10/10
Adanvariel 2012 szept. 09. - 08:24:38 10/10 Előzmény liliom31
(1690/2630)
Persze,írok véleményt mindenféleképpen, remélem Te is..várom! :)))
szió!!:))
bloodofthedragon 2012 szept. 08. - 23:16:08 Előzmény csikosi
(1689/2630)
inkább oldalra billen, a legvégén:D de nem mondtam semmit
9/10
lilei 2012 szept. 08. - 21:47:22 9/10 Előzmény handi99
(1688/2630)
....húúú...köszi


SPOILER

....akkor az nagy trauma lesz újra amikor elveteti megint a "közös" gyermeküket Bichter!!!!!
9/10
lilei 2012 szept. 08. - 21:45:51 9/10 Előzmény csikosi
(1687/2630)
Szia:-)
Hát úgy igazából,...nem tudom pontosan:-)
offtopic
handi99 2012 szept. 08. - 16:21:02
(1686/2630)
SPOILER:

Igen, tudni fog róla. Már nem is kell sokat várni rá. A hétfõi rész végén fogja Firdevs elmondani Adnannak, hogy Bihter terhes. Adnan meg rohanni fog a feleségéhez (ez lesz a keddi rész eleje).


SPOILER VÉGE
10/10
csikosi 2012 szept. 08. - 13:31:07 10/10
(1685/2630)
szia!
Ennek a Fridinek mikor biggyen le már a szája?
FÚRIA!
9/10
lilei 2012 szept. 07. - 23:06:50 9/10
(1684/2630)
Azt szeretném én is tudni, hogy vajon Adnan fog-e tudni errõl a gyerekrõl?...azt hittem most Bichter azt akarja elmondani neki, hogy kisbabát vár:-)...szerintem Adnan bácsi akkor hazafuvarozta volna az õ egyetlen kis terhes feleségét. Nade...Adnannak így is elég terhes volt Bichter...hogy a szavakkal játszadozzak:-) Behlülnek egyébként rögtön lejött, hogy itt van valami a baba körül...azért van annyira talpraesett már õ is:-)
Firdeust meg nem értem...vagyis igen....így akarja igazán odaláncolni Cetinhez magát, ha egy kicsit még a mézesmadzagot húzza...kicsit azért lebiggyent a szája amikor megtudta, hogy nem parádézhat a szép ruhájában az étteremben, "csak" a szobában.
Nihat meg valahogy most elõször volt valahogy hús-vér ember a szememben...eddig olyan halvérû volt...most még a játéka is tetszett....lehet, hogy azért, mert igazából a bajban nem hagyta, nem tudta...és nem is akarta magára hagyni az apját?
liliom31 2012 szept. 07. - 21:35:24
(1683/2630)
Igen én is csak olvasom és nem értem mi ez a sok sértegetést így nekem sincs kedvem írni. Természetesen akinek van véleménye írja le, de úgy bírálni más embereket ráadásul ilyen stílusban, hogy nem kell vele szemtõl szemben állni, egy fórumon keresztül igazán gyáva dolog. Ennél több szót nem is érdemel a dolog. :-(

Én is puszillak kedves fórumtársam :-) Már nincs sok hátra a sorozatból, ha majd lecsillapodnak a kedélyek (amit nagyon remélek) azért írj kérlek fõleg a vége felé én nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre.
9/10
pankor 2012 szept. 07. - 19:34:44 9/10
(1682/2630)
Végre volt Riza kapitány :D Ez volt az egyetlen pozitív dolog a részben. :D
7/10
kiskukac63 2012 szept. 07. - 19:15:15 7/10
(1681/2630)
Bihter most valószínûleg kutyául szenved, ugyanis rájött, hogy beteges szeszélyeit nem tûri a végtelenségig az a kissé mulya Adnan, s még a testi csábításnak is képes ellenállni, sõt még hazudni is képes neki!
Firdi meg vagy megváltozott, vagy nagyon jól taktikázik Cetin úrral: "kiéhezteti", hogy kicsikarja belõle a házasságot?! Nekem úgy tûnik, hogy mióta érzi, hogy Cetin úrnak mennyire bejön, s már szinte a vagyont is magáénak tudhatja, mintha megértõbb, aggódóbb és picit anyaibb lenne a lányaihoz, bár lehet, hogy tévedek!
Behlül és Nihal jelenetei továbbra is nagyon szánalmasak: úgy gondolom, egy esküvõre készülõ jegyespár nem így viselkedik! Még a tündéri Bülent is megmosolyogta õket a klubban, és Adnan is sokszor elég komoran, elgondolkodva nézegeti õket. Hát, érik a helyzet minden szempontból.....
bloodofthedragon 2012 szept. 07. - 18:31:15
(1680/2630)
Szeretnék elnézést kérni, ha hallgatok, én maradok az okosabb, csak már idegesített, amit láttam.
bloodofthedragon 2012 szept. 07. - 18:29:51
(1679/2630)
Ez nem az éveken múlik, de persze ha kifogysz az érvekbõl (voltak egyáltalán?), akkor dobálózz ezzel, ez azt hiszem mindent elárul. De befejeztem, a többiek miatt, mert nem akarom, hogy rosszul érezzék magukat, sokkal korábban véget ért volna ez, ha nem alpári módon, triviális beszólásokkal oltasz vissza. Megjegyzem ha elvbõl nem így állsz hozzá körülbelül mindenkihez, akinek más a véleménye, és intézed el hosszú eszmefuttatásokat egyetlen lehülyézéssel, meg sem szólaltam volna.

