9/10
lilei 2012 szept. 28. - 07:20:04 9/10
(1930/2630)
abban az esküvõben az volt a legnagyobb röhej, hogy Nihat azt mondta, hogy úgy csináljon Kátya, hogy õk semmit nem tudtak errõl. Akkor az esküvõi tanú miért Hilmi volt???...aláírt, nem?...már csak nyomozni sem kellene:-)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 28. - 06:28:17 10/10 Előzmény kiskukac63
(1929/2630)
Nihat teljesen kifordult magából, már-már bûncselekmény, amit mûvel - fõleg azért, mert ezekhez a dolgokhoz, amibe beavatkozik semmi köze nincsen.
Bihter ott rontotta el a dolgot, hogy nem hívott rendõrt, amikor Jemile a tiltás ellenére a házban tartózkodott, ráadásul rajtakapta Beshir szobájában.
Ez a Katja féle esküvõ röhej, egyáltalán nem volt hiteles.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 28. - 06:23:04 10/10
(1928/2630)
nem
_Selma 2012 szept. 27. - 22:49:43
(1927/2630)
SPOILER

:D:D:D
hát persze, hogy arra gondolok;) feszültségoldásnak megteszi :))) tudom, nem ér fel egy erkély jelenettel, de szeretem õket együtt látni (a nyilvánvaló gerinctelenségük ellenére), és hát Bihternek az avar, Nihalnak meg a telihold jutott, van ez így:))))
Hatalmas lesz a reggelizõ asztalnál a jelenet, gyakorlatilag a falilámpa is tudja mi történt, úgy izzik körülöttük a levegõ. Még Firdi is kiesik a szerepébõl egy pillanatra, Nihal meg Nihal….
Õúrasága meg persze vérig van sértve!:)

SPOILER

És igen, Kivanç megér pár ajtócsapkodást pár + kilóval is;)
liliom31 2012 szept. 27. - 22:01:54
(1926/2630)
Bihtert tényleg orvoshoz kellene vinni, de sajnos nincs ember aki figyelne rá annyira, hogy észre vegye annak a jeleit, hogy teljesen kifordult Önmagából.

Behlül is érdekes így a végére. Annyit kell színlelnie, hogy én már biztos gyomorfekélyt kaptam volna a helyében.
Kicsit meg is hízott a végére. Cuki, mint egy jóllakott óvodás :-)

***SPOILER***

Ha az erdei kis affért hívod "romantikának", végül is hívhatjuk annak, de nekem leginkább úgy jött le, hogy Bihter kétségbeesésében az utolsó fegyverhez nyúlt ami által még hathat Behlülre. Behlül esetében pedig ismét kiderült, hogy a nadrágjában hordja az Önuralmát és, hogy még mindig hatással van rá Bihter, de elhagyni nem fogja Nihalt, viszont ha már fetrengenek az avaron akkor jobban megnézhetnék a ruhájukat nem ragadt e rájuk egy-két falevél, mert így talán elkerülhetnék a számonkérést. Persze Behlül nagy játékos, mert még õ lesz megsértõdve a feltételezésért. :-D

