8/10
beldonbp 2017 jún. 25. - 10:26:28 8/10
(57/77)
Tényleg nem szokványos film, már-már dokumentumfilmnek tûnik. A színészek valóban nagyon jók, fõleg Ryan Gosling. Érdekes, hogy ahol más film véget érne, ez viszi tovább a szálat, és még utána is. Egy kis spoilert nem bánnék, hogy mi lett a végkifejlet, mert olyan késõn adták, hogy nem bírtam végignézni.
10/10
hallgassram 2017 márc. 05. - 16:53:53 10/10
(56/77)
Remek film! Egyedi! Nézd meg!!!!!
10/10
Arter 2017 jan. 27. - 22:55:16 10/10
(55/77)
Nem egy szokványos film, sõt igazából még hasonlót nem is igen láttam, pedig már jó pár filmet megnéztem. A film elsõ fele akció dús, a közepe drámai, s a vége egy kis thrilleri beütést is tartalmaz. Mondanivalóval teli, egyedi film. A színészek brillíroznak a szerepükben, de komolyan kivétel nélkül mindenki jó. Tetszett a forgatókönyv, a rendezés, nagyon jól összerakták az egészet. Egy páratlan élménnyel lettem gazdagabb. 10-bõl 10-et adok, mivel végig lekötött és magával ragadott a film.
10/10
Bicicletta 2016 márc. 15. - 14:10:38 10/10
(54/77)
Remek film. Igényes forgatókönyv, jó szereposztás (még Bradley Cooper is elmegy benne), a hangulathoz nagyon illõ zene.

A film átlagon felülisége nagyrészt Ryan Gosling-nak köszönhetõ - és ezt pont azzal teremti elõ, hogy keveset beszélõ karaktert alakít benne. Kiválóan oldotta meg a feladatot, már a film elején megadva ezzel a hangulatot. Én nem tartok attól, hogy a jövõben beleragad a "kevesetbeszélõs" karakterbe, mert egyrészt jól megoldja azt, másrészt meg láttuk már õt remekelni "sokatbeszélõs" fõszereplõként is. Mind a kettõ remekül áll neki.
7/10
Kolókapitány 2015 okt. 13. - 09:59:57 7/10 Előzmény atiali
(53/77)
Azért nem a Transformers meg ez a két véglet szerintem. Nagyon jók a színészek, jó a történet, de ahogy telt az idõ egyre nyomasztóbb és rosszabb volt nézni. A zene nagyon nem tetszett.

Egyszer érdemes megnézni , de valami nem oké vele.
6/10
mozifigyelo 2015 aug. 09. - 11:55:25 6/10
(52/77)
Unalmas lesz Gosling szerepének befejezése után és B. Cooper lesz a fõszereplõje a történetnek. Majd ahogy az élettörténet halad úgy jön rá a nézõ, hogy rettenetesen rossz és jó is forgatókönyv!
Egyszerûen nem lehet a film vége után fellélegezni, hogy de gazdagabb lettem egy élménnyel! A nagy hibája ennek a filmnek, hogy sok felesleges rész van benne, mert mindent akar egyszerre mutatni és mégis keveset ad. Nyújtott, hosszú, kevésbé megragadó film. Egyszernézõs.
10/10
NADALFAN 2015 jún. 27. - 23:41:17 10/10
(51/77)
Na ezzel 100%-ban egyetértek.Aki azokon szocializálódott azok kerüljék az igényes és elgondolkodtató filmeket,mint ezt. Spoieeeler...... amikor kedvenc színészem Gosling kivérzett az 50. percben ,nem tudtam hogy mi lesz a filmmel ?-:) de utána még jobban beindult igen ez a 3 az egyben de a nagyon jó fajtából. Jók az átkötések, a fiuk fejezett meg a csúcs a filmben ,ami azért inkább egy komoly drámai besorolás nálam. Alább írták hogy életszerûtlen , szerintem meg pont hogy az élet produkál ilyeneket . Ez a film egy nagyon kellemes csalódás volt!---- Végeee
10/10
10/10
atiali 2015 ápr. 14. - 23:02:12 10/10
(50/77)
Aki szereti az igényes "filmcsinálást", a nagyszerû színészi alakításokat és a jól kidolgozott sztorikat az mindenképpen nézze meg ezt a filmet! A többiek meg...hát,marad a Transformers,GI Joe, stb.
Edmond Dantes 2015 márc. 19. - 15:16:50
(49/77)
Mint az a bizonyos instant kávé: 3 az 1-ben. 3 db. "egyfelvonásos" történet 1 filmben, kicsit erõltetetten összefércelve, a harmadik "felvonás", a két tinédzser ennyire véletlen közelsodródása elég életszerûtlen. Elvileg nem jó és nem is nagyon eredeti fim.

