10/10
xzibit2009 2009 jún. 26. - 15:52:09 10/10
(214/954)
1.fele hamis, második fele hamis!

Hangeffektek, látvány valóban tökéletes(közeli), de a magyar hangok is megfelelõek!
Senemali03 2009 jún. 26. - 15:25:05
(213/954)
Most õszintén én 15 vagyok és semmi bajom a nevekkel (igaz, hogy a történetet a testvéreim mesélték el amikor a csapból is transformers rajzfilm folyt)
Nem azért mondom de most nézem az 1. és egyszerûen úgy esett le a 2. eddig össze szedett értékelése, hogy már nem jó szívvel 6-7/10 hanem ránézek 3/10 érdekes, hogy így leesett :S nagyon sajnálom, tetszett a film... csak olyan ... TI ELHISZITEK HOGY UGYANAZOK A KÉSZÍTÕK ? mintha másik csapat csinálta volna :S
1/10
pmark922 2009 jún. 26. - 14:29:49 1/10
(212/954)
Elõre is bocs minden rajongótól, de nekem ez a véleményem errõl:
Rég láttam ekkora szar filmet. Ennek a filmnek se eleje se hátulja.Megnéztem a moziba de nem is tudom miért ültem végig egy szánalmas szar volt. Ha alapul vesszük a Terminátor 4-et akkor ott "lehet félni" a robotoktól, ott izgult az ember. Én amikor néztem a moziba(T4) egyszer se néztem rá az órámra, hogy mikor lesz vége, de ennél a filmnél könyörögtem, hogy gyorsabban teljen az idõ. A készítõknek elöször 2 dolgot kelett volna szem elött tartani: 1.: Mi a célközönség, mert talán nem ártana telibiggyeszteni giccses poénokkal az egészet hanem egy kicsit arra is figyelni, hogy értse az ember.
2.: A névválasztás. Most komolyan nem vagyok annyira öreg (17) de ezek a nevek szarok, ilyen nincs (pl.: álcák, autobot, kocka....)

Legjobban talán a régi Batman filmekhez tudnám hasonlítani. Amióta több figyelmet fordítanak a Batman filmekre sokkal jobbak, elérnek helyezést, és nincsenek benne olyan karakterek mint a Batman és Robinba a jégember (swarzenegger). Nézzétek ez a film 15éves kor fölött szánalmasan kevés, a forgatókönyv egy szar még Az éjszaka a múzeumban 1-2 is "valósághübb" ennél. A legnagyobb baj az, hogy itt nem fél az ember a robotoktól a világvégétõl, a pusztítástól, k***a sok elvarratlan szál van. Nálam ez a film 1/10 (de csak azért mert nem lehet lejjebb menni). Szégyen, hogy 2009-ben egy ilyen film mozisiker.
5/10
Vrahno 2009 jún. 26. - 14:00:25 5/10
(211/954)
A Star Trekben is volt, igaz, és ebben is. Az egyik animációs munkatárs közölte.

"Bay-re nem jellemzõ az eyecandyzés"
Hát, ebben nem értek teljesen egyet veled, szerintem Bay-nek jó érzéke van a látványelemekhez is, még ha a kamerarángatás miatt nem is tudunk olyan jól rácuppanni a "szemédességekre". Bár azt se kétlem, hogy másnak jobban menne. ;)
10/10
xzibit2009 2009 jún. 26. - 12:38:52 10/10
(210/954)
Attól még lehetek Transformers rajongó, mert nem angolul nézek meg egy filmet! Magyarul legalább értem is!! Hol nézzem meg angolul, ha a mozik magyarul játsszák te nagyokos???? GONDOLKOZZ!!!

IGEN IS JÓ A SZINKRON!!! Egyedül neked nem tetszik, az meg nem érdekel!

Mi?? Túl sok poén?? hahahahaha
kb 5-6 db volt benne! Számolj már!!!!

Idióta Sam?? Õ A FÕSZEREPLÕ!!!!

Ha te annyira Angolhang"buzi" vagy, akkor nézd azzal!
S ne cseszegess" másokat, hogy õk is nézzék azzal!

