Téma: Tranzit

7/10
Warthog82 2018 nov. 26. - 18:18:30 7/10
(15/15)
Jó kis film,nagy kannákkal..
bekukkancs 2017 dec. 10. - 22:16:58 Előzmény Rebbeka
(14/15)
Köszönjük Emese :))
Rebbeka 2015 aug. 16. - 19:02:18 Előzmény bástya elvtárs
(13/15)
Attol fugg, hol erte a loves, ha nem ert letfontossagu szervet es nem verzik nagyon, akkor egy jol kepzett tegereszgyalogos is tovabb tud harcolni. Ha nem halalos egy serules, akkor egy ember barmire kepes, ha elni akar.
tortura 2015 aug. 16. - 18:46:42 Előzmény Totem58
(12/15)
Ja még egy. Nekem ahhoz nem kell veszélyes szitu, hogy megmondjam az igazat. Valahogy alapjáraton így vagyok beállítva.
tortura 2015 aug. 16. - 18:45:51 Előzmény Totem58
(11/15)
Teszerinted biztos tévedek, jól van. Mondjuk megkockáztatom, talán én jobban ismerem magamat, mint te engem....
Amikor néhány gyilkos üldöz és fejvesztve menekülünk, minden egyes istenverte másodperc számít, tutira nem állnék meg egy felüljáró tetején idõt vesztegetni azzal, hogy kérdõre vonjam a párom, hogy kivel hogyan mikor.... Elõbb éljük túl a szituációt. Ha meghaltunk, már tökmindegy, ha túléljük, akkor meg még lesz rá mód, hogy fehér asztalnál megbeszéljük. De te biztos jobban tudod, milyen vagyok....
Mert ha magad nevében írnál, hogy te hogy viselkednél, az OK.
Totem58 2015 jún. 27. - 12:16:17 Előzmény tortura
(10/15)
tortura: tévedsz, téged is érdekelne. Épp azért, mert az életük a tét, a nõ tudni akarja, kivel csalta meg a férje. Egyrészt, mert az igazság birtokában tud csak meghalni (vö: miért vallják meg bûneiket a gyilkosok a halál elõtt? Van kivétel persze, de ez az általános), másrészt, mert veszélyes körülmények között az emberek kimondják az igazságot.
8/10
bástya elvtárs 2015 jan. 28. - 12:10:02 8/10
(9/15)
Kb. a ketharmadaig jo film volt, aztan a vegen elbasztak idiota jelenetekkel, pl. vki 3 golyoval a melleben tovabb harcol.
10/10
benvenuto1 2015 jan. 08. - 00:36:01 10/10
(8/15)
Aki nem bírja a feszültséget, ne nézze meg.
tortura 2015 jan. 07. - 17:03:31 Előzmény olahmiki1959
(7/15)
Nem amerikai jellegzetesség. Nemrég egy holland filmben ugyanez a motívum volt, hogy mikor az életük volt a tét, menekültek, a nõ megállt és számon kérte a férjét, hogy kivel csalja....
Engem pont hidegen hagyna ez a részlet, mikor az életemért küzdök.
kompikotró 2014 máj. 06. - 10:49:11 Előzmény olahmiki1959
(6/15)
Maximálisan egyetértek! Annyi hogy nálam az alap sztori is ökörség!

Spoiler!

Ki az az idióta,aki egy idegen család autóján rejt el egy valag pénzt,feltételezésekre alapozva?! Aztán össze-vissza törnek mindenkit az autópályán,csak hogy utolérjék õket,persze ez tök rendben van,e miatt nem tesz senki bejelentést,cserbenhagyásért nem indul az elkövetõk ellen semmilyen hajsza,ez csak úgy megtörténik és kész!!!???
A legjobban az tette be nálam a kaput ,amikor a vérzõ zaklatott apukának a rendõr másodjára sem hisz és a semmibõl hangtalanul legyalulja a rendõrt az a matt fekete V8-as szörny,amit egyébként kilométerekrõl meghallani!
Szóval ezt a filmet érdemes messzirõl elkerülni! A bemutató alapján sokkal jobbat vártam...tévedni emberi dolog!
olahmiki1959 2014 máj. 05. - 23:26:19
(5/15)
Megint, megint, és újból...
Ez az új trend Amerikában, hogy indíts el jól egy filmet, legyen az alapötlet izgalmas és feszült, aztán totálisan baltázd el az egészet, tegyél bele gyermeteg, idegesítõ, vagy éppen megmosolyogtató hibákat, alkalmazd a jól bevált amerikai filmes sablonokat - menekülés közben, életveszélyben emlegessék fel a családtagok a régi sérelmeket, hányják egymás szemére, hogy a megromlott kapcsolat kinek a hibája, - a gengszterek idõnként, mintha nem lenne fontosabb dolgok, verekedjenek össze egymással, a feleség sápítozzon, ne értsen semmibõl semmit, hagyja ott a férjét a semmi közepén, miközben a gyilkosok vadásznak rájuk, a férj törje össze indulatában a mobiltelefonját, ami az egyetlen kapcsolatot jelentené a családjához és egyetlen eszköz lehetne a segítségkéréshez, a rendõrök legyenek lassú felfogásúak és rosszindulatúak, a gyerekek legyenek lelki sérültek, hisztizzenek, trágárkodjanak és nyavalyogjanak, és ha ez mind nem lenne elég, akkor tedd rá az í-re a pontot, csapd ki az adu ászt az asztalra, koronázd meg az egész filmet azzal, hogy teljesen agyonvágod a látványt!
Ilyen rosszul fényképezett, sötét tónusú filmet, kapkodó kameramozgást, az akciójeleneteket gyakorlatilag élvezhetetlenné tévõ operatõri fércmunkát, és vágást nem is tudom, mikor láttam utoljára!
Amikor történt volna valami, amikor mozgalmassá, pörgõssé vált egy-egy jelenet, abban a pillanatban elkezdte rángatni a kamerát az operatõr, - gondolom, a rendezõ utasítására, - aminek az lett az eredménye, hogy szinte semmit nem lehetett látni abból, ami történt.
Izgalom helyett idegeskedés, feszültség helyett bosszankodás lett a nézõk számára a végeredmény, úgyhogy egy jól induló filmet megint sikerült a végére teljesen elszúrni.
1/10
Hesler 2013 jún. 03. - 19:36:18 1/10
(4/15)
Szánalmas film. Egyszer nézõsnek is gyenge.
7/10
Renowka 2013 ápr. 12. - 22:35:15 7/10
(3/15)
Nekem egy 6 pontot ért meg..szokásos..végén persze mindenki túléli és a rosszak meghalnak..
8/10
Max_Payne 2013 ápr. 06. - 23:13:47 8/10
(2/15)
Nagyon izgalmas film volt,nálam megér 8 pontot. Aki szereti a feszült,pörgõs krimiket,az semmiképpen se hagyja ki! :)
1/10
viskia01 2013 márc. 15. - 11:15:55 1/10
(1/15)
amikor megtalálta a pénzt a retek ku.rva, és kicsapta a hepajt az út közepén, a pasit pedig otthagyta, na akkor kapcsoltam el! Beteg agyú pitsa az életben is van elég, legalább a filmekbõl hagynák ki õket!!!

egyébként nem indult rosszul.