7/10
kiskukac63 2012 jún. 18. - 20:45:08 7/10
(610/2630)
Sokmindent helyettem fogalmaztál meg! :)
Nekem az tûnt fel, hogy O.K. hogy Bihter ajándéka, meg Firdeusz ajándéka,stb, de ezek tulajdonképpen mind Adnan pénzébõl vannak! Igen, Bihter és Behlül körül elképesztõen izzik a levegõ, gondolom, közel van a "kisülés"! Jó húzás volt a forgatókönyvíróktól, ahogyan az üzleti tárgyalást amolyan "Behlül-módjára" találták ki! Nekem a mai részben Peyker viselkedése egyáltalán nem tetszett, megértõbbnek kellett volna lenni a férjéhez: szegény Nihat két tûz között õrlõdik,erre még a felesége is "oltogatja" és táplálja benne a Behlüllel szembeni rivalizálást, féltékenységet.
liliom31 2012 jún. 18. - 19:57:01
(609/2630)
Igen egy majdnem 20 éves lánynak ideje volt már egy ruhatár csere.

Ez a mai rész egész jó volt, mindenki békében egymással. Amolyan vihar elõtti csend!

Fridi vicces volt, mikor azt mondta Ezelnek, hogy legszívesebben a tengerbe lökné, mert jól néz ki :-)

Érdekesek voltak a párbeszédek. Pl, hogy Besír mennyire jól látja Nihalt Behüllel kapcsolatban, viszont azt nem veszi észre, hogy õ is elvakult csak éppen Nihallal, ezt meg Cemile látta jól.

Behlül és Bihter pedig már teljesen el van veszve. Behlült már az sem tartja vissza, hogy a bácsikája fiának nevezi, megbízik benne és rábíz egy fontos üzleti megbeszélést.

Ezen kívül számomra érdekesség a filmben, hogy Behlül mobil telefonján milyen háttér képek vannak. Pl: Mostanában mindig a Batmanbõl a Heath Leger féle Joker jelenik meg, De lesz olyan is, hogy például ha Bihter hívja akkor a Mona Lisa. Nem tudom ez kinek az ötlete volt a filmkészítõktõl, talán a színészé, de én mindig lesem amikor felveszi a telefonját, hogy most éppen milyen háttérkép van rajta. Illetve nézzétek meg a pólóját is sokszor van, hogy a felirat illik a film történetéhez pl: "Baby burn" feliratú póló! Vicces :-)
antsa10 2012 jún. 18. - 18:28:49
(608/2630)
Na Firdi jól kitalálta Nihal ajándékát! Mondjuk már éppen ideje volt, hogy nem ovisnak nézzen ki!
9/10
lilei 2012 jún. 18. - 09:15:13 9/10 Előzmény liliom31
(607/2630)
Én is sokszor észrevettem, hogy Bichter olyan kis kígyó amikor olyanja van. Azért csak hozott valamit anyuka nevelésébõl:-)
Behlül meg hogy el volt ájulva Nihaltól...szinte szemet vetett rá...nekem valahogy így jött le, de egy kicsit visszazökkentette Bichter telefonja, hogy hol is lenne a helye :-)
antsa10 2012 jún. 17. - 21:03:55
(606/2630)
Szívesen :-)!
10/10
csikosi 2012 jún. 17. - 16:32:20 10/10 Előzmény antsa10
(605/2630)
ÚRISTEN! még 84 rész??
Köszönöm a válaszodat.
Üdv: neked
Lillith Morgan 2012 jún. 16. - 13:40:55
(604/2630)
Ezt miért kell minden oldalon megkérdezni. Ezen az oldalon is írták, hogy még 84 rész van. Egy 15-ei hsz.
7/10
kiskukac63 2012 jún. 16. - 12:12:54 7/10
(603/2630)
Igen. Bihter hiába is utál sokmindent az anyjában, és megveti, amiért megcsalta az apját, szépen sorban elköveti ugyanazokat a hibákat. (jobban hat a "minta", mint a szóbeli nevelés!)Mihleyst
Behlül pedig valójában egy igen gyenge jellem, addig mindenki szép és jó, amíg könnyen elérhetõ, nem kell küzdeni érte stb. Mihelyst bármilyen nehézség támad, Behlül meginog, visszahúzódik, támad, vagy lelép...
liliom31 2012 jún. 15. - 21:42:00
(602/2630)
Firdeusz asszony mindent megtesz azért, hogy Behlült távol tartsa Bihtertõl. Szerintem érzi, hogy talán Behlül nem fog Ezellel maradni és ezért Nihalt is fel akarja használni a céljához. Hiszen tudja, hogy Nihal szerelemes Behlülbe.

Azért kicsit szánalmas volt, ahogy Bihter féltékeny lett Nihalra amiatt, hogy Behlül bókolt neki és szerintem ezért is ivott annyit és hívta fel a fiút. Õ meg, mint ha karácsony lenne úgy vigyorgott amikor szerelmet vallott neki Bihter.

Én Nihal karakterét nagyon kedvelem, szerintem szép lány, bár nem a mai ideál szerint, és bár a karaktere naiv, de sokkal tisztességesebb és kedvesebb ember, mint Bihter. Bihter is nagyon szép és õ megfelel a mai ideálnak, és bár néha együtt érzek vele, alapvetõen a karaktere elég felsõbbséges és arrogáns. Fõleg ahogy az alkalmazottakhoz viszonyul.

