Tibag05 2013 ápr. 10. - 16:49:37 Előzmény cellasto
(65/105)
IMÁDOM MIKOR IRTJA A FÉRGESÉT!!!
10/10
cellasto 2012 aug. 26. - 07:53:16 10/10
(64/105)
A legjobb Seagal-film!
10/10
vandor1979 2012 aug. 26. - 01:24:27 10/10
(63/105)
Kár,hogy ehez a filmhez nincs link, de nagyon jó.
Easy Rider 2012 aug. 18. - 23:00:34
(62/105)
Gino rendrakása Richie csehójában is megér egy misét: mind a pofonosztás (mit pofonosztás, csontropogtatás) terén, mind az elhangzó - és szintén remekül szinkronizált - dialógusok terén az egyik legjobb jelenete a filmnek.
Mr.Malac 2012 aug. 18. - 22:29:59
(61/105)
filmzenének: No sleep till Brooklyn - Beastie Boystól, alap!
Mr.Malac 2012 aug. 18. - 22:21:08
(60/105)
Nézzétek! :)
10/10
zenyatta 2012 aug. 18. - 22:16:44 10/10 Előzmény _Freddy_
(59/105)
Kötelezõ darab...:)
Mr.Malac 2012 aug. 18. - 22:15:15
(58/105)
Ez egy fasza film, még mai szemmel is!
lalyosster 2012 aug. 18. - 20:49:58 Előzmény _Freddy_
(57/105)
A film az RTL-en 120 perc a COOL-on 100 perc. Eredetileg 91 perces. Elment tõle a kedvem...
10/10
_Freddy_ 2012 jún. 14. - 14:06:59 10/10 Előzmény somersby
(56/105)
én most láttam elõször amikor volt tv-be :DDD hatalmas film :DD fõleg a dumák miatt :DD magyar szinkron sokat tesz hozzá :D
10/10
somersby 2012 jún. 12. - 19:05:06 10/10
(55/105)
"Te még a hüvelyujjadat szoptad, amikor Richie bátyád már faszt szopott"
Talán a legjobb filmje, fõleg a szöveg miatt.
8/10
lotto 2012 jún. 11. - 10:21:44 8/10
(54/105)
Seagal egyik legjobb filmje fénykorából! William Forsythe karaktere nagyon el van találva benne!
10/10
Geri23 2011 dec. 30. - 09:54:15 10/10
(53/105)
Te még nem láttad ezt a filmet? :O
Kozutas 2011 dec. 26. - 12:13:30
(52/105)
Karácsonyra pont jó ez a film, családdal lesz mit nézni :-)
10/10
jakovlev 2011 okt. 11. - 22:32:46 10/10
(51/105)
Angolul még nem láttam, de sztem megnézem. Kíváncsi vagyok, fõleg mivel vágatlanul nézhetem végig és az eredeti angol-olasz szleng zene füleimnek! :D
10/10
jakovlev 2011 okt. 11. - 22:28:50 10/10
(50/105)
Ááá, szerintem Seagal csúcsfilmje! Végig megy a zúzás, jók a dumák, igazi pörgõs akciófilm, "hangulatos" helyszínekkel, fasza verdákkal! Ezerszer meg tudom nézni, számomra megunhatatlan! 10/10
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 11. - 22:00:55 10/10
(49/105)
Ha itt lenne a bátyám, akkor nem lenne akkora a pofád!
- Mondd meg a hülye bátyádnak, hogy levágom a fejét és belepisálok a torkába! :))
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 11. - 21:33:22 10/10
(48/105)
Te még csak a kisujjadat szoptad, amikor Richie bátyád már f***t szopott! :)))
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 11. - 19:32:24 10/10
(47/105)
Hatalmas film, ma adja a film+, megnézem megint a szolidaritás kedvéért. :)
Tibag05 2011 okt. 11. - 14:07:40 Előzmény cellasto
(46/105)
IMÁDOM MIKOR írtja a férgesét!!!!!!!