Mindezek és a hosszú játékidõ ellenére: tetszett! Van ilyen. A rendezõ elõzõ filmje (Blue Valentine) is tetszett, ott Gosling az abszolút (férfi) fõszereplõ...ahogyan Eva Mendes életében is :) mint olvasom, közös gyermekük, Esmeralda Amada Gosling már féléves.
Poise Marcel 2014 máj. 31. - 22:24:14
(48/77)
jó nem annyira szar de mégiscsak egy szar
Poise Marcel 2014 máj. 31. - 22:17:17
(47/77)
Szar
8/10
_Freddy_ 2014 máj. 28. - 16:38:08 8/10
(46/77)
Sikerült megnéznem miután 2-szer is elaludtam rajta a fáradtság miatt. Mondjuk az elsõ 1 óra után kicsit átmegy unalmasba, de teljesen jól van összerakva. Nem láttam még ilyen merész összerakottságú filmet. Respect a készítõknek.
A színészkedés meg a másik erõsség, Deen DeHaan nevét emelném ki és Bradley Cooper-t, de a többiek is jók voltak.
Elképesztõ különben, hogy mennyire megöregedett Eva Mendes. De erre meg még a szerepe rá is dobott egy lapáttal.
A zenék is szuperek voltak, egy jó filmet láttam, nem tökéletes de kiemelkedõ.

10/8
8/10
kritiza 2014 febr. 18. - 22:06:56 8/10
(45/77)
Én nem azok közé tartozom, akik 10/10esnek látják ezt a filmet, de a kommenteket olvasva még inkább erõsödött az az érzésem, hogy valami különlegeset láttam. Igazából pont azt tartom rendkívülinek, hgoy egy eléggé sablon történet, amit látunk (nem a hétköznapi életben mindennapos,hanem az amerikai filmekben), de egészen máshogy tálalva, mint ahogy a kommersz rendõrös-bûnözõs filmektõl megszokhattuk. Lenyûgözõ a képi világ kidolgozottsága, a mondanivaló képekkel történõ megtámogatása (ahogy valaki már írta: pl. a többször feltûnõ ösvények ilyenek).*****SPOILER**** Bátor húzás az elsõ harmadban megölni a fõszereplõt, és egy olyan karaktert tenni a továbbiakban a fõszerepbe, aki addig a pillanatig nem is volt bevezetve sem, és ráadásul ellentéte az addig megkedvelt figurának. Szinte észrevétlenül, de ez is a mondanivalót támogatja. Hiszen bár két nagyon különbözõ fickóról van szó, ugyanabban a cipõben járnak. Mindkettejüknek terheli egy s más a lelkét, ugyanúgy beletenyerelnek mások életébe, követtek el hibákat, amelyekkel hazavágták az életüket. És bár van, akinek kitüntetés és elõléptetés jár, és van, akinek börtön és golyó, azért a különbség nem jelentõs.
Figyelemre méltó alkotás, de voltak számomra erõltetett jelenetek is, pl. az, amikor Jason, az apja után kutakodó srác a buliban meglátja A.J. apjának fotóját a falon.
****SPOILER VÉGE****
Nálam 8/10-es, jó volt, érdemes megnézni, nekem adott pluszt is, de zseniálisnak azért nem nevezném.
10/10
benvenuto1 2014 jan. 09. - 17:43:37 10/10
(44/77)
Olyan film, aminek nem lehet elõre kitalálni a végét. Merész a szerkezete, de erre csak utólag lehet rájönni: mintha kettévágták volna. Az egyik fõhõs életét átveszi a másik. És mégis, mintha az elsõ uralná végig a történetet. A motívumok is zseniálisak: a fotó a pénztárcában, ugyanaz az erdei ösvény kétszer. A motor kezd és zár. Én bizony sokáig elgondolkodtam rajta. Ilyen lenne ma az Édentõl keletre. 10!
9/10
bogárnyúl 2014 jan. 07. - 22:46:48 9/10
(43/77)
Zseniális, nagyon tetszett!
6/10
bogotizsolt 2013 dec. 14. - 23:40:01 6/10
(42/77)
Három külön film is lehetett volna. Így egyben még épp elment. Erõs közepes.
jedilovag 2013 okt. 31. - 22:52:16
(41/77)
Ez a film maga a tökély. Össze van rakva nagyon. Akinek nem jön be az megnézheti a GI Joe-t vagy az Amerikai Ninja-t.
8/10
webulon 2013 okt. 08. - 10:47:45 8/10
(40/77)
nekem tetszett a végét szerintem picit összecsapták...

bár iszonyúan nyomasztó ez a film ,- én nem szeretnék olyan társadalmi közegben élni....
tulajdonképpen mindenki vesztes..
Csak a nézõ nem


10/8
6/10
Rahar 2013 szept. 24. - 20:54:41 6/10
(39/77)
Nekem is ilyen elvárásom van a filmekkel szemben. Nos én is azt érzem, hogy nem kaptam semmi új tapasztalatot. Az alkotásnak van egyfajta hangulata, mely számomra igencsak komor. Ha a pillanatnyi amerikai társadalomról valós képet mutat be, akkor igencsak rossza helyzet. A fiatalok beszélgetése annyira, de annyira primitív, hogy szinte már fájt. Ami tetszik ***SPOILER*** hogy a történetvezetés, alapvetõen három, szinte teljesen különálló részbõl áll. Az apa életének utolsó szakasza, a rendõr életének középsõ szakasza és az apa fiának kezdeti szakasza. Nem számítottam rá, hogy három nagyon lazán egymáshoz kapcsoló történet kerül bemutatásra.***SPOILER VÉGE*** Ennek ellenére nem nézném meg még egyszer.
5/10
galmat 2013 szept. 24. - 17:11:18 5/10
(38/77)
Én azokat a filmeket szeretem amik után úgy érzem, kaptam valamit, volt valami üzenete, amitõl több lettem. Ez a film nem ilyen. Csak néztem, néztem, nyomasztó, semmitmondó...