Téma: Tolvajtempó

Petrapetrus 2013 máj. 23. - 18:53:42 Előzmény lotto
(121/161)
Hát akkor én vagyok a ritka kivétel. :P
Nem az én mûfajom ez a film, nem is igazán érdekel. Az egyetlen érv, ami miatt ajánlatos lenne megtekintenem, az Christopher Eccleston. :D
Sonic8 2013 máj. 23. - 16:42:44 Előzmény Sz Peter
(120/161)
57 millából forgatták le...

Abból 50 Cage 7 meg a Tesco újságok ;)


http://boxofficemojo.com/movies/?id=ghostrider2.htm
offtopic
Bigpapa 2013 máj. 21. - 13:48:24
(119/161)
Szerintem egy Tesco-s újságos akciós kamerát és amibe az a film került, inkább Cage fizetésére ment el, így nem maradt semmi másra :DDD
offtopic
Sz Peter 2013 máj. 20. - 19:43:39
(118/161)
Naja, a Szellemlovász 2, úgy néz ki mint amit kb 20 ezer dollárból fogattak le.
Az a fényképezés (nem tudom milyen kamerát használtak, ehhez te jobban értesz) katasztrófa.
Dyrtyho 2013 máj. 20. - 19:14:08
(117/161)
Én már nem 1x láttam ezt a remek filmet, és valahogy sosem tudom megunni, egyrészt a témája miatt sem, mert imádom az autókat, fõleg amik a filmben is feltûnnek, és igaz hogy nem láttam az eredeti Tolvajtempó filmet, de szerintem ez is egy igen jó film, fõleg az autók szerelmeseinek :)
Sonic8 2013 máj. 20. - 12:35:23
(116/161)
Bruce Willis is lesüllyedt erre a szintre sajnos. (red egész jó)
Remélem azért még láthatjuk õket egykét jó szerepben.
Bigpapa 2013 máj. 20. - 12:04:04 Előzmény Sonic8
(115/161)
Ezek jók, persze, de ott van a Szellemlovas 2, amin majdnem felvágtam az ereimet! Aztán a Boszorkányvadászat, a varázslótanonc a veszélyes Bangkok....amik ugye elég..:)
Sonic8 2013 máj. 19. - 21:21:11
(114/161)
Con Air, A Szikla, A nemzet aranya 1-2, Képlet, Féktelen Harag, Las Vegas végállomás.

Ha szereted Cage-et ebben tényleg alakít is valamit és a film se fos!
Bigpapa 2013 máj. 19. - 20:16:12
(113/161)
Sajnos az utóbbi néhány évben Cage átment a Steven Seagal kategóriába, hogy már meg se merem nézni a filmjeit,mert egyik borzalmasabb,mint a másik.

EZ MÉG ISTENI!
Tényleg megunhatatlan,mert annyira egyben van. Jók a karakterek, a beszólások, az akciók, nagyon jó a zenéje. És a Shelby....amikor a házimozin nézem és felbõg a moci, zeng a szoba :D az atom jó.

10/10
9/10
lotto 2013 jan. 26. - 19:53:17 9/10
(112/161)
AZ elõzõ hozzászólásomat kicsit korrigálva, tény, hogy megunhatatlan film!Nem sok olyan ember lehet aki még ne látta volna szerintem.
AldersbacherFilmYeah 2012 júl. 25. - 14:53:53
(111/161)
Imádom ezt a filmet.
Nagyon izgalmas volt,ahogy az egész sztori is.A színészek is megérdemelnének egy nagyobb tapsot.
Le a kalappal.
8/10
cometzjeah 2012 júl. 10. - 19:41:53
(110/161)
Szerintem elégé szórakoztató film,én nem unatkoztam rajta egy percet sem.
Szóval nézzétek meg,mert nem fogtok csalódni!
9/10
lotto 2012 ápr. 28. - 13:07:28 9/10
(109/161)
12éve ebben a kategóriában ez a movie nagyon is jónak mondható volt, DE ma is teljesen megállja a helyét!!
Jobb, mint amiket ma készítenek..!

A light-osabb kategória, pár poénnal, semmiképp sem mondható unalmasnak. [[Bár a 'gonosz-karakternek' választhattak vna valaki mást, nem egy ien nevenincs ellenszenves palit:)]]
trojan 2012 jan. 06. - 21:57:22
(108/161)
Ez most nincs agyonvagdalva szerintem.
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 14. - 14:06:28 10/10
(107/161)
Én úgy tusom legyártották.
8/10
zerrik08 2011 aug. 14. - 11:39:31 8/10
(106/161)
Nekem nem igazán tetszett, mert néhol unalmas volt, meg csak egyetlen 1 témája volt a filmnek...
Csonger 2011 aug. 14. - 10:37:20 Előzmény VAZ-2108
(105/161)
Egyetértek! Szerintem jobb az eredeti. Kicsit vontatottabbnak tûnhet (akkoriban lassabb volt a filmek tempója), de valahogy nekem mégis jobban tetszik.
duckshoot 2011 aug. 14. - 09:43:50 Előzmény duckshoot
(104/161)
Azóta már a Uniqueperformance is befelyezte a pályafutást. Nem tudom legyártatották vajon mind a 65 Eleanor-t?
Biztos. Sokaknak tetszik és sokan birtokolni is akarnak egyet. És sokaknak túl sok a pénzük odaát és el kell költeniük még ebben az életben.
Persze ebben egyetértünk... :D
10/10
Ford Mustang 2011 aug. 14. - 01:52:20 10/10 Előzmény duckshoot
(103/161)
Gyönyörû benne az Eleanor... hiába, a legszebb kocsi... ;P
10/10
ilyés 2011 aug. 14. - 00:30:19 10/10
(102/161)
Aki arra fogadott hogy vágott lesz az vesztett :D:D:D Bár igaz, hogy csak a vége 15percet néztem meg, deh amikor a csávó lezúhan azt eddig mindig kivágták és most nem, ebbõl gondolom, hogy akkor nem vágtak ki semmit :P:D
Persze a legjobb még mindig a rendezõi változat, amibe a vége üldõzés 15perces, illetve plusz jelenetekkel van tele, mint például az amikor Memphis visszatér és a tesójával dumálnak a tesója házában, és akkor nem a konyhában sündörög neki az öccse, hanem leülnek a kanapéra és az öccse füvezik õ meg iszogat, és így dumálnak :P:D
Nah az a verzió 100x jobb, kár, hogy a rendezõit sosem adják le, illetve, hogy nem az lett a végleges verzió :(
A film pedig 10/10, fõleg a rendezõi változat!!! :)