rapidf30 2012 okt. 02. - 22:11:26
(2010/2630)
Milyen más vége lehetne? Tényleg nehéz.Valahogy már most a levegõben van a tragédiák sorozata. A nagybeteg Beshir, Bihter kétségbeesett érzései,Pejkerék készülõdnek. ...és a fiatalok esküvõje sem az az õszinte készülõdés.
liliteve 2012 okt. 02. - 22:05:37
(2009/2630)
Akárhogy is, nekem tetszett Bichter húzása. Persze egy ilyen átverésnek akkor van értelme, ha utána tartja magát egy nõ és nem próbál meg teperni megint ezerrel. Nem tudom azok után még hogy tud reménykedni Bichter, h az egész család elõtt megkapta Behlültõl: elhagylak minimum 4 évre.

Eddig nem tudtam eldönteni, h Behlül mit érez vagy érez-e még vmit Bichter iránt, de a mai meg az avaros rèsz után azt kell, h mondjam, h még mindig szereti és képes lenne ez elõl a szerelem elõl akár Amerikáig is elmenekülni...h.! Milyen szánalmas!

Spoiler

Szóval akkor akkor ahogy gondoltam, Behlül visszavág Bichternek és megalàzza ezért a kis árverésért? Azért öt is meg lehet érteni. Na nem, csak vicceltem! Megérdemelte...meg ennél sokkal többet...
_Selma 2012 okt. 02. - 21:54:51
(2008/2630)
„ Egyébként, hogy fejeznétek be a történetet, ha lehetne változtatni rajta?”

olyan dallasosan: Bihter felébred reggel, kiderül, h csak álmodta az Adnannal való házasságát tulajdonképpen õ Behlülhöz ment hozzá, és épp Nihal és Besir esküvõjére készülnek:))))

viccet félre téve, huhhh jó kérdés, a nyilvánvaló és várható mély sérülések miatt nem is tudom igazán, hogy mi lett volna emészthetõbb vég.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 02. - 21:47:04 7/10
(2007/2630)
Bihter sorsa tipikus példa egy romantikusnak induló, de a körülmények miatt tiltott, végzetes, eszelõs, soha be nem teljesedõ szerelemre. A mai részben tökéletesen beigazolódott számára, hogy Behlül érzékei felett még mindig mekkora hatalma van. S ez a tudat kergette õt egy olyan öntudatlan mámorba, amelyben teljesen elveszítette az önkontrollját! Ebbõl az állapotból sajnos, segítség nélkül csak lefelé vezet az út....
_Selma 2012 okt. 02. - 21:29:38
(2006/2630)
majd elfelejtettem! a vizuális bomba: tango jelenet! szuper lett! Behlül, h kapaszkodott már Nihalba:))
Bihter meg annyira formában volt, hogy inkább tûnt Adnan unokájának, mint a lányának, sõt pláne nem a feleségének:)
borzadály....:)
_Selma 2012 okt. 02. - 21:16:56
(2005/2630)
Besirt látva üvölteni tudnék…. ez annyira nem fair…….

Beren Saat játéka zseniális volt megint, külön kiemelve a hálószoba jelenetet.

A kocsikázós Nihal Behlül is kedvenc /Bir günah gibi:)/, B. arca tanulmány volt végig, mint ahogy a liftben is a végén.

Bihter eszelõs nevetése eredetiben jobban ütött. A buli folytatása jó alázós lesz a számára:(( különben én itt éreztem elõször, hogy ebbõl képtelen lesz ép ésszel kiszállni.

