phoebe46 2009 aug. 05. - 18:57:22
(962/1362)
Szerintem tök jó :) Most sikerült egész jellegzetes külsejû lányokat választani. A döntõ divatbemutató véleményem szerint a legjobb abból a 10bõl, amit eddig láttam. :)

Így visszagondolva a 4. évad is egész kellemes volt. :)
offtopic
timocc 2009 aug. 05. - 18:45:26
(961/1362)
Kahlen volt a jobb volt Naimánál. Kahlen valódi szépség volt, de Naima csupán egzotikus az arca. Test arányai 100× jobbak voltak Kahlen-nek. Naima az az utolsó megmérettetésen ijesztõ volt úgy ment mint egy tank, de Kahlen pedig tényleg szó szerint vízen járt.
timocc 2009 aug. 05. - 18:38:15
(960/1362)
Kahlen volt a jobb volt Naimánál. Kahlen valódi szépség volt, de Naima csupán egzotikus volt az arca. Test arányai 100× jobbak voltak Kahlen-nek. Naima az az utolsó megmérettetésen ijesztõ volt úgy ment mint egy tank, de Kahlen pedig tényleg szó szerint vizen járt.
estrella 2009 aug. 05. - 18:37:21
(959/1362)
Nem, ez már az ötödik.
estrella 2009 aug. 05. - 18:36:10
(958/1362)
Elfelejtettem írni, hogy a képen Carmen Kass van, nem Kahlen. Remélem, jó lesz a most kezdõdõ széria.
lamcsi 2009 aug. 05. - 18:32:06
(957/1362)
Nekem is Kahlen volt a kedvencem. :S

A mai a negyedik évad, ugye?
estrella 2009 aug. 05. - 18:31:50
(956/1362)
Kahlen tényleg nagyon hasonlít egy észt modellhez, Carmen Kasshez. Nagy karriert futott be, és ma is látható a tv-ben egy kozmetikai cég reklámjában.
estrella 2009 aug. 05. - 18:24:48
(955/1362)
Kahlennek kellett volna nyernie, annyira profi volt az elejétõl fogva, elképesztõ fotók készültek róla. Ami a gyenge pontja volt, az a beszéd, reklámfilm készítése, de szerintem ez nem olyan nagy gond, mert idõvel belejött volna, hiszen sokat fejlõdött a verseny során is, és még tovább erõsödött volna azzal az önbizalma, ha megnyeri. Naima is jó modell, és kinézetre tényleg volt benne valami különleges, de engem annyira nem fogott meg. Amikor nem volt kisminkelve, sokszor nem is láttam szépnek. A járásukat összehasonlítva pedig nekem az volt a benyomásom, hogy Naima túl erõszakosan vonult a végén a bemutatón,látszott, hogy nagyon meg akarja mutatni, de nekem ez már túlzás volt. Elõtte, amikor még hárman voltak, azt mondta neki a zsûri, hogy nem jár szépen. Kahlen járására már a válogatón felfigyelt a zsûri, és a bemutatón is látszott, hogy nem erõltette, áradt belõle a természetesség. Õ egy klasszikus szépség, tökéletes az alkata a modellkedéshez, végig jól teljesített, szóval szerintem õ jobban megérdemelte volna a gyõzelmet.
Rika 2009 aug. 05. - 18:04:24 Előzmény mushi
(954/1362)
Lehet, hogy a hasának feszesnek kéne lennie, de ez nem fogyókúra, hanem edzés kérdése. A csaj nem dagadt, csak puhány.
Rebie 2009 aug. 05. - 16:41:02
(953/1362)
Naima folytatta a modellkedést, meg gondolom még mindig csinálja. Nekem is Kahlen volt a kedvencem, õ az a csaj, akirõl nehezen képzelem el hogy elszáll magától. Láttam róla olyan képet, ahol a Vogue címlapján feszít, szóval lehet hogy nem hagyta abba a modellkedést. Régen utáltam a Topmodell leszek-et, de egész nyáron itthon ülök, és most rákattantam, kíváncsi vagyok az új évadra!:)
10/10
Barbie24 2009 aug. 05. - 12:35:31 10/10
(952/1362)
Nekem is Khalen volt a kedvencem, sajnálom hogy nem folytatta a modellkedést, pedig nagyon szép!
Nem tudjátok Naimával mivan? Folytattta a modellkedést? :)
leilen 2009 aug. 04. - 22:19:12
(951/1362)
Egyébként az ANTM ausztrál verziója is mérföldekkel jobb az amerikainál (kivéve az elsõ két évadot, mert akkor nagyon koppintották még az amerikait), de a 3-4-5-ben rátaláltak a saját hangjukra, jobbak a fotózások, a díszletek, a zsûri, a mûsor is eleve hosszabb (évadnyitó -nincs buta casting epizód, egybõl belevágnak a közepébe de hogy legyen idõd ismerkedni a lányokkal - 90 perc, a többi rész 50 perc hosszú reklámok nélkül), valamint az ausztrál lányok valahogy eleve szebbek és modellesebbek, és ott nem hülyültek meg olyanokkal, hogy "adjuk a kövérlányoknak is esélyt" + ilyenek. Csak nézzéttek meg ezt a képet, amit belinkeltem, bár egy kicsit spoileres mert az egyik évad utolsó bennmaradóit ábrázolja, de ilyen szép, igényes és tényleg igazi divatfotót az amerikai változtban sohasem látsz!!!
leilen 2009 aug. 04. - 22:14:32
(950/1362)
Összesen egy fõ! És ott nem egy sorban híták ki õket, és a fotók kiértékelését annyira nem is mutatták. Ott úgy zajlottak a dolgok, hogy minden kiszavazás egy divatbemutatóval kezdõdött, minden modell felvonult, minden héten más témában: pl. szexuális vonzalom (fiú-lány, vagy az amerikaiban esetenként lány-lány; fiú-fiú) párban, rocksztárok, stb... Szóval a kifutón is nagyobb hangsúly volt. Aztán a zsûri feltett néhány kérdést 1-2 modellnek, szóltak ha a fotózáson illetve a kifutón valamit nagyon jól vagy nagyon rosszul csináltak. Aztán a zsûri tanácskozik, addig a modellek kimennek, majd már csak 7et hívnak vissza. A legjobb 3-at, a legrosszabb 3-at, meg egy valakit aki rosszul teljesített, de csak "figyelmezetetõ" céllal hívták ki, hogy jövõhéten ennél többre lesz szükség. A legjobb háromból minden héten választanak 1 gyõztest is. A legrosszabb három pedig felkerül a közönség szavazásra, tehát a kiesés mindig a következõ rész elején zajlott. Ez is tetszett a mûsorban, hogy ott minden valós idõben zajlott, nem úgy mint az ANTM, hogy elõre felvették, és már a fórumokon elõre tudhattad a végeredményt. Mondjuk az amerikai 2. évadban itt is változtattak, nem volt közönség szavazás, csak zsûri döntés, úgyhogy itt is jöttek a spoilerek zömével, plusz még azzasl variáltak, hogy akit a heti nyertesnek választottak azt következõ héten nem lehetett kiszavazni...
phoebe46 2009 aug. 04. - 21:45:11
(949/1362)
A kiszavazás hogy zajlott? Minden részben egy fiú egy lány, vagy összesen egy fõ?
leilen 2009 aug. 04. - 21:37:30
(948/1362)
Olyan verzió nincs amiben csak pasik vannak, de van egy hasonló mûsor, ahol pasik és csajok is vannak az a címe, hogy Make Me a Supermodel, és jobb is mint az ANTM (sztem)! Angliából indult, az elsõ évad csak lányokat szerepeltetett, és sima ANTM koppintás volt, a második évadban hozták be a fiúkat, de én a brit verziót nem néztem, mert az nagyon gyenge. Amerikában 2 sorozat ment le eddig elsõben 7-7 fiú és lány, másodikban 8-8 fiú és lány versenyzett, az elsõ évadban a kiesés a közönség szavazatán múlt, a másodikban már csak a zsûri döntött. Van ausztrál verzió is, ami még sokkal jobb, mint az amerikai, ott eddig 1 évad ment le (7fiú-7lány), de elvileg még idén jön a második. Én most daráltam le az austrál verziót és iszonyat tetszett, volt, hogy egy nap 5 részt is megnéztem belõle:P
Millagro 2009 aug. 04. - 20:48:52
(947/1362)
Láttam hasonlót pasikkal, Carmen Electra volt benne, meg beépített valódi modell.

