10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 14. - 06:40:09 10/10
(1750/2630)
Szánalmas ez a Nihal-Behlül "szerelmes-pár"! Behlül bebizonyította - sokadszor -, hogy mennyire nagy nulla, Nihal köpni-nyelni nem tudott - akár a többiek - amikor Bihter kiosztotta a jó népet! Megjegyzem: nem értek egyet Bihterrel! Nem igaz, hogy senki nem mert szólni! Nekem kissé negédes ez a Firdi-féle szerelem, amit az õsz hajú úriemberrel mûvel, igazi kakikeverõ a nõ. Nem értem Beshirt sem, mikor akar már végre kitálalni? Na és Adnan! Nem Õ a ház ura???
_Selma 2012 szept. 14. - 00:21:36
(1749/2630)
Egyetértek veletek, Beren lubickolt a szerepben ma is (na és persze Vágó Bernadett is kitett magért), hiteles volt végig, külön kiemelve a Firdivel közös jelenetét, imádtam!!!
Kifejezetten élveztem, ahogy Bihter visszaparancsolta Besirt a házba – mindent egy lapra feltéve - Behlül fogyott vagy 10 kilót a széken, az a fej amit hozott, hatalmas:)) A holnapi tényleg várós lesz, de olyan régen láttam, hogy eléggé összefolyik már a vége…
Adnan-nak lassan, de biztosan esik le a tantusz, hogy vmi nagy gáz van a becses nejével.
bloodofthedragon 2012 szept. 13. - 23:06:50
(1748/2630)
Bihterre nagyon haragszom amikor így viselkedik, dehát igen, az õrület egyértelmû jelei. A színészi játék elsõ osztályú, a holnapi kiborulását várom, egyrészt kíváncsi vagyok, magyar szinkronnal hogy fog hangzani, másrészt menthetetlenül lélekállapotának végjátéka indul el, ami gõzerõvel sodorja a már nem távoli végkifejlet felé...hiába, egy választással kezdõdött, egy választással ér véget.
9/10
lilei 2012 szept. 13. - 21:52:43 9/10
(1747/2630)
Jó kis adok-kapok-ot játszanak Behlülék...de valahogy nem nagyon tudom sajnálni Bichtert. Ezzel együtt azt is tudom, hogy a tehetetlenségénél fogva mûveli ezeket a dolgokat...még az anyján is túltesz...pedig...na Firdit nem könnyû lepipálni.
De Behlül ma nagyon tetszett, ahogy "lenyugtatta " Bichter amikor az üvöltözte, hogy õ a ház asszonya, és õ a felesége Adnan-nak. Eredeti volt Behlül akkor, nem tudom már pontosan mit mondott, de elhallgatatta Bichter tombolását:-)
Szegény nõ....idegileg zokni mostanra...de annyira jól játszik...tetszik nagyon:-)
Beshír meg jó lenne már, ha megszólalna végre...csak bámul a szemeivel.
Na azt is várom már egyébként amikor majd a Madmazel beolvas Bichternek:-)....pedig már egyszer helyretette Bichtert, de csak piszkálgatja õt is:-)
7/10
kiskukac63 2012 szept. 13. - 21:15:13 7/10
(1746/2630)
Nem értettem Cemile nagy könnyzáporos búcsúztatását: nem sok jelenet volt, amikor azt láttuk, hogy Õ valamit, ami tulajdonképpen a munkája, feladata, szívesen, kedvesen, megjegyzések, pofa-vágások, puffogások nélkül megcsinál!(kivéve Besír körülrajongása!)
Adnant sem értettem: végülis Õ könyörgött Bihternek, hogy jöjjön vissza, most meg nem igazán korrektül viselkedik vele a cselédekkel kapcsolatosan. (vsz. az Õ folyamatos mulyasága miatt is nyílt ki ennyire a csipájuk!)
Behlül meg véletlenül sem mondta ki Nihalnak, hogy "én is szeretlek,vagy szeretni foglak" csak azt hajtogatta, hogy "nagyon szeress engem, szükségem van rá!" Ez sem gyanús az újdonsült "not a virgin"-nek?!
ummogo@hdsnet.hu 2012 szept. 13. - 21:12:10
(1745/2630)
KöKöszönöm mindkettõtöknek, már keresem is.
10/10
10/10
Keeley 2012 szept. 13. - 20:42:55 10/10
(1743/2630)
http://online-sorozatok.tv/ - itt lehet majd megnézni, de csak pár nap múlva :/
van még 1 oldal, az most engem is érdekelne, ugyanis elfelejtettem a nevét, a gépbõl meg minden elõzmény törölve lett :/
ummogo@hdsnet.hu 2012 szept. 13. - 20:38:00
(1742/2630)
Segítsen nekem valaki, hol lehet a mai részt megnézni, mert rosszul programoztam be a merevlemezest! Köszönöm.
bloodofthedragon 2012 szept. 13. - 17:54:46
(1741/2630)
Ha nem számolom el magam,a holnapi rész végén lesz Bihter nagy kiborulása az anyjának. Kíváncsi leszek rá.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 13. - 16:19:25 7/10
(1740/2630)
Egy elsõ éjszakás lánykánál bizony nem mindegy, hogy imádottja szerelembõl vagy szánalomból, kérésre teszi magáévá!
