7/10
Vilmácska 2012 dec. 22. - 22:25:52 7/10
(62/102)
Szerintem nem volt rossz, nézhetõ volt, én jókat röhögtem rajta. :) Láttam már sokkal rosszabb filmet is... Szóval én nem húznám le a vécén.
A szemöldök az tényleg "kicsit" borzaska volt, ezt én sem értettem, na de mindegy, ez egy 60-as évek style! :D
Na szóval jó volt egynek.
7/10
King Diamond 2012 dec. 09. - 17:02:49 7/10
(61/102)
Rengeteg a negatív hozzászólás, szinte csak elvétve olvasni egy-egy jót a fórumban ehhez a filmhez. Ez kicsit meglepett. Én -és gondolom ezzel nem vagyok egyedül-, a Hófehér és a vadász filmet elõbb láttam ennél, azt moziban, ezt meg DVD-n, itthon. Utánaolvastam, nem voltam elájulva attól sem, de ez egy kicsit nekem jobban tetszett. Lehet azért, mert inkább a vígjáték irányába ment el. Pedig Charlize Theron nálam mindent vitt a másik filmben, szerintem simán jobb 'gonosz mostoha' volt még Julia Robertsnél is, ellenben Kristen Stewart jobb Hófehérke volt ennél a Lily Collinsnál. Igaz, egyéb filmjét nem láttam még, engem a szemöldöke sem zavart annyira, mint másokat, meg szép csaj volt õ is, de valahogy Kristen szebb. A törpék szintén jók voltak, én tudtam nevetni itt-ott a beszólásaikon. A többi színész is jó volt. Viszont azt is meg kell említeni, hogy Julia Roberts szerintem is jobb volt a szerepében, mint Lily Collins, akárcsak a másik filmben. A tájak is szépek voltak, a vár is, meg minden. Kár, hogy nem 3D-ben ment a mozikban, mert akkor valószínûleg ezt is ott néztük volna. Ennek ellenére kicsit jobbnak érzem, mint a késõbbi filmet.
7/10
8/10
motoreger1 2012 dec. 04. - 13:26:30 8/10
(60/102)
Bõvelkedett "agymosott" poénokban. Nekem tetszett. 1x nézhetõ.
8/10
Atti24 2012 nov. 20. - 14:06:11 8/10
(59/102)
Nem értem mit van mindenki Collins szemöldökével kiakadva...szerintme egy kimondottan helyes nõ.Amikor elõször láttam a vásznon (fogalmam sincs miben),fura volt megszokni,de ebben már fel sem tûnt, sõt, nagyon tetszett, hogy nem egy jellegtelen Kristen Stewart-szerû "színésznõvel" játszatják a világ legszebb lányát.
Julia Roberts szerintem (szubjektív),sosem tartozott a legszebb színésznõk közé,de még csak a legtehetségesebbek közé sem,ellenben nagyszerû komika.
Összeségében egy új, érdekes feldolgozása a százezer bõrt lerángatott mostoha-királylány párbajról, aminél azért sokkal rosszabbat is láttunk...én jól szórakoztam.
5/10
Atis88 2012 nov. 18. - 18:53:55 5/10
(58/102)
A legszebbnek a vidéken akkora a szemöldöke mint egy busmannak... Elég kiábrándító. 5/10. Bûntetés lenne még 1x végignézni.
1/10
hatchy 2012 nov. 18. - 07:04:00 1/10
(57/102)
Kriszta0413 a számból vette ki szót (vagy betût).Minõsíthetetlen film
9/10
M.Zs.F 2012 okt. 15. - 19:24:47 9/10
(56/102)
Számomra az utóbbi idõk egyik legnagyobb meséje. Engem elbûvölt, szellemes volt, és Julia fergetegesen hozta amit kellett, jutalomjátéknak tûnt amit mívelt itt, s biztosan élvezte is annyira jól állt neki a szerep. Valóban nem vett komolyra semmit, de olyan kis könnyû volt, és hajnal 2-kor kezdtem nézni, mégsem aludtam el rajta, sõt, baromi jókat nevettem rajta. Könnyû, szép, ééééédes kis mozi. :)

10/9
hAAVER 2012 szept. 24. - 07:56:55
(55/102)
Hófehérke NAGY szemöldökétõl nem láttam a semmit....
Mindegyik poénnal az volt az érzésem,hogy ezt már láttam valahol...
A fõszereplõ fiú nekem egy Ewan McGregor utánzat volt,és ez fájt,mert Ewant imádom!!!

10/5
arcansas 2012 szept. 22. - 20:37:31 Előzmény Kritikus01
(54/102)
Ígyvan. :)))
2/10
Kriszta0413 2012 szept. 04. - 21:47:41 2/10
(53/102)
Még soha sem szóltam hozzá filmhez, de ez a film kiverte a biztosítékot nálam. Iszonyat nagy baromság az egész, aki még megteheti az ne nézze meg!
mooon 2012 aug. 04. - 07:22:16
(52/102)
Basszus, Lily Collinst nem kellett volna elvinni egy kozmetikushoz szemöldökszedés céljából? iszonyú...
6/10
beo71 2012 jún. 20. - 19:53:10 6/10 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(51/102)
Isten örizz!!!
Vedd POÉNnak!
Szigorúan e célból írtam, olvasgatom a hsz-eket és igazán tetszik a kreatív névhasználatod.A szerencsétlen színésznõ medveszerû szemöldöke, fiatal korával egyetemben, nekem, olyan kissé bambának tûnik, ezért ugrott be.
Sorry a plágiumért.Azt gondolom:nálam nagyobb emberek, nagyobb balhékat is megengedtek maguknak ilyetén ügyekben.
Szóval, ne vedd sértésnek!