***SPOILER VÉGE***
Zita0976 2012 szept. 27. - 19:39:52
(1925/2630)
Nihalék új háza szerintem is a csodapavilon .
_Selma 2012 szept. 27. - 18:32:49
(1924/2630)
Szegény Besir megdolgozták rendesen… amikor elõször láttam ezt a részt kivert a víz, ahogy Bihtert figyeltem. Olyan pszicho fejet vágott az ágy mellett, h azt hittem ott helyben megfojtja a párnával szerencsétlen fiút. Persze a Madmazel sem volt semmi, illetve elõzõleg Behlül sem.
Ez a Kátya sem piskóta, hozzá megy egy holt idegen hapsihoz, Allahhh!!! :D
Viszont meg kell állapítanom, hogy Peyker-ben azért mégis csak van valami az anyjából, két perc alatt zsebre tette a Szöszkét:))
Várom már a holnapit, kapunk egy kis romantikát, ránk fér!:))
Btw imádtam ma Bihter ruháját!!!
antsa10 2012 szept. 27. - 18:17:40
(1923/2630)
Nihalék új háza nem a Szív útjai-ból a csodapavilon?
_Selma 2012 szept. 27. - 18:12:34 Előzmény kiskukac63
(1922/2630)
Adnan elõszeretettel fogadja be az elveszett báránykákat (Behlül, Nihat, és ha nagyon jól belegondolunk Bihter is idetartozik……az más kérdés, hogy ezzel jól vissza is élnek!
Én Nihat keserûsége hátterében a Behlül-lel való rivalizálást látom. A helyzete eleve elég lehetetlen, mert függetlenül attól, hogy Adnan mit ajánlott fel neki és mit nem, Õ akkor is csak Hilmi fia, a gyanakvás mindig a levegõben lóg, és akkor meg pláne, ha Behlül is jobban aktivizálja magát a munkában, egyébként állandó köztük a feszültség (férfiként nyilván a Peyker-el való kapcsolatát is nehezen emészti meg, még ha az már a múlt is). Ezeken a rossz érzéseken nem tud túllépni, + õ is reális esélyt lát arra amit az apja állít (B+B), és ettõl láthatólag felfordul a gyomra. Szerintem az arroganciája, sértõdöttsége nem Adnan-nak szólt valójában. De már megszokhattuk volna, hogy ebben a sorozatban állandó jelleggel az öreg kapja a sarat, rajta csattan az ostor:)))
7/10
kiskukac63 2012 szept. 27. - 11:33:18 7/10
(1921/2630)
Igazad van. Mai viszonyaink között egy normális férfiben, ha látja asszonykája hasonló viselkedését, elõbb-utóbb felmerülne a kérdés: "lehet, hogy van valakije?!" Adnan még mindig mélységes önostorozásban van: magát hibáztatja Bihter elköltözése és a gyermek elvesztése miatt is! Valahogy nem akar neki összeállni a kép,nem tud (nem AKAR?!)rájönni az igazi okokra.
9/10
ehajno 2012 szept. 27. - 11:03:42 9/10
(1920/2630)
Nem írtam még le azt, amit már néhány résznél észrevettem: Adnan teljes csodálkozással, elképedve nézi Bihter kitöréseit. Szerintem már elgondolkodott azon, hogy a feleségének valami nem stimmel az agyával. Elõször is utálja Adnan a veszekedést, akkor is elmenekül a fesztivál elõl, de amit mostanában Bihter mûvel, az nem sima veszekedés, az tisztán látszik, hogy egy zavart elme szüleménye. Ha beszélgetne a család normálisan egymással, akkor észre vehetnék, hogy Bihternek sürgõsen orvosi ellátásra lenne szüksége. Talán így még menthetõ lenne sok minden.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 szept. 27. - 11:03:38 1/10
(1919/2630)
Kedves Rajongók!

Az rtl2 ad török sorozatot is, rengeteg sorozatpremiert ad.

A családi csomagban van tehát én nem tudom befogni, remélem a tv2,2 az alapcsomagban lesz.

