõre van. A vicc az, hogy a mostani filmjében is egy 190 cm-es fiú a partnere.:-)

Én általában úgy szoktam megkülönböztetni az arcokat, hogy ki a hold és ki a nap. Nihal a hold Bihter a nap.

Nekem érdekes, hogy pasiba tetszenek a kicsit szabálytalan arcúak, karakteres orr stb és fontos az illat és a hang. De nagyon fontos a kéz is. A Behlült játszó színész keze nagyon nem tetszik. Az arca lágy és szinte nõies a keze pedig durva lapát kéz valahogy nem illenek össze nekem :-) Ja és én megnézem minden pasi fenekét, Behlülnek jó a feneke azt már többször megnéztem :-D
10/10
Adanvariel 2012 júl. 19. - 20:15:11 10/10 Előzmény kiskukac63
(1076/2630)
Teljesen egyet értek, Peyker az anyagi hátterét siratta, ami kicsit szánalmas. Mondjuk lehet a gyerekei jövõje
miatt aggódik, de hát nem kellene lehúzniuk magukat a wc-n, ha esetleg elküldik Nihat-ot a cégtõl, sok helyen lehet dolgozni....
10/10
Adanvariel 2012 júl. 19. - 20:13:01 10/10
(1075/2630)
Nihal-nak a profilja is szép és a szemöldöke is tetszik. Igen, alakra nem tökéletes, de ha pasi lennék, szerintem engem nem is zavarna. Nõként is a férfiaknak inkább az arcát, szemeit nézem :))

Ezel nem tetszik, mert nincs kisugárzása. Nem tetszik a szája se. A szemei kicsik és emiatt úgy tûnik, mintha távol állnának egymástól. A bõre és a haja viszont nagyon szép. Alakra pedig tényleg csinos.

Én amúgy ilyen nagy arc-megfigyelõ vagyok.

Ha már itt tartunk.. :D

Bihter-nek a profilja tetszik, nagyon szép az orra miatt, a szemeit szerintem túl festi, smink nélkül õ sokkal szebb. Szépek a fogai is :)) Nagyon jól öltöztetik, írtó csinos mindig. Jah és szép a lába, mármint a lábfeje, ez ritka. Õ szép a részleteiben is.

Peyker-nek túl karakteres a szemöldöke, abból viszont már szednék szerintem.

:) :D
7/10
kiskukac63 2012 júl. 19. - 20:07:33 7/10
(1074/2630)
Peyker viselkedése nekem sem tetszett, igazi "mûhiszti" volt. Azt gondolom, ha megnézzük a film többi szereplõjét, az Õ problémája elenyészõ azokhoz képest, ezért felesleges így kiborulnia! Szerintem kizárólag egzisztenciális félelmei vannak, és Bihtertõl csak megerõsítést akart kicsikarni, hogy Adnan nem veszi le a kezét Nihatról. (Bár Ahsennek nem egészen így nyilatkozott!)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 19. - 20:03:05 7/10
(1073/2630)
Nekem Ezel arca tetszik a legjobban, igazi, klasszikus egzotikus szépség. Nihalnak a szemei nagyon szépek, az arcformája kissé szabálytalan, érdekes, a termete viszont nem igazán arányos. Nem tudom, hogy ez a "mellet ki, állat fel" járkálás csak a film kedvéért van, vagy egyébként is így közlekedik? (Én más filmben nem láttam még!)
10/10
Adanvariel 2012 júl. 19. - 19:58:22 10/10
(1072/2630)
Nihal, a hallgatózáskor :)))


Amúgy igen, bennem is fortyog a harag szinte, ahogy nézem, rossz nézni azt, ahogy ez az egész történet csak egyre
rosszabb és rosszabb lesz....
liliom31 2012 júl. 19. - 19:50:01
(1071/2630)
igen annál a résznél ahol kihallgatta a Madmzael és Firdeusz beszélgetését, nagyon szép volt :-)

Ahogy ezt írtad, hogy rövidre zárnád a lelki szemeim elõtt láttam, mint egy filmet. Te ezt csinálod, neked csend legyen stb, gondolom rendet tennél egy-kettõre. :-D Nagyon jó!

Egyébként én is néha ahogy nézem, (pedig már jó régen nem néztem ilyen sorozatot, fõleg ilyen hévvel) néha azon kapom magam, hogy fejeket vágok magamban. Annyira bosszant néha az, hogy miket mûvelnek. :-)