izidorina 2007 ápr. 15. - 11:52:34
(112/192)
Tényleg kissé behalt a dolog. De most következnek csak az igazán izgalmas részek, ahogy olvastam. Mariere és a cárevicsre már írtó kíváncsi vagyok!
matyagi 2007 ápr. 13. - 08:24:17 Előzmény izidorina
(111/192)
Hû itt nagyon behalt az élet ;P
Én abszolút ne haragszom nekem nem lõttél le poént és talán errõl is már annyi szó esett hogy másoknak se volt meglepetés;)
Szóval semmi gond:)))
izidorina 2007 ápr. 05. - 19:11:54
(110/192)
Bocs, nem volt szándékos, csak annyira meglepõdtem azon a videón, hogy biztos akartam lenni benne! Egyre váratlanabb dolgok történnek. Remélem mostmár nem lesznek ilyen 1hetes kihagyások!
matyagi 2007 ápr. 03. - 08:19:44
(109/192)
Ez jó kérdés és minket is baromira bosszant meg hogy eleve ilyen hülye idõpontban van, de másoldalról örüljünk hogy legalább ez van ;))))
matyagi 2007 ápr. 03. - 08:19:02 Előzmény izidorina
(108/192)
Hát ezzel tényleg nagy poént lõnék le de a videókból úgyis látszik ;)
tima 2007 ápr. 02. - 17:47:21
(107/192)
Miért ezt a sorozatot tologatják ide-oda, kihagyják, elhagyják, csökkentik a heti számát ...stb. Ha ennyire nem értékeli a tv, akkor minek veszi meg?
izidorina 2007 márc. 26. - 12:09:45
(106/192)
Sziasztok! Köszi szépen az infót:). Nagyon sajnálom, hogy nem láttam, de ez van. Néztem egy vidit az orosz oldalon, nem akarok lelõni semmilyen poént, de Andrej tényleg meg fog halni?!
matyagi 2007 márc. 25. - 20:15:01
(105/192)
Izidorina! Mara az oldalam fórumába minden nap berakja az adott nap epizódjának részletes leírását, ha kell ott elolvashatod.
Amúgy Tom Cook, az oldalamon van rengeteg magyar videó, de csak jeleneteket csinálok a sorozatból nem egybe részeket teszek föl (1 kivételével) de ha bármi jelenet amit láttál nincs fönt és kéne akkor azt megcsinálom. Amúgy pedig az oldalon van pár link ahonnan orosz videókat is tudsz letölteni, pl. az utolsó részt is. De az az oldal is jó amit Mara ajánlott, viszont ott is csak jelenetek és nem egész részek vannak fönt.
Aki még nem tudja az oldalam: <a target="_blank" href="http://www.bednayanastya.gportal.hu" title="www.bednayanastya.gportal.hu">www.bednayanastya.gportal.hu</a> tudtommal az egyetlen magyar Násztyás oldal;)
Mara60 2007 márc. 25. - 11:46:42
(104/192)
Vladimir átviszi Dolgorukíjhoz a végrendeletét. Nyikita próbálta figyelmeztetni Annát, hogy valaki meg akarja ölni.
Misa és Vova összefutnak az úton és kiderül, hogy egyikük sem talált párbajsegédet, így elhatározták, hogy akkor nélkülük tartják meg a párbajt.
Misa megkéri Olgát, hogy ha vele történne valami, akkor mondja meg Annának hogy szerette. Olga viszont azonnal átsiet és figyelmezteti a lányt az elõre hozott idõpontra.
Vova megfenyegeti Modesztovicsot, hogy távolléte alatt úgy fogadjon szót Annának, mint a ház úrnõjének.
A trónörökös elrohan a levélben írt találkozóra, ahol az apját találja, aki jót mulat a meglepetésén. Majd ünnepélyesen közli, hogy õ lemond Natasáról a fia javára.
Elkezdõdik a párbaj, a fiúk pisztolyt cserélnek. Anna befogat a szánba, hogy utánuk siessen, Polina azonban elvagdossa a szíjakat, így a szán félúton felborul.
izidorina 2007 márc. 25. - 11:02:52
(103/192)
Sziasztok. Valaki magtenné, hogy részletesen leírja a pénteki rész felét (kb,20 perc, amit nem láttam belõle!)Ott fejeztem be, hogy Alexandr Marieval beszél! Csak azért kérem ,mert eddig még egyetlen részt sem mulasztottam el! Elõre is köszönöm!
Mara60 2007 márc. 24. - 17:29:11
(102/192)
Ezen a honlapon találsz.
<a target="_blank" href="http://www.serialnastya.com" title="www.serialnastya.com">www.serialnastya.com</a>
Tom Coook 2007 márc. 24. - 17:06:30
(101/192)
És még egy kérdés: Nem tudjátok, hogy elõre honnan tudnék letölteni részeket mondjuk oroszul, németül vagy angolul? Mert gondolom magyarul nincs még fenn. Ma sikeresen leszedtem a 63. (tehát a köv. részt), csak éppen kínaiul. :D
Köszi, Tomi
Tom Coook 2007 márc. 24. - 17:00:09
(100/192)
Bocsi. Ez a sok kriksz-kraksz Makszimiliana Vilgelmina Avguszta Szofija Marija Gesszen-Darmstadtszkaja. :) Csak cirill betûkkel...
Tom Coook 2007 márc. 24. - 16:57:45
(99/192)
Sziasztok! Tomi vagyok. :) Az elsõ résztõl kezdve nagy rajongója vagyok a sorozatnak. (Anyuval együtt. :)) Egyszerûen fantasztikus! A kedvencem:


