Téma: Twin Peaks

Nocturama 2006 febr. 07. - 20:08:33
(29/369)
Nyugi Zoltán nagyon rosszul tudja a dolgokat. sajnos én tudom a végét (nem fogom leírni ne aggódjatok) mert anyum elmesélte. most láttam neten a teljes elsõ évad dvd-n csomó extrával megpakolva 15000Ft. hát nem lenne rossz, fáj is rá nagyon a fogam, talán ballagásra megkapom. bár lehet kicsit morbid lenne ilyet kérni!? :9
Habiby 2006 febr. 06. - 11:24:15
(28/369)
Az Rtl klub honlapján a Fórumok címszó alatt (azon belül Televíziós és Tv mûsorok) van egy Twin Peaks-es fórum, oda várunk szeretettel mindenkit! Ott is van, hogy sokan látták,és elmondanak egy-két csattanót, de megbeszéltük, hogy az ilyen hozzászólásokat nagyon világos szürkével írjuk, így, aki akarja, az nem olvassa el. Jöjjön oda, aki akar, ott egész nap errõl beszélgetünk! És kedves Marzzone, nyugi, de xxxxx ölte meg Laurát! :)))
marzzone 2006 febr. 06. - 00:58:04
(27/369)
Kedves Zoltán!
Vannak olyan ártatlan, nyomorúságos emberek, akik még nem látták a TP-t, vagy akik nem látták végig. Egy nyilvános fórumon ezért le lehet írni egy film csattanóját, csak az kitolás a másikkal. Tehát anyádba mehetsz el az elõzõ hozzászólásod után!
Robertus1 2006 febr. 05. - 20:41:27
(26/369)
Nekem a TP is bejön, de a kedvencem a Mullholland Drive. Az ember akárhonnan indul el, soha nem talál rá az egyértelmû megoldásra. Na és a Veszett a világ is bejött az Oz-motívumaival.
blowup 2006 febr. 02. - 19:50:25
(25/369)
A rejtély, a misztérium.... Átlag szappanban csak beszélnek bla-bla-bla, se eleje se vége, párat kihagysz, nem vesztesz semmit, itt viszont sohse tudod merre fordul.... már kaparod a karfát mikor Lynch mester kikacsint egy sutkával.... kevés szöveg, agyalj rajta!
Még nem voltak gagyitévék, mikor a királyi MTV-n adták, ez volt az egyetlen nézhetõ sorozat.Kár, hogy a Viasat valami kalózkópiát :-) nyomat, borzasztóak a színek, idõnként a szalag csíkozódása is látszik, mér' nem lehetett digitalizálni-felújítani?!
Elõtanulmányként ajánlom a "Kék bársony"-t - nagyon erõs szereposztás! (szigorúan csak 18 felettieknek!!!- elég beteges mozi), D.L. itt muttatta meg elõször azt, amiért a TP-t szeretjük.
x-tro 2006 febr. 02. - 09:22:24
(24/369)
i killed laura palmer! :)
Bolla 2006 febr. 01. - 21:44:01
(23/369)
Megmondjam ki a gyilkos?:D:D:D:D:D

Csak viccelek:)

Nekem ez volt a kedvencem, fõleg az álom a végén, hihetetlen volt, féltem és röhögtem egyszerre:D.
Habiby 2006 jan. 30. - 13:50:39
(22/369)
Tegnap az a haj! Amikor felkelt rémálmából... Csúcs volt! :))))
baosa 2006 jan. 29. - 22:37:25
(21/369)
Hát nem tudom... Azért ha mondjuk szerda-vasárnap ütemezéssel adnák, akkor is lenne még 4 nap az elmélkedésre.:) Persze az is igaz hogy így megvan a maga hangulata a vasárnap késõ estéknek.
Bolla 2006 jan. 29. - 20:30:53
(20/369)
Sokkal jobb így sztem, mert tovább tart, van egy heted elmélkedni és így sokkal nagyobb részét köti le, emiatt jobban hat rád/rám és maradandóbb élményünk marad utána.
baosa 2006 jan. 29. - 18:39:55
(19/369)
Szerintem is katasztrófa, hogy ez a béna viasat hetente adja. Nem kell hogy mindennap legyen, de mondjuk kétszer vagy háromszor egy héten.
Grand 2006 jan. 25. - 07:47:33
(18/369)
Az tény, hogy idióták, de az adja meg a bukéját.

