1/10
hoyt seriff 2009 jún. 28. - 22:17:01 1/10 Előzmény Nathan Petrelli
(274/954)
Egy olyan filmnek ami NEM tetszik NEM fogom végig nézni a kommentjeit és ha nem vetted volna észre az elõttem szólóhoz csatlakoztam, szóval nem vagyok egyedül! Ja és én nem statisztika alapján ítélek meg egy filmet!
offtopic
-.Csillus.- 2009 jún. 28. - 21:55:26
(273/954)
Sziasztok!

Lemaradtam annál a résznél, amikor már majdnem vége a filmnek és a srác meg a fõrobot dumál, mi a vége? Valaki SPOILER-ek közé vagy priviben leírná? Köszönöm!
8/10
Nathan Petrelli 2009 jún. 28. - 21:48:01 8/10
(272/954)
Srácok, azon gondolkozott már valaki, hogy ha Megatront a katonai bázisról ellopott Kocka-szilánkkal újra tudták éleszteni az Álcák, akkor Optimust Sam és az Autobotok miért nem tudták feléleszteni a Sam pólójában talált darabbal?:D Minek kellett ehhez a Mátrix-os dolog? Mert így most a Sam-féle szilánk továbbra is ott pihen Mikela táskájában, mert a kis robot nem tudta ugye ellopni...
Ez nekem sántít.
kybuck 2009 jún. 28. - 21:24:15 Előzmény pmark922
(271/954)
Azt azért nem szabad elfelejteni, hogy a Terminátor két nagyszerû filmmel lett ismert és elismert '84-ben és '91-ben. Ez utóbbi a csúcsa a történetnek, innen csak lefele volt út, legalábbis J. Cameron író-rendezõ nélkül, akit az "óriáshörcsög", pénzéhes Vajna kivásárolt a jogokból, mindenesetre most nála van, és csak a pénzért erõszakolta ki a klasszikus történetek folytatásait, amiknek szép lezárása volt '91-ben. Emiatt lettek a folytatások olyanok amilyenek, közepesek, gyengék, mert a kultikus részek árnyékából nem tudtak, nem is tudhattak kilépni, és egy kulttörténet folytatásától minimum ezt várja a nézõ! Egy filmes fordulat ezt nem képes feledtetni!
A Transformemrsnek ekkora kultikussága legalábbis Magyarországon nem volt, képregény létezett, meg a német adókról fogható rajzfilmek. Ezért az mozifilmként - ami szerintem a legnagyobb közismertséget (és esetleges kultstátuszt) hozza egy történetnek - tavaly elött mutatkozott be és folytatódott idén, tehát igencsak friss.
Ezért a két kultmozis, veterán Terminátorral szemben JÓVAL MAGASABBAK az elvárások, mint a moziban igazából mostanában kezdõ és igen, gyerekjátékokból készült Transformersel szemben! Igazából a pár hetes premierkülönbség miatt hasonlítottam õket össze, míg a Terminátornál a többség érezte, hogy ez (már) nem az igazi, addig a Transformersen viszonylag jól szórakozott.
Elismerem lehetett volna jobb is, de ennél jóval gyengébb szuperprodukciókkal is "csaltak ki" pénzt mozijegyre emberek zsebébõl, mert egy kultnév pl. Terminátor szerepelt a plakáton! (De ott van még Indiana Jones, John Mcleane, Alien, Predator, stb. Csupa pénzéhes de félresikerült vagy épp ötlettelen folytatása a nagyoknak!)
7/10
Silverhoof 2009 jún. 28. - 19:08:03 7/10
(270/954)
Hello

