alanis 2012 okt. 03. - 18:15:42
(2030/2630)
már kérdezni akartam, hogy mi volt itt az alázás? mert semmi sem volt.

így már értem.

az eredetiben mi volt, amit nem "mertek" leadni? azért köszi tv2.:((((
_Selma 2012 okt. 03. - 18:07:27
(2029/2630)
Az eszem megáll a komplett Behlül Bihter párbeszédet kivágták! Lehetséges ez ??????
Hogy szakadna rájuk ég!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üzbegisztánban érzem magam. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nituli 2012 okt. 03. - 14:26:12
(2028/2630)
Jajjjajj, mennyi spoiler van a legújabb hsz-ek között, gyorsan becsuktam a szemem... :)

Hát, mit mondjak, zseniális volt a tegnapi rész! A végén, ahogy nevetett Bihter, jól látszott rajta az õrület! Beren Saat fantasztikus volt! (Ha belegondolok, hogy ehhez képest milyen a magyar sorozatok színvonala...inkább hagyjuk! :( ) Behlülnek mekkora pofáraesés már, hogy befújja magát parfümmel, készül a szerelmi légyottra, erre megjelenik az egész család, hogy: "Meglepetééés!!" :) A helyében nagyon ideges lettem volna!

Sajnos az elejét nem láttam (váratlan vendégek) a tegnapi résznek, de ahogy a hsz-ekbõl kiveszem, megint elszólta magát Behlül Nihal elõtt? Hihetetlen, hogy Nihal mennyire vak! Persze fiatal, tapasztalatlan, de nagyon idegesítõ!

Mekkora szívatás már, hogy végignézel egy sorozatból kismillió részt, és amikor már végre izgalmassá válik, hogy mi lesz a vége, akkor leveszik mûsorról...remélem, nem itt nálunk, mert akkor megyünk tüntetni!! :DDD

A "dallasos" befejezés nekem is tetszene! :DD
_Selma 2012 okt. 03. - 13:27:02
(2027/2630)
***SPOILER***

Bizony, bizony;)lesz egy komoly beszélgetésük (78. bölüm), aminek a végén a Bihter már tényleg úgy viselkedik, mint egy elmebeteg:)))

***SPOILER VÉGE***
_Selma 2012 okt. 03. - 13:23:09
(2026/2630)
***SPOILER*** ***SPOILER*** ***SPOILER*** ***SPOILER*** ***SPOILER***

Szerintem maga Allah sem állíthatta volna meg Bihtert, ugyan voltak még kapaszkodásai pl.: Peyker marasztalása, ami még törökül is nagyon megrázó volt, de ahol egyértelmûen véget ért minden, és talán az utolsó löket volt a végsõ döntéséhez az Behlül ideges telefonhívása volt az autóból, képletesen a fiú adta a kezébe a fegyvert az ott elhangzottak után. A szobában történtek már csak a befejezés. Mire a fiú odaért Bihter már sajnos fél lábbal a túlvilágon volt.

A fegyver jó helyen volt a széfben, gondolom B. tudta a kódot, mert ott feltehetõleg mást is tároltak, pl. útlevelek, okmányok, stb amire neki is szüksége lehet, na és pont a ház úrnõje ne tudta volna?:) )

Ha Adnan látta volna, a kezében a fegyvert, akkor nyilvánvaló, h máshogy reagál, de mivel nem látta, nem érzékelte(ugye itt másodpercekrõl beszélünk), így a feleségére szinte egy pillantást sem vetett, mintha ott sem lenne, csak és kizárólagosan Behlül-re összpontosított. A véleményem az, hogy ha látja, biztos megpróbálta volna megakadályozni (ugyanúgy szavakkal, mint Behlül), de sztem akkor sem sikerült volna:(((

Nihal az eddig látottak alapján, bármelyik verzió után idegösszeomlást kapott volna (azért Bihter csak nem egy Sedef:) )