De ha már korábban nem voltál rá képes, most összegezve elmondom a gondolataimat, de ha nem elég, írok neked akár 20 oldalas értelmezést is, BA hallgatóként nem akkora kihívás...

Behlül mint látjuk két világ között mozog, egyrészt ott van neki Bihter, a zabolátlan, mondjuk úgy ideális szerelem megtestesítõje, gyakorlatilag minden, amit egy álmodozó személyiség megkívánhat magának, az alapvetõ probléma persze ha úgy nézzük ott kezdõdik, hogy a vágyai átlépték a biztos realitás hatásait és ennek engedett (természetesen itt szóba jön Bihter felelõssége, de most róla beszélünk). A vak is látja, hogy "gyávasága", ahogy te nevezted, abból fakad, hogy közben visszahúzza mindaz, ami Adnanhoz, a CSALÁDI értékekhez köti, a tény, hogy hálával tartozik nagybácsikája számára, teljesen nyilvánvaló mert a színészi játékból, belsõ vívódásból és némely párbeszédekbõl is átjön, hogy iszonyú lelkiismeretfurdalása van. Nihal úgymond egy lehetõség számára, hogy visszalépjen, "integrálódjon" a társadalomba, normális életet éljen - a maga módján ez az életmód is felszabadítaná, hisz emlékszünk, hogy mikor a birtokon voltak, milyen felszabadult volt a családi körben és Nihal közelében miközben a jövõbeli terveirõl beszélt -ismét csak színészi játék-ÕSZINTÉN. Bizonyos szemszögbõl szereti Nihalt, amit persze inkább neveznénk baráti kapcsolatnak, de ilyen mód szereti, és nagyon komoly áldozatot hoz, ÖNMAGÁT, hogy ezt vele is elhitesse, és ne törje össze a szívét. És még lehetne ragozni, mindezzel egyáltalán nem védem, csak kielemzem a helyzetet... igen, van benne egyfajta gyávaság, de ezt is meglehet meglehet magyarázni, és szerintem amiket elmondtam, nagyon könnyen észre lehet venni. Arról szerintem árva szó nem esik, hogy konformista és pénzsóvár lenne, mert egyáltalán nem állíthatjuk, hogy ez kötné a bácsikájához (azt meg nem érdemes ide ekverni hogy folyamatosan lógott az egyetemrõl meg bulizni járt, egyébként a felsõbb körökben ez jellemzõ társadalmi betegség). Másrészt a jelenlegi helyzet az, hogy Behlül tényleg próbál kissé elszakadni Bihtertõl aki folyamatosan keresztbe tesz neki, és õ sem éppen korrektül viselkedik, pedig lehet, hogy ha nem így alakulnának a történések, ahogy, lassan mindenki elfelejtené a dolgot, és némi szenvedés után mindenki "boldog" (talán erõs szó) lenne.
aluar 2012 szept. 07. - 15:38:19
(1678/2630)
Szerintem egyáltalán nem te generáltál veszekedést.Én magam azért írok ritkán véleményt,mert ez a Szív útjai-nál is állandóan abba torkollott,hogy a saját véleményemre,amelyben nem hivatkoztam senki másra,és nem is válasznak szántam,olyan válaszokat kaptam tömegesen,amelyben gyakorlatilag belekötöttek minden egyes szavamba,kiforgatták amit írtam.Nagyon sokan vannak,akik csakis úgy képesek véleményt formálni,hogy eközben lehülyézik,akinek más a véleményem,és mindezt még bunkó modorban is.
Én ezt fel nem foghatom,és nem szeretek ilyesmiben részt venni.
Lehet a nézõpontokat ütköztetni,és lehet normális,intelligens modorban is vitatkozni,de sajnos ezek a fórumok nagyon jó példái annak a végtelen tiszteletlenségnek és modortalanságnak,ami egyébként a világban is folyik.
A török filmsorozatok teli vannak nagyon megosztó személyiségekkel,nem tudom,miért nem lehet megérteni,hogy van,aki Bihtert szereti és ezáltal felmenti,és van,aki vádolja,mert nem tetszik neki az ilyen viselkedés.
Sokan vagyunk,sokfélék vagyunk,a film nagyon jól van megcsinálva,hiszen ha nem így lenne,nem lenne kikbõl ennyi indulatot kiváltania...
A filmet nézni kell,és akinek eltérõ véleménye van,az vagy tartsa meg magának,vagy írja le úgy,hogy ne támadás és anyázás legyen,hanem vélemény.
A legjobb lenne senkinek nem válaszolni,aki nem megfelelõ stílusban ir.Akkor megunnák, ha senki nem állna velük szóba.
Így meg jól szórakoznak,mert elérik a céljukat,hogy veszekedést povokáljanak!
nituli 2012 szept. 07. - 14:42:24
(1677/2630)
Sziasztok!