Ma néztem a filmet, többet vártam tõle. Annyira viszont nem volt rossz, hogy ne érezzem jól magamat. 1. rész jobb volt.
7/10
8/10
Nathan Petrelli 2009 jún. 28. - 19:01:55 8/10
(269/954)
Ezzel a véleménnyel szerintem egyedül vagy, elég, ha megnézed a Terminátor: Megváltás kommentjeit és a pontszámát;) Mert ugye elõször ezzel a filmmel lett összehasonlítva, csak aztán a sok okos, akik el sem olvassák az elõzõ kommenteket, csak gyorsan "ideböffentenek" valamit, belevonták az elõzõ részeket is.
Dudubear 2009 jún. 28. - 18:47:35
(268/954)
Ez valami BORZALOM!
Az hagyján, hogy nulla a történet - ezen az elsõ rész után meg sem lepõdtünk- de legalább jól ki lennének dolgozva a jelenetek. De nem. Csak azt látod, hogy rángatják a kamerát, amikor pedig épp nem rángatják, akkor olyan közeli a felvétel, hogy semmit nem látni, csak két és fél órán át kék-piros-fém színt a filmvásznon. Emiatt mesének sem megy el, a túlzások miatt egyáltalán nem ajánlom gyerekeknek. Értelmetlen, pénzhajhász film. Ha valakinek rosszat akartok, szívbõl ajánljátok neki ezt a filmet.
10/10
egy lány... 2009 jún. 28. - 18:10:44 10/10
(267/954)
mert.. a magyarok nem tudnak fordítani..:)
ezt már más filmeknél is lehetett tapasztalni..:D
10/10
Cullangka 2009 jún. 28. - 18:05:28 10/10
(266/954)
de imiért a bukottak bosszúja a cím ha csak 1 bukott van?:O:)))
10/10
offtopic
Cullangka 2009 jún. 28. - 18:04:42 10/10
(265/954)
eddig nem tudtam írni! tegnap volt szerencsém megnézni (igaz nem moziban) de még így is naggyon teccett! nem hogy csak eléri az elsõ rész szintjét, hanem egy más szinten fel is emeli már! 10x több a robotharc és izgisebbek is! a poénok eszméletlenek!:D én majd meghaltam (hogy bevaljam én 2 résznél el is csöppentem) nagyon romantikus és jobb amit vártam! valamiylen szinten idegesítõ a robotok személyiség változása (elsõben olyan robotosak voltak) de mégis sokkal több ennek hála a poén!

Spoiler!

A szüleiben most sem csalódtam! s legjobb poénokat az anyja hoztaxD egy kicsit feltünõ a csajszi aki robot! már a buliban látszik, hogy nicns valami endben vele! és aami a kocsiban történik nagyon nagy! (nagyobb combok... vagyis gondok... xD)

Mi a neve ennek a bolgyónak? -Föld!...-Nem valami jó név egy bolgyónak... akkór már miért nem Por?:D

Spoiler vége!

Az elsõ film nekem 10/9,5! és ez is bõven van 10/9,5 valamilyen részen jobb, valahol rosszabb! de nagyon jó!
ChelseaHool7 2009 jún. 28. - 17:44:29
(264/954)
Megan Fox kibaszott jó csaj xDD
1/10
hoyt seriff 2009 jún. 28. - 17:30:20 1/10
(263/954)
A film címében benne van a minõsége: BUKOTT! Szerintem sem lehet összehasonlítani a terminátorral, ez egy gyerekfilm, egy MESE, de ha 8 éves lennék talán még akkor sem tetszene. Nem is értem hogy mondhatja valaki h ez egy jó akciófilm, mert nem az! Kár volt végig szenvedni, csak a barátnõm öccse miatt tettem (neki se jött be), legközelebb én választok filmet!
1/10
pmark922 2009 jún. 28. - 16:25:10 1/10
(262/954)
Azért ezt nem mondanám....ez a Terminátor mellé se állhat.Ez egy gyerekfilm, 0 csavarral, kiszámítható, egyáltalán nem valósághû sztori. A terminátorba ahhoz képest, hogy a 3.részbe minden szálat elvarrtak, amirõl az elsõ 3 rész szolt az egy tökéletes alkotás. Annak a végén amikor
*****SPOILER*****
kiderül, hogy a hang csak kamu, és e faszi egy robot, és felbukkan swarzenegger az szerintem egy olyan fordulat amihez ha 1000transzformersz filmet csinálnának az ezer filmbe összesen nem lenne ekkora csavar.

