10/10
Pink Pearl 2011 okt. 14. - 01:45:46 10/10
(53/73)
A HARMADIK rész kivágásai:

2 kivágás volt!
Az egyik amikor Tonio végez Nitoval....amikor Tonio kirúgja Nito alól a fatönköt ...onnan már a magyarok mutatták. Azt, hogy a lógó holttestet ki kell vágni a déli adásidõ miatt azt értem....viszont amikor utána Tonio és a 2 embere lassított felvételen távozik és közben megy az a kísérteties zene....EZT ugyan MIÉRT vágták ki?! :DD Itt is a sok értelmetlen, indokolatlan vagdosás :DDD

Feltöltöttem ezt a részt is vágatlanul. Tessék itt van:
http://www.youtube.com/watch?v=L3MtYP83OHo

A másik kivágás:Amikor Nellát megerõszakolta a nevelõ apja...kb a közepe táján kivágtak belõle...amikor meg is üti õt a pasi....Itt a vágatlan verzió. Feltöltöttem azt is:

http://www.youtube.com/watch?v=EDUqikme1ig

édesmaya! Ha már megnézted a harmadik részt...kíváncsi leszek mit gondolsz Nella anyjáról??? Amit tett a lányával a bíróságon? :((((
Az a nõ szerintem NEM anya és NEM ember aki ilyet tesz a saját lányával! :((((((
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 13. - 22:56:34 10/10 Előzmény nemkati
(52/73)
Kati!

Ha olvastad az elõzõ írásaimat, alternatív megoldásként te is meg tudod nézni az elsõ 2 részt olaszul online kompletten :)
De amit nem tudsz nézni (magyarul) azt videora nem tudod fölvenni? Vagy nincs videod otthon?
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 13. - 21:26:40 10/10
(51/73)
Szia édesmaya! :)

Szívesen fölmásolnám neked azt a 20 percet a szinkronizált verzióból....de ha olvastad amit írtam Tavaszkának....hát ez van :(((

De alternatív javaslatként neked is azt tudom javasolni, nézd meg olasz azt az elsõ 20 percet a második részbõl.

Itt a második rész olaszul:

http://www.megavideo.com/?v=VQG5ZZDH

Középen lesz egy piros nyíl, nyomd meg, utána lesz egy zöld nyíl azt is nyomd meg és utána indul a második rész olaszul :) A szöveggel kapcsolatban ha lesz kérdésed, arra itt válaszolok szívesen :)
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 13. - 21:21:38 10/10 Előzmény nemkati
(50/73)
Kati!

És felvenni nem tudod videora/dvd-re?
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 13. - 21:20:39 10/10 Előzmény _Tavasznyár_
(49/73)
Szia Tavaszka baba :)

A helyzet a következõ! Addig eljutottam, hogy a szinkronizált 1. és 2. részt (mivel egy lemezen van nekem) fölmásoltam a gépre. Eddig megvan. A következõ lépés lett volna, hogy át kell konvertálni AVI formátumba, mert a magyar verzió a tv-bõl lett felvéve (anno mikor elõször adták)és a tv-bõl mindig VOB formátumban veszi föl a video... Naszóval épp elkezdtem konvertálni el is indult...amikor egyszer csak kikapcsolt a gép....és kb 100-szor újraindítottam....de mindig kikapcsolt a gép...pfff :(
Még a netre is alig engedett föl....még szerencse, hogy 2 gépem van :D Most a másikról írok ez mûködik.
A filmes cuccok a másikon vannak....ezen sajna nem tudok konvertálni,se trimmelni....:(
Lehet, hogy a másik géphez szerelõt kell hívnom....de...

Figyi! Van egy alternatív javaslatom!
Az elsõ részt nézd meg olaszul! Azt meg tudod nézni online! Föl van pakolva kompletten megavideo formában.
Nagyjából érteni fogod a "lényeget" szinkron nélkül is! Amit meg nem értesz itt megkérdezed és én majd elmondom :)

Itt a link:

http://www.megavideo.com/?v=3I4QHGC9

Látni fogs ezgy piros nyilat azt nyomd meg, utána egy zöld nyilat középen, azt is nyomd meg és indul az elsõ rész olaszul.

Ne ijedj meg ha közben fölugrik egy reklám oldal...azt kinyomod és ott lesz a 'L'onore e il rispetto" elsõ része :))

