10/10
HarisnyásPippy 2012 okt. 11. - 10:25:12 10/10
(2210/2630)
A tegnapi részben nagyon sajnáltam Bihtert, a sarkára kéne állnia és új életet kezdeni, de persze ehhez szükség lenne sok támogatásra ráadásul Peyker is itthagyja.
10/10
csikosi 2012 okt. 11. - 10:20:39 10/10
(2209/2630)
Én egyáltalán nem sajnálom bihtert, hát? nem tudom mit tud ez a behlül, hogy minden elõzõ barátnõjei mit szerettek benne?
A többi csak a pénzét (gondolom) ez a hülye tyúk meg megõrült!
alanis 2012 okt. 11. - 09:44:49
(2208/2630)
tegnap már megint kissé megszakadt a szívem Bihter láttán. ahogy eldõlve feküdt az anyja szobájában és összetörve sírt a menyasszonyi ruhát látva... ez már kínzás a köbön. ok magának kereste, megérdemli amit kap, mondhatnánk, de akkor is nagyon sajnáltam.
szilviaroti 2012 okt. 10. - 23:26:50
(2207/2630)
Sziasztok.
Elég sok hozzászólást olvastam, én is utálom a befejezést, de ebbõl nem nagyon lehetett kihozni mást.
Én mindig utáltam Behlült, már a legeleje óta, hogy tényleg szétválasztotta, mint lelkileg, mint testileg Adnant és Bihtert, pedig szerelem volt, ha emlékeztek az elejére, mikor az elsõ kierõszakolt csóknál a fürdõbe menekült Bihter és undorodott a történtek miatt. Szerettem volna ha ismét rátalál Adnan szerelmére, aki valjuk be, de nem volt mellette, tulajdonképen magára hagyta, és meg se élték a boldogságot igazán. Bihter gyerekekhez való hozzáállása unszimpátiát kelt, pedig sikerült elnyernie idõszakosan a szeretetüket.
Ez a Beshír meg igazán megpusztulhatott volna elõbb, hogy a szolgákat ennyire családiasan szeressék, meg fizessék a költségeiket, meg sorolhatnám nem fér bele a magyar mentalitásba szerintem.
Mindenesetre nagyon tetszett a sorozat, és köszönöm hogy magyarul is megnézhettük!
szilviaroti 2012 okt. 10. - 23:11:09 Előzmény missvicky
(2206/2630)
7/10
kiskukac63 2012 okt. 10. - 21:25:21 7/10
(2205/2630)
Bocsi, Selmának írtam!
7/10
kiskukac63 2012 okt. 10. - 21:24:32 7/10
(2204/2630)
Egyetértek Veled teljesen. Mégha Behlül esetleg halványan eljátszadozott volna mostanában azzal a gondolattal, hogy mégiscsak vállalja Bihtert, a szerelmét, és kilép ebbõl az élettelen, hamis kapcsolatból Nihallal, az Adnannal való beszélgetés minden kétséget kizáróan kijelölte számára az egyetlen választható sorsot és utat. Ide vezetett a sorozatos bárgyúság, gyávaság, õszintétlenség! Nem tudom megérteni, hogy is gondolhatta azt komolyan, hogy ezzel az önáltatással, mártírsággal, vezekléssel valaha is megúszhatja?! Úgy tûnik, sajnos fogalma sincs az igazi, mindent elsöprõ érzelmekrõl, a szerelemrõl, ragaszkodásról, kitartásról, egymás minden körülmények közötti vállalásáról. Bihter sajátos módját választotta annak, hogy ezt megmutassa neki.....
9/10
lilei 2012 okt. 10. - 21:00:55 9/10
(2203/2630)
Nincs összecserélve...a holnapi részben lesznek majd egy nappal korábban:-)
_Selma 2012 okt. 10. - 20:35:06
(2202/2630)
Én utálom már ezt is meg a következõ részt/ket, így most szándékosan csak B+B-re fókuszáltam, figyelmen kívül hagyva a többi szenvedõ felet.