Az interneten olvastam egy kommentet Behlülrõl. Azt írta az illetõ, hogy Behlül nem érdemli meg, hogy alsó nadrágot viseljen. Egyfolytában nyivákol, sír, hiányzik belõle minden férfiasság. Csak mikor a nõket kell szédíteni akkor jön elõ belõle, amúgy meg egy nagy puding, igaz jóképû puding de akkor is csak puding.:-)
7/10
kiskukac63 2012 jún. 15. - 20:56:41 7/10
(601/2630)
Firdi a mai részben különösen utálatos volt, nem is csoda, hogy Bihter csak némi alkohol hatása alatt bírta elviselni, amit összehordott. S már megint eredeti szándékainak az ellenkezõjét érte el a "kavarógép mama": Bihter hogy szerelmet vallott Behlülnek?!
antsa10 2012 jún. 15. - 18:20:47
(600/2630)
Nihal végre kinézett valahogy, nem úgy, mint egy jóllakott óvodás!
Behlül mennyivel fiatalabbnak néz ki, ha meg van borotválkozva és nem lóg össze vissza a haja! Bár az a copf elég tré volt.
andy_balog 2012 jún. 15. - 17:50:57
(599/2630)
nem tudjatok mi a cime annak a dallnak amit akkor adtak mikor Nihal az anyja sirjanal volt? Magyarul is megvan.
antsa10 2012 jún. 15. - 17:10:51
(598/2630)
Szia!

Még 84 rész van hátra!
10/10
offtopic
csikosi 2012 jún. 15. - 13:48:05 10/10
(597/2630)
tudom, hogy már sokat kérdezték, hogy hány részes ez a sorozat.
nem az érdekel, hogy külföldön, akármilyen nyelven nézik a hozzászólók és ott hol tartanak.
ha valaki tudja, hogy itthon hány részt kell még görcsölni a sok reklám között.
Köszönöm:
8/10
mamucili 2012 jún. 14. - 20:35:42 8/10
(596/2630)
Nekem is az volt az érzésem, hogy a Pasáék házát látom.
antsa10 2012 jún. 14. - 18:20:53
(595/2630)
Amikor Nesrin meg a halász a padon ültek, a háttérbe volt egy fehér ház (figyelte valaki???). Az nem a Szív útjaiból a Pasa isztambuli háza volt??
7/10
kiskukac63 2012 jún. 14. - 11:49:45 7/10
(594/2630)
Valamelyik fórumon olyasmirõl olvastam, hogy az Ezel-Hilmi kapcsolat nem annyi lesz, amit eddig láttunk, vsz. ennek kapcsán fog feltûnni késõbb még Ezel.
Igen, a Bihter-Peyker beszélgetés kapcsán nekem is az jutott eszembe, hogy "minél jobban tagadja, annál jobban ragadja" meg a "legjobb védekezés a támadás". Elég gyengén és hihetetlenül tagadott Bihter.
Szerintem azok, akik már sejtenek valamit a fiatalok románcáról, saját érdekeik miatt hallgatnak, mindegyikük másért.
Nálam is már régen elérkezett az az idõ, amikor szerintem ez a viselkedés mindenki részérõl, de különösen B+B részérõl nem tarható fenn tovább, "vallani" kellene, tiszta vizet a pohárba, és felvállalni az érzéseket, történteket. Azért Firdi álla jól leesett, amikor rájött, hogy mellényúlt. Jópofa volt, amikor Adnant "megszívatták", Õ pedig mindjárt vissza is adta! Bülenten látszott, hogy alig bírja visszafogni magát, aranyos volt, mint mindig!
liliom31 2012 jún. 14. - 09:45:58
(593/2630)
Szerintem az mindenkinek egyértelmû, hogy Bihter és Behlül nem fogja sokáig tartani a megállapodást arról, hogy itt a vége. Mind a ketten be vannak sózva és a tegnapi megegyezéskor egyáltalán nem tûntek határozottnak.

Igen, hát egyre többen jönnek rá Bihter és Behlül kapcsolatára ami nem is csoda, mert mindenki orra elõtt csinálják. Talán pont ez izgatja õket.

Most még senki nem biztos ebben a kapcsolatban még szerintem Frideusz asszony sem teljesen, hiszen bizonyíték még nincs rá. Viszont abban az esetben ha tényleg rájönnek és nem teregetik ki azonnal szerintem õk is cinkosokká válnak, Denis asszony és Besír is. Nihal pedig szerintem elvakult Behlüllel szemben. A tegnapi részben nem volt semmi ahogy felnevetett amikor megtudta, hogy Behlül és Ezel nem házasodnak össze a nyáron.

Érdekes volt Bihter és Pejker közötti beszélgetés. Amikor Pejker szembesítette Bihtert a gyanújával, Bihter teljesen ki kelt magából, hogy mit feltételez róla, hogy õ ilyet tenne! Pedig hát tényleg! :-(
antsa10 2012 jún. 14. - 00:59:05
(592/2630)
Hát igen! Mindig a "szenvedõ fél" tudja meg utoljára, hogy mi a tényállás!
Arra leszek kiváncsi, hogy Behlül lepattintja e valaha Ezelt véglegesen, vagy mindig visszarohangál hozzá?!
9/10
lilei 2012 jún. 13. - 21:01:39 9/10
(591/2630)
Nagy a csend...mi van veletek?:-)
Mai rész? Én már azt nem tudom, hogy egyáltalán ki az aki nem tud még errõl a kapcsolatról? És Nihal is miért nem kérdez vissza, hogy kit látott akkor Denise asszony az erkélyen Behlüllel?
És Bichter mégis minek hívta fel este Behlül-t...csak viszket a kis feneke neki is , úgy látom:-)