Vattapamacsok!! :)))))
Habiby 2006 jan. 23. - 08:49:00
(17/369)
Én most 27 vagyok! :))
Habiby 2006 jan. 23. - 08:48:02
(16/369)
De, eléggé bosszantó!!! Ez a Cooper hihetetlen hülye! Iszonyatosan intelligens, de közben olyan idiótaságai vannak, hogy hatalmasakat derülök! "Ki kell hallgatni, Jamest". Pár másodperc hatásszünet, majd folyt.: "Harry, most már tényleg behugyozok!" :)))))
Bírom a sok bolondot a városban, annyi van!!! Ez egy nem 100-as falu! :))) Nem csodálom, hogy Cooper is odakerült! :)) Nincsenek véletlenek!
zsásé 2006 jan. 22. - 22:42:52
(15/369)
üdvözlet! Ez a film egyszerûen fenomenális. nem tudtam sehol megszerezni erre most a viasat lejáttsza. Nagyon örülök hogy újra láthatom. Csak kár ,hogy nem mondjuk hétfõtöl péntekig játtszák le.mindig ideges leszek hogy 1 hetet kell várnom rá? Szerintetek? Titeket nem idegesít?
Grand 2006 jan. 22. - 13:32:07
(14/369)
Egy eszméletlen nagy film. A történet, a színészi játék, a rendezés, és a beállítások mind brilliánsan el vannak találva. Örülök, hogy a viasat 3 mûsora tûzte. :) :)
SlyLee 2006 jan. 18. - 09:58:32
(13/369)
Akkor kb. egyidõsek lehetünk. Emlékszem amikor régen adták, reggel korábban másztunk be a suliba h +beszéhessük. Aki nem nézte, az meredten hallgadta a részleteket. Aztán nem bírtuk abbahagyni és a tanárt is megkavartuk h a TP-et +kell beszélni addig nem mehetett tovább az élet. Jól elvoltunk ;))))))))))))) Most ahogy megint néztem visszajött az a régi hangulat :)
Zsuzsanna 2006 jan. 16. - 19:57:57
(12/369)
Nem kell sem eltûrni, sem engem sértegetni.
Ha neked tetszik a film, nézd nyugodtan. Ettõl az én véleményem nem fog változni, de gondolom a tiéd sem.
Én spec. nem szeretek rettegni, imádom a sci - fit,de ez a film számomra élvezhetetlen.
Mint mondtam, ettõl neked még tetszhet, én leszek olyan intelligens, hogy nem szóllak le érte.
Habiby 2006 jan. 16. - 09:51:19
(11/369)
Én utoljára 13 éves koromban láttam a Twin Peaks-et, és nagyon örülök, hogy újra mûsorra tûzték. Az elsõ rész is fantasztikus volt, és tudott újat mutatni, hiszen már nem igazán emlékszem arra, mi volt évekkel ezelõtt a sorozatban... Kyle MacLachlan színi játéka fantasztikus, és mint mindenki másnál rajta is látszik, hogy nem 100-as... :))) Már az elsõ részben "lejött", hogy itt senki és semmi nem az, aminek látszik... Sajnos a Viasat3 egyéb más sorozatoknál (lsd. Polip, vagy Sex és New York) elkövette azt a hibát, hogy egy részt többször adott le egymás után, vagy részeket hagytak ki, esetleg 5 résszel korábbi részt adtak le mégegyszer. Remélem, hogy ennél a sorozatnál odafigyelnek majd, mert ha izgatottan várom a következõ részt, és olyan kapok, amit már egyszer láttam, vagy lehet érzékelni, hogy egyet kihagytak, akkor rájuk borítom az asztalt és/vagy megyek tüntetni a Viasat 3 épülete elé! :))))
heptOkepOrt 2006 jan. 16. - 00:14:05
(10/369)
Igen, és a semmitmondó "kritikádat" is el kell tûrnünk.

Aki esetleg nem ismerné a sorozatot: A változóan nyomasztó és vidám hangvételû film elegánsan lépi át a mûfajhatárokat. Minden filmrajongó találhat benne számára érdekes motívumot. A történetben sok érdekes és rejtélyes karakter szerepel, akik szörnyû titkokat hordoznak. A bizarr légkör csak tovább bonyolítja a Laura Palmer bûnügy megoldását.
Részrõl részre egyre nyilvánvalóbbá válik: a város látszólag hétköznapi életet élõ lakói közül sokan már nem önmaguk urai, hanem a beléjük költözött idegen erõk bábjai, amirõl csak egyet lehet tudni biztosan: hogy gonosz.

Kellemes Rettegést!