fo.ma 2012 okt. 27. - 13:36:23 Előzmény csikosi
(16/16)
Ja, mert ha kva jól néznének ki, akkor nem lenne gáz, h bohócot csinálnak a gyerekükbõl? A kinézetüknek semmi köze az agyi kapacitásukhoz. Diló mind, ha debella, ha csinos!
1/10
csikosi 2012 szept. 01. - 14:48:59 1/10 Előzmény robicsek2
(15/16)
Nézzétek meg az anyákat, egy tenyeres-talpas tehenek mind.
offtopic
robicsek2 2012 júl. 09. - 19:56:15 Előzmény Empos
(14/16)
Egyet értek !Gusztustalan!!!!! Az ilyet megrendezni, a kiskorú gyerekeket így kizsákmányolni, és sminkelni felvenni, és tv ben leadni, aztán megvenni szinkronizálni bûncselekményé kéne nyilvánítani. A sok pedofil meg élvezettel nézi az ilyesmit. Az anyukákat én meg arra kötelezném, hogy õket meg vissza fejlesztve, felnõtt pelenkában cumival a szájukban keljen a kifutón sétálniuk! Kész elmebaj.
Empos 2012 ápr. 07. - 16:39:49
(13/16)
Azonnal betiltanám!!!
1/10
Novalis 2012 febr. 05. - 12:58:48 1/10 Előzmény m.a.n.n.a
(12/16)
Most láttam véletlenül az egyik epizódot kb. a felétõl, kapcsolgatás közben. Láttam már ilyet korábban is, de most is ugyanolyan ledöbbentõ.
Abszolút egyetértek mindennel, amit írtál, pontosan ezek az én gondolataim is. Szerintem ezeket a szülõket börtönbe kellene zárni, nem is értem, miért nem tiltják be az ilyen versenyeket.
Ráadásul ahogy látom a "kedves" anyukák csak a gyerekeik külsejével kapcsolatban ilyen igényesek, mert õket messze nem lehet annak nevezni. Szinte az összes ellustult, elhízott, és kinyúlt, ronda ruhában, zsíros hajjal látható, ahogy épp arról beszél a gyerekének, hogy mit nem szabad ennie, nehogy elhízzon. Hát elõször talán saját magukkal kellene kezdeni valamit, de persze sokkal kényelmesebb dolog a gyereket egzecíroztatni...
Fúj, visszataszító ez az egész, kár, hogy nincs mínusz szavazatra lehetõség.
Mancsi22 2011 jún. 11. - 12:37:17
(11/16)
Igen...És a zsûri se normális....egy pedofil pasi,egy agyon szolizott vén nõ, megy egy felpumpált szájú "színésznõ", akirõl még életemben nem hallottam....
A szülõk se normálisak, sztem azt akarják, h a gyerekük érje el, amit õk nem tudtak...Az egész róluk szól és nem a gyerekekrõl....
Meg se lepõdök, h ez az amcsiknál népszerû, náluk butább nemzet nem nagyon van a világon -.-"
1O/-1O:D
Salabakter 2011 jan. 16. - 17:08:06 Előzmény csikosi
(10/16)
szerintem is hatalmas népbutító amerikai katyvasz!
malcsi34 2011 jan. 11. - 20:40:20
(9/16)
Én csak a mûsor beharangozóját láttam , nem vagyok kíváncsi a mûsorra , nem növelem a nézetséget. A gyerekeknek még a játszótéren a helyük , nem a kifutón , de bizonyos emberek csak azt nézik , hogy mennyi pénz lehet ezzel a mûsorral kaszálni. Nem tudom a szülök mit gondolnak , hogy ez jó a gyermekeiknek?
offtopic
Anditos 2010 dec. 20. - 13:01:25 Előzmény m.a.n.n.a
(8/16)
A mûsorvezetõ "bácsi" viszi a pálmát, az nem lenne baj, hogy meleg, de szerintem nem normális dolog, hogy egy felnõtt férfi így lelkesedjen, és ennyire vonzónak találja a lotyónak öltöztetett kislányokat. Szerintem látens pedofil az ürge.