Na így jó lesz sztem :) Vmit csak kitaláltam :D

Amúgy én anno többször elmondtam neked, hogy ez 6 részes. 6-szor másfél óra :) Ezt is elfelejtetted? :D
A második széria is ennyi, de azt a magyarok még nem vették meg. Az olaszok viszont már forgatják a harmadik szériát.....
10/10
édesmaya 2011 okt. 13. - 21:02:15 10/10 Előzmény Pink Pearl
(48/73)
Szia Pinki drágám!
Képzeld, máshogy alakult a napom, és az elsõ 20 perc kivételével meg tudtam nézni!
Pár szóban esetleg megírnád,mi történt azalatt a 20 perc alatt? Nagyon megköszönném.
Egyébként Tonio nagyon mocskos volt azzal a szegény kislánnyal, ezt azért nem kellett volna neki csinálnia.
Egy gazember a fickó! Azt megértem,hogy bosszút áll az apjáért, de miért ártatlanon? Dehát ez maffiózó-szokás, Ezelben is folyton ártatlanok haltak meg a bosszúállás miatt.
offtopic
nemkati 2011 okt. 13. - 20:01:30
(47/73)
OFF
Én azt hiszem, majd valamikor máskor nézem meg ezt a filmet. Már az elsõ részt se tudtam rendesen nézni, mert közben melóznom kellett, a másodikról pedig lemaradtam. És ez a késõ esti adás nekem nem jön be, addigra már hulla vagyok. A gyerek sincs még jól, anyukám megint kórházban... De beállítottam az értesítõt, remélem adják még valamikor, mert Pink nagyon felcsigázott, és az elsõ rész (amennyit figyelni tudtam) nagy kedvet csinált.
_Tavasznyár_ 2011 okt. 13. - 18:50:50
(46/73)
Szia Pink!

A ma déli részt már felvettem DVD-re, de addig nem nézem még, míg az elsõ részt nem láttam.
Ezer hála és köszönet, ha feltöltöd nekem! :-)))

Azt hittem, ez a sorozat is olyan hosszú lesz, mint az Ezel, de látom, hogy csak pár részes...
Mindenesetre ha jó, azt sem bánom, majd bevackolom magam egyik nap a tévé elé és rendezek egy maratoni tévénézést.

Igen, lemaradtam sajnos az elsõ részrõl, mert még én is göthös voltam/vagyok és a nagyobbik fiam újra lázas lett, szóval azt sem tudtam, hol áll a fejem... :-(

Puszi!
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 13. - 10:31:44 10/10
(45/73)
Szia Tavaszka! :)

Hát, hogy maradtál le? Nem vetted föl videora?? Ejnye bejnye :)))
Mindig déli 12-kor vannak az ismétlések. A tegnap esti vagyis a második részt ma déli 12-kor adják!
JELEZD HA ELOLVASTAD EZT!!! :D
Pedig minden részletet elmondtam elõre :DDD Mégis elfelejtetted? :DDD

Most a gépnél szöszölök egy anyaggal....közben ha lesz idõm megpróbálom fölmásolni a gépre a szinkronizált elsõ részt és 4 darabban föltöltöm a netre a kedvedért.....ha eljutok oda :DD Mert az egyik gépem folyton kikapcsol :DDD
De ha MOST ezt olvasod akkor a ma déli 12-kor kezdõdõ ismétlést vedd föl dvd-re!! Nehogy azt is fel kelljen tölteni :DDDD Mert az nem pár perces munka lenne :DDD
_Tavasznyár_ 2011 okt. 13. - 10:18:18
(44/73)
Sziasztok!!!

Én is idekeveredtem! :-)
Viszont lemaradtam az elsõ részrõl... :-( Így érdemes megnézni a másodikat?
Nem ismétlik véletlenül valamikor?

Mindenkinek legyen nagyon szép napja!
10/10
édesmaya 2011 okt. 13. - 08:30:33 10/10
(43/73)
Köszi az ötletet Pinki! Szólok a lányomnak, õ fel tudja venni.
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 13. - 08:05:33 10/10
(42/73)
Szia édesmaya!

Jajjj nem tudod megnézni a második részt ma?? Ne viccelj! Ez a kiinduló alapja lesz Tonio akciójának!! Ha ezt kihagyod nem fogod érteni a többi részt :(((( A Melinás dolgot ....hogy Tonio hogy áll be Don Rossario-hoz....stb....
Nem tudod felvenni videora?? Nincs video /DVD felvevõd???
Ezt nem szabad kihagyni!!! Fedd föl videora!!!
10/10
édesmaya 2011 okt. 13. - 07:35:36 10/10
(41/73)
Szép jó reggelt Pink Pearl!
Köszönöm a válaszokat. Ez a Nella nagyon szép lány. Ma sajnos nem látom délben, nem leszek itthon. Meg lehet valahol nézni, nem tudod Pinki? Úgy értem, valami online- film oldalon.
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 13. - 05:05:14 10/10
(40/73)
Sziasztok újból :)

A mai kivágások:

Amikor Nellát fölkéri a mûvészet tanár modellnek....ott a magyarok addig mutatták amíg Nella elkezdi letolni magáról a kombinét....amikor a melle elõbuggyan azt már nem....és közvetlenül utána jön az a jelenet amikor Nella anyját veri a férje (Nella mostohaapja) azt a magyarok csak kb egy villanással érzékeltették....az eredeti olasz verzióban az a pasi sokkal tovább és durvábban ütlegelte Nella anyját....még bele is rugott....a rohadék :(((

Kivágtam ezt a filmrészletet és feltöltöttem a netre. Itt van tessék:
http://www.dailymotion.com/video/xln9cg_nella-modell-1-es-az-anyja-megverese_shortfilms

