Téma: Ügyféllista

10/10
zenyatta 2012 aug. 06. - 02:29:10 10/10
(14/34)
Nem rossz film.
Tapikaa 2012 júl. 24. - 19:20:53
(13/34)
Már régóta meg szerettem volna nézni ezt a filmet, de sehol sem találtam.Úgy örültem neki amikor ma megláttam az egyik online oldalon:)
SPOILERT is tartalmaz.
Érdekes a története a filmnek, tetszik is nagyon.De egy kicsit lehetett volna drámaibb az, hogy tényleg nem akarja ezt a munkát, egy kicsit jobban szenvedhetett volna, mert Õ azt nagyon tud.
Nem tudom, hogy én a férje helyében megtudtam-e volna neki bocsájtani, mert akár merrõl nézzük megcsalta, nem is egyszer.Igaz, ezzel csak segíteni akart az elején, de amikor már volt motor meg minden helyre jött akkor sem fejezte be a dolgot, a kokainról meg nem is beszélve.
A férj az elég furcsa volt, nem így képzelek egy ex-amerikai focis pasit, de ez részlet kérdés.
Szóval azért adok csak 8 csillagot, mert egy kicsit lehetett volna drámaibb is.
Jaa, és Jennifer gyönyörû nõ, de szerintem nem kellett volna ennyire hangsúlyozni és mondogatni, hogy mennyire szép Samantha.
6/10
Mike088 2012 júl. 11. - 00:08:40 6/10
(12/34)
Ennek az ügyvédnõnek amúgy tisztára olyan feje (különösen a szemei) volt mint a Rihannának :D
6/10
Mike088 2012 júl. 11. - 00:03:44 6/10
(11/34)
Nyáresti kikapcsolódáshoz ideális, egyszerû ám de nem unalmas film. A témaválasztás miatt keltette fel a figyelmem, bár itt szögezném le, hogy az ismertetõ és a képek együtt spoileres tartalmúak.
*a rabruhás képet szerintem le kéne venni*
Egyszer érdemes megtekinteni! 10/6
mapk 2012 ápr. 10. - 01:25:02 Előzmény Egy a sokból..
(10/34)
Hello!
Köszi!
Engem nem annyira,de a többiek nevében köszi!
Egy a sokból.. 2012 ápr. 08. - 23:22:06 Előzmény mapk
(9/34)
Annyira már nem emlékszem a filmre - sajnos. De arra igen, hogy nálam jónak számított + ha érdekel a téma, akkor mindenképp ajánlom, már csak azért is, mert egy újabb nézõpont...
7/10
Rahar 2012 ápr. 06. - 13:19:02 7/10
(8/34)
Kicsit valótlannak érzem a történetet, nem az egészet, csak néhány aspektusát. Ennek ellenére nekem tetszik a film, jó volt megtekinteni, végig lekötött.
mapk 2012 ápr. 06. - 04:04:48 Előzmény Egy a sokból..
(7/34)
És hát erre is kb. egy mondat utal a filmben,ahelyett hogy érezné ezt az ember.Mintegy odalökik a nézõnek,hogy ja elvileg errõl szól! Összecsapott egy vmi. Az általad említett filmet nem láttam,az jó(bb)?-(fõleg azok miatt akiket érdekel a téma)
mapk 2012 ápr. 06. - 03:53:11 Előzmény sanderb
(6/34)
Egyetértek a forgatókönyv a rossz és nem a színészek.Jennifer kihozta amit lehetett.
De tényleg ilyen történetet már .A férjnek nem tünik fel hogy a semmibõl hirtelen dõl a lé..ilyen egy fogyatékos,puhapöcst.Az meg hogy nincs más megoldás mint prostinak állni...ne már.
És az a kanpén elmondott történet,az is milyen vacakra sikeredett..
Egyszerûen nem ragad magával.Csak egy két rész életszerû benne,és az kevés ahhoz.

Egyébbként ,én is vártam már a filmet..(..és végre le lehetett tölteni szinkronosan:)),de csalódás volt.
10/6 ,az is csak Hewitt miatt.Egyszer azért nézhetõ...csak JLH rajongóknak,mint én is ;),-akit meg a téma érdekel-sztem keressen másik filmet.
Egy a sokból.. 2012 febr. 18. - 19:04:19 Előzmény sanderb
(5/34)
Nem ez az elsõ film errõl a témáról: ott van az Egy nimfomániás naplója. Õ korábbi gyártmány például. Kicsit más kontextus, de a téma ugyanaz.
7/10
sanderb 2012 febr. 17. - 08:30:08 7/10
(4/34)
A történet megdöbbentõ, bár korán sem egyedi. A világ sok(száz)ezer hasonló hivatású hölgyei közül nagyon kevés az, akinek dédelgetett ifjúkori álma vált valóra e szakma gyakorlásával. Valószínûleg szinte mind történetét meg lehetne filmesíteni, és érdekes, tanulságos történetek (drámák és tragédiák) részeseivé válhatnánk mi, nézõk.
Ami a film nagy hibája, az az, hogy nem eléggé átgondolt (átérzett) a forgatókönyv, túl gyorsan akartak egy aktuális témáról -talán elsõként- filmet készíteni, és ez a minõség rovására ment. Tudniillik a fõszereplõk tipródása, lelki megnyilvánulásaik, megfogalmazott gondolataik szegényesen jelenítõdnek meg a filmben, s ez nem a színészek hibája, ennyit engedett számukra a produkció. Bármilyen érzelmek megjelenítésének már csak jó dialógusokkal is sokat lehetett volna segíteni, de a forgatókönyvíró hölgy nem volt, vagy nem mert a helyzet magaslatára kerülni. Kár. Jennifer ebben a filmben is elbûvölõ, alakításának szûkre szabott határait tovább rontja a csak közepes szinkronja.
Minden fenti kritikámtól eltekintve ajánlom, már csak a tanulságok miatt is. 10/7
Egy a sokból.. 2012 febr. 15. - 22:57:23
(3/34)
Egy komoly témát mintha megpróbáltak volna egy kis vígjátékkal elütni...hihetetlen...miért nem koncentráltak arra mi játszódik le a családban ,a nõben... Még a legnagyobb "válság" idején is az volt a fontos, hogy Sam jóll nézett ki. A zene az elején - már akkor nem fedte a témát számomra. Az egyik legrosszabb jelenet pedig az elsõ 5 percben lezajlott, mikor a bankár fölé hajol. Az egész, a nõ szépsége körül forgott ( pedig semmi extra, még Kerolnak is különlegesebb arca volt mint neki ) aztán,h. lehet 5 másodperc alatt szakítani a kokainnal, és a tutyi - mutyi férj, aki elõbb ítélkezik mint átgondol és együtt érez...
Persze akit érdekel a téma nézze meg, mert nézhetõnek nézhetõ, de számomra nem összerakott a dolog!
9/10
offtopic
zs9302 2012 febr. 14. - 21:51:53 9/10 Előzmény brrrrrrrrr
(2/34)
Szerintem jó film.

Mellesleg elég sikeresnek is tûnt, Golden Globe-ra jelölték, valamint sorozat is készül belõle.
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 14. - 01:58:03
(1/34)
Jellemzõ, nincs más módja a család eltartásának, csakis a prostitúció...OMG. talán ebben a filmben nem is kell játszania, amit amúgy sem tud.
JLH borzalmasan rossz színésznõ...szereposztódívány.