10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 aug. 01. - 13:06:57 10/10
(1250/2630)
ez - már bocsáss meg, de - hülyeség!!!!
9/10
lilei 2012 aug. 01. - 11:51:17 9/10
(1249/2630)
Teljesen egyetértek Veled. Sokan vannak akik végig szeretnék nézni és kíváncsian várni mindíg a folytatásokat...nem pedig elõre tudni a befejezést.
Én már többször írtam egyébként itt, hogy ebben a filmben igazából nem is az a lényeg egyébként, hogy mi pont a vége...hanem ahogyan eljut a cselekmény odáig.
Ez nem egy krimi, hogy megnézzük elõre, hogy ki a gyilkos:-)
10/10
Adanvariel 2012 aug. 01. - 10:54:11 10/10
(1248/2630)
"...már régóta megírták a kedves fórumtagok spoilerben a végét."


Jó ég!!!

Spoiler-ben írták meg a végét, hát pont errõl van szó!! Azt az olvassa el, aki nem kíváncsi elõre a végére! Hiszen ez a lényege a spoiler szó használatának.!

:S


"én például meg is tiltanám a spoiler beírásokat, mert akár mindenki-bárki elõre megnézheti, HA AKARJA."

Igen, de ismétlem: ha idetéved valami birka, akinek megtetszett a sorozat és azt látja, hogy ilyeneket írogatnak, hogy BIHTER MINEK HALT MEG, akkor neki k..vára lelövik a poént, ezen most mit nem értesz meg?!
Viszont ha ismeri a spoiler kifejezést, nem olvassa el!!!!
Én, amikor néztem 24-et (az egy sorozat) fent voltam pár fórumon és direkt nem olvastam el azokat a hsz-eket, amiknek az elején megjelölték h spoiler!!!!
10/10
offtopic
csikosi 2012 aug. 01. - 10:18:09 10/10
(1247/2630)
nem kell bántani senkit a kérdéssel kapcsolatban, mivel már régóta megírták a kedves fórumtagok spoilerben a végét.
Innentõl már csak a részletek jöhetnek.
én például meg is tiltanám a spoiler beírásokat, mert akár mindenki-bárki elõre megnézheti, HA AKARJA.
Üdv:
10/10
Adanvariel 2012 aug. 01. - 06:42:37 10/10
(1246/2630)
Az ilyen kérdéseket illik spoiler-ben megkérdezni, ugyanis itt van, aki még nem tudja, hogy mi lesz a vége, ezért csúnya dolog ilyet leírni.

Bevallom, ha nem tudnám, hogy mi fog történni, most nagyon utálnálak téged.


***SPOILER****

Azért hal meg, mert Behlül nem õt választja, de az utolsó napig reménykedik. Az esküvõ elõtti napon Adnan közli vele, hogy el akar válni, õ meg hívja Behlül-t hogy mostmár szabad..de addigra késõ,mert Behlül nem mer az esküvõje napján mindent dönteni Bihter miatt...felrohan a szobájába, ahol Bihter pisztolyt fog saját magára, majd Adnan betöri az ajtót, miután Besír közli vele, hogy õk ketten szeretõk. Annyit mond Behlül-nek, hogy a "fiam voltál", aztán Bihter mellbe lövi magát és meghal.

***SPOILER VÉGE***
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 aug. 01. - 06:33:18 10/10
(1245/2630)
Behlül - ki tudja hanyadszor? - ismét bebizonyította, hogy méltatlan Bihter szerelmére! Aki ennyire döntésképtelen és ennyire nem ura saját magának, aki nem mer semmilyen kockázatot sem vállalni, az miért teszi állandóan Bihter vállaira a felelõsséget??? Miért nem vallja be saját magának sem azt, hogy egy nagy mulya kölyök, aki úgy táncol, ahogy Firdi ( a háttérben) fütyül??? Mirt nem tudja megmondani Nihalnak, hogy nem szerelmes bele, miért nem gyûrte össze pl. azt a szál rózsát, amint Nihal megjelent a lépcsõn? Ha már nem tudja kimondani, legalább ezzel a tudtára adhatta volna!!!
liliom31 2012 júl. 31. - 22:14:30
(1244/2630)
Amit írsz az igaz, mármint a tiszta helyzetrõl. Szerintem azonban itt már nincs nagyon mit intézkedni, ezért szerintem mindkettõjük megadta magát a helyzetnek. Bihter viszont úgy érezte, hogy Behlül magára hagyta, legalább is szerintem. Az más dolog, hogy én azt gondolom, hogy azért Behlül esetében nyilván az érzelmi kötõdések és a hála miatt sokkal nehezebb a döntés, és jobban is sakkban lehet tartani. Csak az ezzel a baj, hogy az a megoldás amire készül Behlül nem old meg semmit és mégnagyobb bûnbe taszítja mindkettõjüket, mert ha elfogadja Nihal szerelmét akkor már nem csak Adnant fogják átverni, hanem Nihalt is. :-(