Adnan nem könnyíti meg az unokaöccse dolgát… pont errõl írtam már pár hete. Hogy ha Bihterrel már nem is számolunk, óriási hibát követ el Behlül ezzel a házassággal, csak szeretetre építeni – ilyen fiatalon, és ez nemcsak rá, hanem Nihalra is vonatkozik – nagyon rizikós. Én láttam magam körül ilyet, bármennyire is akarták hosszabb távon nem mûködött:(
Szerintem Nihal tengernyi rajongása sem hozhatna megnyugvást Behlülnek. Egy ideig talán, de, hogy az mire elég……? Még a rivai háztól sem tudott megszabadulni, pedig most dühös Bihterre, ha ez a düh elillanna, mi következne kérdem én? Megint jönne a mindent elsöprõ vágyódás? Hiszen a másik fele nem Nihal, ez így a végére még világosabb számomra, mint az elején volt.
És ha ez az érzés élõ és kölcsönös, márpedig az, lehet bármilyen messze költözni, bármilyen házasságba menekülni, nem fognak csitulni, hiába vágyik erre Behlül.
Az tisztán látható, hogy szabadulni akar Bihter-tõl, és mindegy is már, hogy igazán mi v. ki motiválja ebben, de az talány számomra, hogy, hogy van ehhez ereje.
Nem akarok túl drámai lenni – de még ha oly lehetetlen helyzetben is érte õket ez a szerelem, rengeteg fájdalmat okozva ezzel maguk körül - õk egymásnak lettek teremtve. Szörnyû, hogy ezt Behlül nem értékelte.

Viszont a kód rejtély megoldódott, persze, hogy tudta Bihter, erre már nem is emlékeztem:)
Zita0976 2012 okt. 10. - 20:33:51
(2201/2630)
Nekem is olyan mintha össze lenne cserélve az utolsó részek .Annyian sejtik hogy van B+B közt valami ,mégis várnak az esküvõ napjáig .A madmazelnek már rég beszélnie kellett volna ,mert Adnan sokra tartja õt és tudja hogy nagyon szereti Nihalt és soha nem akarna rosszat neki ,nem csapná be .
_Selma 2012 okt. 10. - 20:29:42
(2200/2630)
1 gün önce = 1 nappal ezelõtt. A Madmazel megjelenése és pár mondata után emlékeznek erre vissza:)
9/10
lilei 2012 okt. 10. - 20:16:27 9/10
(2199/2630)
Húú...nekem a mai rész nagyon sziventaláló volt. MOST nagyon megsajnáltam Bichtert...rettentõ állapotban van. De az egész család, mindenki, olyan sehogy se áll össze a kép az esküvõre...egyedül Nihal érzi magát boldognak. Még Bülent is sejti már, hogy valami nagyon nincs itt rendben:-(
Adnan is...ha tudja már, hogy mi az igazság a sejtéseibõl....akkor miért adja a lányát Behlülhöz??????
Olyan furcsa volt nekem ez a mai rész valahogy...nem lett jókedvem utána.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 10. - 20:15:09 7/10
(2198/2630)
""SPOILER"""
Csak én érzem úgy, hogy itt valami nincs rendben az idõzítéssel!? Vagy lehet, hogy lesz majd valami felirat, hogy "2 nappal ezelõtt" történt?!Én úgy gondolom, hogy a mai rész végén a madmazell a temetõben Adnannak vall és Adnan azután rohan haza Besírhez, aztán a vég... De addig még van a holnapi rész, még addig sokminden történik! A mai rész elején Bihter boldog volt, útlevelet készített elõ, reménykedett, stb. de a Peykeres jelenetnél már teljesen apátiás és depressziós volt. A törökön láttam, hogy mi történt közben, de a TV2-n jelenleg nekem nem áll össze a kép!
"""SPOILER VÉGE"""
bloodofthedragon 2012 okt. 10. - 17:35:08
(2197/2630)
Firdeus és a házassági szerzõdés--a fagyi visszanyal.
Zita0976 2012 okt. 10. - 14:53:25
(2196/2630)
Behlül , Bihter illatától is kész van ,szerintem ez nem csak testi vágy igenis szereti Bihtert csak egyszerüen gyáva.