Sajnálom, nem veszekedést akartam generálni a kérdésemmel (mármint, hogy ki mit tanácsolt volna Bihternek?), hanem tudtam, hogy mindenki mást tanácsolna, és hogy ez milyen jól érzékelteti, hogy egy adott élethelyzetet mennyire különbözõen lehet megítélni, és hogy Bihter és Behlül jelleme sem CSAK fekete vagy CSAK fehér.
Egyszerûen valahogy rosszul jöttek ki a dolgok, és nem megfelelõen reagáltak, vagy ha igen, már késõ volt. (Pl. Bihter is nyilván rájött már, hogy hiba volt hozzámennie Adnanhoz, és lehet, hogy Adnan is elhamarkodottnak tartja azt a házasságot - persze csak utólag). Ettõl olyan emberi ez a sorozat szerintem.

A dramaturgia most a végére tényleg nyomasztóan vontatott és kiszámítható: a cselédek pletykálása, fõleg a tegnapi részben, amikor össze is ugrottak, már nagyon zavaró, de ugyanígy vagyok Nihallal is, aki folyton ömleng Behlülnek a szerelmükrõl, miközben a srác állandóan Bihterre gondol, de persze eljátsza a hõsszerelmest. Bihter meg felkapta a vizet, amikor kiderült, hogy õ nem is hiányzik a családnak (ami azért nem egészen így van, lásd Bülent), meg amikor kiderül, hogy nélküle is folyik az élet, pl. a nappali felújítása, családi vacsora egy étteremben.

Mit gondoltok, Adnan nyakába "varrja" a gyereket?
9/10
lilei 2012 szept. 07. - 13:54:03 9/10
(1676/2630)
De csak azért, mert rá nézve nem kellemes dolgokat hallott...mármint , hogy nem is nagyon hiányzik otthon:-)
7/10
kiskukac63 2012 szept. 07. - 13:40:21 7/10
(1675/2630)
Bihtert egyébként nem értettem: a korábbi részekben õ maga utasította Kátyát, hogy mindenrõl számoljon neki be, amit lát-hall a házban, különösen a cselédségnél, mert különben kirúgja. Most, amikor Kátya szemmel láthatóan nagy örömmel és lelkesen teljesíti ezt, akkor meg nem tetszik neki!
_Selma 2012 szept. 07. - 12:27:14 Előzmény kiskukac63
(1674/2630)
Sajnos az Ezelt is agyon tördelték...

Bihternek kifejezetten jót tesz a távollét a Ziyagil háztól, határozottan lenyugodott... amíg Kátya és B. fel nem húzta. A naturális énje szimpatikusabb, jól hozza ugyan a dívát is, de azért jobb a békesség:)
10/10
csikosi 2012 szept. 07. - 11:38:42 10/10
(1673/2630)
Ebben teljesen igazad van!
Nem kell egymást sértegetni, szerintem privátban kéne tenniük.
10/10
Adanvariel 2012 szept. 07. - 06:32:56 10/10
(1672/2630)
OFFTOPIC
Régen sokkal jobb hangulatú volt ez a fórum. Most hogy idetalált pár új nézõ, csökkent a színvonal is.
Aki nem hiszi, olvasson vissza pár hónapot...
A régi fórumozós barátaimat puszilom!!! Fõleg Liliom31-et:))))
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 07. - 06:16:22 10/10 Előzmény bloodofthedragon
(1671/2630)
No comment! Akkora az élettapasztalatod 20 évesen, hogy Veled nem is lehet vitatkozni, hiszen mindenkinél jobban tudsz mindent!!!