8/10
itsme1 2020 dec. 24. - 07:55:04 8/10
(16/36)
Megértem az előttem szólók indulatait, én is utálom, ha feleslegesen vontatott egy jelenet. Nicole-ba már nem szeretnék egy újabbat belerúgni, de való igaz, a múmiára műtött arca alkalmatlan a finom érzelmek kifejezésére. Márpedig ez a történet nem egy szokványos krimi. A vége felé jössz rá, hogy ez az emberi kapcsolatokról, jellemekről, érzelmekről szól. Meddig tartanak össze egy családot a szeretet kapcsai? Ha így nézed, megtalálod benne a mélységet.
4/10
Emmersson 2020 dec. 23. - 16:32:47 4/10 Előzmény beenge@gmail.com
(15/36)
Nézd meg a Jacob védelmébent, majd erre akkorát köpsz, mint a Niagara!
4/10
Emmersson 2020 dec. 23. - 16:31:33 4/10
(14/36)
Defending Jacob reloaded - csak épp gyenge koppintás!
9/10
macska78 2020 dec. 18. - 20:21:35 9/10
(13/36)
Jó,minőségi sorozat nem túl nagy csattanóval,de nem baj mert így életszerűbb az egész.Jó színészek,Nicole Kidman iszonyat jól tartja magát,irigylésre méltó.
2/10
tesz-vesz 2020 dec. 14. - 19:24:52 2/10 Előzmény Eszter.Sz
(12/36)
igen, mondjuk ki: undorító kidman felpüffedt, szétszabdalt arca, túl van már trancsírozva, az első részekből még annyira nem látszik, de idővel már bocsánat, de rosszul voltam, ha az ő arca volt a képernyőn, ha némely szögben mutatták a szétszabdalt arcát, amin nem volt semmi természetes. ha rendező lennék, biztos nem engedném soha képernyőre.
2/10
tesz-vesz 2020 dec. 14. - 19:18:10 2/10
(11/36)
borzalmasan szemét, olyan mint egy hatalmas szappanopera. el van húzva szándékosan mint a rétestészta, felesleges jelenetek, sallagok, redundáns elemek tömkelege, pocsék az operatőr, néha a kép a szomszédoknál is rosszabb minőségben, beállításban jelenik meg, és csókoltatom a castingolókat: két kék szemű szülőnek ritkán lesz mexikói/izraelita gyereke. ráadásul ne nézne már ki olyan irritálóan az a gyerek.
azért hatalmas pofon a főszereplő kidmannak,

hogy pszichológusként nem ismeri fel a férjében a nárcisztikus szociopatát...

ennyit is ér, csak tudnám, miért kéne együttéreznem a főszereplővel, ha buta mint a tök. már elnézést
10/10
beenge@gmail.com 2020 dec. 13. - 08:03:25 10/10
(10/36)
Évek óta a legjobb thiller amit láttam. Szinte még levegőt sem vettem míg néztem. Szenzációs rendezés, kiváló színész játék... én csak legekben tudok beszélni róla. Valóságos manna volt a thiller, krimi imádó lelkemnek! Hugh Grant sosem volt a kedvenc színészem, a filmjeit sem kedveltem, DE! amit ebben a minisorozatban alakított! Leveszem a kalapom! Sokan mondják, hogy ki lehetett találni a befejezést, hogy ütősebb végét vártak a filmnek... megjegyzem, nem ez volt a lényeg, hanem a színészi játék, a tökéletes rendezés, az, hogy a rendező érzékeltetni tudta, hogy Jonatha Fraser egy nárcisztikus pszichopata és örülök annak, hogy azt meg nem érzékeltette, biztos vagyok abban, hogy nem véletlenül, hogy a felesége mekkora agy! Számomra ez volt a fordulat, a végén, amikor megvezette a nárcisztikus pszichopata férjét, ugyanis őket rettenetesen nehéz kijátszani, az asszonynak hála Istennek sikerült. Számomra kevés a 10/10 pont, legszívesebben adnék rá 10/100-at! :)
8/10
amaro mela 2020 dec. 09. - 09:24:48 8/10
(9/36)
Bier kisasszonytól ütősebb befejezést vártam.
A történet is sok kérdést hagyott nyitottan.
Az alakításokkal semmi baj. Hugh Grant végre kibújt a bájgúnár szerepkörből.
10/10
cybelle 2020 dec. 08. - 08:56:23 10/10 Előzmény szkiser
(8/36)
Ez a lényeg,amit sajnos kevesen értenek .
6/10
Gaddemon 2020 dec. 07. - 15:54:20 6/10
(7/36)
Sokkal jobbat vártam. Vontatott, sokszor unalmas, és van benne jó pár hihetetlen dolog. Ha egy másfél órás filmbe belesűrítik, élvezhető lett volna, de így, 6 részen át rém hosszú.
10/10
Ledina 2020 dec. 07. - 14:08:29 10/10
(6/36)
Fantasztikus sorozat, végig izgalomban tartó sztori, remek alakítások, és ami ritkaság thriller kategóriában: humor. Nemcsak remek krimi, nagyon jók a jellemábrázolások, csodálatos enteriőrök, és New York fel-felbukkanó gyönyörű épületeit is láthatjuk, a felső tízezer életébe is bepillanthatunk. Kiemelkedő alakítást nyújt szinte minden szereplő. 10/10
1/10
csomolungma 2020 dec. 06. - 00:34:20 1/10
(5/36)