További szép napot!
9/10
ehajno 2012 szept. 27. - 10:58:09 9/10
(1918/2630)
Amit szintén nem értek, hogy miért vitte el az apjához Katyát? Hogy az mindent elmondjon, amit tud? Mi lett ezzel a "gyerekkel"? Megzakkant? Eddig nem avatkozott bele, nagyon korrektül viselkedett, most meg õ is keveri a dolgot.
Apjában ismét akkorát fog csalódni, hogy csak gyõzze magát összekapni!
9/10
ehajno 2012 szept. 27. - 10:54:28 9/10
(1917/2630)
Bennem még nem tisztult le Nihal viselkedése. Egyáltalán nem értem, hogy most mi a bánat történt?
Adnantól megkapta azt, amit a saját apjától soha! Nyugalmat, pénzt, semmi áskálódást... Miért alakultak így a dolgok? Talán a feleségével történt beszélgetés miatt bukott ki? Mert igaz, hogy Adnan a telefonban ingerülten beszélt vele, de ismerhetné már annyira, hogy vele aztán tényleg mindent meg lehet beszélni, le lehetett volna tisztázni a dolgokat.
Ledöbbentem, hogy Adnan sem lépett egyet sem felé, hogy felejtsék el. Miért nem?
Már megint lemaradtam biztos valamirõl, pedig próbálom követni az eseményeket!
7/10
kiskukac63 2012 szept. 27. - 09:53:00 7/10
(1916/2630)
És mit szóltok Nihat húzásához?!Szerintem igen gyorsan elfelejtette a régi, rosszabb idõket! Tény, hogy Hilmi mégiscsak az apja, de Adnan sem bántotta Õt soha, sõt nehéz helyzetében felkarolta. Kibújt a szög a zsákból, amikor azt mondta az irodájában, hogy neki itt semmije sincs! Részt kapott a cégbõl, Õ mondta vissza. Aztán látható volt, hogy az Adnantól kapott fizetésébõl igen jó körülmények között tudta eltartani nejét és 2 csimotáját! Azt sem értem, hogy igazából mi köze van a fõnöke magánéletéhez?! Miért olyan fontos neki aktívan közremûködnie Bihter lebuktatásában? Szerintem sokkal célszerûbb lett volna neki ebbõl kimaradnia! Kíváncsi leszek, meddig fog tartani az újabb idilli kapcsolata az apjával?!
9/10
lilei 2012 szept. 26. - 19:26:54 9/10
(1915/2630)
Köszönöm!!!!
alanis 2012 szept. 26. - 17:08:22
(1914/2630)
egyetértek abban, hogy Behlül egy utolsó szemétláda. és annyira buta, hogy hihetetlen! arra sem képes, hogy mérlegelje, ha Firdeus kitálal vagy akár Bihter, õ veszít a legtöbbet.

Bihter egy házasságot buk, na meg persze a jómódot, de neki megmarad a testvére és az anyja. ráadásul a botrány elültével még akár új életet is kezdhet és találhat egy hozzá illõ férfit. de Behlülnek mi marad? a nagy rakás semmin kívül nem sok minden. õ elveszíti a jólétet, és elveszít egy családot, aki befogadta, felnevelte és feltétel nélkül szerette. magyarán a ruhán kívül, ami rajta van, semmije sem maradna.

úh. ideje lenne, ha leszállna a magas lóról. Nihal nem a biztosíték számára, hogy megúszhatja, amit Bihterrel ketten tettek. pedig az én szememben számára Nihal csak egy biztosíték a biztos és sima jövõjéhez.

Bihter meg... lassan már rá se nagyon vannak szavaim. ez a görcsös ragaszkodás Behlülhöz persze már beteges, egy bomlott elme megnyilvánulása. mert ép ésszel egy olyan gyönyörû, viszonylag jó családból származó lány mint õ simán találhatna mást és ezerszer jobbat mint ez a kis féreg Behlül.
_Selma 2012 szept. 26. - 15:43:38
(1913/2630)
A Firdis párbeszéd pontos szövegét is az alább belinkelt oldalon találod, azt kár lenne zanzásítanom, eredetiben üt jobban.
_Selma 2012 szept. 26. - 15:40:24
(1912/2630)
Kátya vallomása után, Behlül jót virul azon, hogy Bihter milyen lelkesen ecsetelte, hogy neki õ már történelem, de mint az ábra mutatja , mégis szét akarja õ és az anyja választani Nihal-al, leoltja, h ez nem fog összejönni.
Miután a rendészekkel beszélt Behlül, elkapja a csajt, hogy mégis mit képzelt õ meg a mama, amikor kitalálták ezt az egész Sedefes ügyet. Valamint felhívta Bihter figyelmét arra a kis apróságra, hogy ha õ kimondja, hogy vége, akkor VÉGE!!!! erre Bihter Behlül karját elkapva drámaian oda löki: MÉG NINCS VÉGE !
Behül balra, Bihter jobbra el, majd mindkettõ forrong magában.

ezen a linken képekkel, és párbeszéddel illusztrálva is megnézheted a jeleneteket: http://www.facebook.com/pages/Tiltott-szerelem/375030739178146?filter=1
9/10
lilei 2012 szept. 26. - 14:36:32 9/10
(1911/2630)
Leírnátok, hogy mit mondott az elején Behlül Bichternek, amikor meghallotta Kátyától a dolgokat....és Firdinek is mit mondott?....nem láttam tegnap:-(....csak a törökön láttam, de nem értettem...köszi!