Az összes magyar szinkronhang JÓ VOLT!!!!!
10/10
matyi7 2009 jún. 26. - 12:33:14 10/10
(209/954)
Voltak benne jó poénok (sõt tele volt vele, röhögött az egész mozi), viszont volt benne olyan rész is ami nem tudom hogy hogy illett bele: amikor Sam meghalt és találkozott a túlvilágon a fõvezérekkel majd újra feléledt... Azt nem nagyon értettem de összegezve a filmet nekem nagyon tetszett szerintem érdemes megnézni! Csak ajánlani tudom!!!
offtopic
hErO 2009 jún. 26. - 12:20:36 Előzmény egy lány...
(208/954)
Kedves vagy, de nyugodtan kiállhatsz a véleményed mellett én nem fogok megsértõdni vagy ezért rád szállni.:)
Bár van itt egy-két tag akivel jobb vigyázni.:D
Neked tetszett és ezt elfogadom.:) Nekem is tetszett, de leginkább csak a látvány.
Ezt még megérte megnézni nem úgy mint a Quantum csendjét, az tényleg kidobott pénz volt.
Senemali03 2009 jún. 26. - 11:44:40
(207/954)
Köszi szépen :D féltem, hogy ócsárlás lesz.
Nem vagyok Bay rajongó.. sõt néha azt se tudom mi a fenéért van/volt ott tengerészet -.-
Na'h m1: Megpróbálom egy mondattal értékelni (hosszú mondattal):
Jó-jó, látványos film, REMEK ZENÉVEL, majdnem jó alap storyval, a karakteretek * többet is beszélhettek volna, DE RENGETEG / SOK a HIBA!
* Ez a robotokra irányul, gyakorlatilag amikor nem egymást püfölték, tépték szét , lõdözték, akkor gyakorlatilag csak ácsorogtak -.-
Ám eszembe jutott még valami:
***spoiler***
Amikor Optimus pankrációzott ... Nah az az egy "Robot pankráció" tetszett... jó volt, a zenével együtt... de nem értettem, valaki tudja miért kellet elhúzni a "bunyókat/pankrációkat/agyon veréseket/gyilkolászásookat"?
BartMasters 2009 jún. 26. - 11:36:17
(206/954)
Nem ócsárlás!
Nekem az elsõrész fényévekkel jobban tetszett. És itt is mondtam, ez nagyon cool-lehetett volna, ha MBt kirugják a francba az elsõ után. TRANSFORMERS fórumon, nem véletlen hívják Bayeformátornak!
Ha számmal kéne értékelni a filmet: 6-7/10
Senemali03 2009 jún. 26. - 11:35:09
(205/954)
Bart Masters >
Részben egyetértek veled, a kidolgozatlanság igazából nekem nem az egész filmnél látszott hanem a végén az utolsó fél óra
***Spoiler***
Omlott a piramis, de semmi értelme a kövek akkor hullottak amikor akartak.. meg olyan volt mintha papírgalacsinokat dobálna lefele... hülyén nézett ki (nagyon)
***Spoiler vége***
Senemali03 2009 jún. 26. - 11:31:28
(204/954)
ui.: Ha ócsárlásnak sikerült nem az, mert sok minden tetszett csak a volt pár dolog amit NAGYON... nah m1) amugy a szinkron: 6/10 a film 7-8/10 (felet lehet adni? )
BartMasters 2009 jún. 26. - 11:28:21 Előzmény xzibit2009
(203/954)
xzibit2009!
1.: A szinkron úgy jön a témához, hogy ha tényleg TRANSFORMERS rajongó lennél, akkor az eredeti szinkronnal néznéd. És a tökéletes szinkrontól azért nagyon, de nagyon messze volt az 1 is! Nem rossz, de a robotok hangja ratyi! De azt soha nem tudták itthon rendesen megcsinálni.

2.: Sajnos ebben a filmben TÚL sok volt a poén, és túl sok az idióta Sam magánéletét bemutató ratyi. Összességében, ha nem michael baye rendezi akkor egész jó film lehetett volna. Így sajnos, sokszor idegesítõ és kidolgozatlan volt. Tele Baye tipikus faxságaival, és nyálas gicseivel(fúj).
Ellenben Optimus Angolhangja megdobogtatta a TRANSFORMERS rajongók szívét.