_Selma 2012 szept. 13. - 00:21:25
(1739/2630)
Megkapta akit akart, így a rózsaszín ködben minden és mindenki gyönyörû és kedves.
Btw Behlül csodákat tesz a nõkkel, Bihter is mindenkit imádott egy egy légyott után;)
_Selma 2012 szept. 13. - 00:16:44
(1738/2630)
Én nem akarok többet belõlük… még ettõl a morzsától is sokkot kaptam:)))
bloodofthedragon 2012 szept. 13. - 00:03:02
(1737/2630)
Teljesen jól látod a dolgokat, bár a személyzetet személy szerint nagyon kedvelem (kivéve a halmazból Katyát), a dolgok amiket leírtál tény és valók.
zandra 2012 szept. 12. - 23:24:11
(1736/2630)
Számból (ujjamból) vetted ki a szavakat :D Ezekben a török sorozatokban nem nagyon szeretnek ilyeneket mutogatni, pedig én is azon gondolkodtam, milyen röhejes jelenet lenne már az :'D
zandra 2012 szept. 12. - 23:20:17
(1735/2630)
Ez a Nihal leány is érdekes, mikor anno Bihter mindenáron be akart vágódni nála, utálta, most meg, amikor minden szavából árad a gúny, nem csak, hogy kedvesebb vele, mint bármikor, hanem a legintimebb dolgait neki mondja el legelõször.
Nem tudom mikor kerültek ilyen közel egymáshoz, de én egy mélyebb tartalmú közös pillanatukra sem emlékszem...
9/10
lilei 2012 szept. 12. - 23:16:13 9/10
(1734/2630)
Jó volt ez a mai rész:-)
Én már annyira vártam, hogy valahogy csattanjon már Bichteren is az ostor...és lám....a végén megkapta a magáét:-)
Lehet, már Adnan is megbánta, hogy hazavonszolta...csak a felfordulást csinálja....na de már úton van Firdeus...már nagyon várom, hogy hazaérjen:-)
Behlülék harmatgyengék voltak....mutathattak volna többet is abból, hogy hogyan idétlenkedik a szinte testvéreként szeretett nõvel az ágyban:-(
8/10
mamucili 2012 szept. 12. - 21:30:04 8/10
(1733/2630)
A személyzet túl sokat enged meg magának, illetve talán túl sok van/volt nekik megengedve.
A Hilmi által megszellõztetett Bihter-Behlül viszony ismeretében csak a vak nem veszi észre, hogy valami igazság lehet a dologban, Amilyen képeket vágnak, ha meglátják egymást, pláne, ha a "vetélytárs" (Adnanra, ill. Nihalra gondolok)is jelen van! Nagyon jó a színészek játéka, nekem nagyon tetszik a film.
Egyébként - talán a koromnál fogva is - én nagyon konzervatív vagyok, elítélem Bihtert, mert férjes asszony létére viszonyt kezdett egy olyan férfivel, akit a férje nevelt, úgymond "rokon", aztán elítélem Behlült, mert viszonyt kezdett a bácsikája feleségével. Mindketten kétszeresen bûnösök. Az egyetlen lehetséges megoldás szerintem még az elején az lett volna, ha odaállnak Adnan elé, és bevallják bûnüket. Nagyon fájdalmas lett volna, de emberségesebb, mint ez a sok hazugság. Aztán ki nem állhatom Firdevs asszonyt! Ilyen pióca, ilyen undorítóan mindenbe belepofázó, ingyenélõ nõszemélyt remélem, keveset hord a hátán a Föld. Ha egy kicsit is szeretné a lányait, a háttérbe húzódva, néha okos tanácsokkal segítené boldogulásukat.
bloodofthedragon 2012 szept. 12. - 20:46:33
(1732/2630)
Értem:( Hát azt veszem észre hogy a ház úgymond bukásához rengeteg ember hibája és fertõje járul hozzá a kiváltó, eredendõ bûnön kívül. Ez a Kátya is...
7/10
kiskukac63 2012 szept. 12. - 20:32:36 7/10
(1731/2630)
Hát "csak" annyi, hogy vsz. Kátya árulkodásának hatására Bihter levonult a konyhába és azonnali hatállyal megszûntette Cemile munkaviszonyát, a szokásos stílusában, hivatkozva arra, hogy figyelmeztetés ellenére sem hagyta abba a háta mögötti kibeszélést, pletykálkodást, és közölte, hogy ezzel a lépéssel Adnan is egyetért. Erre távozása után Neszrin leköpte Kátyát, mindenki sírt, még Besír is szinte, Cemile meg összepakolt. Aztán fönt az étkezõben bejelentette a Szülejmán házaspár, hogy úgy döntöttek, nyugdíjba vonulnak, amit Adnan, igaz kelletlenül, de tudomásul vett. Denise asszony meg szinte jólesõ érzéssel nyugtázta, hogy megint balhé van Adnan és Bihter között.