kokosdream 2008 márc. 15. - 22:05:33
(10/70)
Istenem de jó film! 10/11
boogeymanjoe 2008 febr. 19. - 17:54:39 Előzmény jaku
(9/70)
Vannak olyan filmek a film világában, amikor az ember biztosan tudja, hogy lesz benne átverés (vegyük csak példának a Fûrész tetralógiát). De hiába minden erõfeszítés, az ember nem fog rájönni, hogy miben van a csavar, mert lehet, hogy a film sem hagyja, hogy rájöjjön. A felsorolással csak néhány hasonlóan fordulatos filmet említettem meg, melyeket ajánlok minden ilyen filmet kedvelõnek. S a fõ poént sem lõttem le (pedig néhányan ezt a fórumot arra használják), hidd el, lesz min gondolkodni. Csak az igen eltérõen gondolkodó képes rájönni az ilyen filmek megoldására, hogy valójában, mirõl is van szó.
Egyébként legjobb úgy nézni egy filmet, hogy az ember nem gondolkozik a megoldáson, s mintegy hagyja magát átverni, mert ilyenkor fog akkorát "ütni" a film, hogy még egy év múlva is errõl beszélsz!
attlasz 2007 dec. 24. - 22:59:42
(8/70)
Igen, hatalmas a csavar a filmben. Megérte megnézni: 1)láttál egy jó filmet 2)sokat nevettél 3)gazdagottál egy morális tanítással 4)és bár átvertek(közvetve) de mégsem érzed magad átverve, sõt!! Aki látta, tudja mirõl beszélek...a többieknek pedig ájánlom, hogy nézzék meg.
kobold 2007 aug. 03. - 03:48:42
(7/70)
Alison Lohman 24 éves volt a forgatáskor!! én ezen egészen megdöbbentem.. a Big Fishben azért jobban tetszett
zizik 2007 júl. 30. - 18:50:31
(6/70)
nagyon jó film cage jól játszik benne bár a kis lohman-t annyira nem bírom
sokat nevettem azon a részen mikor cage bement a patikába mert elfogytak a placebói
9/10
real_madrid 2007 júl. 25. - 01:04:16 9/10 Előzmény jaku
(5/70)
nagyon király film, egy kedvenc filmem egyik kedvenc ffi színészemmel, Nicolas Cage-gyel :)
jaku 2007 jún. 23. - 20:20:08 Előzmény boogeymanjoe
(4/70)
Birom az ilyen filmeke, es a mementot leszamitva nem is lattam oket meg. De! Ha az ember tudja, hogy szamithat a filmben atveresre, akkor jelentosen veszit az egesz az ertekebol. S azzal, hogy leirtad, hogy mikor is varhato benne az atveres, jelentosen csokkenteted az emberek szamara a meglepetest. Azaz igy nagyabbol elvetted tulok/tolem a felfedezes oromet...
boogeymanjoe 2007 jún. 04. - 14:22:49
(3/70)
Megnézésre ajánlott meglepetéses, csattanós filmek:
- Vad vágyak (folyamatos átverés) - plusz a folytatások úgy mint Vad vágyak 2. 3., bár ezek mind utánzatok
- Közönséges bûnözõk (végén csattan az ostor)
- A kilenc királynõ (folyamatos átverés)
- Memento (hát...ööö... izé: az elején és a végén van a meglepetés).
Dudvarek 2007 ápr. 05. - 19:43:29
(2/70)
Veszettül jó film! Nem is emlékszem mikor láttam ilyen hatalmas csavart egy filmben. Valaki határozza meg nekem plíz a film kategóriáját!
Marha komoly a sztori, nagyon nagy karakterekkel, elgondolkodtató véggel, és ráadásul még röhögni is lehet rajta. Alig várom, hogy újra megnézzem.
eszti 2006 jan. 31. - 09:17:56
(1/70)
Nekem nagyon tetszik a film!!!