Ugek 2012 dec. 08. - 12:54:34 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(6/6)
A ROSSZ PÉLDA! Így készít valaki magának filmet: rendezõ, forgatókönyvíró, fõszereplõ.
molp64 2011 szept. 23. - 12:33:46
(5/6)
Romlott áruk boltja - 10 éve a tilosban áll, és nem dob be pénzt parkolásért. Ez csúcs! <:)
molp64 2011 szept. 23. - 12:23:03
(4/6)
Hát, a lámpaoszlop-motoros-kutya hármas geget azért jól adták elõ.
Ám, a csövesbõl rendõrré avanzsálást eléggé elnagyolták. értem itt a borotválkozást, étkezési szokások felvételét.
5/10
gabroca 2011 ápr. 19. - 16:27:38 5/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(3/6)
Az újkori magyar vígjátékok még gyengébbek, ez legalább nem volt vontatott és lassú.
Zsul 2010 okt. 20. - 04:15:06
(2/6)
Hát igen... jobbat is ki lehetett volna hozni a dologból... A vége meg kifejezetten nem tetszett, ugyanis attól még, hogy vígjáték, attól még nem kéne megmagyarázhatatlan jeleneteket beletenni...: hogyan is kerülhetett rá a tûzoltós ember ruhája... hiszen lógott egy lámpavason még rendõrruhában, a következõ jelenetben meg már át tud öltözni a boltban? Ugyan már, baromság!
Összességében tetszett, de jobbat is kihozhattak volna belõle.
AvatáR Gil Maerth 2010 júl. 28. - 10:32:00
(1/6)
"Megszülettem, ez már tuti. Biztos" (Juszuf a filmbõl)
:)))))))))))

De ezzel a poénok sora majdhogynem véget is ér, az egész filmben csak egy vagy két-szem van MÉG belõle.
Azok is oly aprók hogy nagyítóval kell figyelni.......
Amúgy a Film idegesítõ és ismétlõdõ helyzetekre épít, amit megpróbálnak viccesnek eladni.

Borzasztó.
A helyzetkomikumra építés nagyon túlerõltetett.
Engem meglepett hogy a nagy Franciaföld egyes részei is lehetnek lepukkantak, graffitisek.

10/2 Nagy ívben kerülje messzirõl mindenki, aki felhõtlen és óriási nevetésre vágyódik.