***SPOILER VÉGE*** ***SPOILER VÉGE*** ***SPOILER VÉGE***
liliteve 2012 okt. 03. - 13:07:50
(2025/2630)
Spoiler

Adnan el akarta hagyni Bichtert?
7/10
kiskukac63 2012 okt. 03. - 11:53:40 7/10
(2024/2630)
""SPOILER""
Hamár itt tartunk: egyáltalán miért tárolnak úgy egy fegyvert egy házban, hogy bárki ilyen könnyen hozzáférjen?! Igaz, nem mutatták, hogy Bihter hogyan szerezte meg, vagy tudta a széf jelszavát?! Bihteren az utolsó részekben különösen látszottak a mély depresszió jelei, senki nem gondolt az öngyilkosság lehetõségére, s hogy ezt megakadályozza?! Az anyja is a házban volt még, Adnan igaz, hogy elhagyni készült, de szerintem bármennyire is kiábrándult belõle, segíthette volna ebben, mint ahogy másokon is mindig segített!! Áh, rengeteg a "mi lett volna ha?"
""SPOILER VÉGE""
bloodofthedragon 2012 okt. 03. - 11:05:13
(2023/2630)
Nyilván, mi csak arról beszélgettünk mit csinálnánk másképp. Nem forgattak le alternatív befejezést, a tv2 meg nem teheti meg hogy teljesen más véget csinál neki:D Amúgy megnyugtató a hír hogy ez nem nálunk lesz...de értitek basszus, ÜZBEGISZTÁN, a tv-ben meg csak elhangzik egy szalagcím a rajongók meg érthetõ okból azonnal ráparáznak.
liliteve 2012 okt. 03. - 10:23:38
(2022/2630)
Spoiler


Akkor húzza meg a ravaszt, amikor Adnan belép a szobába, szal éppen talán meg tudta volna akadályozni, de sztem nem akarta volna. Biztos lepergett benne minden és mint minden emberben ilyen élethelyzethen, sztem a saját nyomorùsàga erõsebb volt benne. És persze az is lehet, h nem gondolta volna, h Bichter megteszi.

Egyébként jók a felvetèseid. Engem pl érdekelt volna , h mit tarsalognak Behlüllel. Sztem a végét összecsaptàk.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 03. - 09:59:40 7/10
(2021/2630)
Szerintem psychésen merült ki és nem fizikailag!Szörnyû is lehetett neki halálra izgulnia magát, hogy Denise asszony mégiscsak "köpni" fog és romba dõl zseniálisan felépített elképzelése arról, hogy hogyan ússza meg ezt a képtelen helyzetet! :)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 okt. 03. - 09:04:17 10/10
(2020/2630)
Behlülben semmi érzés nincs Besir iránt, nem azért ment be hozzá, mert megszerette, hanem érdekbõl, meg akarta tudni hogy mi a szándéka, és a kulcs is nagyon érdekli.
Az elõzõ részben óriási volt, amikor a kertben leültek az asztalhoz és Behlül azzal kezdi: KIMERÜLTEM!!!! Miben? Hiszen utál dolgozni!
Bihter zseniális volt tegnap! (is)
offtopic
handi99 2012 okt. 03. - 08:39:04 Előzmény _Selma
(2019/2630)
SPOILER-t tartalmaz:


Kíváncsi lettem volna, hogy mi történik, ha Adnan meglátja a fegyvert Bihter kezében. Meg tudta volna akadályozni, hogy végezzen magával? ... és ha igen, vajon Nihal akkor is ennyire összeomlott volna, v. csak simán összevesztek volna Behlüllel? ... és persze a legfõbb kérdés, hogy ha Bihter nem hal meg, akkor Behlül vele marad?

SPOILER VÉGE
9/10
lilei 2012 okt. 03. - 08:31:30 9/10
(2018/2630)
Sziasztok...
SPOILER

itt válaszolok a vége megmásítása miatt. Szerintem ugyanaz lesz a vége....pisztolylövés, halál...csak a véres jelenetet kivágják majd,mármint nem mutatják, csak hallani fogjuk a dörrenést...és a temetést látni majd... Láttunk már ilyet, az Ezel sorozatban minden vérben úszó dolgot kivágtak...attól még az események megtörténtek. Szerintem itt is "csak"ennyit csinál majd az RTL:-(
handi99 2012 okt. 03. - 08:21:39 Előzmény bloodofthedragon
(2017/2630)
Nem a tv2-rõl van szó. A cikk arról szól, hogy pl. Üzbegisztánban nem adták le végig a sorozatot. Az ok, hogy a két fõhõs közötti kapcsolat túlságosan is szembemegy az iszlám tanításaival.
liliteve 2012 okt. 03. - 00:58:06
(2016/2630)
Ha emlékeim nem csalnak, az esküvõt 1 héttel elhalasztottàk a jósnõ miatt.
liliom31 2012 okt. 02. - 23:20:42
(2015/2630)
Nagyon jó volt a mai rész.

Nihal-Behlül párbeszéd a kocsiban.-Annyira foglak szeretni, hogy megunsz, -Miért most nem szeretsz?

Bihter és Adnan esti jelenet, Bihter arca nagyon kifejezõ volt. Jaj!

Behlül számomra egy rejtély. Sok esetben nagyon érzékeny más emberek problémáira. Pl: most Besír esetében. Mintha két énje lenne. Persze azért szenté avatni nem fogjuk.