Bihterben én sem bírom ezt a fajta arroganciát, nagyon nem:-(
bloodofthedragon 2012 júl. 31. - 21:44:28
(1243/2630)
Bihternek megint a cselédeken kell leverni a hisztit, szegény Szülejmán bácsi. Igaz, valahogy ki kellett magyaráznia virágoskertet, de nem hiszem, hogy haragjában ez lett volna vele az elsõdleges célja. Egyre visszataszítóbbnak érzem.

Behlülrõl annyit, hogy ez tényleg enm az a pillanat, amikor a "dehát õ a férfi" dumával meg lehetne magyarázni a cselekedeit. Amit Bihternek vázolt fel sírva telefonon, az a színtiszta helyzet. Bihternek van most szabadabb tere intézkedni, lássuk be, arról nem is beszélve, hogy õ tartozik a család legbelsõ köréhez.
10/10
Adanvariel 2012 júl. 31. - 21:33:21 10/10
(1242/2630)
Sziasztok!
Mostanában már véleményt sincs kedvem írni, annyira elkeserítenek a történtek.
:(
liliom31 2012 júl. 31. - 20:20:23
(1241/2630)
Szerintem úgy értette, hogy Behlül amikor döntés helyzet van, akkor mindig Bihter szoknyája mögé bújik. Az õ válára teszi a felelõsséget és azt várja tõle, hogy õ döntsön. Behlül ugye azt mondta, hogy a mérleg egyik felén Nihal és az õ ártatlan szerelme valamint Adnan aki bízik benne. A másik oldalon õk ketten és a bûnös szerelmük. Bihternek szerintem egyértelmû volt, hogy a mérleg kik javára billen ebben a szituációban. Bihter csak kimondta Behlül helyett amit Behlül nem akart, vagy nem mert. Persze ezek ismét csak szavak szerintem mindkettõjük részérõl. Azt, hogy valóban mit tesznek ezek után majd meglátjuk:-)
antsa10 2012 júl. 31. - 19:59:05
(1240/2630)
Sztem úgy értette, hogy B mehet amerre lát. Õ nem "csábítja tovább bûnre",
B siránkozása már kikészít. Tényleg csak magára gondol. Az meg sem fordult a fejében, hogy Bihter is szenved. Különben is. Egy mondattal véget vethetett volna az egész kavarodásnak!
Besírt sajnáltam azután, hogy Nihal leugatta!
Nihal ruhája kritikán aluli volt! Fehér szoknyához fekete harisnyát és cipõt? Affff!
Az álsofför azeme tényleg szép. Kiváncsi vagyok Katja mikor startol rá!?
9/10
lilei 2012 júl. 31. - 19:20:50 9/10
(1239/2630)
...most amúgy mit is mondott Bichter?....ha az kell, hogy én szabadítsalak ki, akkor legyen...valami ilyesmi.Ez mit jelent? Hogy õ nem áll az útjukba innentõl kezdve?....vagy hogy próbálja bevetni magát, hogy ne legyen semmi a Nihal dologból???...nem jött le tisztán a dolog nekem:-)
liliom31 2012 júl. 31. - 18:52:59
(1238/2630)
Bihter cseréptörös jelentete nekem tetszett, csak nem volt annyira hiteles. Vicces volt, mintha keresné, hogy melyik cserepet is törjem össze:-)

Jó, hogy végre leesett Behlülnek is, hogy Nihal szerelmes belé. Érdekes volt ez az utolsó monológ. Bekerítették õket? Kicsoda? Firdeusz? -Szerintem leginkább saját maguk. Bûnösök? -igen azok, de erre nem az a megoldás, hogy Behlül szerelmet hazudik Nihalnak és hûséget Adnannak.