A filmnek külön hátránya, hogy nincs célkorosztály, akinek csinálták. Most gondolkozzunk, nekem két korosztály jut eszembe ami szóba jöhet:
-13év alattiak a karakterek miatt, jah és hpgy a két és fél órába 0 halott, meg a végén Semmy ugy futkározik a robbanó cucok közt mintha fákat kerülgetne. Mégse egyértelmû hogy ez a célkorosztály a sok szex jelenet-féle vagy néhol utalás miatt.
-16év fölött rájuk pedig pont az ellentéte vonatkozik az imént felsoroltnak.

Aki nem így gondolja nyugodtan írjon, de nekem ez a film nagy csalódás volt.HATALMAS
kybuck 2009 jún. 28. - 16:01:34
(261/954)
Gyorsan én is elmondom a véleményem. Tegnap láttam, nem volt rossz, mindenesetre a pár hete látott Terminatornál jobb (bár azt nyilván nem nehéz túlszárnyalni). Néhány poénosnak szánt de inkább fárasztóbb dolgot leszámítva (a mellettem ülõ fájdalmasan nyögött miattuk):) elfogadható nyári popcorn mozi. Ez is olyan film ami talán második-harmadik megnézésre "érik be" igazán. Jó, hogy a robotok többet beszélnek, szerepelnek, bár az elsõ részhez hasonlóan kissé darabosan. A képregény és rajzfilm világához képest legalábbis kicsit lassabb tempóban tesznek-vesznek.

SPOILER
Az öreg, kissé "szenilis" SR-71 blackbird alias Röptûz tényleg jó!

A sztorin lehetett volna még csiszolni, de Bay az a rendezõ akinél a látvány az elsõ és ez látszik is, a történet gyengeségeivel együtt. Ezzel együtt akkor is a jobb filmek közé való amik az utóbbi idõben készültek.
mila29 2009 jún. 28. - 11:23:28
(260/954)
24.-én láttam a filmet és szerintem nagyon jó volt. Ahhoz képest, hogy folytatás meglepett, hogy ilyen jól sikerült. Egyetértek azzal, hogy nem gyerekeknek való a film. Az ikrek nagyon barók voltak, és a kis álca sem volt semmi.. :D:D
Észrevétel: Ironhide-ot a filmben vagy Acélfejnek vagy Ironhidenak hívták többször is. Sajnos, ez a szinkronstúdió hibája..... :S

10/10 :D:D
10/10
xzibit2009 2009 jún. 28. - 09:31:25 10/10 Előzmény gta9star
(259/954)
1. Az ilyen filmeket, mint ez megéri moziban megnézni!
2. Miért nem lehet átlátni az átalakulásokat? Majd neked lelassítják, mi?
3. EZ NEM GAGYI! EZ EGY (majdnem) TÖKÉLETES FILM!
4. Ezt a(z) 1-2 filmet nem kell összehasonlítgatni a rajzfilmmel.
5. Sz*rrágás, amit csinálsz! Ennyire részletezni nem fogják!!
-----Akkor 4-5h lenne! + nem mindenki (kisebbek) értené meg!
6. A gyerekek (5-8 évesek) azért ásítozhattak, mert ez a film NEM nekik való!
7. Neked külön kiadnak egy olyan változatot, amiben smile-k vannak a robotok arcán!
8. Forgatókönyv, story nem gagyi, hanem jó! Követhetõ!
9. Minden filmnek (kivétel nélkül) vannak apróbb (néhol nagyobb) hibái!
0. Elég kevés értelmes magyar szinkoron-színész van sajnos!
10/10
egy lány... 2009 jún. 28. - 09:31:08 10/10
(258/954)
Egyet értek...(:
Teljesen igazad van....!!!
10/10
xzibit2009 2009 jún. 28. - 09:20:07 10/10
(257/954)
tökéletesen igazad van!
10/10
xzibit2009 2009 jún. 28. - 09:12:16 10/10
(256/954)
Te ******!

Ez a film csak 15 alatt???
Nooooooorrmááááális???
Ez a film pont, hogy nem nagyon való 15 alatt!!

10/10 = tökéletes volt!
10/10
xzibit2009 2009 jún. 28. - 09:10:48 10/10 Előzmény Nathan Petrelli
(255/954)
ez van!
Miden filmben (kivétel nélkül) vannak apróbb (néhol nagyobb) hibák!