hercegnõ.
A cárevics kis menyasszonya. Nagyon aranyos! :) Mióta Modesztovics meghülyült, õt is nagyon bírom. A másik (ál-)bolondot is nagyon szeretem: Marija Dolgorukaját. De Zabalujev se semmi. Fõleg ezzel a magyar szinkronnal. Ferdére röhögöm magam, ha megszólal. Azt én sem értem, hogy Marie és Charlott miért nem németül beszélgetnek. Nagy kedvencünk még Barbara. :) Tulajdonképpen mindenki. És hogy Miklós cár hogy hasonlít az igazira, az valami téboly. Mikor is lesz most a következõ rész? Na, sziasztok, Tomi
valaki10 2007 márc. 22. - 07:50:41 Előzmény izidorina
(98/192)
Nagyon köszönöm nektek a választ. Mostmár tényleg helyre raktam így az eseményeket. Az ajánlott honlap pedig nagyon jó!

Még egyszer köszi nektek!
Meyouwe 2007 márc. 15. - 13:17:19
(97/192)
Sziasztok!!!
Azt szeretném megkérdezni, hogy valakinek véletlenül nincs-e meg ez a sori/vagy legalábbis valamennyi rész/ és nem tudná-e nekem kiírni DVD-re???Természetesen fizetnék is érte.
Ha valaki tud nekem segíteni az légyszi írjon az emal címemre: meyouwe@citromail.hu
izidorina 2007 márc. 14. - 06:56:26
(96/192)
Olgaról annyit, hogy õ volt Alexandr szeretõje, s a cárevics nagyon szerelmes volt belé, de mint láthatod ez mára már elmúlt. Olgát a cár elûzte az udvartól és hozzákényszerítette valami vén pasashoz, de ezt nem mutatták.Mindezt Alexandr miatt, mert a cárevics nem volt hajlandó mást elvenni Most viszont Olga ismét megjelent a Dolgorukij birtokon álnéven, de ezt mát te is tudod!
Mara60 2007 márc. 13. - 19:13:19
(95/192)
A történet elején Dolgorukíjt már mindenki egy ideje halottnak gondolta. Korfot pár héttel Liza esküvõje elõtt gyilkolta meg Marija hercegné. Korf halála után Misa hevesen udvarolt Annának, akirõl nem tudta, hogy Korfék jobbágya. Vladimir pedig hogy erre ráébressze egy vacsorán arra kényszerítette a lányt, hogy táncolja el a vendégeknek Salome hét fátyol táncát. Persze óriási botrány lett belõle és mindenki megsértõdött.

Egyébként az elõzményeket, és sok-sok képet meg videót találhatsz Ági honlapján, amibõl nagyon sok mindent megtudhatsz:
<a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/portal/bednayanastya" title="www.gportal.hu/portal/bednayanastya">www.gportal.hu</a>
valaki10 2007 márc. 13. - 18:22:44 Előzmény matyagi
(94/192)
Kedves Mindenki!
Nem szóltam még hozzá a fórumhoz, csak olvasgatlak benneteket. A sorozatba akkor kapcsolódtam be, amikor Liza esküvõje volt Zabalujevvel. Azóta nagyjából összeraktam a képet a tartalmakból és a hozzászólásaitokból. Ennek ellenére lenne néhány kérdésem.
Hogyan kezdõdik a történet? Az elején még él Lizáék apja és Korf báró? (Bár ma már kiderült, hogy Liza apja meg sem halt...) Õk szerepeltek az elején? Vagy valamelyik meggyilkolásával indult a sztori?
Olga Kalinovszkaja szerepelt már eddig, vagy csak folyton utalnak rá?
És ami leginkább érdekelne: mi az, amit Anna folyton emleget, hogy Vlagyimir megalázta õt, és milyen kegyetlenkedéseirõl van szó?
Kérlek benneteket, avassatok be. Köszi szépen!
matyagi 2007 márc. 10. - 17:47:02 Előzmény rrRita1
(93/192)
ez még nagyon a jövõ zenéje, csak elõre villantottam belõle;-)