Nagyon vontatott, semmilyen.
Azert az eleg durva hogy egy pszichologus feleseg
SPOILER

nem jon ra beteg a ferje! Majd pont abbol az 5 perces skype-bol vagja le ,hogy a mammer azt mondja nem erzett empatiat. Na joooovan. :D Megis a feleseg ezt nem latta a ferjen? Meg az hogy a rakos gyerekekkel csak empata volt a ferj, szoval ezt a kavarast sem ertettem.
4/10
Dr. Green 2020 dec. 02. - 14:42:47 4/10
(4/36)
Nem lett jó sajnos. A sorozat 3 szék közül ült a padlóra. Szólhatott volna arról, hogy:


1) a férj hogyan magyaráz ki meg minden ellen szóló egyértelmű vádat és egy feleség (aki szereti) mennyire befolyásolható. Ez nem történt meg, hiszen szinte semmit nem kértek tőle számon, így semmire sem kellett magyarázatot adnia (pl. elvileg ártatlanul, a halott szerelme szétvert fejű holttestét meglátva bepánikolt, hazament, és beindult a feleségére és megcsinálgatta? - majd reggel a gyerekétől kedvesen elköszön). Egyértelmű volt, hogy ez nem egy normális ember már az első részben, de a sorozat nem kísérte végig, hogy a feleség miért nem látja annak. Megcsalta, apjától pénzt szedett el, kollégái szerint nárcisztikus, szülei szerint szociopata, mással is volt viszonya. A feleség meg így elvileg szereti is de nem is, de undorodik is tőle, ebből az alakításból egyáltalán nem jött át (akkor miért is segít rajta?)
Erre jó film: Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány
2) Lehetett volna egy ügyvédes ezerszer lerágott csont, ahogy a profi ügyvéd miatt felmentik a vádlottat annak ellenére, hogy tudjuk hogy bűnös. Ezen a téren viszont olyan egyszerű volt a történet, hogy az már valami hihetetlen. Az ügyész mint valami teljesen amatőr. A véres ruha, ezzel kocsiba ült, mikor ért haza, milyen útvonalon, később voltak kamerák? Mit csinált otthon egy elvileg sokkos ember? A volt kollégáit nem tudta kikérdezni, hogy 3 hónapja kirúgták és problémák voltak vele? A családját nem kutatta fel?? Tényleg magától ezek eszébe sem jutottak?
3) Szólhatott volna egy ilyen összeesküvéses, rákenték a gyilkosságot dologról is, de ahogy haladtunk előre a cselekményben csak a férj ellen merültek fel további bizonyítékok, amiket még csak meg sem próbált megmagyarázni a sorozat.. Az egy-két szédelgéses bejátszás, meg a pár furcsa kamerafelvétel a többi szereplőről, csak arra volt jó, hogy elterelje a néző figyelmét a sorozat laposságáról (és nyilván valami nagy csavarra számítson a néző: na vajon ki a gyilkos??). De egy csavar csak akkor működik, ha rendesen fel van építve és a néző kitalálhatta volna azt magától is a látottak alapján. Az 5. rész után már hangosan mondtam, hogy egyértelműen a férj a gyilkos, baromság lenne mást beállítani annak.


Hugh Grant alakítása volt számomra az egyetlen pozitívum, ő nagyot produkált.

8/10
Eszter.Sz 2020 dec. 01. - 20:51:07 8/10
(3/36)
Szuper sorozat volt! Alapvetően a hangulatteremtés az erőssége. A színészek is remekül alakítanak, bár Nicole Kidman játékán nagyon sokat ront az, hogy az arcát bizonyos érzelmek kifejezésére képtelen használni, vagy ha mégis abban sincs sok köszönet. Amúgy gyönyörű és sugárzó mint mindig, egy pillantásával is elképesztő mélységeket képes kifejezni, de lehangoló amikor valami intenzív arcjátékra lenne szükség (sír, kiabál), mert felismerhetetlenre torzul az arca. A Hatalmas kis hazugságokban egyébként nagyjából ugyanezt a karaktert hozta - mártírságba hajló áldozat szerep, csendes, visszafogott személyiség, jómódú, értelmiségi, stílusos. Megnézném esetleg mosónőként. :D Hugh Grant miért várt évtizedeket, hogy végre jól játszon?! Nem követtem nagyon a színészi pályáját, de leginkább a bájgúnár/tökkelütött/jópofizó fickó szerepe ugrik be róla. Ebben viszont fantasztikusan hiteles! Donald Sutherland... Hát ő olyan mint mindig. Vérfagyasztóan zseniális!
A történet nagyon jó, nem kiszámítható, már mindenkire gondol az ember meg annak az ellenkezőjére is, aztán kizárja, majd ismét gyanúsnak találja. Kerek minden szempontból, nem hosszú, nem rövid.
10/10
szkiser 2020 dec. 01. - 17:42:54 10/10
(2/36)
Ez a film a nárcisztikus személyiségzavarról szól. Aki nem ismer ilyen típusú embert az egy elnyújtott, unalmas bűnügyi sztorit láthat. Akinek a környezetében van nárcisztikus ember az felismeri a párhuzamokat, és ráébred ennek a "belülről pusztító" személyiségnek, a közvetelen környezetére gyakorolt romboló hatásáról. Igazából ez egy esettanulmány, fantasztikus szereposztással. Emmy-t neki!!!
2/10
Pitypang77 2020 nov. 30. - 23:33:49 2/10
(1/36)
Rettenetesen rossz. Mókusfejű Kidmannel és szuperszar sztorival.