astolium 2010 szept. 19. - 12:10:19 Előzmény m.a.n.n.a
(7/16)
Hogy tehetnek ilyet a szülõk a saját gyermekeikkel? Minden egyes anyukát, aki ebben a mûsorban szerepel sûrgõsen orvoshoz kellene küldeni! Szegény gyerekek 10 évesen kiégett emberekké válnak!!
m.a.n.n.a 2010 szept. 06. - 11:18:37
(6/16)
Érdekes a mûsor és engem nagyon felháborít amit egyes szülõk a saját gyerekükkel mûvelnek.
Szomorú, hogy minden szülõ a gyerekén keresztül valósítja meg az álmát ha már neki nem sikerült címszóval. Ezek semmivel sem jobbak azoknál akik elhanyagolják, verik stb... a csemetéiket. Észre sem veszik, hogy testileg (hajfestés, póthaj, smink, barnítókrém, mûfogsor,mûköröm, magassarkú, késõn fekvés illetve korán kelés stb..) és lelkileg mit mûvelnek sokszor csak egy alig 5 éves gyerekkel. És azt hiszik normális irreális elvárásokat támasztani kisgyerekek elé. Ezért kár, hogy nem kell papír ahhoz, hogy valaki szülõ lehessen. Pedig sok esetben kéne.
A másik meg a zsûri. Úgy mustrálják a kislányokat mintha a piacon néznék a húst. Nálam az verte ki a biztosítékot mikor az egyik részben azt mondták egy fellépõ gyerekre, hogy nincs alakja. He? Mi? Milyen alakja?
Az ilyen szülõk és mûsorok melegágyai a pedofiloknak szóval csak gratulálni tud a sok ostoba embernek. Aztán persze csodálkoznak és felháborodnak, hogy gyerekeket rabolnak el/erõszakolnak meg és még sorolhatnám.
Személy szerint betiltanám az egész gyerek szépségkirálynõ dolgot.
1/10
offtopic
csikosi 2010 jún. 02. - 13:53:26 1/10
(5/16)
Sajnálom ezeket a gyerekeket. már nem is nézem ezt a sok kínlódást amit velük mûvelnek a szülök.
natie 2010 máj. 22. - 16:09:55
(4/16)
nemcsak a mûsorra értve, hanem az egész gyerekszépségverseny dologra:
anyukák beteljesületlen vágyai amit a kislányaikra erõltetik ezeket. nem bántásból, de néhány kislány sminkjét és haját még az utcai qrvák is megirigyelhetik.
ilyenkor azon csodálkozom, hogy apjuk nincs ezeknek a gyereküknek, vagy csak hagyják, hogy így legyen? na meg ilyenkor hol van a gyermekvédõ szolgálat?

nem tudom, Magyarországon ez mennyire elterjedt, de az biztos, hogy nekem soha nem jutna eszembe, ha lesz lányom, hogy ilyenekre benevezzem.

mindenkinek a saját gyereke a legszebb, és sztem felesleges ilyen módon különbséget tenni köztük.
1/10
Kariblány 2010 ápr. 10. - 11:21:48 1/10
(3/16)
Borzalom, hogy van olyan szülõ aki engedi a pici gyerekét ilyenre! Nekem 3 éves a kislányom, de eszembe se jutna ilyere benevezni. Egy ekkoa gyereknek a játszótéren van a helye, nem a kifutón!
crazyforyou 2010 jan. 16. - 20:46:02
(2/16)
Hát ez nagyon durva,szegény kislányok.

Vajon milyen felnõtt válik belõlül?

Ostoba primitív szülõk,a saját beteljesületlen vágyaikat erõltetik a kislányaikra...
Lys 2010 jan. 08. - 21:18:01
(1/16)
Errõl eszembe jut JonBenét Ramsey halála... R.I.P.