Csekély értelmû medvebocs 2012 jún. 17. - 18:04:41 Előzmény beo71
(50/102)
Ezt most vegyem sértésnek?
6/10
beo71 2012 jún. 14. - 15:22:36 6/10 Előzmény Rahar
(49/102)
A tény, hogy egy kétgyermekes családapára csapott le(Danny Moder, operatõr), még magyarázható az irányíthatatlan szerelem nevû filozófiával, de, hogy ezek után, olyan pólót viseljen(You Lost!), amivel egy világ elõtt alázzon egy anyát, szerintem megmagyarázhatatlan.
Szerelmi ügyei nem csak a bulvárlapok, filmes újságok témái is, mivel minden második(?)partnerére rávetette magát.Pl.:Liam Neeson,Kiefer Sutherland(az esküvõ elõtt 2 nappal lép le)Brad Pitt,Matthew Perry(évekig alkoholista, saját bevallása szerint Julia lekezelõ stílusa miatt)Richard Gere,Dylan McDermott, Jason Patric, Ethan Hawke, Daniel D.Lewis stb.ehhez jön a bulvár, mely szerint a környezete véleménye:nagyképû, lekezelõ, barátságtalan, kibírhatatlan személy...plussz büdös!!!!.
Fõképpen azért érdekes ez a téma, mert egy gyönyörû, filmvászonra született, ünepelt(anno)díváról van szó,aki filmszerepei szöges ellentéte.Filmjeiben, ha csak elmosolyodik kiderül az ég is,a való életben, ha megjelenik beborul az ég is.
Talán olyan, mint a magyar gazdaság, bizonyos szemszögbõl csodás, másrészt viszont egy bûzlõ rothadás.
6/10
offtopic
Rahar 2012 jún. 09. - 13:11:54 6/10
(48/102)
Milyen megbízható helyrõl lehet tudni (a bulvár sajtó nem tartozik ebbe a kategóriába), hogy Julia Roberts való életben is gonosz?
Nem vagyok eme színésznõ rajongója, csak egy egyszerû érdeklõdõ.
6/10
beo71 2012 jún. 08. - 17:29:22 6/10
(47/102)
Hófehérke megszemélyesítõjérõl(Lily Collins-Phil Collins és egy emberkedvelõ medve szemöldökkirály leánya)azonnal egy port-os hozzászóló neve ugrott be:Csekélyértelmû medvebocs.
A film óriásit nyert volna, ha az elsõ tíz percben elvágják a torkát és kivéreztetik, de úgy látszik egy híresség lánykája karriert érdemel.
Érdemes Julia (az életben is gonosz) Robertsre koncentrálni, a vásznon még mindig gyönyörû és tõle még a gyengébb poénok is elviselhetõek.Angolos morbid humor uralja a sztorit, ami sajnos sokszor gyenge és erõltetett, mosolyog rajta az ember, el lehet mesélni a haveroknak, de meg nem nézném még egyszer, a csodálatos képek ellenére sem.6/10.
U.i.:Kaján vigyorral nyugtázom, hogy J.Roberts egy falásra kajálta meg a kis majomlányt és a még be sem mutatott Charlize Theron verzióban is az idõsebb hölgyemény alázza a vértelen vámpírlányt.Érett nõk-Tini luvnyák 2:0
6/10
Rahar 2012 jún. 04. - 21:30:33 6/10
(46/102)
Igyekszek rugalmas lenni és minden újra nyitott lenni. De még ennek függvényében is legfeljebb erõs közepes filmnek tartom. A díszletek, a képi megvalósítás kifejezetten igényesek. A színészek jól játsszák a karaktereiket, a törpék szerintem nagyon jó választások voltak. Mivel adott a történet, ezért nehéz megítélni a cselekményvezetést. A forgatókönyvíró és a rendezõ igyekezett valami újat alkotni, az eredeti történetbõl csak a szereplõk maradtak meg. Még ha bizonyos szintig el is rugaszkodok az eredeti történettõl akkor is kevésbé érdekfeszítõnek tartom az egészet. A párbeszédek és különösen az antihõs megszólalásai tetszenek. Nekem valahogy jobban tetszik kinézetileg Julia Roberts, mint a hófehérkét játszó színésznõ.
***SPOILER***
Egyetlen egy meglepetést tapasztaltam a filmben, ez pedig a királyt játszó színész, már megint vezért játszik, de most legalább nem kellett meghalnia mint A gyûrûk urában vagy a Trónok harcában :)
***SPOILER VÉGE***
Saphir 2012 jún. 01. - 00:33:09
(45/102)
Az össznépi dalos-táncos finálé nagyon nem illett ehhez a filmhez. Én értem, hogy a rendezõ ragaszkodik a gyökereihez, de - ahogy elõttem már megfogalmazták - akkor az egész film hangulatát így kellett volna alakítania, és nem csak a végét. Nem kellett volna, szerintem...
Saphir 2012 jún. 01. - 00:27:48
(44/102)
Most fejeztem be a filmet, német nyelven sikerült beszerezni.
Nem estem hanyatt tõle, és nem bánom, hogy nem adtam pénzt a mozijegyre. Volt benne néhány igen jó poén, a királynõ kezelésén kicsit meghökkentem, az inas csótány-kalandja, ill. a herceg kutyasága is érdekes volt. A törpék jópofák, de kissé erõltetettek. Julia Roberts szerintem ragyogó volt, mint a játéka, mint a megjelenése.
Értékelésem: 7/10. Egyszer majd megnézem magyarul is, de még várok vele.
Bigpapa 2012 máj. 31. - 16:23:32
(43/102)
A párommal pont ezen röhögtünk, hogy a végén a tánc,mint a Gettó milliomos, vagy egy hasonló bollywoodi film :)))))