feketevipera 2011 ápr. 15. - 20:51:20
(1/1)
Érdemes megnézni a filmet, rengeteg információval, "mûhelytitokkal" gazdagodhat a nézõ. Egyébként aki érdeklõdik a hegyaljai szõlõmûvelés és borkultúra története iránt, annak ajánlhatom Orosz István tanár úr írásait, õ elég sokat foglalkozott ezzel a témával is.