Egyébként a modellek között nem is olyan kiugró a melegek aránya, inkább a tervezõk, stylistok, fodrászok és egyéb háttérmunkások között vannak sokan.
Tomonas-23 2009 aug. 04. - 20:42:50
(946/1362)
Üdvözlök mindenkit!
Ami a mai nappal lezárult szériát illeti elképesztõen csalódott vagyok, hogy nem Kahlen, hanem Naima lett a gyõztes. :(
Kahlen igazi szépség(legalább is számomra),gyönyörû mosolya, továbbá nagyon szépigézõ szemei vannak, ja és inkább a világosabb bõrû szépségek vannak nálam elõnyben.:D
Ezzel szemben Naima arca nem igazán tetszik, ehhez jön még az elálló füle is.:) Egyedüli ami megfogott benne, különlegessé tette õt a szememben, az a frizurája volt, de mára már ez is eltûnt.
Jó jó, a zsûri biztos jobban keni vágja a témát nálam, õk értenek hozzá én nem....de én akkor is Kahlent választottam volna!:D
essz^^ 2009 aug. 04. - 20:27:15
(945/1362)
hát arra én is kiváncsi lennék.. de biztos hogy a háromnegyed része meleg volna O_o xD
zenka 2009 aug. 04. - 20:15:22
(944/1362)
Nincs a Topmodell leszeknek férfi kiadása? Én egy olyanra is kíváncsi lennék :D
10/10
mushi 2009 aug. 04. - 19:49:53 10/10 Előzmény Rika
(943/1362)
Azért van egy "aprócska" különbség Tyra és Keenyah között: Tyra egy befutott modell, gyakorlatilag azt csinál már amit akar mert szeretik és keresik. Keenyah meg még kezdõ akinek igenis oda kell figyelnie magára, nem engedheti meg magának, hogy ne feszes hassal pózoljon...