7/10
offtopic
Ford Mustang 2012 jan. 11. - 19:47:04 7/10 Előzmény _Freddy_
(52/92)
A viasat adja, nem a tv2.
7/10
Ford Mustang 2012 jan. 11. - 19:45:12 7/10
(51/92)
A 2. szinkronban Fenyõ Iván a hangja, valóban borzasztó.
8/10
lotto 2012 jan. 11. - 19:37:42 8/10
(50/92)
Ez Van Damme-nak egyik nagyon jó filmje, tippikus John Woo->annyit lõnek benne, h. 1ember csak tíz lövéstõl dõl ki, 1 nem elég!:)
Reklám nélkül és vágatlanul érdemes csak megnézni, még ma is sok másikat ver ez a movie.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 11. - 15:10:24 10/10
(49/92)
Na végre leadja a tv2 olyan idõpontban amikor meg tudom nézni. Remélem nem az új szinkronnal fogják adni...bár elég sok esélyt látok erre :S
10/10
_Freddy_ 2012 jan. 02. - 18:20:59 10/10 Előzmény briggs
(48/92)
Így van, nagyon pörgõs film, nekem a kedvenc Van Damme-os filmem évek óta. :D
10/10
briggs 2012 jan. 01. - 17:23:45 10/10 Előzmény _Freddy_
(47/92)
JÓ film. Elejétöl a végéig pörögnek az események.Remek 10 pont.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 30. - 07:07:03 10/10
(46/92)
Nekem is írjatok, ha valakinek megvan a vágatlan verzió eredeti magyar szinkronnal. :D
bitten 2011 dec. 30. - 00:38:22
(45/92)
ÉS vágatlan amit eddig adtak?
10/10
geri2002 2011 dec. 29. - 23:50:03 10/10
(44/92)
Ez a régi szinkron.....Szupeeerrr.
KlarkKent 2011 dec. 29. - 23:42:11
(43/92)
Ez a régi szinkron. Az eredeti.
bitten 2011 dec. 29. - 23:38:00
(42/92)
Én se tudom eldönteni, de szerintem az új. Bár én még sosem láttam se végig, se vágatlanul. Csak részek vannak meg, akinek megvan az eredeti szinkronos, vágatlan verzió, az nem ver fel álmomból ha megdob egy privát üzenettel.
Temptress 2011 dec. 29. - 23:31:04
(41/92)
Ez most az új szinkron?
8/10
Újvállalkozó 2011 dec. 29. - 23:26:09 8/10 Előzmény _Freddy_
(40/92)
18-as karika, haha. Melyik szinkron ez most?
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 29. - 05:17:02 10/10
(39/92)
Remélem ma este a régi szinkronnal adják, nem pedig a förtelmes újjal...
10/10
_Freddy_ 2011 szept. 04. - 17:35:43 10/10 Előzmény geri2002
(38/92)
egyetértek, az új szinkron borzalmas, megnéztem úgy is a filmet, a régi szinkron nagyszerû, és a film is :D bár vannak benne hibák, nekem nagyon tetszik
10/10
geri2002 2011 júl. 16. - 21:43:16 10/10
(37/92)
Én is elkezdtem nézni ezt még nem láttam csak az elsõt...Az tetszett ezt meg majd meglátjuk
am1980 2011 júl. 16. - 21:40:17
(36/92)
átkapcsoltam az Aki bújt aki nem 2-re, amit még nem láttam. az is röhejes lesz sztem, de legalább nincs viszonyítási alapom...:)
10/10
geri2002 2011 júl. 16. - 21:20:52 10/10
(35/92)
Eszméletlenül vacak ez az új magyar szinkron... Egyszerûen botrányos...Miután van damme megszólalt így el is kapcsoltam a tv-t
am1980 2011 júl. 16. - 21:11:24
(34/92)
na 10 percig tartott míg megszólalt Van Damme, hogy a jó ótvaros, kékeres fittyfenébe voltak képesek Fenyõ Ivánt választani új szinkronhangnak. ez valami vér gyenge, ááááh. errõl mindig az ugrik be, amikor Clint Eastwoodot Stohl Buci szinkronizálta. no comment...
7/10
Ford Mustang 2011 júl. 16. - 18:20:05 7/10
(33/92)
Valóban jó filmje Van Damme-nak. Ez még egy hamisítatlan '90-es évekbeli akciófilm. Most egy idõben fut majd a Mindhalálig c. filmjével, az is jó.