Bihternek igaza volt, hogy Behlül ismét csak magára gondol és abban is, hogy Bihtertõl várja a felmentést arra, hogy megint nem áll ki mellette. Mondjuk Bihtert sem értem, mégis mit vár még tõle?- Tudom a szerelem!

Az új álsofõr :-) Azok a szemek!
Polett 2012 júl. 31. - 18:37:35
(1237/2630)
Általában szeretem az itteni színészek játékát, de valahogy Bihter cseréptördelõs jelenete nem jött be, viszont örömmel látom, h magassarkúk helyett lapos csizmás korszakát éli :D Hát Behlül elég meggondolatlan volt ezzel a lépcsõs siránkozásával, kész csoda, h Kátya (bocs ha rosszul írom) nem kagylózott éppen :D Jaa és megkell hagyni, hogy az új söfõr nem is rossz ;) és igaz, h csak egy pillantás volt, de már is szemet vetett Bihterre, jellemzõ.... :D
9/10
lilei 2012 júl. 30. - 22:53:05 9/10
(1236/2630)
Azért rezelt be, mert tudja, hogy firdi elmondaná Adnan-ak az õ kapcsolatát Bichterrel. De arra nem gondol, hogy úgyse mondja el, mert akkor mami is repül a házból:-) Csak amikor bajban van az ember ilyen tiszta fejjel nem tud gondolkozni....meg hát beszari...ezt el kell ismernünk már sokadjára:-)
antsa10 2012 júl. 30. - 19:48:18
(1235/2630)
Én azt nem értem, hogyha B annyira nem hagyja magát Firdivel szemben ( mint ahogy azt õ is állítja többször is), akkor miért rezelt be, amikor meglátta a vén banyát az ajtóban?
handi99 2012 júl. 30. - 19:25:27
(1234/2630)
Nihal aranyos volt, amikor elmondta Deniz asszonynak, hogy Bihter ellenzi a kapcsolatát Behlüllel. Kíváncsi leszek a folytatásra, hogy Deniz asszony mit fog mondani erre.
bloodofthedragon 2012 júl. 30. - 19:22:56
(1233/2630)
Persze, hogy azért mondta, Firdeus se hiszi ezt, hanem teljesen tudatosan kavarja a szart. Rémesen idegesítõ kezd lenni, és nem igaz, hogy nem látja, mit hoz ki a lányából, valóban azt várja, hogy csendben beletörõdjön a sorsába.

Rizának én is örültem, többet is szerepelhetne így a végkifejlet felé sodródva, oldaná a feszültséget.
handi99 2012 júl. 30. - 19:20:57
(1232/2630)
... de abból nem fogja tudni fenntartani a drága sportkocsiját. ;)
liliom31 2012 júl. 30. - 18:57:29
(1231/2630)
Én tényleg kedvelem Nihalt és úgy gondolom, hogy õ áldozat ebben a történetben. Mégis amikor ma Firdeus azt mondta Bihternek, hogy Behlül vonzalmat érez Nihal iránt nagyon megdöbbentem. Nem tudom ezt honnan veszi. Szerintem azon kívül, hogy szereti, mint embert egyáltalán nem nézett rá soha nõként és most kifejezetten olyan ez Behlülnek, mintha a kivégzésére küldenék. (Talán egyszer amikor a bálba vitte akkor észrevette de azóta se). Behlül számára most csak Bihter létezik, mint nõ. Szerintem Firdeusz ezt is csak azért mondta Bihternek, hogy idegesítse. Egyértelmû volt, hogy amikor azt mondta, hogy valaki csalódni fog de nem Nihal akkor is Bihterre célzott.

Még szerencse, hogy Riza kapitány feltûnt a mai részben, különben -eigen csak depressziós lett vóna az íccakám- :-)
Annyira bírom a szövegét. Vicces volt amikor Behlül mellett ment, mint egy kis törpe :-) Behlül szerencsés, ha minden kötél szakad mehet a halászokhoz dolgozni ott legalább nem kell alakoskodnia.