Behlül pacsulizós jelenete igen vicces volt. A vége szenzációs volt. A holnapi részt is nagyon várom. :-)

Én nem változtatnék a sorozat végén. Valahogy már megbarátkoztam vele. Inkább az érdekelne, hogy mi lesz a szereplõkkel a végkifejlet után? A jósnõ azt jósolta Nihalnak, hogy sorsfordító esemény történik az esküvõjük napján. Ami igaz is, de vajon mihez kezdenek azután? Akár még boldogok is lehetnének, ha tudnak tanulni a történtekbõl és a hibáikból.
_Selma 2012 okt. 02. - 23:19:41
(2014/2630)
oké ez nekem is megfelel, csak mindez történjen meg mondjuk a 39. bölümben és akkor már tényleg minden szuper;)

na jó most már én is „leléptem”:))
_Selma 2012 okt. 02. - 22:58:40 Előzmény liliteve
(2013/2630)
„Akárhogy is, nekem tetszett Bichter húzása. Persze egy ilyen átverésnek akkor van értelme, ha utána tartja magát egy nõ és nem próbál meg teperni megint ezerrel.”

Szerintem is nagyot szólt, bár az az optimális, ha egy nõnek nincs szüksége ilyen játékra, mert bármilyen arcot is mutat Bihter a külvilág felé, mi nézõk pontosan tudjuk, hogy valójában milyen viharok dúlnak benne. Én nem érzem, hogy õ igazán élvezné ezeket a szívatásokat, inkább már csak ez az õrült hév hajtja.

„Nem tudom azok után még hogy tud reménykedni Bichter, h az egész család elõtt megkapta Behlültõl: elhagylak minimum 4 évre.”

Hát úgy, hogy totál mindegy, hogy a Szöszke nagy plénum elõtt mit hadevál, õ hármat toppant, kettõt csettint és már Behlül a szállodai szoba ajtajában áll illatfelhõbe burkolózva… ilyen egyszerû, és ezt õ pontosan tudja. Csak éppen a lényeg nem akaródzik összejönni, azaz: „- na jó feladom, gyere Bihter, tojunk mindenki fejére, andalogjunk el a naplementébe örökre együtt sálálálá” Érzi õ ezt, de képtelen beletörõdni. Kétségbeesésben egyre csak húzza magához a fiút, amivel egyben ugyan olyan erõvel taszítja is el magától.
bloodofthedragon 2012 okt. 02. - 22:32:59 Előzmény liliteve
(2012/2630)
Részben egyet tudok érteni veled de kicsit radikálisabb vagyok: Bihternek és Behlülnek le kéne lépnie együtt, vállalva a lelkiismeret furdalást és egyebeket persze, de csak is miután szembenéztek Adnannal, úgy mégiscsak tisztább és talán könnyebb a lelkük késõbb, Nihalnak...nos nem is tudom, fel kéne nõnie, annyi megfelelõbb párt találhatna még, és ha Beshir nem halna meg, esetleg vele is próbálkozhatna. Többiekrõl nem tudnak nyilatkozni, Firdi bármi történik megérdemli a sorsát, Adnan...hát nem is tudom...mondjam azt hogy így járt?:D Így se boldog már a házasságában. És ott van neki Deniz asszony, hisz az eredeti befejésben is vannak apró utalások, hogy valami lesz.

Egy apróság, nem nevezném szappanoperásnak, sõt lehet hogy valószerûbb ez a végkifejlet mint a Mi idealizált, korrektnek gondolt megoldásaink:) Továbbá ne tévesszük szem elõl, hogy nem puszta forgatókönyvírói szappanopera fordulatról beszélünk, ez egy 19.sz. végi regény adaptációja, akkoriban a romantikus/realista/naturalista (különös hogy már mindegyik kategóriába láttam besorolva), mûvekben, amik alapjaiban az emberi lélekben zajló folyamatokat fedték fel (mindegyik a maga módján), a történetnek alig ha lehetett boldog, vagy éppen ésszerû(nek tûnõ) vége.
liliteve 2012 okt. 02. - 22:12:00
(2011/2630)
Ja és arról mit tudtok: valóban nem adja le a tv2 a végét?

Az sztem nem illene a sorozathoz, ha a végén beteljesedne B-B szerelem. Viszont az sem lenne jó vég, ha Nihal és Behlül összehàzasodnànak. Sztem mindenkinek külön-külön kellene új életet kezdenie. Talán ez egy olyan megoldás lenne, ami nem lenne túlságosan szomorú ugyanakkor nem lenne túlságosan szappanoperàs...