_Selma 2012 okt. 10. - 14:26:31
(2195/2630)
missvicky 2012 okt. 10. - 13:55:04
(2194/2630)
Sziasztok!
Sajnos a digitális dobozom nem vette fel a tegnapi részt. Mi volt?
Nem tudjátok, hogy valahol a neten meg lehet nézni? Az online-sorozatok.hu kissé le van maradva. Egyéb javaslat?
Köszi elõre is!
9/10
pankor 2012 okt. 10. - 10:28:53 9/10
(2193/2630)
Mekkora volt a tegnapi rész te jó ég, nekem nagyon tetszett!
A kontraszt ami a Nihal+ Behlül kibékülés és a Bihter+ Behlül szobajelenet között volt, hatalmas. Ez szerintem most nagyon ki jött, már valaki írta, Behlül unott arcát és merev testtartását amikor Nihal hozzábújt, és hogy mennyivel máshogy viselkedett Bihter közelében...Amint Bihter hozzáér, minden határozottsága odavész.
Szerintem azért kiderült már mindenkinek, hogy Behlül nem szereti szerelemmel Nihalt, ez tuti...Bihter iránt meg nem csupán szexuális vonzalmat érez, azért ez több ennél...
De a rész fénypontja Madmazell beolvasása volt Besírnek, szerintem tökéletesen igaza van, minden betûben, amit kimondott. Viszont ha így gondolja, neki kellene most már borítania, itt volt a lehetõsége h Adnannak elmondjon mindent, jó, tudom, fél, hogy nincs bizonyítéka és nem hisznek neki, na de nem veszíthet semmit, már úgyis kidobták a házból!!!!!!!!!!!

Nekem egyébként egyre inkább az a meggyõzõdésem, hogy Adnan is rendkívül sáros a történetben. Mert behozta Bihtert a családjába, boldogtalanná téve nem csak saját magát de a gyerekeit is. Mert csak a saját vágyaira gondolt amikor ezt cselekedte, hogy gondolta mégis, hogy õ elég lesz egy huszon akárhányéves lánynak? És ez a lány majd az õ gyerekeit fogja nevelgetni, akik majdnem egyidõsek vele? Jó arra nem gondolt, hogy pont az unokaöccsével csalja meg, na de hogy megcsalja, az azért elég valószínûnek tûnt, de a férfiak nem az agyukkal gondolkodnak, pont ezért õ is meglehetõsen sáros, minden ezzel indult el...nem a gyerekeire gondolt amikor elvette és behozta a családjába. Erre jött rá most amikor azt kérdezte, h "mi boldogabbak voltunk azelõtt?" Hát ezaz
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 okt. 10. - 06:32:34 10/10
(2192/2630)
Behlül megint hozta önmagát: hazudik, mint a vízfolyás. Bihter nagyon elcseszte, hogy nem kérdezte meg Adnant, hogy mitõl olyan sáros a cipõje, hol járt? Ha ezt megkérdezi, ismét Adnan fölé kerekedett volna. Továbbra is fenntartom, hogy az egyetlen igaz ember ebben a filmben a Mademaiselle, kár hogy soha nincs egyedül, így nem tudja elmondani Adnannak, amit akar. A Nihal-Behlül páros "kibékülése" nagyon szánalmas volt.
liliteve 2012 okt. 10. - 05:48:59
(2191/2630)
Az álfèrj nemcsak azért hajt Kátyára, h kiszedjen belõle infokat Adnannak? Persze jó lenne, ha tényleg összejönnènek:)

Bichter és Nihal viselkedése is Behlülèrt egyre szánalmasabb. Jó pasi, hû, valamelyik újság leközölt róla fèlmesztelen képeket, hujjuji:) na de mindennek van azért hatàra.! Szegény Bichteren az latszodott: gyõztem, végre boldog leszek.

Nem értem Adnan miért nem kérdez rá dolgokra. Pl h miért akarták megfùrni az esküvõt, Bichter és Firdeus....