A másik kivágás akkor volt amikor Nella másodszor ment modellkedni.....ezt a magyarok teljesen kivágták....rövid jelenet...kb 25 másodperc....gondolom a meztelen mellek miatt. Hát pedig egy mûvészi akt szerintem nem ízléstelen dolog. Emiatt nem kellett volna kivágni...
De feltöltöttem ezt is. Tessék itt van:
http://www.dailymotion.com/video/xln9kk_nella-kivagas-modell-2_shortfilms#rel-page-under-1

Tonio mai akciójához mit szóltok? Én amikor anno elõször láttam......itt nagyon szidtam Toniot :(((( Elhiszem, hogy Pippo Calabrese-re dühös és bosszút akar állni rajta (ezt elfogadom, jogos! ) De a szerencsétlen Melinának ehhez mi köze? :(((
Ilyen abszurd bosszút kitalálni.....jajjj :(((

A fordítás több helyen itt is túl van finomítva :DDD
Amikor éjjel a bár elõtt várakoztak és közben jöttek a rendõrök...és az énekes fiú azt mondta "a francba....most mi a fenét csináljunk"? Ez az eredeti szövegben így hangzott el: " fa.sz! Most mi a fa.szt csináljunk"? :D

Amikor Nella megkérdi a tanártól, hogy "5 ezer líra óránként csak mert megmutatja a mellét valaki"?
Ez az eredeti szövegben kb így hangzott el " 5 ezer líra csak mert cici mutogatásért"

A "cici" mióta számít trágár kifejezésnek? :DDD Még a "fa.sz"-t valahol megértem, hogy a déli ismétlés miatt máshogy kell fordítani....de a "cici"?? Az mitõl csúnya szó? :DDD
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 12. - 22:29:57 10/10 Előzmény édesmaya
(39/73)
A 21:49-es üzit pontosítom! A ma esti második rész ismétlése csütörtök délben lesz! Csak véletlenül írtam szerdát :DD Bocs :D
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 12. - 21:56:43 10/10
(38/73)
édesmaya, a kérdésedre elfelejtettem válaszolni.....

********SPOILER*******
Tonio gazdag lesz és elvitetik egy jónevû klinikára az anyjukat....de.....tovább inkább nem mondom....
10/10
Pink Pearl 2011 okt. 12. - 21:49:25 10/10
(37/73)
Szia édesmaya :)

Nekem megvan DVD-n olaszul és magyarul is :) Szal elvileg bármikor nézhetném amikor akarom :D Szinte kívülrõl tudom a szövegkönyvet,de inkább olaszul :) Amikor elõször láttam magyar szinkronnal, sok helyen fölkacagtam a rossz fordítás miatt :D
És a Tonio-t alakító Gabriel Garko (olasz modell és színész) az egyik kedvenc színészem :)

És igen én éjjel nézem :)

A kivágásokról annyit, hogy (ahogy lentebb is írtam) amiatt vagdosnak majd ebbõl is, mert az ismétlések mindig déli 12-kor vannak, amikor gyerekek is néz(het)ik......

A ma esti második rész tele lesz sok "romantikus" jelenettel is :) (vagyis ha te az ismétléseket nézed akkor te szerda délben fogod látni)

És a zenéje, hogy tetszik? :) Én imádom :))))
10/10
édesmaya 2011 okt. 12. - 20:48:36 10/10 Előzmény Pink Pearl
(36/73)
Pink Pearl megnéztem a vididet, tényleg nem egy nagy "vasziszdasz" az a pillanat,amikor a férj fejét láthattuk volna a kötélen. Ezt igazán kár volt kivágni. Egyébként köszi szépen, ha felteszed majd a kivágott részeket.
Az a 30 éves beszólás nekem is feltûnt, a 13. sokkal valószerûbb lett volna a fordításban. Erre azért odafigyelhettek volna.
Te éjjel tudod megnézni?
10/10
édesmaya 2011 okt. 12. - 20:43:06 10/10
(35/73)
Sziamia Pinki és Katicabogárka!

Én ma délben néztem meg a filmet, éjjel nem tudok fennmaradni. Eddig még nagyon tetszett, ennyi jóképû pasi egy rakáson! Még a fiúk apukája is korához képest jóképû idõs(ebb) pasi !
Kár, hogy máris eltûnik a sorozatból. Virna Lisi szegényem, olyan szép nõ volt fiatalabb korában. Még azért most is látszik a valahavolt szépsége. Nem is tudják a fiai meggyógyíttatni? Merthát az orvos mondta, hogy sok pénz kellene hozzá,és a fiúknak nem nagyon van. Hacsak valamelyik meg nem gazdagodik.
nemkati 2011 okt. 12. - 11:25:08
(34/73)
Szép ez a zene, romantikus, mint a csatorna, amelyiken adni fogják, remélem a film nem lesz olyan bõgetõs mint az Ezel, mert ott már az összes könnyemet elsírtam. :D

OFF
Nekem analóg vonalam van. Ezt a csatornát nem szoktam nézni (mást se sokat), és tegnap aszittem már +halok az álmosságtól, de meg akartam nézni ezt a filmet, és akkor egyszercsak jöttek a rondábbnál rondább lányok. :( Na, gondoltam, igazán nagy nyomora lehet annak a pasinak, amelyik ezekre rákattan.