És Starscream hangja is végre jó volt. T1ben, mekkora fos volt már?!
Senemali03 2009 jún. 26. - 11:28:13
(202/954)
HELLO! :D
Én a premieren láttam csak nem voltam regisztrálva, szóval már talán értelmesen letudom írni a véleményem:
Ha egy filmet nagyon jó Betétdalokkal illetve filmzenékkel adnak ki, akkor arra számítanék a Film is jó(na puff kicsit tévedtem). Szerintem nagyon jó zenéket sikerült válogatni és Steve J. már megint jó zenét hozott össze. Õszintén szólva nekem a zenéje miatt, kapott egy icipici elõnyt (Nickelback, Linkin Park, Hoobastank, Theory' és Fray mintha valami születésnapi CD lenne)
Viszont a "poénoktól" egyszerûen falra másztam! Volt pár ami jónak nevezhetõ csak nem értem mi a fenének kellett elnyújtani. Õszintén
***Spoiler***
az, hogy az egyik kutya khm** és ezt 2x kb. 10 másodpercig nézzük aztán szólnak rájuk minek? nem lehetett volna pindurkát rövidebb...
A másik: "itt állok a golyói alatt" < miután kb. fél percig bámuljuk, hogy ott áll? Szerintem nem ennyire hülye a közönség -.-.
Plusz az a Kis robot szerintem aranyos volt, egészen addig amíg meg nem ke** a csaj lábát, nem tudom a forgatókönyv írók eltévedtek, vagy ennyire nem volt már ötletük.
Ám az aranyos volt, hogy az öreg rozsdás robotnak ("röptûz") adtak egy botot XD
Múltkor valaki felvetette "ha Megatront meg Röptüzet fellehet élesztenteni a kockadarabbal..." < azok a darabok nem eltûntek? Vagy ennyire elvesztettem a fonalat?
***Spoiler vége(as'szem)***
A szerelmi szálnak szánt szánalmas izé...
Tökm1 tulajdonképp VOLTAK jó jelenetek összességében én vacakul érzem magam mert jobbat vártam de nem rosszat kaptam... mármint NEM ANNYIRA ROSSZ ...
Csak azt nem értem okk'é + 40 robot de így gyakorlatilag a film 70% robot pankráció volt :S na'h m1 (nem lett volna rossz ha legalább kitudtam volna vetni ki, kit üt!)
8/10
Zsütz 2009 jún. 26. - 10:57:44 8/10
(201/954)
xzibit2009, szerintem téged hamarosan megtalálnak, és mivel minden második hozzászóló te vagy itt az utóbbi idõben, és minden hozzászólásodban szabályosan ISTENÍTED a filmet (ami megjegyzem, nem baj,csak ,bár már mindenki tudja, hogy a hazai Xzibit imádja a transformerses kõpoénokat :D), tutira felkeresnek és te leszel a reklámozója itthon. :D Egy lánnyal karöltve. Viszont fogadd el, hogy van akinek nem tetszett. Sajnos. :S Nekem igen. :D
8/10
Zsütz 2009 jún. 26. - 10:47:54 8/10
(200/954)
Még a tegnapi apró szösszenetemhez hozzátenném pozitívumnak a filmhez, hogy bár az elõzõ soundtrack is isteni volt (pláne a pretty handsom akward-dal, imádtam a jelenethez :D), de mikor megszólalt a nickelback a buliban, meg a frayt meghallottam... Nem beszélve a hoobastank-tõl és staindrõl... Te jó ég! Fantasztikus! :D A Score-t is nagyon várom, Steve J. nagyot alkotott. Ismét. :DD
10/10
xzibit2009 2009 jún. 26. - 10:32:07 10/10
(199/954)
Ebben igazad van! Sok olyan film nekem sem tetszik, ami x Oscar-t nyert, de szinte csak a mûfaja miatt!
3/10
sleepwalker77 2009 jún. 26. - 10:29:19 3/10
(198/954)
Most õszintén, kit érdekel egy film pontszáma? :)
Szerintem te is el tudod magadtól dönteni, hogy mi tetszik és mi nem.
Nem azokat a filmeket kell szeretni amiket mások szeretnek és jól felpontoznak. :)
Ugyanúgy mint ahogy az Oscar díj se jelent semmit számomra, ha tetszik a film akkor nem érdekel hogy mit nyert, ha meg nem tetszik akkor ha 8 oscart kap akkor se fog érdekelni. :)
10/10
xzibit2009 2009 jún. 26. - 10:24:07 10/10
(197/954)
A mondatod csak szerencsére szó nélkül állja meg a helyét!

Nézd meg port-on és imdb-n a szavazatok átlagát. Nem hinnám, hogy bármelyik is 5-6 alatt lenne, tehát a minimum közepest "mindenkinél" elérte!
10/10
xzibit2009 2009 jún. 26. - 10:22:31 10/10
(196/954)
szerintem nem!
A robot golyói is jó volt pl!
De az összes poén, ami elhangzott pont ott volt jó, ahol "lezajlott".
3/10
sleepwalker77 2009 jún. 26. - 10:07:11 3/10
(195/954)
"Nem tudom, hogy akinek nem tetszik, az mi a fenének nézi meg??"

Ezt komolyan kérdezed? :)
Nem lehetséges, hogy egy filmrõl személyes véleményt az ember azután alkot miután megnézte? :)
Egyébként meg örülök, hogy neked tetszett, de szerencsére nem vagyunk egyformák. :)