És a nap best mondata is Bihter-tõl származik: „- visszatért a mi Besirünk” EPIC
_Selma 2012 okt. 02. - 21:15:45
(2004/2630)
jaja:D annyit fújt magára, hogy még a boy is kapott belõle:))))
rapidf30 2012 okt. 02. - 21:14:31
(2003/2630)
Teljesen egyet értek Veled, h hülyeség ez a "még egyszer utoljára..." szöveg. De én, itt simán bevettem a szépasszony szövegét. Hát nem tudom ki lepõdött meg jobban. Szereti vagy csak sz*vatja "Nihal-nét",nehezen dönteném el de közben meg is kaptam itt a választ. Beteg ez a nõ. Behlül az agyamra tud menni, de azért elnézném még egy pár hétig...
8/10
mamucili 2012 okt. 02. - 20:53:56 8/10
(2002/2630)
Huhhh, de egyetértek Veled a bohózattal kapcsolatban!
Valaki észrevehetné már, hogy ez a nõ milyen beteg. Bihter kapaszkodása Behlülhöz szerintem nem szerelem, hanem betegség és ha valaki, leginkább az anyja segítene neki, még menthetõ lenne. Bár az õ kapcsolatuk soha nem volt olyan mély, hogy az anya a lánya lelkébe lásson.
Azért merem ezt írni, mert az életben a szemem elõtt zajlott hasonló eset és végül az illetõ talpra állt, pedig már a gödör alján a föld is hullott rá. Itt annyira megbeszélnek mindent, csak pont azt nem, amit kellene.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 02. - 20:41:16 7/10
(2001/2630)
A mai résznek sajnos, csak a második felét láttam, azt is nyomokban, ugyanis hatalmas vihar volt nálunk és elszállt a UPC mûhold, ettem is a kefét rendesen! Alig várom, hogy holnap feltegyék valahová és megnézzem!
Csak pár gondolat a történésekhez: szerintem egy ANYA soha nem mondhatja azt a gyermekének, "hogy leveszem rólad a kezem, csak rohanj a vesztedbe," stb. Dehát tudjuk, hogy Firdi egy boszorkány, nem anya!
Bihternek ezzel az agyafúrt húzással annyi volt a célja, hogy igazolva lássa maga elõtt, hogy még mindig képes elcsábítani Behlült! MIndenesetre elég nagyot szólt ez az akció! Különben meg oltári hülyeség ez a "csak még egyszer, utoljára legyünk együtt, szépen búcsúzzunk..."
Mennyire más hangulatú volt az Adnan+Bihter tánc, mint a korábbi Bihter+Behlül tangó!! Ugyanakkor gyönyörûen volt fényképezve, szikrázóan erotikusra sikeredett, (mármint az operatõri munka) a "mintavõlegény" -hogy ellopjam ezt a találó kifejezést - nem gyõzött pislogni és nyeldesni a nyálát.
Közeledik a vég...
alanis 2012 okt. 02. - 20:15:19
(2000/2630)
azért árulkodó volt ám Behlül arca. :) nem igazán repesedt a boldogságtól,hogy egy jó kis kamaty helyett népünnepély várta. :)

a másik arc Bihteré volt... nem igaz, hogy még mindig nem tûnik föl a többieknek, ezzel a nõvel valami nem stimmel. az a túljátszott jókedv, és hogy milyen elégedett volt magával. itt leginkább egy félõrült-ripacsnak tûnt.

viszont fura volt, hogy õ ugrált ott elõl, aki azért a külvilág szemében senkije Behlülnek, a menyasszony meg valahol hátul állt.

komolyan mint egy bohózat olyan volt az utolsó jelenet.
handi99 2012 okt. 02. - 19:16:17
(1999/2630)
Valamivel oda kellett csalni a buliba. Bihter szokásos szívatása.
Azért Behlül nem volt semmi. Mielõtt felment volna a találkozóra, azért szépen befújta magát kölnivel. Még jó, hogy neki egyáltalán nem jelent semmit Bihter. :)
liliteve 2012 okt. 02. - 19:04:06
(1998/2630)
Sosem értettem, hogyha eleve tudják, h egy mûsorban "nyugalom megzavaràsàra" alkalmas jelenetek vannak, akkor miért adják le du...erre nem gondolt korábban a szerkeszõsèg?! Akkor adják lè este...ha meg me

gvàgjàk, pont a lényeget nem látjuk...

Jah, Bichter nem volt semmi:) igaz nem értem miért vágta át Behlült, sztem ezzel kihúzta nála a gyufát és nem pedig azt ette el, h sóvàrogjon...gaty rosszul látom?

Mindenesetre a tüdõbeteget is fèl tudnám kepelni...
handi99 2012 okt. 02. - 18:43:36
(1997/2630)
Kérdés, hogy a délutáni vetítés miatt nem fogják-e megvágni.

Egyébként, hogy fejeznétek be a történetet, ha lehetne változtatni rajta?
antsa10 2012 okt. 02. - 18:37:49
(1996/2630)
De jó, hogy te láttad! Nekünk Upc-nk van itt nem jön az RTL II! :-((
antsa10 2012 okt. 02. - 18:35:32
(1995/2630)
Mintavõlegyény! Ez jó! Nagyon tetszik! :-)))
liliteve 2012 okt. 02. - 18:34:01
(1994/2630)
Én nem láttam a saját szememmel, csak hallottam. REM nem nálunk! Az ember vegigszenvedi aztán a végét meg nem látja. Köszi, REM ezt nem gondolja komolyan a tv2!
rapidf30 2012 okt. 02. - 18:27:07
(1993/2630)
eeeeez nem volt semmi Bihtertõl! Mi lesz a hivatalos verzió, hogy miért ment oda ez a mintavõlegény?
rapidf30 2012 okt. 02. - 18:19:15
(1992/2630)
Köszönöm szépen. Akkor így,hogy majdnem tudjuk a teljes végét, nekem valahogy mégis olyan hiányos a hogyan tovább.
bloodofthedragon 2012 okt. 02. - 18:11:14
(1991/2630)
Epizód olvasó nõi fórumozók, mi ez a szalagcím a reklámban? "Tiltott szerelem - Betiltották a sorozat végét"??? Ugye nem nálunk?